I 1 Merci mes amis. Et bonjour. Denk s aan een buitenlander op zn tijd. Voor de aardigheid. FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 31 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET P 10 - RH 16 - S )EN kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-5fe2 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Op woensdag 7 januari D.V. hopen onze ouders en grootouders Dirk Zuiderveld en Ina Faber hun 50 jarig huwelijksfeest te gedenken. Receptie van 15.30-17.30 uur in hotel Nieuw Minerva. Vrou- wensteeg 11. Leiden. Hun kinderen en kleinkinderen Trboel Siegenbeekstraat 19 2313 HA Leiden. Mogen velen het zien en vrezen, en op den Heere vertrouwen (Psalm 40:4b) Heden heeft de Heere op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Evert Jansen op de leeftijd van 57 jaar Harderwijk: E. Jansen-Schuuring Harderwijk: Metta en Rein Lisette Stéphanie Almere: Anneke en Reyer Jtenate Lianne Harderwijk- Evert Jan en Margreet Harderwijk: Jan Harderwijk: Heimen en Arja 3847 LD Harderwijk. 29 december 1980 Parallelweg 23 Geen bloemen De overledene is opgebaard »n het rouwcen- trum van de Monuta Stichting. Beetsstraat 17 te Harderwijk. Gelegenheid tot condoleren Parallelweg 23 te Harderwijk. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 3 januari om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur een rouw dienst worden gehouden in de Geref. Stads- dennenkerk J.P. Heyelaan te Harderwijk. .Mijn genade is u genoeg" 2 Corinthe 12:9 Na een langdurig en moedig gedragen lijden is in vrede ontslapen, op de leeftijd van 57 jaar, onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Trijntje (Tinie) van Netten echtgenote van Kor Ennema. 30 december 1980 Jac. van Looystraat 48 6824 PT Arnhem Arnhem: G. van Netten S. van Netten-Wijnja Willowdale. Canada: Jan van Netten Tess van Netten-de Jong Haarlem: Renske van Netten St. Catherines. Canada: Cees van Netten Aly van Netten-Veenema Boston. Engeland: Yt Alexander-van Netten John Alexander Wapenveld: Rinie van Netten Dina van Netten-van Munster Mount Hope. Canada- Susan La Rose-van Netten Joe La Rose Arnhem: Frank van Netten Alice van Netten-Onck Blaricum: Riemke van Netten neven en nichten De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 3 januari 1981 om 10.45 uur in de Gerefor meerde kerk, Dorpsweg 27, Hattem. De begrafenis vindt plaats om 11.45 uur op de algemene begraafplaats te Hattem. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Rom. 14 8 De Here heeft in Zijn grote liefde in de kerst nacht thuisgehaald onze lieve zuster, tante en nicht Janke Tine Bartlema 53 jaar oud. Rotterdam: Y. Bartlema Nunspeet: F. Pos-Bartlema A. W. Pos en kinderen Hilversum: K. E. Bartlema S. J. Bartlema-de Groot en kinderen 't Harde: L. Bartlema Rotterdam: A. J. Bartlema Leeuwarden: T. Bergstra Correspondentie-adres: Jonker Fransstraat 185 3031 AT Rotterdam De begrafenis heeft inmiddels plaats ge vonden. Haar strijd, zo lang mogelijk bij haar familie te mogen blijven, heeft onze lieve moeder, schoonmoeder, oma. zuster, schoonzuster en tante Klazina Zantinge weduwe van Jan Wiechers. helaas toch op moeten geven op 30 december 1980. Naarden: C. W. Brandt-Wiechers F. Brandt 's Gravenhage: J. B. Wiechers kleinkinderen en overige familie Corespondentie-adres: Floris Voslaan 1 1411 KB Naarden Moeder is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 3 januari a s., 's morgens om 11.00 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nw. Hilversumseweg te Bussum. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Na een liefdevolle verpleging in het verpleeg huis „Groenelaan" is op 25 december van ons heengegaan onze zorgzame vader, schoonva der, grootvader en broer Berend Koenraad Winkel weduwnaar van R. C. Geisler leraar M.O., beëdigd tolk-vertaler geboren te Muntendam 28 december 1893. Zoe term eer: J. C. Winkel G. J. H. Winkel-Alink Ros well GA. (U.S.A.): B. W. Winkel J. A. Winkel-Steinhorst Leusden: R. Winkel A. M. C. Winkel-Strietman Amsterdam: A. J. Tolens-Winkel R. van Heemskerck Veeckens- Winkel en kleinkinderen Amstelveen, 25 december 1980 Correspondentie-adres: R. Winkel, Henegouwen 16, 3831 AE Leusden De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Psalm 68 10 (oude ber.) Na een kortstondige ziekte werd. na een liefde volle verzorging in huize ..De Kimme", door zijn Heer thuisgehaald zijn kind, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en over grootvader Gerrit de Boer in de ouderdom van 93 jaar Amsterdam: R. de Boer-van der Laag St. Catharines (Can.): G. Lof-de Boer C Lof Zunderdorp: A. Hoeve-de Boer T. Hoeve Amsterdam: Tj. W. de Boer J. H. de Boer-Kok Leiderdorp: A. de Boer-Bom Castricum: G. de Boer J. M. de Boer-Goede Ottawa (Can.): Th. K. van der Kuip-De Boer F. van der Kuip Templeton (Can.): W de Boer A. de Boer-Toll Klein en achterkleinkinderen Amsterdam, 30 december 1980 Beemsterstraat 546 Corr. fam. T. Hoeve. Achterlaan 1 1027 AJ Zunderdorp Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 2 janu ari om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Buikslotermeerdijk te Amsterdam- Noord. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in huize „De Kimme". Vertrek vanuit Huize De Kimme ongeveer 13.30 uur. Gij zult mij leiden door Uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 24 Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen. Zijn kind. onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Henriea Wilhelmina Ros weduwe van Hendrik Arnold Jonkers, op de leeftijd van 78 jaar. Mede namens verdere familie, Brussel: Joke en Henk Leusden: Marijn, Jeanne en kinderen Sêo Paulo: Bep, Piet en kinderen Voorburg: Riek Voorburg: Ans Ros 2275 TK Voorburg. 27 december 1980 Hoge Weidelaan 1. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis „Voorburg". Fontey- nenburghlaan 5 te Voorburg. Bezoekuren van 15.30-16.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Fonteinkerk, Fonteynenburgh- laan 1-3. Voorburg, op woensdag 31 december a.s. te 12.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te 13.30 uur. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. ..Zalig de doden, die in den Heere ster ven. van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten uan hun moeiten, want hun wer ken volgen hen na." Openb. 14:13'. In dit vaste vertrouwen is van ons heengegaan mijn geliefde en onvergetelijke man. onze va der. opa en broer Gijsbert Crielaard Hij mocht 78 jaar worden. J. H. Crielaard-Schouten Lekkerkerk: G. Crielaard A. Crielaard-Middelburg Tilly, Henrieke. Marjon Sprang-Capelle: M. M. Visser-Crielaard M. C. Visser Marco, Bert-Jan, Josien. Christof Andel: J. G. Crielaard A. Crielaard- de Boer Gera. José, Margreet. Marina Emmen: A. J. Crielaard A. Crielaard-Portengen Gert, Willeke. Bart en verdere familie. ..Hij hoefde stervend niet te sterven. Hij overleed, om op te staan Hij mocht de heerlijkheid beërven. En zal die zingend binnengaan." Andel. 30 december 1980 Hoofdgraaf 16. De begrafenis vindt plaats op zaterdag 3 janu ari 1981 op de begraafplaats aan de Meer- Andelseweg te Andel om ca. 15.00 uur. Vooraf vindt een dienst van Woord en Gebed plaats in de Geref. Kerk Andel. Julianastraat 24. De dienst vangt aan om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 2 januari van 19.30-21.00 uur in „De Schutskooi", Bea- trixstraat, te Andel en na de begrafenis, even eens in „De Schutskooi". „Want wij weten, dat zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw van God hébben, een huis. niet met handen gemaakt, maar eeuwig in de hemelen." 2 Cor. 5 1 Na een langdurige ziekbed nam de Heere tot Zich onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Hendrik van der Jagt weduwnaar van Jozina Mijnders in de ouderdom van 82 jaar. Wij zijn God dankbaar voor wat wij in hem mochten bezitten. Hillegom: A. Heij-van der Jagt J. Heij Haarlem: N. de Vries-van der Jagt J. H. de Vries klein- en achterkleinkinderen Hillegom, 30 december 1980 Parklaan 2. Correspondentieadres: Johannes Vermeerlaan 16. 2182 MD Hillegom. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 3 januari a.s. om 10.30 uur in Huize „Parkwijk", waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, berichten wij u dat de Here heeft thuisgehaald Zijn kind, mijn innig geliefde man en onze zeer zorgzame vader en opa Nikolaas Kremer op de leeftijd van 78 jaar. 9981 CL Uithuizen, 28 december 1980 Noorderstraat 17 Gezang 463 J. Kremer-Wit Groningen. H. Kremer Groningen, H. E. Kremer T. T. Helmantel-Kremer J. A. Helmantel Delft. S. T. Kremer W. Kremer-de Haas en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 januari 1981 op de algemene begraafplaats Hoofdstraat-west te Uithuizen om 14.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.00 uur aan wezig te zijn in „De Kandelaar", Schoolstraat 9, Uithuizen. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Heden overleed plotseling onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Wilhelmina Jacoba Visser in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam: E. Visser 30 december 1980 Dr. de Visserlaan 4, Weesp. Correspondentieadres Oud Over 91, 3632 VC Loenen aan de Vecht. De overledene is overgebracht naar het Op- baarcentrum aan de Papelaan 47 te Weesp. Geen bezoek. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 2 januari 1981 om 10.00 uur in aula I van het crematorium „DaelwijckFloridadreef 7 te Utrecht. ..Wie God bewaart is welbewaard". Psalm 121. In Jezus ontslapen, voor ons geheel onver wacht, mijn geliefde man. onze lieve vader en opa. Adriaan Johan Hendrik Wattez op de leeftijd van 72 jaar. Mede namens verdere familie N. J. Wattez Alblas 2582 CJ 's-Gravenhage, 30 december 1980. Paulus Buysstraat 12. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 3 januari om 10.30 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 173, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Aankomst aldaar om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-8.30 uur in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78 en na de kerkdienst in de ontmoetingsruimte van de Bethelkerk. Heden nam God tot Zich onze geliefde zwager en oom Adriaan Wattez „Want wij weten, dat. indien de aardse tent, waorin wij wonen, wordt afgebro ken. wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis." Den Haag: L. C. Alblas-Oranje Guelph (Canada): J. Alblas M. Alblas-v. d. Assem Den Haag: W. J Alblas E. Alblas-Fieret T. Alblas H. Alblas-Smid A. Alblas A. W. J. Alblas-Schipper G. van Dijk J. van Dijk-Alblas Naaldwijk: L. C. Lievaart M. Lievaart-Alblas neven en nichten 's-Gravenhage, 30 december 1980 Met leedwezen deelt Wijkkerkeraad II van de Gereformeerde Kerk te Scheveningen mee. dat de Here onverwacht van ons wegnam, onze zeer gewaardeerde mede-ouderling A. J. H. Wattez Wij gedenken met dankbaarheid de grote trouw waarmee hij gedurende vele jaren onze gemeente als ouderling heeft gediend. De Here zegene zijn arbeid onder ons verricht. Hij geve aan zijn vrouw en kinderen de steun en kracht dit verlies in het geloof te dragen. Namens de Wijkkerkeraad M. C. Kersten, praeses G. van Dijk, scriba Scheveningen, 30 december 1980 Psalm 139:1, 14. (Liedboek). Heden nam de Here tot Zich onze lieve schoon zuster. tante, nicht en vriendin Tine van der Molen Kuipers Zij mocht 81 jaar worden. Uit aller naam. M. J. Timmer - Bootsma Ex-test. 's-Gravenhage. 28 december 1980. Huize „Campduinen", Albardastraat 5. Correspondentie-adres: Meloenstraat 105, 2564 TD 's-Gravenhage. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 2 januari 1981 om 13.30 uur in „Campduinen", waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de Ned. Her vormde Begraafplaats, Willem IH-straat te Loosduinen. Bestuur, directie en medewerkers van de Na tionale Woningraad geven met leedwezen ken nis van het overlijden op 30 december 1980 van de heer K. Post Hij was gedurende een reeks van jaren de stuwende kracht achter ons werk in het gewest Zuid-Holland. Sinds 1961 maakte hij deel uit van het landelijk bestuur van de Nationale Woningraad, laatste lijk als vice-voorzitter. Zijn grote toewijding en zijn betrokkenheid bij het werk van directie en medewerkers dwon gen ieders respect af. De Nationale Woningraad is deze volkshuis- vester veel dank verschuldigd. De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 3 januari 1981 om 10.00 uur, Maeterlinckweg te Rotterdam. Bestuur, directie en medewerkers van de Nationale Woningraad Almere, 30 december 1980 Markenlaan 1 De Raad van dc Gereformeerde Kerk van Dedemsvaart geeft met leedwezen kennis van het overlijden van zijn oud-predikant ds. L. Berger Van 1949-1953 heeft hij in Dedemsvaart met veel enthousiasme zijn arbeid verricht in dienst van zijn Heer. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, wie we Gods troost en nabijheid toebidden. Namens de kerkeraad. J. Knol, praeses M. de Visser, scriba Dedemsvaart. 27 december 1980. Plotseling heeft de Here uit onze familiekring tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Beverwijk op de leeftijd van 61 jaar. Uithoorn: W. Beverwijk Amsterdam: H. Beverwijk Amsterdam: C M. Vos-Beverwijk N. J Vos Marga. Rob en Trudy Uithoorn. 30 december 1980 Vandaag ontvingen wij het bericht van het overlijden van Mevrouw Helena Adriana Voerman Na bijna 25 jaar als hoofd van onze polikliniek haar beste krachten gegeven te hebben mocht zij slechts enige jaren van haar pensioen ge nieten. Rotterdam. 30 december 1980 Directie en medewerkers Rotterdamsch Radio-Therapeutisch Instituut Dr Daniël de Hoedkliniek Het is helaas niet mogelijk allen persoonlijk te b< danken voor de vele hartelijke blijken van medele ven en belangstelling ondervonden tijdens de lang durige ziekte en na het overlijden van mijn liev vrouw en onze lieve moeder Jannetje Boon-de Nooijer. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank P Boon en kinderen Lapidothstraat 1. 8561 DA BALK, december 1980. Allen die op welke wijze dan ook hebben meegeleef tijdens de ziekte, bij het overlijden en de begrafeni var. pastoor Cornells Visser willen wij hierbij hartelijk danken. Familie, huishoudster en kerkbestuur Maria Magdalenaparochie, Zaandam. Buitenlanders. Je praat met een andere wereld. Ze wonen, werken en Hoort nog 's wat. komen hier. Voor zaken. En je wordt soms uitbundig Of voor hun plezier. bedankt. Ze zijn anders en praten anders. Wat een eenvoudige Nederlandei Je wijst's de weg. al niet kan overkomen Je toont 's belangstelling. door een beetje vriendelijkheid. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Idecle Reclame SIRE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16