Di lil DE UITHOF" FAMILIEBERICHTEN Schaatscentrum MAANDAG 29 DECEMBER 1980 1956 getrouwd 11 januari 1968 12'/j jaar 1981 25 jaar Blij en dankbaar herdenken papa en mama Age Miedema en Fré Postma met hun familie en vrienden en hun dochters Oka en Wonda. deze dag. U bent op zaterdag. 10 januari tussen 14.30 en 16.00 uur van harte welkom op de receptie in het Rechthuis a/d Amstcl. Schans 32 in Uithoorn. Burg. Fcrnhoutiaan 37 3648 XH Wilnis „Mijn genade is u genoeg" Na een kortstondige ziekte ging op de avond van Tweede Kerstdag van ons heen onze lieve zoon. broer, zwager en oom Anne Vreugdenhil op de leeftijd van 29 jaar. Vijfhuizen: B. Vreugdenhil E. Vreugdenhil-van der Zaag Nieuw Vennep: Ton Ruighaver Antoinette Ruighaver-Koops Vijfhuizen: Bart Vreugdenhil Nel Vreugdenhil-de Bloois Hoofddorp: Anneke van der Zaag- Vreugdenhil Jochem van der Zaag Vijfhuizen: Janneke Ippel-Vreugdenhil Gert Ippel Rijsenhout: Els Tensen-Vreugdenhil Klaas Tensen Aalsmeerderbrug: Ria van Keulen-Vreugdenhil Manus van Keulen Hoofddorp: Rika Vreugdenhil Dick van der Kooij Heemstede: Sophia Vreugdenhil en zijn neefjes en nichtjes: Edwin. Taco. Marielle. Linda. Jarno. Esther, Vesna, Manon. Pascal. Vidar en Melchert Hoofddorp, 26 november 1980 Alholm 35 Correspondentie-adres: Vijfhuizerdijk 61, 2141 BC Vijfhuizen 2141 BC Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren dinsdagavond van 7.00 tot 8.00 uur in het uitvaartcentrum Dunweg. Achterweg 40 te Hoofddorp (achter de oude begraafplaats, na bij de N.H. Kerk). De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 31 december om 10.30 uur in de aula op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizer- weg, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na .de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Nu laat Gij Here Uw dienstmaagd gaan in vrede naar Uw woord, want mijne ogen heb ben Uw heil gezien. Na een kortstondige ziekte nam de Here tot Zich onze geliefde zuster en schoonzuster Grietje Gerrits-Borger op de leeftijd van 69 jaar. echtgenote van J. H. H. Gerrits Vriezenveen: M. J. Borger Den Ham: B. Borger-Schrotenboer Vriezenveen: J. Borger G. Borger-Dekker Vriezenveen: A. Borger F. Borger-Reinink Vriezenveen S. W. Borger-Schipper H. J. Schipper Vriezenveen: W. Borger F. M Borger-Leemans „Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis" Ps. 4 3 berijmd Dankbaar voor wat hij voor ons en anderen heeft mogen betekenen, delen wij u mede dat God tot Zich nam Albertus van Asselt Weduwnaar van Femmetje van Wijk Hij bereikte de leeftijd van'84 jaar. Baarn: A. van Asselt W. van Asselt-Versteegh Oosterend (Henn.): G. J. van Asselt B. van Asselt-Dijkstra Ermelo: A. van Asselt M. C. P. van Asselt-Saman Drachten: C. S. van der Slikke-van Asselt G. J. van der Slikke Baarn: W. van Asselt Kleinkinderen en achterkleinkin deren 3742 AK, Baarn, 28 december 1980 Heemskerklaan 2 Corr.adres: Heemskerklaan la De dienst van woord en gebed wordt gehouden 31 dec. 1980 om 11 uur in „Brandpunt". Oude Utrechtseweg 6 te Baarn. In aansluiting daarop zal de teraardebestelling om 12 uur plaatsvinden op de Nieuwe Algeme ne Begraafplaats aan de Wijkamplaan 71 te Baarn. Gelegenheid de familie te condoleren na af loop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. De Heer is mij tot hulp en sterkte; Hij is mijn lied. mijn psalmgezang: Hij was het. die mijn heil bewerkte, dies loof ik Hem mijn leven lang. Heden nam de Here tot Zich mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Geesje Allna Straling, echtgenote van Jacob Leutscher op de leeftijd van 78 jaar Utrecht: J. Leutscher Krommenie: F. A. de Kluis-Leutscher P. de Kluis Brantford (Canada): M. van Eijk-Leutscher G. C. van Eijk de Meern: A. Sterkenburg-Leutscher A. C. Sterkenburg Ancaster (Canada): C. 't Mannetje-Leutscher J. 't Mannetje Hamilton (Canada): B. Leutscher Woerden: H. van Wichen-Leutscher J. W. van Wichen Utrecht: G. A. Leutscher R. E. Niemantsverdriet klein- en achterkleinkinderen Utrecht, 27 december 1980 Chopinstraat 45 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Oudenrijn", Van Heuven Goedhartlaan. Gelegenheid tot condoleren al daar dinsdag van 19.00-20.00 uur, en na de begrafenis cp de begraafplaats. Thuis geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 31 december om 12.30 uur in de Pniëlkerk, Lessinglaan, waarna om 13.45 uur dc teraarde bestelling zal plaatshebben op de begraaf plaats „Daelwijck". Floridadreef. „Want door genade zijt gij behouden, door het geloof en dat niet uit u zelf, het is een gave van God" (Efeze 28) Bedroefd, maar dankbaar voor wat ze voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mede, dat God tot Zich heeft genomen, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Fredrika Johanna Wiggers geboren Rhebereen sinds 1968 weduwe van G. J. Wiggers op de leeftijd van 86 jaren. Trenton (Ont Canada): J. H. Wiggers A. J. Wiggers-Sikking Hoofddorp: M. B. te Paske-Wiggers Arnhem: W. Wiggers F. G. Wiggers-Proper Lochem: H. Ph. te Hennepe-Wiggers G. J. te Hennepe Leerdam: B. J. Wiggers H. W. Wiggers-Lammers Scheveningen: F. J. Rip-Wiggers B. Rip klein- en achterkleinkinderen Doetinchem, 27 december 1980 „Den Ooiman" Correspondentie-adres: Ezingestraat 5, 6835 DD Arnhem De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 31 december om 13.30 uur in het uitvaartcen trum. Romienendiek 2a, te Aalten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Berkenhove". Zij, die de over ledene de laatste eer willen bewijzen, worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren: woensdag van 13.00-13.20 uur in het uitvaartcentrum. (In plaats van kaarten) Gesterkt en gedragen door de kracht van zijn geloof is in de nacht van 27 december 1980 toch nog onverwachts zacht en kalm van ons heen gegaan, onze lieve broer, zwager en oom Antonie Hendrik van Dehn Sinds 1976 weduwnaar van Maria Johanna Hendriks op de leeftijd van 82 jaar Bussum: H. van de Velde-van Dehn G. van de Velde Emmen: A. J. van Dehn B. van Dehn-Brink Genève: J. W. Frigerio-van Dehn Naarden: J. C. van Dehn-van der Schaar Vlissingen: M. V. J. van Dehn-Weber neven en nichten Bussum, Pr. Mauritslaan 8 Correspondentie-adres: G. van de Velde, Lijsterlaan 225 1403 AV, Bussum De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize „de Heemburgh", Graaf Wichmanlaan 28 te Bussum. Bezoek om afscheid te nemen aldaar van 18.30- 19.30 uur. De crematie zal plaatshebben op woensdag 31 december om 10.30 uur in aula 2 van het crematorium „Daelwijck", Floridadreef 7 te Utrecht Voor ons nog onverwacht is op 27 december overleden onze lieve tante Eef Moge ze de rust vinden waarover zij tijdens haar leven zoveel gesproken heeft Vergeten zullen we haar nooit. Haar bedroefde neven en nichten. Heden is naar haar Heer en Heiland gegaan, na een kortstondige, ernstige ziekte, onze lieve, altijd zorgzame mams en oma Alida Johanna Lceflang Sedert 1 februari 1970 weduwe van Cornelis Willem Huibert Koenen op de leeftijd van 69 jaar. ,,Want ons hart is in Hem t>erblijd, opdat wij op den naam zijner heiligheid ver trouwen. Psalm 33 21 Maastricht: A. J. van Leeuwen-Koenen C. P. van Leeuwen Corniel Angélique en Céleste Roden: E. de Groot-Koenen P. de Groot Rotterdam, 24 december 1980 Schielaan 34a Corr.adres: C. P. van Leeuwen, Arkebusruwe 49 6218 RW Maastricht Geen bloemen Geen toespraken. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 29 december om 10.00 uur in de Grote Kerk. Overschiese Dorpsstraat 95. waarna de begra fenis zal plaatshebben omstreeks 10.50 uur op de algemene begraafplaats „Hofwijk" Delft- weg 230 te Rotterdam-Overschie. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de kerk en in de aula op de begraaf plaats, na afloop van de begrafenis. God heeft tot Zich genomen, onze lieve zwager Dingeman J. Coumou echtgenoot van J. B. A. Coumou-Prinselaar Dat hij zich het eigendom van Jezus Christus wist is een troost voor onze zuster Jo, haar kinderen en kleinkinderen. Kempton Park (Z.A.): A. C. A. Folmer-Prinselaar C. S. J. Folmer Amsterdam: C. J. Prinselaar F. Prinselaar-Brouwer Eindhoven: A. S. Prinselaar Dokkum: S. J. W. Mcijer-Prinselaar D. J. P. Meijer Heemstede, 27 december 1980 In plaats van kaarten. In de droeve dagen na het ongeval en overlij den van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Hendrik Kolk werden wij getroost en gesterkt door Uw ge bed en door zéér veel blijken van hartelijk en innig medeleven. Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij U langs deze weg onze oprechte dank betuigen. - A. Kolk-Oosten kinderen en kleinkinderen 8331 KR Stcenwijk. december 1980. Matthijs Kiersstraat 40. tel. 05210-16238 (voorheen: Blokzijl. Zuiderstraat 15). Na een dapper en geduldig gedragen lijden is 23 december 1980, op 64-jarige leeftijd, rustig heengegaan onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder Tine Switters echtgenote van Abram van Brussel „Mijn genade is u genoeg, want de kracht openbaart zich eerst ten volle in zwakheid." A. van Brussel Eerbeek: Carmen en Theo de Gans-van Brussel Reeuwijk: Tineke en Jarig Beswerda-van Brussel Huissen: Frits en Eelkje van Brussel-Blokzijl Nootdorp: Wietske en Ad van Tol-van Brussel Delft Tjarda en George Broeseliskc-van Brussel Yvonne en John de Gier-van Brussel en alle kleinkinderen Noordeinde 14. 2611 KH Delft De crematie heeft op 27 december overeen komstig haar wens in familiekring plaatsge vonden. Hoor, Here, hoe ik luide roep, wees mij genadig en antwoord mij. Psalm 27 7 Heden is, na een liefdevolle verpleging in het verpleeghuis „Oudshoorn", te Alphen aah-den Rijn, rustig ingeslapen onze pleegvader, oom, zwager Cornells van Tol sinds 12 februari 1970 weduwnaar van Geertje Tukker, op de leeftijd van 92 jaar. A. van Tol A.zn en verdere familie Nieuw-Vennep. 27 december 1980 Correspondentie-adres: Leimuiderdijk 354, 2155 MT Nieuw-Vennep. De overledene is opgebaard in de rouwkamer achter de Ned. Hervormde Kerk, Kerkstraat 11 te Oudewetering, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen. Dc rouwdienst zal plaatsvinden D.V. op woens dag 31 december 1980 om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Oudewetering, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in het jeugdgebouw achter de Ger. Kerk. Geen bloemen Wij zijn dan met Hem begraven door de doop in de dood. opdat gelijk Christus tiit de doden opgewekt door de majesteit des Vaders, zo ook wij in nieuwheid des levens zouden wandelen. Rom. 6 4 Op tachtigjarige leeftijd is na een korte ziekte in Christus ontslapen onze lieve vader en grootvader Hero Torenbeek weduwnaar van Hendrika van Wijngaarden dienaar des Woords, ridder in de orde van Oranje Nassau Workum: G. Torenbeek P. M. G. Torenbeek-Verduyn Dordrecht: M. Torenbeek Hoogeveen: P. Torenbeek A. H. Torenbeek-Geuze Oosterhout (N.B.): H. Torenbeek M. Torenbeek-Lunshof Wageningcn: I. Verduyn-Torenbeek J. Verduyn en kleinkinderen Vroomshoop, 28 december 1980 Correspondentie-adres: Buizerdlaar. 113, 7905 GD Hoogeveen Op vrijdag 2 januari 1981 wordt om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in de Gerformeerde Kerk, Ommerweg 27 te Den Ham (O.), aanslui tend vindt dc begrafenis plaats op „Dennen hof" te Den Ham (O.). Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het gebouw „Jeugdhaven", Ommerweg 7 te Den Ham (O.). Heden heeft de Here uit onze familiekring tot Zich genomen enze geliefde broer, zwager en oom Hero Torenbeek op de leeftijd van 80 jaar. Zalig zijn de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openb. 14 13 Zutphen: R. Abels A. N W. Abels-Meijer Velp (Gld: E. Schotveld-Torenbeek E. Torenbeek E. Torenbeek-van der Herberg neven en nichten Vroomshoop, 28 december 1980 Heden nam de Here tot Zich onze zwager en oom Hero Torenbeek weduwnaar van H. van~Wijngaarden, op de leeftijd van 80 Jaar. Bleskensgraaf: T. Bos Giessenburg: J. van Wijngaarden Almelo: W. Hondenbrink- van Wijngaarden -Giessenburg: G. de Ruiter-van Wijngaarden A. de. Ruiter neven en nichten Giessenburg, 28 december 1980. De Raad van de Gereformeerde Kerk te Den Ham (Ov.) nam met ontroering kennis van het overlijden van zijn emeritus-president Ds. H. Torenbeek Van 26 september 1948 tot en met 1 januari 1967 diende hij onze gemeente als predikant en daarna tot en met 30 september 1978 als hulp prediker. Met dankbaarheid gedenken we de arbeid die hij gedurende deze jaren met grote trouw en toewijding verrichtte. Trooste de Here de kinderen en kleinkinderen. Den Ham (Ov.), 28 december 1980 Namens de Raad voornoemd: Ds. D. H. Borgers, praeses ht H. Visscher, schriba Enige en algemene kennisgeving De Grote en Almachtige God en Vader heeft uit de duisternis in Zijn licht opgenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en fijne opa Henclericus Stulp echtgenoot van Neeltje Oosterlee op de leeftijd van 83 jaar. De laatste jaren werd hij liefdevol verpleegd in „De Lozerhof'. 's Gravenhage: N. Stulp-Oosterlee Zwijndrecht: Anje Gcldtclder-Stulp Piet Geldtelder Amsterdam: Kees Stulp Wil Stulp-Schiereck Hoorn: Janny Dronkert-Stulp Ben Dronkcrt en kleinkinderen 's Gravenhage. 24 december 1980 „Campduincn" K 312 Albardastraat 3. De dienst van Woord en Gebed, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. P. C. dc Vries, wordt gehouden op maandag 29 december om 12.00 uur in de Abdijkerk. Wil lem 3 straat, 's Giavenhage/Loosduincn. waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden om ca 12.45 uur op de Ned. Hervormde Begraafplaats bij de kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling, in de kloostergang van dc kerk „Ik hen de Alpha ru de Omega het begin en hel einde, de eerste luatsle." Openb. 25 Heden ontsliep in de HERE onze lieve zusl schoonzuster en tante Grietje Masereeuw op de leeftijd van 84 jaar. Amsterdam: C. Masereeuw W. Masereeuw-Kostman Driebergen: S. Bcrgström-Masereeuw Amsterdam A. M. Visser-Masereeuw Amsterdam: E. van der Kolk-Masereeuw M. W. van der Kolk neven en nichten 5. JC or Free 1STEF ze vi t stra kom ;en: di Iters i 7p Driebergen. 25 december 1980 .Sparrenheide", Melvill van Carnbeeiaan 7 0- Corr.adres. Buntlaan 65. Driebergen. Liever geen bezoek Geen bloemen. aflc •er ne n en De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dii gj* dag 30 december a s. om 13.30 uur in de ai van „Sparrenheide". waarna aansluitend begrafenis zal plaatsvinden op de Algeme pr ds. Begraafplaats aan de Verlengde Traay te Dr dire ;fewgen. lessen bonder uis li Heling Met ontroering hebben wij kennis genom van het overlijden van Ds. L. Berger 72 jaar oud. In de moeilijke jaren 1943-1947 mochten hem leren kennen als een toegewijde dicna van de Heer in Zijn gemeente ügheid n. „Voi De kerkeraad van de Gereformeerf^ wat Kerk te Steenwijk: Ds. J. Huizebosch, h.L praeses J. C. Bijkerk, scriba hlstt na een ondhei ijk wei diepen nhuis t iele Jai itraal ld voo kje hl in", vi or die niet tnblik nog i zoa itend. Voor ons geheel onverwacht nam God tot zi n. Dat onze lieve jongste zuster Henriet H. Norbruis-Verploegh geboren 22 augustus 1920 te Maassluis, laaj wonende te Kampen. IJssclkade 16. Voor velen was zij als een wonder, maar God was haar een machtige toevluch nepen Psalm 71 iiden .evf evri Haar bedroefde zusters en broers. De genade Gods is verschenen, heilbrt gend voor alle mensen. Titus 2 In haar Heer en Heiland is vredig ontslapt 8iUe, onze lieve moeder en oma Trijntje Brunt Sedert 6 maart 1960 weduwe van Joh. Jongeneel op de-leeftijd van 86 jaar. Beetsterzwaag: G. Kloppenburg-Jongeneel W. Kloppenburg Amersfoort: R. van der Neut-Jongeneel H. H. van der Neut Zoetermeer: W. Poot-Jongeneel T. Poot Ermelo: C. Holst-Jongeneel J. C. G. Holst Driebergen-Rijsenburg: W. Jongeneel G. Jongeneel-Slokker igevef zot che ii i oi bied. Bners it-ge tbber bi] it In heid )e sta won< be i scl zoek a: cheme lartije latstt aar z assen ien." «iter vertv VN et ui 'VOll Inifil redei opdr deelt. iec T. van Hardeveld-Jongeneel M. van Hardevcld kleinkinderen en achterkleinküfrS deren. Bodegraven, 27 december 1980 „Vijverhof" Correspondentie-adres Mevr. Leinweberlaan 51 3971 KX Driebergen-Rijsenburg Rijsen DR1 erlai ater< rOlf jpen ung «hai Wij nodigen U uit tot deelneming aan de d'en4.rdl van Woord en Gebed, die wordt gehouden D.V woensdag 31 december 1980 des voormiddag 11.00 uur in „Vijverhof", Burg. van Dobbcn di Bruijnstraat 23 te Bodegraven. De leraarde bestelling vindt aansluitend plaats op dc Alge mene Begraafplaats „Vredehof". Noordzijdi te Bodegraven. Gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de dienst in „Vijverhof vanaf 10.30 uur. Gevestigd per 1 januar 1981 A. van Nes Manueel Therapeute Waaldijk IS. 2988 AT Ridderkerk (Rijsoord) tel 01804-20972 BONTMANTELS Hel laar in met een bontmantel Het Bontpalel»! Mei volledig rantte en urterst betaalbaar' dietservice mogeli|k Het Bo iets. Hoogstraat 153. Rotte» C tel. 010-143337 Reisge* pers. vanuit geh Ned txi aar terug Vri|dags tot 21 uur pend jj •rfcaafimrfriai BH IIITHOI' IJshockey-topper Nederland-Rusland Di. 30 dec. 20.30 u. Entree 10, Hardrij-lnterland Nederland-Zweden Heren Allround en sprint Do. 15 en Vr. 16 jan. 19.30 u. Entree 7,50, 5,— en 2,50 Jaap Edenweg 10 Den Haag Tel. 070-299066

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 6