VROOIVm DREESM ANN Als u verstandig bent kiest u éérst uw neisbura Gereed per 12 januari tReisburo is een stuk zekerheid waard. De zekerheid dat u krijgt wat u beloofd werd. De zekerheid dat alles perfekt geregeld is. De zekerheid dat u niet achteraf met een vakantie-kater zit. Daarom doet u er verstandig aan éérst het reisburo te kiezen dat u die zekerheid kan bieden. Het reisburo van Vroom Dreesmann. We zullen u uitleggen waarom. Het reisburo van Vroom Dreesmann: de betrouwbaarheid zelve Achter het reisburo van uw warenhuis staat het concern Vroom Dreesmann. Die naam staat garant voor een groot stuk zekerheid. Daar mag u op rekenen. Het reisburo van Vroom Dreesmann: vakantie-know-how van de Achterhoek tot Zanzibar. Bij het reisburo van Vroom Dreesmann werken mensen die daar speciaal voor zijn opgeleid. Die zelf ervaren reizigers zijn. Ze zijn op de Veluwe net zo thuis als in een zuidelijk land. Die alles weten wat er in de reiswereld omgaat. Ze halen hun wijsheid niet uit de folders, maar uit de praktijk. Ze leggen al hun bevindingen vast in handboeken. U krijgt bij het reisburo van uw warenhuis dus écht vakkundig advies. Ook déér kunt u op rekenen. Reisburo's van Vroom Dreesmann d Alkmaar. Almelo, Amersfoort, ®l Amstelveen, Amsterdam Kalverstraat Amsterdam-Noord, Apeldoorn. Arnhem. Bergen op Zoom. Breda, Deventer. Dordred Eindhoven. Emmen. Enschede.1 Gouda. Groningen. Den Haag Centrum, Den Haag Leyweg, J Haarlem, Heerlen. Helmond. Den Bosch. Hilversum. Leeuwarden. Leiden. Leidschendam. Maastric 'o Nijmegen. Roermond. Roosenda Rotterdam-C. Rotterdam-Z. Rijswijk. Sittard. Tilburg. Utrecht, d Vlaardingen. Zaandam. Zeist. Zwolle. Uw vakantie Het grote Vakantie-Handboek: het gaat om uw vakantieplezier. Het reisburo van uw warenhuis verkoopt de reizen van ruim 60 touroperators. Vrijwel al die reizen (in totaal meer dan 3000 vakantiebestemmingen) zijn door de eigen vakmensen ter plaatse grondig onderzocht. Zoals bijvoorbeeld: ligt het appartement werkelijk op maar 200 meter van het strand? Is er wel degelijk een zwembad in uw hotel? En zo nog heel wat meer zaken die in hoge mate bijdragen tot uw vakantie plezier. Voor een vakantie zonder vervelende verrassingen omdat u niet kreeg wat u beloofd werd. Het grote Vakantie-handboek informeert u beter dan de reisfolders. Het grote Vakantie-* Prijsvergelijk boek: het gaat om uw vakantiegeld In dit tweede boek staan alle pensions, hotels en appartementen per bestemming naast elkaar. Zo kunt u precies de prijsverschillen zien tussen de diverse touroperators die reizen aanbieden naar dezelfde bestemming en in hetzelfde hotel, pension of appartement. Zwart op wit! En dat scheelt soms honderden guldens per gezin! Het grote Vakantie- Prijsvergelijk boek laat u zien bij wie uw vakantie het voordeligst is. Met het reisburo van Vroom Dreesmann weet u van tevoren precies wat u krijgt voor uw geld. Reisfolders geven u een heleboel nuttige informatie. Maar ze spreken ook wel eens té enthousiaste taal. Of letten wat minder op eventuele nadelen. Het grote Vakantie-Handboek en het grote Vakantie-Prijsvergelijk boek zijn nuchter met feiten en cijfers. Want aan praatjes hebt u niets, aan zekerheid wél!

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22