FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 23 DECEMBER 1980 kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgeqeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen moge!i|k van 18 00-20 00 uur De heer en mevrouw J. Hoogendoorn-van Leeuwen danken u hartelijk voor de vele gelukwensen en enorme belangstelling die zij tijdens hun 40-jarig huwelijk en jubileum mochten ondervinden. Provincialeweg 90. 3981 AS Bunnik De Raad van de Gereformeerde Kerk van Nijverdal deelt met ontroering mede dat de Koning der Kerk uit zijn midden heeft wegge nomen broeder H. F. Exel op de leeftijd van 47 jaar Hij heeft de Kerk eerst als jeugd-ouderling en daarna als wijkouderling mogen dienen. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen met de wetenschap dat hij nu eeuwig onderdaan mag zijn van deze Koning. De Kerkeraad Algemene Zaken Ds. A. G. Kornet, praeses G. Stokvis, scriba Wijkkerkeraad Noord Ds F. J. van der Wal. praeses E. Pieltjes, scriba. Nijverdal. 20 december 1980. „De Heer ts mtjn Herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23 Heden nam de Here tot ZicTi onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Geertje Ashouwer op de leeftijd van 81 jaar Hengelo (O): F W. Ashouwer Utrecht: E. G. Ashouwer Utrecht: H. Ashouwer-de Graaf neven en nichten 21 december 1980 Lindestraat 23 3581 LR Utrecht De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van de Coöp. Uitvaartverzorging „Malie singel". Maliesingel 75 te Utrecht. Gelegenheid om het condoleanceregister te tekenen aldaar dinsdag 23 december van 17.30 tot 18.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 24 december om 13.45 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats. ^Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht, waarna aansluitend de teraardebestelling op genoemde begraaf plaats zal plaatsvinden. Vertrek van het woonhuis om 13.15 uur. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met groot verdriet delen wij u mede dat heden in haar Heer en Heiland is ontslapen, onze allerliefste en zorgzame mamma en oma Wietske Laanstra geboren Adema op de leeftijd van 62 jaar Ik hef mijn ogen op naar de bergen; vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 1211 en 2 Jetty en Jan Weity en Jan Jan en Coby Hermien en Diet Peter en Ada Hillie en Paul Cor en Henny Olga en Hcssel en kleinkinderen 8171 VJ Vaassen, 21 december 1980 Koekoeksweg 51. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.00 tot 1Ü.45 uur in het rouwcentrum. Dorpsstraat 93 te Vaassen. De rouwdienst zal D.V plaatsvinden woens dag 24 december a.s. om 13.00 uur in de Geref. Kerk, Prins Hendrikweg 6 te Vaassen, waarna om 14.00 uur de begrafenis plaatsvindt op de algemene begraafplaats te Vaassen. Na de begrafenis is er in de kerk ook nog gelegenheid tot condoleren. „Uw hart worde niet ontroerd; Gelooft in God, gelooft ook in Mij". Joh. 14 1. Heden heeft het de Here behaagd tot Zich te nemen, mijn geliefde man. onze zorgzame va der. grootvader, broer, zwager en oom Jurjen Buiter op de leeftijd van 73 jaar. Bennebroek: I. Buiter-Westerhof Vlaardingen: S. I Hoogerwerf-Buiter A. Hoogerwerf Jurrien,- Maasland. I. Korpershoek-Buiter A. Korpershoek Wiljeke en Lenny en verdere familie Bennebroek, 21 december 1980 „Huis te Bennebroek", flat 016 Binnenweg 6. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 24 december a.s. om 13.00 uur in de recreatiezaal van het „Huis te Benne broek" waarin voorgaat Ds. P. de Ruig. waar na de begrafenis zal plaats hebben om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Daar echter is de Here heerlijk voor ons; een plaats van rivieren en van brede stromen; geen roeiboot zal daar op varen en geen sierlijk jacht zal ze doorklieven. Jes. 33 21 Plotseling nam God van ons weg Zijn kind. mijn lieve man en onze vader, groot- en over grootvader Pieter Boender Jac.zn. in de ouderdom van ruim 87 jaar. Puttershoek: L. Boender-Zonneveld 's-Gravenhage: J. P. Boender A. Boender-den Otter Alphen aan den Rijn: M. A. Visser-Boender R. Visser Vlaardingen: A. Wielaart-Boender J. Wielaart Maasdam: M. Riedé-Boender J. L. P. Riedé Puttershoek: C. Zonneveld kleinkinderen en achterkleinkinderen Puttershoek. 20 december 1980 3297 BE Nassaulaan 77. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7-8 uur in het verenigingsgebouw Rembrandt- straat 1. Puttershoek. De begrafenis zal plaatsvinden D Y. op woens dag 24 december a.s. des namiddags om 2.30 uur te Puttershoek. In vast vertrouwen op zijn Heer en Heiland is plotseling ontslapen onze geliefde oudste broer en zwager Pieter Boender op de leeftijd van 87 jaar. Wonende te Puttershoek. Namens de zusters en broers J. J. Boender 20 december 1980 2551 AG 's-Gravenhage Landréstraat 193. „Zij is verlost. God heeft haar welgedaan" Na een langdurige ziekte en geduldig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze zuster, schoonzuster en tante Egberdina Hendrika Willemijntje Brakké geboren Westeneng, in de ouderdom van bijna 83 jaar. Uithoorn: C. P. Brakké Utrecht: J. H. G. Westeneng A. A. Westeneng-Ike Amersfoort: W. J. H. v. d. Rovaart-Westeneng en verdere famibe 22 december 1980 Karei Doormanlaan 24 1421 BR Uithoorn De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum Finnema, Zwarteweg 108 te Aalsmeer Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de nieuwe algemene begraafplaats aan de Noorddammerweg te Uithoorn zaterdag 27 de cember a.s. om 11.00 uur waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Geen bezoek aan huis Geen bloemen „De Heer is mijn Herder" Geheel onverwacht ging van ons heen in het vaste vertrouwen op haar Heer en Heiland, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Lena Rotteveel-de Vrijer weduwe van J. W. H. Rotteveel op de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: Vlaardingen: W. H. de Vrijer Wassenaar. 21 december 1980 Dokter Weederlaan 73 Correspondentie-adres: Dillenburgsingel 224 3136 EE Vlaardingen. Gelegenheid tot bezoek in de rouwkamer Deij- lerweg 127, Wassenaar, dinsdagavond van 19.30-20 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 24 december a.s. om 12.00 uur in de Dorps kerk (Plein) te Wassenaar, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de Ned. Herv. Begraafplaats aldaar. Vertrek vanaf de rouw kamer om ca. 11.40 uur. In Jezus ontslapen mijn lieve, zorgzame zuster Grietjen Anna Lucia Mokkelencate op de leeftijd van 84 jaar A. Mokkelencate 8023 DK Zwolle. 22 december 1980. Wipstrikkerallee 32. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren woensdag 24 de cember van 10.00 tot 10.20 uur in het uitvaart centrum van de Monuta Stichting. Potgieter singel 7 te Zwolle, alwaar mijn zuster is opge baard. Daarop volgend zal om 10.30 uur in de aula van genoemd uitvaartcentrum een rouw dienst worden gehouden, waarna om 11.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats. Meppelerstraatweg te Zwolle. Indien u de plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Niets kan haar scheiden van de liefde van Christus Rom. 8 39 In vol vertrouwen is in haar Heer en Heiland ontslapen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Gerritje Doornenbal-de Kogel, op de leeftijd van 70 jaar. Maartensdijk: O. J. Doornenbal Groenekan: W. A. Meijers-Doornenbal P. Meijers Westbroek: H. G. van de Beek-Doornenbal G. van de Beek Hollandsche Rading: H. Doornenbal P. Doornenbal-van Amstel N. G. de Jager-Doornenbal G. de Jager Maartensdijk: O J. Doornenbal A. Doornenbal-Kronenburg Nijmegen: E. M. C. de Ruwe-Doornenbal P. de Ruwe Maartensdijk: J. Doornenbal T. Doornenbal-Kroeskamp Maartensdijk: H. G. Doornenbal Zaltbommel: G. A. Teunissen-Doornenbal B. Teunissen Maartensdijk N. Doornenbal Maartensdijk C. R. Doomenbal Vianen: M. C. E. van der Vaart- Doornenbal C. van der Vaart en kleinkinderen 20 december 1980 Dorpsweg 119. 3738 CC Maartensdijk Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen Moeder ligt opgebaard in de Advent-Kapel aan de Tolakkerweg 12 te Hollandsche Rading. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 23 december van 19.30 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 24 december a.s. om 14.30 uur op de begraaf plaats van de Ned. Herv. Gemeente te Maar tensdijk. Daaraan vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gere formeerde Kerk, aan de Kon. Julianalaan 26 te Maartensdijk, welke om 13.30 uur aanvangt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de kerkzaal van de Gerefor meerde Kerk. Na langdurige verpleging in „Dilgtoord" te Haren nam de Here uit ons midden weg onze lieve vader, grootvader, overgrootvader en bet-overgrootvader Derk Smit op de leeftijd van 93 jaar. sinds 3 mei 1969 weduwnaar van Jantje Spijkman Wat God doet, dat is welgedaan. Hoogezand. 20 december 1980. Florida. U.S.A: J. Kamphuis Groningen: A. Reitzema-Smit R. Reitzema Apeldoorn: A. Smit A. Smit-Vos Hoogezand: S. Smit H. Smit-Kroon Hillegom: K. Zaagman-Smit M. J. Zaagman Montreal (Canada): D. Offeringa-Smit Winschoten: J. Smit J. Smit-Hogendorf Hoogezand: J. Smit De rouwdienst zal D.V. plaatshebben op woensdag 24 december a.s. om 11.00 uur in dé „Vredekerk", v.d. Duyn v. Maasdamweg te Hoogezand. Na afloop van de begrafenis, die zal plaatsheb ben om 12.00 uur op de „Stille Hof' te Hoogezand, is er gelegenheid tot condoleren in de „Vredekerk". Corr.-adres: S. Smit, Chopinlaan 18. 9603 AN Hoogezand. „Ik wil zingen oan mijn Heiland" Na een moedig gedragen lijden is van ons weggenomen, op de leeftijd van 36 jaar. onze dochter, zuster en tante Wilhelmlna Fenna Kuipers (Willy) echtgenote van J. A. van der Kaaij Rijswijk: A. Kuipers sr W. Kuipers-Heemstra Den Haag: H. Kuipers B. L. Kuipers-Scheringa Zevènbergen: M. Kuipers A. J. Kuipers-Krips Gouda: R. H. Kuipers C. Kuipers-van Aalst Den Haag: A. Kuipers jr. A. Kuipers-Lindeboom Den Haag: J. Kuipers L. H. Kuipers-Ram Voorburg: M. van Geest-Kuipers J. M. J. van Geest Rijswijk: R. Kuipers M. L. H. Kuipers-Haverkamp en kinderen Rijswijk, 18 december 1980 De crematie heeft reeds plaatsgevonden. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goeder- tierenheén. Ps. 89 1 Door een droevig ongeval ging plotseling van ons heen. mijn geliefde man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader. Jan Visser echtgenoot van Elsje Hooijmeijer op de leeftijd van 88 jaar Barendrecht: E. Visser-Hooijmeijer Barendrecht: P. den Otter-Visser A. C. den Otter Barendrecht: W. Visser K. Visser-de Deugd Barendrecht: J. J. Visser M. J. Visser-v.d. Burgh Maassluis: P. Visser A. J. Visser-Hofland Barendrecht: G. Visser C. Visser-de Bruin en kleinkinderen 2991 VL Barendrecht. 22 december 1980 Noldijk 134 Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal D.V gehou den worden zaterdag 27 december 1980 om 10.50 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. „Ik ben de weg, de waarheid en het leven. niemand komt tot de Vader dan door mij" Johannes 14:6 In dit vertrouwen is rustig van ons heengegaan onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Pieter Schuyt sinds 24 april 1957 weduwnaar van Anna Maria Mansvelt in leven zendeling-arts in de gezegende ouderdom van 96 jaar en 10 maanden Zijn leven was dienen, zijn vrede in God. Harderwijk: F Pieper-Schuyt J. W. Pieper Emmen A. M. van de Poll-Schuyt G. J. van de Poll Haarlem: A. D. Bloemsma H Bloemsma-Monhemius Somerset-Wes (Suid-Afrika): M. S. van Dijk-Schuyt M. van Dijk Veenendaal: E. J. Pilon-Schuyt H. Pilon Almkerk: P. Verschoor-Schuyt J. Verschoor J. Oosterhuis-Schuyt R. Oosterhuis klein- en achterkleinkinderen 4286 LJ Almkerk. 21 december 1980 Provinciale Weg Zuid 29A De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 24 december a.s. om 9.30 uur in de Ned. Herv. Kerk, Kerkstraat te Almkerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Munnikenweg te Veenendaal. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „Elte- to" te Veenendaal. Geen bloemen. ,,/n Uw handen beveel ik mijn geest!" Psalm 31 6 Op 80-jarige leeftijd is overleden onze zorgza me vader, schoon- en grootvader Gerhard Zeno te Winkel sinds 1 oktober 1976 weduwnaar van Johanna Harmina Voortman. Wij zijn dankbaar voor zijn inspirerende hou ding en zijn meeleven met wat in de wereld gebeurde. Leusden: J. D. te Winkel K. te Winkel-Fokkens Gerhard Deventer: H. W. te Winkel N. te Winkel-Terweij Ba bette Jonike Rozenburg: G. B. Wijnsma-te Winkel H. Wijnsma Voorthuizen, 19 december 1980 Van den Berglaan 57 Correspondentie-adres Grienden 71, 3831 HP Leusden Geen bloemen De overledene is opgebaard in het Rouwcen trum van de Monuta Stichting Rubensstraat 67 te Voorthuizen (richting Putten). Woensdag 24 december zal in het Rouwcen trum een rouwdienst worden gehouden, aan vang 11.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Voorthuizen. Gelegenheid tot condoleren voor en na de plechtigheid. Op 20 december j.l. is onze oud-medewerker de heer Maijenburg overleden. Wij hebben de heer Maijenburg altijd als een prettig medewerker en collega ervaren. Onze gedachten gaan uit naar familie en vrienden. Hoofddirectie Perscombinatie N.V. Rectificatie „Met mijn God spring ik over een m Met deze woorden ging van ons heen onw zorgzame vader, groot- en overgrootvadei p Jan Albertus van Dillen weduwnaar van Barbara Frederika Ko op de leeftijd van 79 jaar Utrecht: M. J. van Dillen R. C. Verkruyssen-van Dillen J. Verkruyssen J. H. van Drie-van Dillen Austerlitz: A. B. F. Brouwer-van Dillen W. Brouwer Utrecht: B. F. van Munster-van Dillen G. van Munster Strijen: A. E. C. Binnekarap-van Dillt H. Binnckamp Nijkerkerveen: J. A. Witzel-van Dillen F. Witzel klein- en achterkleinkinderen Utrecht, 20 december 1980. Adriaan Mulderstraat 18. Correspondentieadres: Mevr. J. H. v. Drie-van Dillen, Min. de Visserstraat 27, 3555 EV Utrecht Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwka van de P.C.B., Schoolstraat 12. Condoleance-bezoek: dinsdag van 1900-2 uur en na de begrafenis op de begraafpla De begrafenis zal plaatsvinden woensdag december om 11.30 uur op de Alg. Begr plaats „Daelwijck", Floridadreef (Overvec Vertrek vanaf de Japuradreef 143 om 1 „Want nu zien uiij nog door een spiegel raadselen, doch straks van aangezicht tot aangezich Nu ken ik onvolkomen, maar dan zal ik ten volle kennen, zoals ik gekend ben." 1 Kor 13 De Here nam tot Zich mijn lieve man. zorgzame vader, pleegvader, broer, zwage oom Johannes Marinus de Vries weduwnaar van J. C. Kuijper in de ouderdom van 79 jaar Dordrecht: A. de Vries-Basie Amsterdam: A. R. de Vries I. E. de Vries-Koning Almelo: J. G. Littooij A. S. Littooij-Boet Worcester (Eng) M. S. M. G. Billitt-Littooij A. W. Billitt Schiedam: J. M. Littooij en verdere familie - 3317 JR Dordrecht, 21 december 1980 Tak van Poortvlietstraat 55 Geen bloemen Geen bezoek aan hun De rouwdienst zal geleid worden door de eerwaarde Heer Ds S. van den Oever woensdag 24 december a.s. om 14.00 uur aula van dc algemene begraafplaats aai Nassauweg te Dordrecht, waarna de tcraa bestelling zal plaatsvinden Gelegenheid tot condoleren na de begraf in de aula van de begraafplaats. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.30 uur Vandaag ontvingen wij het droevige beri dat op zaterdag 20 december 1980 is overle onze kollega en medewerker Wim Kolkman Hoewel dit bericht voor ons niet helen onverwachts kwam. betreuren wij niet mil het feit. dat wij nu al afscheid moeten nei van een prettig mens en fijne kollega. Wij wensen zijn vrouw en zoon alle sterkte in deze moeilijke dagen. Kollega's Afd. Inkasso PERSCOMBINATIE N.V. Hedenochtend ontvingen wij het droeve richt van het overlijden van onze medewi J de heer W. Kolkman Wij verliezen in hem een trouw en pr< medewerker. Hoofddirectie Perscombinatie N.V. God had in de Hemel zondag j.l. ook een gereserveerd voor onze lieve Oom Roelf Oosterhout (N.Br.): J. N. Hendrickx-Pijl J. W. J. Hendrickx Groningen: A. J. Pijl W F. Pijl-Greven en kinderen Groningen. 22-12-1980 Bestuur, directie en medewerkers van Juliana Kinderziekenhuis nemen afscheid' hun economisch adjunct-directeur J. A. ten Ham die na een langdurig lijden, op de leeftijd' 59 jaar van ons is heengegaan Door zijn toewijding en plichtsbetracft kwam veel tot stand De crematie zal plaatshebben dinsdag 23 cember om 12.30 uur in het Crematorium kenburgh, Ockenburghstraat 21. Loosdui' K. T Bremer, voorzitter, M v.d. Meeberg, secretaris 's-Gravenhage. 18 december 1980.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16