4- HOOFD VERPLEGINGSDIENST hoofd medische registratie m /ziekenhui den ooiman J ff hoofdwijkverpleegkundige a) afdelingshoofd b) waarnemend afdelingshoofd opleiding tot A-verpleegkundige diakonessenhuis utrecht Een advertentie in dit nieuwsblad geeft het grootst mogelijke rendement verpleegkundige voor de hoofdwacht ■diak diakonessenhuis utrecht JULIANA ZIEKENHUIS STICHTING ZIEKENZORG MIDDEN ZEEUWSCH-VLAANDEREN. f 0RONOKO I STICHTII Bronovol. hoofd (m/v) van het bejaardenh nodig Voor de vervulling van deze vakature denken wt| aan een enthousiaste verpleegkundige dw een ruime wijkervanng heeft en bij voorkeur de kaderopleiding al heeft gevolgd Wn wertcen in twee teams, hebben één tweemaal per maand een teambespreking en wekelijks een werkbespreking met de hele basis. Wi| verwachten van onze nieuwe hoöfdwi|kverpieegkundige ondersteuning bt| deze besprekingen, als ook persoonlijke begeleiding voor degenen die dit wensen en tevens ondersteuning bi) de uitvoering van ons werk In Hilversum zijn drie basiseenheden en er is een vast wekelijks overleg tussen de drie hoofdwijkver pleegkundigen onderling en met een administratief functionaris. Hierin komen onder meer beleidsontwik kelingen in de maatschappelijke gezondheidszorg aan de orde. waarbij van de nieuwe collega een positieve inbreng wordt verwacht. Ook het bijwonen van. en inbreng in de bestuursvergadering behoort tot de taak van onze hoofdwijkver pleegkundige Aanstelling geschiedt overeenkomstig de CAO Kruiswerk en Tubercuiosebestnjding Meer informatie is te verkrijgen bij de hoofdwijkverpleegkundige Mw. J. J M. van der Vhs-van Roosmalen, telefoon 035-233445. Sollicitaties schriftelijk te nchten aan het bestuur van de Kruisvereniging Hilversum. Cahnjnhof 10. 1216 KZ Hilversum. Zeer binnenkort zullen in ons verpleeghuis de volgende vacatures ontstaan: (mnl. ol vrl.) op een verpleegaldellng (mnl. of vrl.) op een verpleegaldellng Voor beide funkties is het bezit van een diploma Zieken verpleging A (zo mogelijk A B) vereist; voor de onder a) genoemde funktie is ervaring in het geven van leiding noodzakelijk. De inrichting beschikt over 273 bedden, waarvan 135 voor somatisch zieken en 138 voor geestelijk gestoorde bejaarden. Voorts is er een aldellng dagbehandeling. Salariëring geschiedt volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Bi) het zoeken naar huisvesting mag op onze hulp worden gerekend. Informatie over de funktie wordt gegeven door de heer H.G. Wieringa, coördinerend hoofdverpleegkundige, telefoon (08340) 2.65.41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice. Groot Hagen 6, 7009 AM Doetinchem. hervormde stichting reactiveringscentrum, verpleeghuis en dagbehandelmgscentrum te doetinchem I2D psychiatrisch ziekenhuis dennenoord zuidlaren uitgaande van de vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Het psychiatrisch ziekenhuis Dennenoord is gelegen in een bosrijke omgeving in de "kop" van Drenthe. Het ziekenhuis, dat deel uitmaakt van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzie ken, biedt klinische, poliklinische en dagbehande lingsmogelijkheid. Het aantal patiënten dat in het ziekenhuis is opgeno men bedraagt ca. 750 en er werken ca. 800 perso neelsleden. Ten behoeve van de orthopsychiatrische behandel- funktie vragen wij B-verpleegkundigen (of met het diploma MBO-V en praktijkervaring) Binnen bovengenoemde behandelfunktie wordt aan patiënten, die in min of meer ernstige mate in hun relaties en hun gedrag zijn gestoord, een voorname lijk agogisch gerichte behandeling geboden. In een sociotherapeutisch klimaat wordt systematisch ge werkt aan het realiseren van de gewenste gedrags veranderingen. Gefaseerd wordt daarbij aan patiën ten meer verantwoordelijkheid toegekend, met als uiteindelijk doel terugkeer in maatschappelijke ver banden. Aanstelling zal geschieden in de rang van verpleeg-, kundige. Salarisindikatie: f 2.091,08 tot f 2.751,37, excl. wettelijke toeslag en onregelmatigheidstoeslag. Voor wat betreft de sekundaire arbeidsvoorwaarden is de CAO-Ziekenhuiswezen van toepassing; de pen sioenvoorziening is ondergebracht bij de PGGM. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer A. Miedema, verpleegkundig koördinerend hoofd. tel. 05905-1331. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de dienst Sociale Zaken t.a.u de heer F Brandse personeels- funktionaris), Dennenoord. E 6. 9471 KA Zuidlaren ZIEKENVERZORG(ST)ERS Als u bij ons in dienst treedt als ziekenverzorgende kunt u - indien u dit wenst- in een later stadium alsnog de opleiding tot Z-verpleegkundige gaan volgen Gezien de aard van onze inrichting zoeken wij mensen met een christelijke levensovertuiging. Salariëring geschiedt volgens de landelijke richtlijnen van de gezondheidszorg. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing De mogelijkheid bestaat om intern te wonen, indien u dit wenst. Indien u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u uw sollicitatiebrief zenden aan de heer H. Schraa. hoofd Personeelszaken of u kunt telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen (1st. 421). Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 personeelsleden, heeft nog de mogelijkheid kandidaten te plaatsen in de a.s. maart-groep voor de Kandidaten dienen in het bezit te zijn van (minimaal) het diploma MAVO-4 of een bewijs van overgang naar 5e klas HAVO/Atheneum of een daaraan gelijkgestelde opleiding. Voor interne huisvesting zijn kamers beschik baar. Nadere inlichtingen over de opleiding worden gaarne verstrekt door de afdeling Personeels zaken, telefoon (030) 52 81 11, toestel 2122. Belangstellenden dienen schriftelijk te reageren, onder bijvoeging van kopieën van diploma(s) en cijferlijst(en), en kunnen hun sollicitatiebrief zenden aan de afdeling Perso neelszaken, Bosboomstraat 1 3582 KE Utrecht. Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 personeelsleden, zoekt een voor 7 nachten aaneengesloten per 2 weken. De diensttijden zijn van 23.00 - 07.30 uur. De taak van de Hoofdwacht bestaat uit: leiding geven aan de verpleegkundige be zetting op de verpleegafdelingen; assisteren bij de behandeling van onge vallen; plaatsing van spoedopnamen Voor deze funktie is vereist: diploma A-verpleegkundige; ruime ervaring in de verpleging; ervaring in een leidinggevende funktie. Het bezit van de "Kinderaantekening" en een voltooide voortgezette opleiding voor verpleegkundige, strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt maximaal in de rang van Ie verpleegkundige A en de salariëring is overeenkomstig opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. Th.M.C. Kole, Hoofdverpleegkun dige in Algemene Dienst, tel. (030) 52 81 11. toestel 1109. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ge richt aan het Hoofd van de afdeling Perso neelszaken. Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. In het Juliana ziekenhuis te Terneuzen en het Elisabeth ziekenhuis te Sluiskil worden voorbereidingen getroffen voor de bouw van één nieuw ziekenhuis in de kanaalzone van Zeeuwsch-Vlaanderen. Door veranderingen binnen de structuur van de verplegingsdienst is er in het Juliana Ziekenhuis te Terneuzen. een algemeen christelijk ziekenhuis van 163 bedden, de funktie vakant van Deze funktionaris heeft de dagelijkse leiding over de verplegingsdienst, welke bestaat uit: verpleegafdelingen. C C. U., avond- en nachthoofdendienst en praktijkbegeleiding. Operatiekamer, anaesthesie en recovery, poliklinieken en ambulance-begeleiding, alleen m.b.t. de verpleegkundige aspekten. Een uitgebreide funktie- en taakomschrijving wordt op verzoek toegezonden. Funktie-informatie: Funktie-eisen: De organisatie van de beide ziekenhuizen wordt geleid Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een door een vier-hoofdige direktie met een medische, verpleegkundige, man/vrouw, met een positief christe- verpleegkundige en ekonomische achtergrond. De lijke levensovertuiging, leeftijd tussen 30-40 jaar, in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A. of H.B.O.-V. alsmede bij voorkeur het diploma Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen. Zij, die het diploma Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen niet bezitten, kunnen slechts voor aanstelling in aanmerking komen, indien zij langdurige ervaring in een gelijkwaardige funktie bezitten Tevens is vereist, het bezit van goede leidinggevende, organisatorische en contactuele eigenschappen Salariëring van 3.436,64 tot f 4.379,03 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. De C.A.O voor het Ziekenhuiswezen is van toepas sing. diensthoofden, welke rechtstreeks onder de direktie ressorteren, leven in samenwerking met de direktie een bijdrage aan de voorbereiding en uitvoering van het totale beleid. Mede in verband met de fusie van de twee ziekenhui zen wordt van de aan te stellen funktionaris een belangrijke bijdrage verwacht bij de verdere ontwikke ling van de organisatie van de betreffende dienst en bij de begeleiding van de veranderingsprocessen, die er plaatsvinden. Tevens verwachten wij een positieve instelling ten opzichte van de integratie van de verplegingsdienst van het Juliana- en het Elisabeth ziekenhuis. Naast de ondersteuning van de hoofden van de afdelingen in hun leidinggevende taken en de zorg voor een goed personeelsbeleid, zijn de werkzaamheden voor een belangrijk deel gericht op de koördinatie van de afde lingen en het bewaken van de kwaliteit van de dienst verlening. Terneuzen is een havenstad van 24.000 inwoners, gelegen aan de Schelde en het kanaal van Gent naar Terneuzen, waaraan enkele grote industrieën zijn gevestigd. De streek is een poldergebied, doorsneden door kreken en met stranden tussen Breskens en Cadzand, steden als Antwerpen, Gent, Brussel en Brugge zijn binnen een uur per auto te bereiken Bij het verkrijgen van woonruimte kan worden bemiddeld. Inlichtingen worden verstrekt door Zr. Agathe van Ham. verpleegkundig-direkteur. tel. 01150-12851 Sollicitaties binnen 14 dagen zenden aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, van Steenbergenlaan 25a. 4531 HL Terneuzen ELISABETH ZIEKENHUIS De Diakonesseninrichting Bronovo ïset algemeen ziekenhuis met ruim 400 In verband met pensionering van de h funktionaris vragen wij een vakaturenummer 001204 De werkzaamheden van de afdeling Registratie omvatten- registratie, codering en archivering va medische gegevens, o.a. ten behoeve i 1 input voor de verwerking door de Stic per: Medische Registratie een aantal administratieve werkzaamh voortvloeiend uit de opneming van patiënten. De taak van betrokkene bestaat uit het leiding qeven aan bovengenoemde werk el heden alsmede het daadwerkelijk medet ivi ken aan de uitvoering van de taken van afdeling Betrokkene dient een middelbare oplek ld€ en de cursus Medische Registratie Assist te hebben gevolgd. Ervaring en leidinggj jujl de capaciteiten zijn vereist. In verband i prd toekomstige ontwikkelingen strekt kent pc van automatisering tot aanbeveling Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervarinq. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de administrateur telefoon 070 - 26.41.41, toestel 312 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan - de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900. 2509 JH Den Haag, onder vermelding van het vakaturenummer eni srla te ilti Ir belt kri, en is ln Stichting voor het verlenen van huisveff? en diensten "Holendrecht". NiftrikhofT,, Amsterdam-Z.O Deze stichting op Prot. Christelijke gro g slag, voert het bestuur over het Bejaard iw hof "De Drecht". Dit complex omvat 328 woningen voo le zelfstandig wonende bejaarden, met dj h' aan verbonden een dienstencentrum. In verband met het vertrek van het ha zoekt het bestuur kontakt met gegadigf*1 voor de funktie van: Voor deze veelzijdige funktie zijn beli rijke taakelementen: het mede tot stand brengen en bevon van een zo optimaal mogelijk leefkliï voor de bewoners; in staat zijn het overleg met de bewo kommissie op een plezierige wijze ge te geven het onderhouden van kontakten mei extra murale organisaties op het geb» van de bejaardenzorg; het leidinggeven aan een kleine perso neelsbezetting; de verantwoordelijkheid voor het firn ciële gebeuren, hierbij kan ondersteu van anderen verwacht worden Gedacht wordt aan een man of vrouw n een Prot. Christelijke overtuiging die, ffl gevoel en respekt voor de mogelijkhedfi van de bewoners, een zelfstandige bijdr kan leveren aan de goede sfeer. Voorts dient betrokkene voldoende ke> en affiniteit te hebben ten aanzien vani problematiek van zelfstandig wonende bejaarden om zodoende de bedrijfsvoen van het Bejaardenhof adequaat vorm te geven. Leeftijd minstens 35 jaar. Bij de aanstelling van deze funktionaris het Laboratorium voor Toegepaste Psyd logie te Amsterdam adviseren. Schriftelijke sollicitaties te richten aand sekretaris van het bestuur de heer A. Tillema, Pettenstraat 6, 1024 CR AMSTERDAM

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26