patrimoniums 'BorneroorcT' provinciaal bestuur van noord-holland accountant-administratie consulent/belastingcon sulent hoofd administratie Clara Feyoena Heem Hoofd Centrale Bedrijfsadministratie (C.BA.) S U-V: GRIFFIER DER STATEN (M/V) B.V. Accountants- en admlnstratletiureau 'DE PRODUCENT' Postbus 5, Wachtelstraat 52, Gouda Technische Hogeschool Twente assistent onderzoeker (m/v) Kinderen zijn kinderen. Vfaarschuwen is niet genoeg. Hou ze in de gaten! SIRE Technische Hogeschool Twente twee wetenschappelijk (hoofd) medewerkers m/v algemeen directeur (m/v) Y beleidsmedewerker/ster volksgezondheid «1 ZATERDAG 20 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET RD' Patrimoniums Woningstichting beheert ca. 11.000 woningen en is met vele in ontwikkeling zijnde stadsvernieuwing*-, renovatie- en nieuwbouwprojecten één van de grootste corporaties in de regio. Er werken op dit moment ca. 280 mensen in de organisatie, die wordt gekenmerkt door een projectgerichte matrixstructuur. De financieel-economische activiteiten zijn ondergebracht bij de Financieel-Economische Afdeling (voornamelijk project-gerichte activiteiten) en de bureaus Financial Controlling en Centrale Be drijfsadministratie. Voor laatstgenoemd bureau vragen wij een op S.P.B.- of H.E.A.O.-niveau De C.B.A. is o.a. verantwoordelijk voor diverse boekhoudkundige werkzaamheden van de onroerendgoed-administratie, de huurad ministratie en de verslaglegging. Wij verwachten van u dat u niet alleen leiding geeft aan de afdelingstaken en deze coördineert, maar dat u daarnaast een initiërende en bepalende rol speelt in de ontwikkelings- en automatiseringsprocessen van financieel- economische aard. In het overleg tussen de drie partners van "de financieel-economische driehoek" hebt u een gelijkwaardige plaats. U bent rechtstreeks verantwoording schuldig aan de directie. Wij vragen: - een man of vrouw tussen de 30 en 40 jaar oud, met een oplei ding op S.P.B. of H.E.A.O. niveau, aangevuld met ruime erva ring op het gebied van de volkshuisvesting, bij voorkeur opge daan bij een woningcorporatie. - iemand met organisatorische eigenschappen en kennis van en ervaring in de administatieve toepassing van automatisering. - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. - capaciteiten om mede richting te geven aan het financieel- economische beleid. Wij bieden: - een salaris dat afhankelijk van uw kennis en ervaring zal liggen tussen de f 4.280,- en f 6.069,- bruto, excl. loontoe- slag. De C.A.O. voor woningcorporaties is van toepassing, hetgeen een goed pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden inhoudt. Boven dien is eèn aantrekkelijke reiskostenvergoeding van toepassing. De sollicitatieprocedure wordt gevoerd door een selectie-team, dat bestaat uit medewerkers van de afdeling, een vertegenwoordi ger uit de financieel-economische driehoek en de beleidsmedewer ker personeelszaken. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieproce dure. Nadere informatie kan telefonisch worden verstrekt via nr. 010 21 60 22, vragen naar de heer G. Everaars. Schriftelijke sollici taties aan ons adres Koningslaan 119, 3067 TG Rotterdam, met vermelding van de letters C.B.A. op de enveloppe. woningstichting te delfshaven Gedeputeerde Staten van Noord-Holland wensen in kontakt te treden met kandidaten voor de functie van De functie komt m verband met pensionering van de huidige Griffier der Staten m de loop van 1981 vacant Inhoud van de functie: De functie omvat vier belangrijke componenten: a. Griffier van Provinciale Staten. In deze hoedanigheid zorgt hij, dat Provinciale Staten alle ondersteuning krijgen, die zij voor een goed besluitvormingsproces nodig achten b Secretaris en adviseur van het college van gedeputeerde staten Als zodanig adviseert hij het college in alle belangrijke beieidsaangelegenheden c Hoofd van de provinciale griffie (ca. 500 medewerk(st)ers). Hij vervult een coördinerende en integrerende rol in het proces van beleidsvoorbereidingen -uitvoering d Coördinatie naar de provinciale diensten (E.TD P P D.enP W.S.), de bedrijven P E N. en P W N en de ziekenhuizen (Santpoort en Duinen Bosch), in totaal ca 6 500personeelsleden In de komende jaren wordt speciale aandacht van de griffier verwacht voor een aanpassing van de organisatie van de provinciale griffie Functie-eisen: - management-kwalitetten, die in vorige functies - bij voorkeur in de overheidssfeer - gebleken zijn; - ruime ervaring op het terrein van bestuurlijke beslissingen; - gevoel voor en inzicht in bestuurlijke en politieke verhoudingen; - vermogen goede samenwerkingsrelaties te onderhouden; - openstaan voor nieuwe maatschappelijke ontwikkelingen; Het salaris bedraagt maximaal 10.922,- per maand. Ter voorbereiding van de benoeming door provinciale staten is een inspraakcommissie samengesteld, waarvan de gedeputeerde voor personele aangelegenheden het voorzitterschap vervult Op aanvraag profielschets en de procedure verkrijgbaar bij het hoofd van de afdenng Personeefen Organisatie ter griffie (tel. 023 163381 Nadere informatie kan verkregen worden bij de gedeputeerde voor personele aangelegenheden, mr. E. H. de Vrieze (tel 023-163045) of de Griffier der Staten, de heer C. Hannck (tel. 023-163048) Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Zowel mannen als vrouwen, die menen te voldoen aan de genoemde functie-eisen, worden uitgenodigd te solliciteren. Belangstellenden worden verzocht zich uiterlijk 12 januari 1981 te richten tot Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, Provinciehuis, Dreef 3,2012 HR Haarlem, onder vermelding van GR op de enveloppe. provinciehuis dreef 3 - haarlem - telefoon 023 -16 99 33 Ons bureau was van oorsprong een landbouwboekhoudbureau op coöperatieve basis, doch vooral de laatste jaren is het uitgegroeid tot een accountantsbureau dat ook een groot aantal cliënten buiten de agrarische sector heeft. Door de steeds toenemende werkzaamheden is er plaats voor een waarvan kan worden verwacht dat hij ervaring heeft in de fiscale aangifte- en adviespraktijk en die zich tevens kan inzetten ten behoeve van de interne organisatie van het bureau. Leidinggevende capaciteiten worden op prijs gesteld Brieven te richten aan ons adres. 2800 AA Postbus 5, Gouda. Voor inlichtingen: telefoon 01820-16628 (na kantoortijd 01827-3805). Voor de centrale administratie van het gecombineerd verpleeg huis "Clara Feyoena Heem" van 200 bedden, twee bejaarden verzorgingstehuizen van elk 71 plaatsen en ca. 200 woningen wordt gevraagd een Voor deze funktie zoeken wij iemand, die •over leidinggevende capaciteiten beschikt; •een hogere administratieve opleiding heeft (S.P.D. I en II of HEAO-BE-richting); •administratieve bedrijfservaring heeft, bij voorkeur bij een instelling in de verplegings- of verzorgingssfeer. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4.848,-- bruto, excl. de toeslag van f 26,-- per maand. Overige secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer C.P. Koolhoven, economisch direkteur, tel. 05232-2666 of 1010 (privé). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer A. Petersen, algemeen direkteur. N.H./G.K./C.G-K./G.K. vrijs VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Rheezerweg 73, 7771 TD Hardenberg 1 Bij de AFDELING DER ELECTRO TECHNIEK. VAKGROEP VASTESTOF ELECTRONICA, van de Technische Hogeschool Twente, bestaan twee vacatures voor een (een electrotechnlcus en een fysicus of fysisch chemicus) voor het verrichten van onderzoek met behulp van een 500 kV ionenimplantatiemachine met het doel nieuwe halfgeleiderstructuren te ontwikkelen. Het onderzoek vindt plaats in een laboratorium, dat volledig uitgerust is voor het maken van geïnte greerde schakelingen en een staf heeft van drie er varen technische medewerkers. Eisen: Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij een wetenschappelijke carrière ambiéren en hun on derzoen met een promotie afronden. Ook zij, die in de eerste helft van 1981 zullen afstuderen, kunnen solliciteren. Aanstelling: De assistent-onderzoeker wordt aangesteld in tij delijke dienst voor een penode van twee jaar. Deze periode wordt verlengd met maximaal nog twee jaar indien een promotie binnen bereik ligt Niveau: Het salaris zal f 3.013,- bruto per maand bedragen (exclusief een loontoeslag' van f 26,- bruto per maand). Opneming in het pensioenfonds ge schiedt op datum indiensttreding. Inlichtingen: Prof. Ir. O W Memelink. tel 053-893404 Dr. J Middelhoektel. 053-893404 Belangstellenden voor deze functie kunnen, drie weken na plaatsing van deze advertentie, een brief met curriculum vitae zenden aan de dienst Perso neelszaken van de Technische Hogeschool Twen te. Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder vermel ding van het vacaturenummer 0156/80/038 Rjblicalie aangeboden door du blad in samenwerking mei de Siichnng Ideele Reclame 0 Aan de Technische Hogeschool Twen te is ingesteld de experimentele stu dierichting Toegepaste Onderwijs kunde, die per augustus 1981 van start zal gaan. De studierichting om vat de volgende deelgebieden; Instru mentatietechnologie, Instructietech nologie, Innchtingstechnologie en Curriculumtechnologie Momenteel is de voorbereiding van het studieprogramma in volle gang. De VAKGROEP CURRICULUMTECH NOLOGIE i.o. kan binnenkort worden uitgebreid met Gebiedsomschrijving: Curriculumtechnologie is het deelgebied waar ge werkt wordt aan problemen die verband houden met curriculumontwikkeling en -onderzoen De term curriculum (of leerplan) wordt daarbij gebruikt in de betekenis van plan of ontwerp dat aanwijzingen be vat over de leerdoelen en leerinhouden, de werkvor men, media, organisatie en evaluatie, alsmede de onderlinge samenhang van deze componenten. De interesse van de huidige groep ligt vooral in het systematisch ontwerpen, evalueren en implemente ren van curricula. Taken: het in teamverband voorbereiden, ontwikkelen en uitvoeren van het onderwijs, zowel in het gemeenschappelijk deel van het programma als in de afstudeerdifferentiatie curriculum technologie het voorbereiden van en deelnemen aan onder zoek binnen het thema „strategieën voor curriculumontwikkeling'' het begeleiden van studenten bij onderzoeks- en ontwikkelingswerk het participeren in de gebruikelijke bestuurlijke en organisatorische taken binnen de onderafde ling. Eisen: een universitaire opleiding, bij voorkeur in de onderwijskunde ervaring met onderzoek en ontwikkelingswerk vanwege de io de huidige groep bestaande be langstelling voor ondermeer het beroepsgerichte en niet-schoolse onderwijs (waaronder bedrijfs opleidingen), wordt voor tenminste één van beide medewerkers ervaring in deze sector op prijs gesteld. Voorwaarden: Aanstelling zal plaatshebben in het rangenstelsel voor wetenschappelijk medewerkers, in tijdelijke dienst voor een proeftijd van maximaal vier jaren, waarna bij gebleken geschiktheid blijvende opne ming in het wetenschappelijk corps zal volgen De honorering is afhankelijk van opgedane ervaring en zal liggen lussen f 3.013,- en t 7.286,- bruto per maand en een loontoeslag van t 26,- bruto per maand. Opneming in het pensioenfonds geschiedt direct op datum indiensttreding. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr. Tj. Plomp, fel 053-894247 (werk) of 053-352156 (privé), of bij drs J J.H van den Akker. tel. 053-892141 (werk) of 05454-3396 (privé) Schriftelijke sollicitaties (met oen curriculum vitae) kunnen binnen 14 dagen worden gezonden aan de Technische Hogeschool Twente. Dienst Perso neelszaken, Postbus 217, 7500 AE Enschedé, onder vermelding van vacaturenummer 0156/80/90-91. BEETSTERZWAAG Centrum voor geestelijk gehandicapten, deel uitmakend van de stichting „De Open Ankh In het centrum voor geestelijk gehandicapten „Borneroord" te Beetsterz* »gj uitgaande van „De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondk zorg" komt in de loop van 1981 de functie vacant van „Borneroord biedt een aangepast en gedifferentieerd woon- en leefklimaat 320 geestelijk gehandicapte bewoners en heeft een personeelsbestand var 325 medewerkers, verdeeld over verschillende disciplines en werkzaam m scheidene afdelingen en diensten Het directieteam bestaat momenteel uit een algemeen directeur en een n adjunct-directeur voor de sector behandeling, terwijl een vacature aanwezig isl administratief-economische sector De algemeen directeur draagt de eindverantwoordelijkheid en heeft een c rende managementtaak Voor het vervullen van deze functie gaat de voorkeur uit naar hem/haar r afgeronde academische studie in de agoglache richting en ervaring i werkveld. Tevens worden van belang geacht capaciteiten m het leidinggeven aan een instelling van deze omvang r kenmerken van een woon- en werkgemeenschap goed inzicht ten aanzien van bedrijfsmatige aspecten buiten het i vakgebied i c personeels- en financieel-economisch beleid brede maatschappelijke belangstelling bereidheid mee inhoud te geven aan de doelstelling van de stichting, waai voor de werkzaamheden het Evangelie richtinggevend is leeftijd tussen ca. 40-50 jaar ervaring in de gezondheids- of welzijnssector kan tof aanbeveling strekklpc Belangstellenden voor deze functie dienen ermee rekening te houden dat selectieprocedure een adviescommissie, bestaande uit leden van de onde mingsraad, het bestuur van de oudervereniging en het personeelsbestand, worden betrokken, terwijl ook een psychotechnisch onderzoek deel uitmaakt de procedure. Zonder voorafgaand overleg zullen geen informaties worden ingewonnen. Inlichtingen over deze functie zullen gaarne worden verstrekt door de hea H Niienhuis. algemeen directeur van ..Borneroord" Deze is overdag te bert onder telefoonnr. 05126-1825. eventueel s avonds 05662-2424 0 Belangstellenden wordt gevraagd hun sollicitaties met curriculum vitae vóór .j februari 1981 te richten aan de algemeen secretaris van het bestuur bovenvermelde stichting, p/a Oude Tempellaan 1. 3769 JA Soesterbarg De provincie Drenthe vraagt in verband met uit breiding van werkzaamheden voor het bureau maatschappelijke ontwikkeling en volksgezond heid van de afdeling welzijnszaken ter provinciale griffie een Algemene informatie: Het bureau is belast met beleidsvoorbereidende en uitvoerende werkzaamheden op het terrein van de volksgezondheid en de maatschappelijke ontwik keling. waaronder de maatschappelijke dienst verlening. de zorg voor gehandicapten, bejaarden, etnische en culturele minderheden, het welzijns beleid voor niet-werkenden en de vrouwen emancipatie. Functie-informatie: De werkzaamheden omvatten het - zowel indivi dueel als in teamverband - voorbereiden, begelei den en uitvoeren van het provinciaal beleid op het terrein van de volksgezondheid, in het bijzonder de intramurale gezondheidszorg. Dit houdt met name in het verrichten van aan het provinciaal bestuur opgedragen taken voortvloeiende uit de Wet ziekenhuisvoorzieningen, te weten het op stellen van provinciale plannen voor diverse cate gorieën ziekenhuisvoorzieningen, alsmede het adviseren over afzonderlijke initiatieven tot (ver)- bouw en/of uitbreiding van dergelijke voorzienin gen. De functie brengt tevens veelvuldig contact en overleg met zich mee met andere overheids organen en op het terrein van de volksgezondheid werkzame instellingen. Functie-eisen: - een voltooide wetenschappelijke opleiding of daarmee vergelijkbare in bij voorkeur gedrags wetenschappelijk of juridische richting; - ervaring in een vergelijkbare fonctie in een over heidsorganisatie: - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid: - goede contactuele eigenschappen Salariëring: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 4 497,- (hoofdcommies-A); een uitloop tot naast hogere rang met als maximum 5 277,- (referendaris) behoort tot de mogelijk heden De functie kan in deeltijd worden vervuld Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de chef van de afdeling welzijnszaken, mr. C. Boele (tel. 05920-55544, tst. 2189) of bij het hoofd van het bureau, drs G J. Eerland (tst 2184) Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na heden gericht worden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, provinciehuis, postbus 122. 9400 AC Assen, onder vermelding van vacature nummer 153 in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20