JAGUAR FAMILIEBERICHTEN )i -DINSDAG 16 DECEMBER 1980 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1940 1980 Dankbaar en verblijd delen wij u, ook namens kinde ren en kleinkinderen mede, dat wij op 19 december a s. de dag gedenken dat wij 40 jaar geleden elkaar het jawoord gaven. Wij zouden hen die zich, op welke manier dan ook, met ons verbonden weten graag de gelegenheid geven ons te feliciteren op 10 januari 1981 in het gebouw „De Schakel", Soestdijkseweg Zuid 49b (achter de Immanuel Kerk), De Bilt van 16.00 tot 18.00 uur. Zij <Jie ons met iets zouden willen verrassen vragen wij vriendelijk in plaats daarvan een bedrag te storten op onze girorekening 339080 t.b.v. het kinder opvangtehuis „Casa Materna" in het rampgebied van Italië. Tijdens de receptie is er ook gelegenheid uw gift in een bus te deponeren. Garmt A. Kieft Petronella J. Kieft- van der Spek Tureluurlaan 20 3722 EC Bilthoven. Loof den HERE, mijn ziel, en vergeet niet één van zijn weldaden. Ps. 103.2 Op de dag des Heren is in Jezus, haar Heer en Heiland, ontslapen onze lieve, dappere Moeder en Grootmoeder Anna Margaretha Catharina Ros Sinds 28 november 1944 weduwe van Ds. Sjou- ke Rijper, op de leeftijd van 94 jaar. Wij denken dankbaar terug aan alles wat zij voor ons betekend heeft. Monster: P. J. Rijper W. J. Rijper-van den Heuvel Zandvoort: S. C. S. Rijper A. H. Rijper-Steenhoff Leusden: S. J. H. Veenendaal-Rijper G. G. Veenendaal Badhoevedorp: A. T. M. Schoemaker-Rijper Amsterdam: C. P T. Rijper H. S. Rijper-De Graaff Den Haag: J. C..M. Rijper Amersfoort: H. H. E. Arntzen-Rijper J. W. Arntzen Nieuwlande: T. C. Warrink-Rijper J. Warrink Wezep: J. G. C. Rijper A. Rij per-Boon Zwijndrecht: Th. W. A. Rijper J. Rijper-Visser Port Alberni (B.C.) Canada: H. A. Rijper J. Rijper-Budding kleinkinderen en achterkleinkinderen. Amersfoort, 14 december 1980, „De Amer- horst", Zandbergenlaan 44. Correspondentie adres: Vlasakkerweg 34, 38 MS Amersfoort. De dankdienst zal geleid worden door Ds. J. G. Meynen in „De Amerhorst" op donderdag 18 december om 11.00 uur. waarna de graflegging zal plaatsvinden op „Rusthof aan de Dode- weg te Amersfoort om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Met grote verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het plotselinge overlijden van onze stafmedewerker Ing. J. Breebaart Zijn zeer grote inzet voor de totale bloemiste rijsector en in het bijzonder voor de veilingen zal nog lang in onze herinnering blijven. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Bestuur van de Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland Diep geschokt vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze sympathieke collega John Breebaart Wij verliezen in hem een echte vriend, die zich met grote werklust inzette voor de bloemiste rij belangen. Medewerkers van de Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland Na een langdurig lijden en moegestreden heeft God tot Zich genomen onze zuster en schoon zuster Louise Johanna Albers i in de ouderdom van 79 jaar. W. Albers J. M. Albers-van den Berg H. Albers H. M. Albers-Meyer Amsterdam, 14 december. 1980 „De Poort", Hugo de Grootkade 28 Correspondentie-adres: Fam. H. Albers Van Walbeeckstraat 3' 1058 CE Amsterdam Thuis geen bezoek Geen bloemen De overledene is overgebracht naar het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC Ookmeer- weg 273, Amsterdam-Osdorp, alwaar geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 18 december a.s. tegen 13.00 uur op de gemeentelijke begraafplaats Westgaarde, Ook- meerweg 275, Amsterdam (bereikbaar met bus 23). Hij kan en wil en zal in nood zelfs bij het naderen wan de dood, volkomen uitkomst geven. Psalm 6810 Op de dag des Heren heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Marinas Willem Oassoren Echtgenoot van Jannetje Nagel, op de leeftijd van 76 jaar. Wij zijn diep bedroefd maar ook dank baar voor alles wat God ons in hem geschonken heeft B reukelen. J. Oussoren-Nagel B reukelen: M. H. Fokker-Oussoren J. Fokker Cockengen: H. Rodenburg-Oussoren D. Rodenburg C. Oussoren Th. C. Oussoren-Verwey Oost-Voorne: C. E. Man ten-Oussoren W. T. Manten Lelystad: M. van Selm-Oussoren J. D. van Selm B reukelen: P. J. Oussoren W. Oussoren-van Walbeek klein- en achterkleinkinderen 3621 GM Breukelen, 14 december 1980 Gijsbrecht van Nijenrodestraat 94 De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den D.V. donderdag 18 december a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk. Straatweg te Breukelen, waarna de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Nieuwe Algemene Be graafplaats aan het Zandpad te Breukelen om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 19.30-20.30 uur in de consistoriekamer van de Gereformeerde kerk ingang Willink van Collenstraat en na afloop van de teraarde bestelling in de aula van de begraafplaats. Verzoeke geen bloemen. Algemene kennisgeving. Jk geloof in de vergeving der zonden, wederopstanding des vleses en een eeuwig leven." In deze geloofsovertuiging is op 67-jarige leef tijd door God opgenomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Mattheös Anbeek Enschede: J. An beek-de Vries Jan Anbeek Betty Anbeek-Oosterveld Mathieu Gert-Jan Zutphen: Geertje Kasper-Anbeek Ab Ka sper Jeanet Kees Enschede, 15 december 1980. Buizerdstraat 51, 7523 WE Enschede. De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 19 december om 15.30 uur op de Westerbegraaf plaats aan de Hengelosestraat. Vooraf wordt er een dienst gehouden in de Deta kerk, H.B. Blijdensteinlaan 30, aanvang 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag 18 de cember van 19.00 tot 19.30 uur in de aula „Hervormde Gemeente", Varviksingel 141 te Enschede. Met droefheid geven wij kennis dat na een langdurige ziekte van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, behuwd- groot- en overgrootmoeder Lena Kaulinjfrekfl geboren de Jong in de ouderdom van 84 jaar. J. J. Kaulingfreks M. P. B. Mulder-Kaulingfreks D. J. Mulder J. J. M. Kaulingfreks I J. C. M. Kaulingfreks-van Boxtel •f A. B. M. Botter-Kaulingfreks I A. Botter M. M. A. Aker boom-Ka ulingf re ks H- Akerboom S. M. B. van Faassen-Kaulingfreks H. van Faassen J. G. M. Kaulingfreks A. A. M. Ka ulingf reks-Rijken klein- en achterkleinkinderen 13 december 1960 Gerard Alewijnsstraat 26, 3341 RA Hendrik Ido Ambacht. De Eucharistieviering zal gehouden worden woensdag 17 december a.s. in de parochiekerk N. Nicolaas, Weteringsingel 48b, om 18.30 uur, waarna er gelegenheid is om de familie te condoleren. De uitvaartdienst zal gehouden worden don derdag 18 december in bovengenoemde kerk om 9.45 uur, waarna.de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats „Achterambacht" aan de Achterambachtseweg om 10.45 uur. Nog onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve broer en onze lieve oom Willem Berends op de leeftijd van 85 jaar. Psalm 73 9 (ber.) Haren, 13 december 1980. J. Stel-Berends Fam. Stel Fam. Woldring En snel te leveren bovendien. Van de soepele kracht, de pure esthetiek en het wel zeer geperfectioneerde comfort van de Jaguar kunt u zich als toe komstig Jaguar rijder gemakkelijk een compleet beeld vormen. Al bij het maken van een testrit Zakelijk gezien is 't nu het moment de aanschaf van een Jaguar te overwegen: een prachtige manier om het jaar af te rondea Met een zakenauto die zijn gelijke niet heeft Jaguar, vanaf f 54.322,-, excl. btw (incl. f 64.100,-). reOZ 40.2803 RA Goud*, lel. 01820 11122 Importeur van Min.. Innocent.. Austin. Morns. Maxi. Princess. Triumph. Rover. Jaguar. Daimler. Land-Rover. Range Rover en Sherpa bednjfiwagens. Prijzen incl BTW al fabriek. R.jklaarmaakkosten Austin/Morns 1322.-.Tnump f 363,-. Jaquar/Rover/Land-Rover ei 1433,-. incL btw. excl benzine. Pnjs- en specifVcahew.jzigingen voorbehouden. Na een moedig gedragen lijden nam de Here uit ons midden weg, op 13 december, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Elizabeth Johanna Lammen geboren Scheffer op de leeftijd van 80 jaar. Psalm 27, onberijmd „Die hoop moet al ons leed verzachten." Victoria B.C., G. J. Lammer; Lien en Hans Brinkert- Lammers Elly en Jim Vissers Glenn, Darlene en Patricia Kitchener, Ont., Jan en Corry Lammen- Schinkel Joanna en Jim Zwijgers Silvia, Helen, Karin en Garry Victoria B.C., Henk en Jane Lammers- de Groot Mark. Sonja, Deyna en Anita Helen en Fred de Jong- Lammers Gregory. Jacqueline Rosie en David Vancouver B.C., Ben en Lisa Lammers- Baarda Anton en Michelle Correspondentieadres: 596 Baxter Avenue Victoria B.C. Canada V8Z2G7 Volstrekt enige kennisgeving Mede namens zijn kinderen geef ik U kennis van het overlijden van mijn man Cornells Wiersinga geb. 6-12-1925 G. D. Wiersinga-van Pernis Bennekom, 12 december 1980 Algemeer 18 Op uitdrukkelijk verzoek heeft de crematie in stilte plaats gehad. .Dan ga ik op tot God* altaren" (Ps. 43) Heden heeft God in Zijn heerlijkheid opgeno men mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader, broer, zwager en oom Gerard Osseweijer op de leeftijd van 72 jaar. Door zijn vertrouwen—ojr~~Göd heeft hij zijn lijdenjmoedig en ge duldig kunnen dragen „Hij is ver lost, God heeft hem welgedaan" Rotterdam, R. A. Osseweijer-Luiten Kerk-Avezaath, J. Osseweijer M. H. Osseweijer-Moen Jeanette Marianne Ard St. Willebrord, B. Tinke-Osseweijer C. W. Tinke La reine Arjanne Kees Gert Jan Rotterdam, C. J. Osseweijer Regina Saskia en verdere familie Rotterdam, 13 december 1980 Almstein 125 Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goeree- sestraat 10 te Roterdam-Zuid dinsdag van 20.00 tot 20.30 uur De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 17 december om 13.15 uur in de Credokerk, Slinge 150 te Rotterdam-Zuid door de weleerwaarde heer ds. J. Lems Daar na zal de teraardebestelling plaatsvinden om ongeveer 14.15 uur op de Zuiderbegraafplaats Slinge 50 te Rotterdam-Zuid. En nu, wat ver wacht ik, Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 8 Heden overleed na een zeer moedig en geduldig gedragen lij den in de volle zeker heid van Jezus' we derkomst onze lieve moeder, grootmoe der, zuster en tante Trijntje Fopma- van Veen in de ouderdom van 75 jaar. Amsterdam: Jan Fopma Bert Fopma Henny Fopma- Bonnes Abudhabi: Emke Fopma Riet Fopma- Dröge Emke, Pieter en verdere familie. Zwartsluis. 13 decem ber 1980 Corr.adres: Chassé- straat 1'" 1057 HV Amsterdam De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 17 decem ber om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Zwartsluis. Aan sluitend zal de begra fenis plaatshebben. Na de begrafenis is in gebouw „Vrede" gele genheid tot condo-' leren. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. „Bij U, Here, schuil ik." Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve zorgza me vrouw Grietje Hoeve-Klaasse Bos op de leeftijd van 82 jaar. H. Hoeve Jzn. 14 december 1980 Zunderdorpergouw 22 1027 AT Amsterdam Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 19.30-20.30 uur in het Uitvaart centrum Amsterdam Noord, Bezaanjachtplein 51 te Amsterdam noord, bereikbaar met bus 34 en 36. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrij dag 19 december om 11.30 uur in de Ned. Hervormde kerk te Zunderdorp, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in het Jeugdgebouw te Zunderdorp. Plotseling werd van ons weggenomen mijn geliefde man, en onze zorgzame vader Johannes Harmen Hendrik Lentz op de leeftijd van 69 jaar. H. W. Lentz-van der Schaaf Paul Robert Lentz Tanja Lentz-de Mooy 13 december 1980 De Egmondenstraat 25 1024 RT Amsterdam. Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcentrum Amsterdam Noord, Bezaanjachtplein 51 te Amsterdam noord, bereikbaar met bus 34 en 36. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 18 december om 13 uur op de Noorder begraaf plaats aan de Buikslotermeerdijk. Vertrek vanuit het Uitvaartcentrum Amsterdam Noord om 12.40 uur. Heil aan de lezer(es) Bij mijn afscheid van Trouw wil ik ie< een bedanken die de afgelopen vijftiir 13- jaar in welke vorm dan ook gen Hij geerd heeft op wat ik heb geschreven ,tal deze krant. Ik blijf overigens de gezoi heidszorg een goed hart toedragen. Ju| Kees de Leen b Plotseling moeten wij afscheid nemen mijn dierbare man. onze zorgzame schoonvader en opa Gerardos Nicolaas Alphonsus Fri echtgenoot van Anna Margaretha Mi Scholten in zijn 67ste levensjaar. A. M. M. Frie-Scholten Paul en Olga Frie-Van Wals Ineke en George van Essen- Ben Frie SJ. Peter Frie en Hendrik-Jan Sc ten en kleinkinderen 13 december 1980 Bilderdijkkade 19A" 1053 VB AMSTERDAM Avondmis, waarna gelegenheid tot afsd nemen, woensdag 17 december te 19.00 uu,^et| de Onze Lieve Vrouwekerk, Keizersgracht! 220, Amsterdam. De uitvaartplechtigheid zal gehouden won donderdag 18 december te 12.45 uur in de 0 Lieve Vrouwekerk, waarna de begrafenis rei 14.30 uur zal plaatsvinden op de R.K. begn oei plaats Buitenveldert, Amstelveenseweg AMSTERDAM Met droefheid delen wij U mede dat plotseling tot Zich nam onze beste bri zwager Christiaan Hoogerwerf Vlaardingen: J. N K. Hoogerwerf A. Hoogerwerf-Kranen Rotterdam-Sch iebr oek S. Demmers-Hoogerwerf Oldenzaal: J. M. Hoogerwerf A. Hoogerwerf-Rustenburg Eindhoven: J. M. Rexwinkel-Hoogerwerf Rotterdam, 13 december 1980. la dal „Ik heb u verlost. Ik heb u bij i ret naam geroepen, gij zijt Mijn". Jesaja 43: re wa In Jezus ontslapen onze lieve moeder, schoi re moeder, groot- en overgrootmoeder, zul schoonzuster en tante. Dirkje Hus, weduwe van Johannes van der Plas, in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam. M. F. van der Plas Scheveningen, 14 december 1980. Vuurtorenweg 5. Correspondentie-adres: Soetenstraat 7, 2586 XR Scheveningen. cht Geen bezoek aan huis. di Gelegenheid tot condoleren woensdag van! 21.30 uur in de rouwkamer „Atropos", V cij Boetzelaerlaan 292-294. De dienst van Woord en Gebed zal word n< gehouden donderdag 18 december om 11 it uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat l er waarna om 14.30 uur de bijzetting in het fa liegraf zal plaatsvinden op de Algemene 9 ate graafplaats aan de Kerkhoflaan 12 te 's-G venhage. Voor de vele blijken van belangstelling en me na het overlijden van mijn lieve vrouw, onzei oma, zuster, schoonzuster en tante Hillechien Engberts-Boven betuigen wij u hiermede onze oprechte dank Uit aller naam: S. Engberts Rotterdam, december 1980 Annastraat 4c

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12