FAMILIEBERICHTEN HOL4ND INTERNATIONAL VRIJDAG 12 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17.00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur In plaats van kaarten 23 december 1955: trouwdag van Dick Helleman Anneke Berghuis 23 december 1980: 25 jaar later. Graag willen wij iedereen de gelegenheid geven onze ouders en grootouders te feliciteren met deze mijl paal in hun leven, te meer daar ze, zoals ze dat zelf ook zeggen, op zeer voorspoedige jaren, met dank baarheid tot God, kunnen terugzien. Deze gelegenheid wordt u speciaal geboden op zater dag 20 december a.s. tussen 17.00 en 18.30 uur in Restaurant „De IJssel" IJsselkade 59 te Kampen. Tineke, Gert en Rick, Janneke, Wim, Anneke. Dik IJsselkade 53 - 8261 AG Kampen. Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt hij ons Op 12 december 1930 traden onze ouders David Warnink en Jeanne Geertruida van Leyenhorst in het huwelijk. Dit heugelijke feit zal vandaag in familiekring feeste lijk herdacht worden. Gusta en Wim Brouwer Bverard en Zita Warnink Jeanne en Klaas Horstra Herman en Florence Warnink Elzemien en Dirk Damsma Apeldoorn, 12 december 1980. JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat isTfel. 023-320481' Haarlem (bij de Ridderstraat) Allen, die door hun komst, hun gelukwensen, hun geschenken 27 november voor ons gezin tot een onvergetelijKe dag gemaakt hebben, ook namens kinderen en kleinkinderen, heel, heel hartelijk dank. J. H. Enters T. Enters-ten Bruggencate Nunspeet. dec. '80. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in Uw veilig Huis. Psalm 4 3 In dit geloof ging woensdagnacht van ons heen onze geliefde moeder en oma Eemtien Wilhelmlna Kiers weduwe van Meindert Egbert Veldman geboren 21 december 1906 op „Dinghweer" bij Leilens overleden 11 december 1980 te Kampen. Zij is uit ons gezichtsveld gegaan, omringd door de bef de van famihe en vrienden, in vol vertrouwen, in rust en vrede. „Hekkum", Hekkumerweg 9 9774 TH Adorp Hekkum: Alina en Dooitze Erik en Thea Emiek Meindert Margreeth Winsum: Freerk en Lieke Meindert Gelland Hekkum: Jan Anne en Dity Joanne Emely Henrieke Kampen: Gerdien en Kees Bram Meindert Egbert De rouwdienst wordt geleid door ds Gerlof van den Berg in de Geref. Kerk te Sauwerd op zaterdag 13 december 1980, aanvang half twee. Aansluitend volgt de teraardebestelling in het familiegraf op het oude kerkhof. Na afloop gelegenheid tot condoleren in in het dorp dorpshuis „Ubbegaheem" te Sauwerd. Met verdriet namen wij afscheid van onze lieve schoonzus en tante Tine Veldman-Kiers We denken met dankbaarheid terug aan wat zij voor ons heeft betekend. Anneke Kiers-Pars Jan Anne Roeleke en Frans Aben en Rob Psalm 103:9 (ber.). „Ik weet, aan Wie ik mij vertrouwe Liedboek, Gezang 390. Heden nam de Here tot Zich in Zijn Heerlijk heid onze innig geliefde moeder, behuwdmoe- der, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante. Matje Brak-van Dam, sinds 1957 weduwe van Teunis Brak. in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Wassenaar: W. Brak M. Brak-van Roon C. Brak M. Brak Koudekerk aan de Rijn: H. de Jong-Brak B. de Jong Paisley (Canada): B. Brak J. Brak-Hogendoorn Owen Sound (Canada): J. W. Brak J.J. Brak-van Atten Voorhout: M. Jansze-Brak H. Jansze Kleinkinderen, achterkleinkind en verdere famihe. Wassenaar, 10 december 1980. Donker Curtiusstraat 2. Moeder is opgebaard in haar woonhuis alwaar bezoek zaterdag van 14-16 uur en van 19.30- 20.30 uur. Maandag 15 december om 13.30 uur komen wij samen voor de rouwdienst in de Dorpskerk op het Plein in Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de N.H. Begraafplaats bij de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid Mijn tijden zijn in Uw hand. Geheel onverwacht heeft de Here van ons weggenomen mijn zeer geliefde man, onze lieve zorgzame vader en grootvader Hugo de Jong op de leeftijd van 71 jaar. Greup: J. de Jong-Kooy C. L. de Jong N. de Jong-Vink South Branch U.S.A.: M. B. Villerius-de Jong F. J. Villerius Hoeven (NB): A. C. Monhemius-de Jong A. Monhemius en kleinkinderen 3271 KG Mijnsheerenland. 10 december 1980. Stougjesdijk 278. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 2.30-4.00 uur aan het woonhuis en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 15 december des namiddags 1.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Greup, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Mijnsheerenland. Geen bloemen. Geen toespraken. Heden heeft de Here geheel onverwacht van ons weggenomen onze gebefde broer, zwager en oom Hugo de Jong Hilversum: J. de Jong A. de Jong-van Dijk 's-Gravenhage: A. de Jong W. de Jong-van der Helm S. van der Laan-de Jong 's-Gravendeel: A. H. Kooy L. Kooy-den Hartog Carambië: H. A. Kooy W. Kooy-van der Beid neven en nichten De Heer is mijn Herder Het heeft de Here behaagd om tot Zie! nemen, na een langdurig lijden onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvi Wouter van Os eerder weduwnaar van Anna Hillje op de leeftijd van 81 jaar. Zijn diepbedroefde kinderen: Badhoevedorp: G. A. M. van Os Badhoevedorp: J. F. van Os J. S. van Os IJmuiden: J. St. van Os H. Wilmes Amsterdam. H. M. Spaan-van Os H. Spaan Veenendaal: A. van Os E. van Os-Heddema Schoonewoerd: G. A. M. de Jong-van Os J. de Jong klein- en achterkleinkinderen Badhoevedorp 10 december 1 Rietvinkstraat 52 Correspondentie-adres Fam. J. van Os, Rietvinkstraat 13, 1171 TG Badhoevedorp Gelegenheid tot afscheid nemen en condo] zaterdagmiddag van 16.00-16.30 uur in het; vaartcentrum Dunweg. Achterweg 40 Hoofddorp (achter de oude begraafplaats; bij de N.H Kerk). De rouwdienst zal D.V. gehouden worden N maandag 15 december om 13.30 uur in de a Ai op de Nieuwe Algemene begraafplaats rt Hoofddorp aan de Hoofdweg hoek Vijfhui weg. waarna de begrafenis in het familiei aldaar zal plaatsvinden. Vertrek van Riel straat 13 om 13.00 uur Na de begrafenis is er ook nog gelegenheid condoleren in één der ontvangkamers op begraafplaats. Uit Holland kreeg ik honderden brieven overlijden van mijn man Ds A. W. Schaafsma Onmogehjk ieder persoonlijk te danken. Het t ven van zovelen heeft mij bijzonder gesterk! Wat voor sombere voorspellingen er in deze tijd van't jaar uit De Bilt komen, als u 't een beetje handig aanpakt zit u de komende dagen volop in 't zonnetje. Bij uw reisburo liggen namelijk 7 nieuwe Hol land International brochures klaar met in totaal zo n 753 pagina's vakantieplezier. Al die reizen in die bro chures hebben één ding gemeen: kwaliteit Wij gaan ervan uit dat vakantie iets is. waarveel mensen maanden naar toe leven en misschien nog wel langer op moeten teren. Die paar weken per jaar moeten dus echt goed zijn. Aan elke detail besteden we daarom de grootst mogelijke zorg. Dat begint al bij het inkopen van de akkommo- daties, dat geldt voor het regelen van de reis er naar toe en vooral aan de service ter plaatse stellen we de hoogste eisen.En dat die kwaliteit ook best betaalbaar kan zijn. ziet u zelf als u snel één van de volgende bro chures in huis haalt. Zon vakanties Een brochure die zonder overdrijving de „bijbel" van de zonvakantieganger mag worden genoemd. 259 pagina's bestemmingen van Spanje tot Tunesië, van Griekenland tot Egypte, van Ierland tot Frankrijk. In alle prijsklassen, met talloze verblijfsmogelijkheden en vervoer door gerenommeerde maatschappijen. Een losse prijslijst in die brochure zorgt dat u niet meer heen-en-weer hoeft te bladeren. Bovendien vindt u in deze brochure de Holland International reizen naarde Verenigde Staten enZuid- Amerika. s Iburingcar vakanties Een nogdikker, nogoveizichtelijkerprogramma dan vong jaar. In een luie stoel brengen we u naar de mooiste plekjes van Europa. Zo u wilt inklusief of exklusiefexkursies. En bovendien zijn er Grote Rond reizen. Van Wenen tot Warschau, van Londen tot Lis sabon, van Valkenburg tot Rorence.de Holland Inter national Touringcar brengt u er snel en komfortabel. Trein vakanties Een kompleet programma met nacht- en dag- treinen naar tientallen bestemmingen in heel Europa. Want ook voor een zonnige vakantie is de trein zo gek nog niet Gratis treinvervoer naar het centrale vertrek punt en vaak aantrekkelijke kinderkortingen. City trips Een paar dagen of misschien wel een hele week doorbrengen in een wereldstad, lijkt u dat wat? Hol land International brengt u er snel en tot in de puntjes verzorgd. Naar Rome, Londen. Parijs, Wenen, Boeda pest, per vliegtuig of eigen auto. Eigen auto vakanties Of u het nu in eigen land zoekt of 2000 km ver der naar het Zuiden, in onze brochure Eigen Auto Vakanties vindt u hotels, appartementen en bunga lows te kust en te keur Verre vakanties Holland International brengt u niet alleen maar naar de bekende, maar ook naar onbekende verten. Met alle zekerheid die een grote reisorganisatie u kan bieden. Van een strandvakantie in Afrika tot een Grote Rondreis door China. Cruise vakanties Een gids, die niet alleen over de zomer gaat, maar u ook in de winter en het najaar talloze mogelijk heden biedt om eindelijk eens die cmise te maken, waar u al jaren van droomt. Van een unieke buscruise tot een fantastische reis rond de wereld in 90 dagen. Voor inlichtingen en boekingen van de reis van uw keuze bent u van harte welkom bij uw Holland International Reisburo, de geselecteerde AN V R reis bureaus, de ABN, AMRO en Rabo banken, de reisbu- ro's in De Bijenkorf en in Vroom Dreesmann 4oo em heb il op en:! cmE del 'incl

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10