direkteur (m/v) AVONDJE UIT? KIJK IN DE KRANT. Zuiver zilver, met gekroonde jaarletter FAMILIEBERICHTEN STICHTING BEJAARDENCENTRUM ENKHUIZEN speciaal voor het oudere kunstgebit kleefpasta met geld-terug garantie 'n Huizen-mini wordt niet alleen gelezen. :RDAG 11 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET PRS 11 H IS )n van maandag tot en met vrijdag telefo- van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op fr 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 ndagavond is dit alleen mogelijk van 20 00 uur Goede morgen oma Dommerholt Gefeliciteerd met uw 75ste verjaardag van Jaap, Annemarie en Kees van Maanen droefheid, maar ook dankbaar dat hem >r lijden werd bespaard, geven wij u ken- in het heengaan van onze broer, zwager Willem Hendrik Feiken >noot van J. T. de Zaayer en vader van |7ïrank, Ellen en Koen |e leeftijd van 48 jaar. nstelveen: E. C. Feiken M. C. van Wesep le: M. Bruggeman-Feiken G. Bruggeman Astrid, Roland, Irma en Marcel ecember 1980. Aan pijn en tijd ontheven. Ging zij xiertrouwend heen. Ze had Hem horen zeggen: „Vrees niet, geloof alleen!" lere God nam tot Zich, mijn innig geliefde, idige vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jentjen Heetebrij echtgenote van Jan Willem Peters oren 1914. 's-Gravenhage: J. W. Peters West Terschelling: W. F. C. Pool-Peters K. Pool Erik Jan Willem Zoetermeer: W. Peters S. Peters-Kingma Yvette Sanne Vorden: F. H. Peters C. Peters-van der Wal Lmrl HJ 's-Gravenhage, 9 december 1980. ind 134. •ledene is opgebaard in een der rouwka- van het Rode Kruis ziekenhuis, ingang nw^Kruislaan te 's-Gravenhage. Bezoek al- ir donderdag 11 december van 16.00-17.00 rouwdienst zal worden geleid door ds. H. in de Wilhelminakerk, Juliana van Stol- glaan te 's-Gravenhage vrijdag 12 decem- om 10.00 uur. afloop van de rouwdienst is er gelegenheid condoleren in de kerk. teraardebestelling zal daarna plaatsvinden de oude algemene begraafplaats, Warns- dseweg 5 te Zutphen om circa 15.00 uur, arna in de aula van de begraafplaats gele- iheid is tot condoleren. een liefdevolle verpleging in het verpleeg- i „Prinsenhof" te Leidschendam, nam de le heden uit de nevel op in het Eeuwige kt, mijn lieve man, o.nze zorgzame vader, otvader, zwager en oom Dirk Rodenburg de leeftijd van 79 jaar. J. Rodenburg-Brandsen kinderen, kleinkinderen en verdere familie 52 TV Voorschoten. 10 december 1980 eetslaan 34 overledene is opgebaard in de rouwkamer n de begraafplaats „Rosenburgh" te Voor- hoten. Bezoek aldaar vrijdagavond van 7.00- 10 uur. luis geen bezoek Geen bloemen. De rouw- enst is bepaald op zaterdag 13 december a.s i» 10.30 uur in de aula van bovengenoemde Bgraafplaats, waarna de begrafenis zal plaats nze beste zwager Arend van den Berg op 8 december j.L in zijn woonplaats Schip- iden overleden. werd 74 jaar. zullen hem met zijn vriendelijk en zacht- oedig karakter erg missen, wij bidden God om troost voor onze zuster haar kinderen. Rheden: Joop en Dirk Gouda; Piet Wassenaar: Jacob Wassenaar: Martinus en Aagje Delft: Jeanne en Paul Arnhem: Pleun en Annie Wassenaar: Gré Berkel (ZH): Corrie en Hans Wassenaar: Cees en Lena Montreal: Nellie en Cees Zwijndrecht: Annie en. Cor ..Met lengte van dagen zal Ik hem verza digen. en Ik zal hem mijn heil doen zien." Psalm 91:16 Voor ons nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem Weeda sedert 8 januari 1970 weduwnaar van Jorina Valkenburg op de leeftijd van 93 jaar. Rotterdam: A. P. Weeda H. W. Weeda-Oostrijk Amsterdam: G. Wagenaar-Weeda J. J. Wagenaar Rotterdam: W. J. Weeda-Lagerwey Rotterdam: J. W. Halley-Weeda klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 10 december 1980. „Borgsate", Meidoornsingel 181. Corr.-adres: A. P. Weeda, Geelkruid 32, 3068 SP Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.00 tot 19.30 uur In de rouwkamer van „Borg sate", ingang Meidoornsingel 183. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Maassluis zal plaatsvinden D. V. zaterdag 13 december omstreeks 11.30 uur, waarna aldaar ook gelegenheid tot condoleren. Vooraf wordt in de „Vredevorstkerk" aan de Wilgenplaslaan 200 te Rotterdam een rouw dienst gehouden welke om 10.00 uur aanvangt, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd. Heden nam God van ons weg onze innig gelief de man, vader, grootvader, broer, zwager en oom Willem Arie Kooijman op de leeftijd van bijna 70 jaar. Uit aller naam: J. Kooijman-Munter 16 Freeman Avenue Brough N-Humberside HU 15 1 BW England 9 december 1980. Heb Ik het u niet bevolen? Wees sterk en heb goede moed. verschrik u niet en ontzet u niet; u>ant de Heere, uw God, is met u alom waar gij heengaat. Joz. 1 9 Thuisgehaald door haar Heer en Heiland, mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder Aartje van den Hont-Stoop op leeftijd van 57 jaar. P. N. van den Hout Nico en Jeannine Mieneke 10 december 1980 Anna van Burenlaan 6 2404 GM Alphen aan den Rijn. Geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 13 december om 13.30 uur in de Salvatorikerk aan de Willem de Zwijger laan, waarmee de begrafenis omstreeks 15.00 uur zal plaatsvinden op de Oosterbegraaf plaats te Alphen aan den Rijn. Na de teraarde bestelling is in de aula van de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Heidelbergse Catechismus: Zondag 1 In volle zekerheid des geloofs is van ons heen gegaan naar haar hemelse Vader onze lieve dochter en zuster Aartje Stoop echtgenote van P. N. van den Hout H.I. Ambacht: T. Stoop W. B. Stoop-Verheul Amstelveen: A. Stoop H. C. Stoop-v.d. Pas H.I. Ambacht: E. Stoop Roosendaal: T. Stoop H. M. Stoop-Nuis Hilversum: L. F. Stoop W. L. Stoop-Zwiers Woerden: H. Stoop A. F. M. Stoop-v.d. Zwaan Nieuw Loosdrecht: B. Klootwijk-Stoop Vught. A. Stoop A. J. Stoop-den Haan Veeningen: P. Stoop L. D. M. Stoop-Boers H.I. Ambacht, 10 december 1980 Marijkestraat 13. De HERE heeft uit onze familiekring in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve, altijd zeer meelevende schoonzuster en tante Aartje Stoop echtgenote van P. N. van den Hout Voorschoten: M. A. van den Hout P. J. van den Hout-Kögeler Ridderkerk: C. B. van Nes-van den Hout A. R. van Nes Werkendam: N. W. van den Hout H. C. van den Hout-Kögeler Zwijndrecht: J. P. van den Hout A. van den Hout-Kraayeveld Nichten en neven. Voorschoten, 10 december 1980 Mozartlaan 37. „Jezus Uw verzoenend sterven, is het rustpunt van ons hart" Heden heeft het de Here behaagd om tot Zich te nemen, na een moedig gedragen lijden. Zijn kind, onze zuster, schoonzus ter en tante Alida Krijger Op de leeftijd van 72 jaar. Nieuw Vennep: M. Krijger-v.d. Meen Wijk en Aalburg: G. Kroon-Krijger M. Kroon Wierden: W. A. Krijger A. Krijger-Bakhuizen Zwanenburg: D. J. G. Krijger M. Krijger-de Ruyter Westbroek: A. J. A. Manten-Krijger T. Manten Pieterburen: C. A. Krijger W. D. Krijger-Knibbe Hoofddorp: N. v.d. Kaaden-Krijger W. v.d. Kaaden en verdere familie. 2131 GP Hoofddorp, 9 december 1980 Söderblomstraat 172 Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdagavond van 19.30-20.00 uur in Uitvaartcentrum Dun- weg. Achterweg 40 te Hoofddorp (achter de oude begraafplaats). De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 13 december om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Oude Wetering, waar na de begrafenis op de Gereformeerde be graafplaats aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condole ren in de zaal achter de kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden heeft de Here tot Zich geroepen Alida Krijger op de leeftijd van 72 jaar. Zij was gedurende 28 jaar onze zorgzame huis genote. waarvoor wij dankbaar zijn. K. Gootjes en kinderen Stationsweg 1, Schagen, 9 dec. 1980 Met ontroering vernamen wij dat God op 8 december 1980 tot Zich heeft genomen onze oud-predikant Ds. D. Bremmer Hij was van 1938 tot 1946 aan onze gemeente verbonden. Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij met grote toewijding in de vervulling van zijn ambt heeft verricht. De Here God sterke mevrouw Bremmer en doe haar Zijn troostende nabijheid ervaren. Voor de kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Rijssen: H. J. Bouwhuis, praeses A. van Eerden, scriba Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van Ds D. Bremmer Van 1955 tot 1959 predikant van onze ge meente. Wij zien met dankbaarheid terug op deze peri ode waarin hij door zijn trouw en inzet bijzon der zegenrijk onder ons heeft mogen werken. Voor de kerkeraad van de Geref. Kerk te Numansdorp: J. A. van Rootselaar, praeses R. Willemsen, scriba Numansdorp, 10 december 1980. Diep getroffen door de overgrote belangstel ling en deelneming die wij, in welke vorm danook, mochten ondervinden tijdens het kor te ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader Aad Vijverberg betuigen wij u onze oprechte en welgemeende dank. Uw hartelijk meeleven gaf ons veel troost in deze droeve dagen. Moge hij die als vriend onder u geleefd en gestreden heeft blijven voortleven in uw harten. Agaath Vijverberg-v.d. Knoop en kinderen. Berkel en Rodenrijs, december 1980 Rodenrijseweg 319. De „Stichting Bejaardencentrum Enkhuizen'' beheert het verzor gingstehuis „Overvest". Dit tehuis, dat in 1970 is gereed gekomen, is een woon- en leefgemeenschap voor 118 bejaarden. Daarnaast maken nog 19 zorgwoningen van het complex deel uit. Er zijn 25 full-time en 30 part-time medewerkers. Het bestuur wil graag in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van Van de directeur wordt het vermogen verwacht om te zamen met de staf, medewerkers en bewoners een goed woon-, leef- en werkklimaat te scheppen. Voorts zal hij een bijdrage moeten leveren aan de voorbereiding en uitvoering van het beleid van het stichtingsbestuur. Uiteraard zijn goede contactuele eigenschappen, alsmede organi satorische en leidinggevende bekwaamheden onontbeerlijk. Een wezenlijke belangstelling voor de ouder wordende mens is echter evenzeer gewenst. Een middelbare of hogere opleiding wordt verlangd, bij voorkeur aangevuld met de direktie-opleiding van de LSOB. De salariëring vindt plaats volgens de CAO voor de Bejaardente huizen. Met betrekking tot de overige arbeidsvoorwaarden zijn de rechtspositieregelingen van de Gemeente Enkhuizen, waaronder opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, van toepas sing. Voor het verkrijgen van woonruimte zal alle medewerking worden verleend. Bij de selectieprocedure wordt een delegatie van het personeel en de bewoners betrokken. Een psychotechnisch onderzoek zal tevens deel uitmaken van deze procedure. Voor meer informatie kunnen belangstellenden zich wenden tot de voorzitter van het stichtingsbestuur, de heer A. A. Westdorp, Populierenlaan 24, 1602 SX Enkhuizen, telefoon: 02280-2448. Aan dit adres kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad ook de schriftelijke sollicitaties worden toegezonden. KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op 7 januari 1981 te 10.00 uur ten provinciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun colle ge zullen behandelen de te gen het bestemmingsplan "Heidehoek" van de gemeen te Eemnes ingediende be zwaarschriften. Calox hei'ft nu. naast zijn normale kleefpasta ook een speciale pasta voor het oudere kunstgebit. Bij veel gebitten ontstaan namelijk op den duur ernstige ruimteproblemen. Tandvlees en kaakbeen zijn dan zodanig geslonken dat ze geen aanslui ting meer hebben op het gebit. Veel te weinig tenminste. Normale kleefpasta helpt dan niet meer, want die is bestemd voor een goed, althans redelijk sluitend gebit Nu moeten er echter grotere holten worden opgevuld. En dat kan alleen maar met Calox speciaal voor het oudere kunstgebit Calox „speciaal" heefteen bijzonder uitgekiende samenstelling. Het wordt niet aangetast door vocht Sterker nog. speeksel bevor dert de werking. En Calox ..speciaal-' kan net zo dik worden aangebracht als nodig is. Eik gebit blijft gegarandeerd goed zitten. Proberen? U kunt zonder risiko de proef op de som nemen. (J krijgt uw geld terug als u niet tevreden bent Die garantie treft u ook aan op het doosje, dus... Haal zo n tube Calox speciaal voor het oudere kunstgebit bij uw drogist of apotheker. gekroonde jaarletter Nu kan het nog De laatste mogelijkheid voor U om nog in het bezit te komen van zuiver zilveren couverts, door deRijks waar borg gewaarmerkt met de gekroon- <M jaarletter.m g (g) Deze gekroonde jaarletter is een of ficieel kenmerk van een historisch belangrijk jaar. In dit geval de troonswisseling. In de rijke traditie van de nederlandse zilversmeed kunst kwam een gekroonde jaarlet ter slechts tweemaal eerder voor. Tijdig bestellen Dit keurteken wordt na 31 dec. 1980 door de Rijkswaarborg vernietigd. Indien U echter tijdig voor het eind van dit jaar Uw bestelling plaats bent U verzekerd van dit bijzondere Rijks- keur: de uit historisch oogpunt be langrijke. gekroonde jaarletter. Drie exclusieve modellen vaardigd zijn van minder waardevol gelegeerd zilver. Alle artikelen zijn ook afzonderlijk te bestellen. Tel. inlichtingen: 03404-13677. De keus is aan U, de prijs is gelijk, i Een zes-persoons 39-deiige zuiver j BON zilveren cassette koopt U al Graag ontvang ik vrijblijvend Uw do- i cumentatie over de 100% zuiver zil- 1 veren couverts. Chippendale. Alléén bij zilversmeden Gerritsen Deze exclusieve 100% zuiver zilve ren couverts koopt U alléén bij zil versmeden Gerritsen. Rechj- ke priizen Belangrijk lager dan^e winkelwaarde van vergelijkbare couverts, die bovendien altijd ver voor 6495.-. Belangstelling? Stuur voor uitgebreide documentatie ae bon in of breng vrijblijvend een bezoek aan onze showroom aan de Van Reenenweg 155 te Zeist. Wij zijn dagelijks tijdens kantooruren ge- opend en na afspraak -v* ook op zaterdag Be- zoek aan huis is ook mogelijk. Dit echter al leen na Uw uitdrukkelijk verzoek. zilversmeden Bon zenden aan l M.J. Gerritsen N.V. I Sola Fabriek.antwoordnr 105, 3700 VB Zeist Postzegel is niet nodig.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 15