RENAULT 14. EEN ROYALE MANIER VAN ZUINIG ZIJN. RENAULT 14 FAMILIEBERICHTEN kunnen van maandag tot pn met vrijdag telefo nisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Psalm 73:23 en 24 Begenadigd met een blijmoedig geloof in haar Heer en Heiland werd op haar 35e trouwdag van ons weggenomen onze lieve vrouw en moeder Catharina Pietertje Tjadens geb. 14 april 1920 Stein: Tjark J. Possel Amsterdam: Jane Heiko Anne Chris en Anita 6171 JV Stein, 7 december 1980 Dross, v. Bewerstraat 14 De gedenkdienst wordt gehouden op donder dag 11 december 1980 in de Geref. kerk, Groen straat 52 te Geleen, aanvang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.40 uur in genoemde kerk, waarna aansluitend de begra fenis op de alg. begraafplaats te Stein aan de Zwartdriesstraat Zij ligt opgebaard in de rouwkapel, Barbara- straat 1 te Geleen. Bezoekuren dagelijks van 18.00-19.00 uur. Geen bloemen Na een veeljarig zeer moedig gedragen lijden nam de HEER van leven en dood weg uit onze familiekring onze geliefde zus, schoonzus en tante Catharina P. Tjadens echtgenote van T. J. Possel Winschoten, H. Tjadens-Wolters Groningen, J. P. Tjadens S. Tjaden-Drolenga Arnhem, T. Tjadens W. A. Tjadens-Lacrooy neven en nichten Stein, 7 december 1980 van Bewerstraat 14 DINSDAG 9 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET PRH 10. Met droefheid delen wij u het overlijden mee van onze geliefde oudste broer Jan Caspers Dankbaar gedenken wij de trouw, wijsheid en het meeleven, gedurende vele jaren van hem ondervonden. Wij bidden zijn vrouw Gods troostende nabij heid toe. Joh.a. Caspers Driebergen: W. J. Caspers Rijssen: J. Caspers-v.d. Bergen Arnhem: J. M. Caspers Arnhem: B. E. Caspers-Los Zeist: W. J. Wildeman-Caspers Driebergen, 7 december 1980 Welgelegenlaan 10. Na een langdurige ziekte heeft de Here toch nog onverwacht tot Zich genomen mijn lieve dochter en zus Margaretha Klazina Tent op de leeftijd van 30 jaar Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Utrecht, 7 december 1980 van Hennepstraat 16 Corr. adres: Du Perronlaan 16, Groningen Groningen: A. Tent-Kraster H. WUdeboer Ommen: O. M. Laninga-Tent J. W. Laninga Roden: G. Tent M. Tent-Gort Utrecht: P. Schoenmakers neefjes en nichtjes Gretha ligt opgebaard in een der rouwkamers van het uitvaartcentrum „Algemeen Belang" Esdoornlaan 187, wijk Selwerd te Groningen. Bezoek 's avonds van 7-8 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 11 december om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhofte Gro ningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de koffiekamer op de begraafplaats. Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droefheid, na een moedig en geduldig gedra gen lijden uit ons midden weg te nemen, onze lieve en zorgzame dochter, zuster, schoonzus ter en tante Gerdina Verhoeven echtgenote van Govert Vervoorn op de leeftijd van 37 jaar en 7 maanden De Heere bewaart de eenvoudigen; ik was uitgeteerd, doch Hij heeft mij verlost. Ps. 116:6 (onber.) Rijswijk (N.-Br.): D. Verhoeven Andel (N.-Br M. A. Hak-Verhoeven l. Hak Swifterbant (O. Fl.): J. Verhoeven E. H. Verhoeven-Lievaart Brakel (Gld.): W. M. J. Ermstrang-Verhoeven A. Ermstrang nichten en neven Rijswijk (N.-Br.), 6 december 1980. „Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven" Johannes 11:25 Het behaagde de Here, na een lang en zorg zaam leven plotseling uit ons midden weg te nemen, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Hadewij Groenewegen weduwe van Pieter Cornelis Kempen eerder gehuwd geweest met Jan Cornelis Groenewegen, op de leeftijd van 85 jaar. Mede namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen A. H. Kempen 2681 TL Monster, 8 december 1980 Pluvierstraat 13 Aan het woonhuis geen bezoek De overledene is opgebaard in de aula van de algemene begraafplaats, Molenstraat 141" Monster. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 10 december van 19.00-19.45 uur en na de begrafenis. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 11 december om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Monster, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden. Wat vreê heeft elk, die Uwe wet zij zullen aan geen hinderpaal zich ten. Ik. Heer, die al mijn blijdschap vind, hoop op Uw heil met al gunstgenoten; 'k doe Uw geboón recht en welgezind. Uw liefdedid heeft mij nog nooit verdroten. Ps. 119 Met droefheid maar ook dankbaar, onyj God haar uit haar eenzaamheid heeft verk en haar rust heeft geschonken geven kennis van het plotseling overlijden van lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en Adriana van der Hout sedert 27 mei 1979 weduwe van Dirk Hoogendoorn op de leeftijd van 75 jaar. Utrecht: G. Bolwidt-Hoogendoorn J. L. C. Bolwidt 4 B. Hoogendoorn A. Hoogendoorn-Gazenbeek Krommenie: M. S. Mast-Hoogendoorn J. Mast Nieuwegein: S. M. Schreuder-Hoogendoorn H. F. Schreuder W. Hoogendoorn A. W. Hoogendoorn-Antoons Utrecht: M. Hoogendoorn M. J. de Leij Nieuwegein: J. Hoogendoorn T. C. J. Hoogendoorn-Brouwer en kleinkinderen. Utrecht, 5 december 1980. Oeral 56. Corr.-adres: Fam. S. M. Schreuder, Mr. J. M. M. Hammersstraat 27. 3438 BT Nieuwegein. De overledene is opgebaard in het rouwo trum van de Coöperatie „Maliesingel" Utrecht, Maliesingel 75. Gelegenheid om van de overledene afscheid nemen dinsdag 9 december van 17.00 tot lft et uur in het rouwcentrum. De begrafenis zal plaats hebben woensdag december om 14.00 uur op de algemene b graafplaats „Daelwijck" aan de Floridadn te Utrecht (Overvecht). Vertrek vanaf het rouwcentrum om 13.20 u. Na afloop van de begrafenis is er gelegenhe tot condoleren in de condoleance-kamer op - begraafplaats. Vervolg familieberichten zie pag. PRH12 S14 Elke Renault 14 is royaal met het aantal kilometers dat hij geeft voor een liter benzine. Elke Renault 14 is royaal met zijn ruimte. Ook is een Renault 14 altijd royaal met komfort. En een auto als de 14 TS is zelfs extra royaal als het om extra's gaat. Kortom: een Renault 14 is een auto die zuinig, ekonomisch en dus helemaal van deze tijd is. Wie een ander gezicht en extreme zuinigheid zoekt, zal zich uit stekend kunnen vinden in een Renault 14 De cijfers van de afgebeelde 14 TS zijn 1 op 15,6 bij 90 km/u konstant; 1 op 11,5 bij 120 km/u konstant en 1 op 11 in stadsverkeer wat op z'n minst opmerkelijk mag heten voor de felle, snelle auto die de 14 TS mede dankzij z'n dubbele carburateurs is. Veel mensen die zuinig er willen rnden, maar die er qua komfort, luxe, ruimte en kwaliteit 't liefst nog op vooruit willen gaan, kiezen vooreen Renault 14 Bent u ook zover, dan kan de Renault Dealer u vier verschillende laten zien. Renault 14 va. f 16 410,-. Afleveringskosten f 351,-. Inklusief BTW Wijzigingen voorbehouden. Tot ons verdriet nam de Heer plotseling uit onze kring tot Zich onze zwager en oom Arnold van Ess echtgenoot van Elza Rozema Denia (Spanje): P. G. van Berge J. E. van Berge-Rozema Beverwijk: T. A. H. Nijkamp A. Nijkamp-Rozema Gouda: G. H. Brinkman M. Brinkman-Rozema Gertjan en Rozemarijn Emmen, 5 december 1980. „U zij de glorie!" Na een zeer toegewijde verpleging in „de He melse Berg", is in vast vertrouwen op zijn Heer en Heiland van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en grootvader Jan Caspers eerder weduwnaar van Jacomina IJpenburg, op de leeftijd van 88 jaar. Oosterbeek: G. A. Caspers-ten Hoor Bennekom: S. E. Caspers-Köhler Jan en Dineke Mieke Frans Oosterbeek: G. Pelster A. Pelster-Caspers Inette en Olav Eddy Jan Martin Den Haag: B. J. Molenaar C. Molenaar-Caspers Michaël Hans en Marjolein Ludy Ernst Jan Sleewijk: J. W. Heijenk A. Heijenk-Caspers Eric Inger en Kees Oosterbeek, 7 december 1980 Matermanplantsoen 2. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De Dienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehouden in de Vredenbergkerk, Van Toulon van der Koogweg te Oosterbeek op donderdag 11 december a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden in familie kring. Gelegenheid tot condoleren de dag voor de begrafenis van 17.00-19.00 uur in de Vreden- bergkerk (achterzaal).

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10