Werken in de 3e wereld veldwijk vraagt; BON VORMINGSLEIDER Chef Terreindienst Onderhoud 030 941041 3 schoolassistenten (m|v) „DE ENK" groepsopvoeder groepsleidster SAMEN OP DE GOEDE WEG STICHTING NEDERLANDSE VRIJWILLIGERS desprong (volledige weektaak) ill? maatschappelijk werkende bartiméushage doorn m groepsleid(st)er personeels- funktionaris/ funktionaresse PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO ZATERDAG 6 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET HERHAALDE OPROEP In kinderhuis van de Stichting het Leger des Heils komt een plaats vrij voor een in een qroep oudere, schoolgaande kinderen van 101/ m 16 jaar Gezien de samenstelling van het groepsteam gaat onze voorkeur uit naar een mannelijk koilega Wij zoeken iemand die beschikt over ervaring in het werken met kinderen min. 23 jaar is een Mavo-4-diploma heeft en in het bezit is van het diploma MBO-IW of daarvoor studeert wil werken vanuit een pos christelijke levensover tuiging. Wij bieden: ruime werkbegeleiding vijfdaagse werkweek een vrij weekend per 14 dagen salaris volgens de C.A.O. welzijnswerk opname in pensioenfonds P.G.G.M Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de direktie van het kinderhuis, tel. 055-415544. Sollicitaties te richten aan: Sollicitatiekommissie Kinderhuis „De Enk". Warenargaarde 2. 7329 BJ Apeldoorn uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. In ons groepshuis "Klimop" wonen maximaal 11 jongens en meisjes in de leeftijd van 8 tot 16 jaar. Het team bestaat uit één groepsleid ster en drie groepsleiders. Voor de jongens en meisjes, die tijdelijk bij ons zijn, proberen wij voor een zo goed mogelijke opvang te zorgen. In het Jeugddorp werken wij vanuit een christelijke levensbeschouwing. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten, die: tenminste 24 jaar oud zijn; ervaring hebben binnen het jeugdwelzijns- werk; een gerichte opleiding binnen het jeugd- welzijnswerk hebben. Salariëring volgens salarisregeling voor de groepsopvoeders. Informatie in te winnen bij Drs. B.A.R. Dallinga, psycholoog van het Jeugddoro en/of het team van "Klimop", telefoon (03425) 14 41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van het Jeugddorp "De Glind", Drs. C. Goede Dzn., Postbus 130, 3770 AC Barneveld. Jeugddorp De Glind is een dorp waar kinderen wonen bu pleegouders en in groepshutien. De kinderen die door omstandigheden niet in het eigen gezinsverband kunnen verblijven, krijgen een verzorging en opvoe ding die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. Wij willen een bijdrage leveren aan de ontwikkelings samenwerking: direct, door het uitzenden van ontwikkelingswerkers naar landen in de Derde Wereld die ons daar om vragen En indirect door te bevorderen dat teruggekeerden zich inzetten voor de voorlichting en bewustwording in Nederland. Onze inspanningen zijn gericht op de verbetering van de positie van de armste groepen. Niet wij, maar de ontwikkelingslanden geven aan op welk gebied zij vakmensen nodig hebben. Alle aanvragen hiervoor worden door ons kritisch beoordeeld en geselecteerd aan de hand van bepaalde landen- en projektnormen. De aanvragen komen onregelmatig bij ons binnen. Zij wisselen in soort, aantal en frekwentie Op basis van de aanvragen die wij op dit moment hebben en binnenkort verwachten, zoeken wij nu mensen met de volgende vakopleidingen wijkverpleeg kundigen fysiotherapeuten logopediste/ akoepediste t.b.v. dove kinderen kuituurtechnici MBCS/HBCS-kultuurtectiniek autotechnici MATS weg- en waterbouw kundigen MTS/HTS enkele Jaren ervaring weg- en waterbouw kundigen MTS/HTS boomkweker MTuS/HTuS (bomen/fruitbomen) landbouwkundigen HLS-tropen (ongehuwd) coöperatie voorlichter HEAO-BE/MBA dieselmonteurs LTS/VAM diesel monteurs LTS/VAM instrukteur modelmaken in een gieterij Voorzieningen. De vergoeding (in hel land van bestemming) maakt een verantwoord bestaan mogelijk In de arbeids overeenkomst zijn de nedertandse sociale voorzieningen opgenomen Daarnaast is er een aantal aanvullende voorzieningen Er bestaat een speciale regeling voor degenen die hun militaire dienst nog moeten vervullen Voorwaarden. Voorwaarden zijn tenminste 21 jaar. voltooide vakopleiding als hierboven aangegeven. 36 maanden (exclusief de voorbereiding)beschikbaar zijn Er zijn ook uitzendmogelijkheden voor echtparen, waarbij er meestal slechts voor een van de partners een vakature is Bij belangstelling en wanneer u aan de voorwaarden voldoet s v p onderstaande bon invullen en sturen naar de Stichting Nederlandse Vrijwilligers. Postbus 11640,2502 AP Den Haag. X Ik heb een van de vermelde opleidingen en ben geïnteresseerd Naam Adres Woonplaats Geboortedatum Opleiding Beroep Provincie Gehuwd/ongehuwd Datum waarop eventueel beschikbaar ovdorsó' CHRISTELIJK VORMINGSCENTRUM werkt met partieel leerplichtige, niet meer leerplichtige en buitenlandse jongeren van 15 tot 19 jaar Er is samenwerking met o.a. het Chr. K.M.B.O., de Streek school en de Moeder- en Avondmavo. Per januari is er een vacature voor een Voor een goede taakvervulling is het volgende nodig: Christelijke geëngageerdheid; onderwijsbevoegdheid; werken in teamverband; liefst ervaring in groepswerk; affiniteit met werkende jongeren; organisatorische en kreatieve kwaliteiten; meewerken aan integratie van vorming en opleiding. De rechtspositie VLJ is van toepassing. Aanstelling geschiedt voor een jaar, waarna een vaste benoeming mogelijk is. Meer informatie is verkrijgbaar bij de heer P. van Pernis (dir.), tel. 030-31 69 43 of 075-17 71 00. Sollicitaties kunnen worden gericht aan: het bestuur van Chr. Vormingscentrum „De Sprong", Parkstraat 68. 1506 WE ZAANDAM. ZEEWOLDE Recreatiecentrum Zeewolde bv in zuidelijk Flevoland, (73 bungalows. 14 appar tementen, stacaravans, kampeerterreinen en jachthaven: max. bezetting 3000 personen, oppervlakte 37 ha.) één van de elf centra onder het dak van Recreatiecentra Nederland te Driebergen, waarin een interkerkelijke stichting en een protestantse vereniging samenwerken voor het bevorderen van goede recreatiemogelijkheden. vraagt zo spoedig mogelijk - die leiding geeft aan enkele medewerkers en verantwoordelijk is voor alle onderhoudswerk (terTeinen, gebouwen, zwembad, inventarissen en materiaal; - die in teamdienst mee-funktioneert bij de contróle en de opvang van gasten, telefoondienst etc., met name in de avonduren en in de weekends; - die naast praktisch-technische ervaring een middelbare beroeps opleiding heeft; - die door zijn persoonlijke instelling van harte kan meedenken in de achtergrond en doelstelling van het werk: - die bi) voorkeur 30-35 jaar oud is en gehuwd. Een dienstwoning is voor het gezin beschikbaar; - die past of wil passen in onze salarisschaal voor deze funktie. die loopt tot ca. f 32.500,- bruto per jaar met opname in het pensioenfonds. Uw zelf geschreven sollicitatie brief - met in bijlage een overzichtje van opleiding en vorige werkgevers - binnen 1 week richten aan: R. de Bes, directeur Recreatiecentrum Zeewolde, postbus 38, 3970 AA Driebergen. Heimerstein Binnen ons internaat voor verzorging en begeleiding van 160 geestelijk ge handicapten is wegens vertrek naar elders van de huidige functionaris de functie van Het maatschappelijk werk heeft als functie de enige jaren geleden begon- ■nen ouderbegeleiding vanuit het insti tuut duidelijker gestalte te geven. De maatschappelijk werker heelt met na me een overbruggingsfunctie tussen het ouderlijk milieu en de opvang van de pupil binnen Huize Heimerstein. Van kandidaten verwachten wij: een afgeronde opleiding Sociale Academie. de bereidheid te werken vanuit een multidisciplinair team. bij voorkeur ervaring in het werken met gezinnen, waarbij ervaring met of aantoonbare belangstelling voor de methodiek groepswerk tot aan beveling strekt. ervaring of kennis van intra en/of extramurale zwakzinnigenzorg. Het bezit van rijbewijs BE is nood zakelijk. Salariëring overeenkomstig de nor men van de NZ.R. afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij de heer E. Kaper. Tel. 08376-3841. Sollicitaties te richten aan de directie varv Heimerstein. Cuneraweg 12,3911 RN Rhenen. Aan de Bosschool, christelijke school voor meervoudig gehandicapte kinderen te Doom, is wegens uitbreiding en zwangerschapsverlof plaats voor te weten: per 1 januari 1981 in een middengroep (leeftijd 10 -15 jr.) waar taaistimulering, sociale ontwikkeling en handenarbeid centraal staan; per 1 februari 1981 in een begingroep (leeftijd 6 -10 jr.) waar spel de ingang vormt om de motorische, sociale en taalontwikke ling te stimuleren; per 1 april 1981 in een begingroep (leeftijd 6 10 Jr.) waar de kinderen in een leervoorwaardenontwikkeling verkeren. Van de betrokkenen wordt verwacht dat zij: in overleg met de leerkracht zelfstandig kunnen werken met kinderen en werk kunnen voorbereiden; samen met allen, die rondom het kind bezig zijn, meewerken aan de totstandkoming en uitvoering van het handelingsplan; protestants-christelijke levensovertuiging hebben en in die geest willen werken. Funktie-eisen: enige ervaring in een soortgelijke funktie; een MAVO-, OPM-, KV/JV- of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Brieven met opgave van referenties kunnen worden gericht aan P. Sybesma, Oude Arnhemse Bovenweg 3, 3941 XM Doom. Gaarne aangeven om welke vacature het gaat. Herman Frantsenhuizen In een van onze gezinsvervangende tehuizen vocr geestelijk gehandicapten te Vlaardingen is er bir nenkort een vacature voor een Van de kandidaten verwachten wij dat zij bereid z? om in teamverband te werken aan een goed woon leetkfimaat en dat er blijk gegeven wordt van verar» woordelijkheidsgevoel en initiatief Het tehuis biedt huisvesting aan 22 mannen/vrouw» die overdag de sociale werkplaats of een D.V.o bezoeken Ervaring en/of opleiding (Z V S I D.. ziekenverpfe ging-B) strekken tot aanbeveling. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. C. Duijvenbooden, tel 010-348775 of 356094 Sollicitaties te richten aan Stichting Exploitatie T* huizen voor geestelijk gehandicapten. Postbus 263 3130 AG Vlaardingen Het psychiatrisch ziekenhuis ..Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima Ie herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd. terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. In verband met het komende ver trek van één van onze mede werksters ontstaat in het voorjaar van 1981 een vakature voor een Deze medewerk(st)er zal zich. binnen het uit 7 personen bestaande team van de afdeling personeelszaken, na een inwerk- periode met een grote mate van zelfstandigheid gaan bezighouden met alle voorkomende perso neelsaangelegenheden van de hoofdafdeling langdurige psychia trische behandeling Deze hoofd afdeling omvat 9 afdelingen met .een personeelsbezetting van 200 medewerkers. Naast bovengenoemde werk zaamheden zullen tot haar/zijn taak eveneens gaan behoren: deelname aan werk- en projekt- groepen: welke zijn of nog zul len worde.n ingesteld met het oog op de verdere ontwikkeling en realisering van het sociaal beleid het verrichten van enkele niet hoofdafdelingsgebonden werk zaamheden. zoals het uitvoeren van introduktieprogramma's voor nieuw personeel. Van deze funktionaresse ver wachten wij: - kennis van de ontwikkeling op het gebied van sociaal beleid en de daarop van toepassing zijnde beheersmethodieken; - een relevante opleiding en erva ring in het personeelswerk. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal het salaris bedra gen van min. I 2.400,- tot max. f 3.600,- bruto per maand. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kon takt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken. tel. 03417-54848 toestel 365. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24