'N LEVEN HEB JE ZO GERED. F® UI Meer dan 3 glaasjes per dag! 030-331335 Directeur de rijksoverheid vraagt een mentor (m/v) ervaren tropenarts hoofd boekhouding (m/v) LERARENOPLEIDING ZUIDWEST-NEDERLAND DELFT een hoofd van dienst (m/v) een staffunctionaris opleiding en scholing harderwijk DIRECTEUR VAN DE SOCIALE DIENST (M/V) ELKE SECONDE TELT. ONS TEHUIS UTRECHT c r— ITE ZATERCAG 6 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET CHRISTELIJKE AKADEMIE VOOR DE JOURNALISTIEK Kampen Voor de in augustus 1981 te starten Christelijke Akademie voor de Journa listiek in Kampen, zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van De akademie leidt op voor het vak van journalist bij dagbladen, weekbladen en tijdschriften, radio en televisie en voor functies in de voorlichtingssector. Van de directeur wordt verwacht dat hij/zij: - op energieke wijze meewerkt aan de opbouw van de nieuwe school; - brede ervaring heeft in het journalistieke ambacht - de wereld van de media terdege kent - capaciteiten bezit op het gebied van leidinggeven en management; - de protestants-christelijke levensovertuiging is toegedaan en voorstander van christelijk onderwijs is. Candidaten moeten instemmen met doelstelling en grondslag'van de school. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adverten tie te richten aan het bestuur, t.a.v. de heerA.L. Vreeken, per adres Christelijke Akademie voor Expressie, Vloeddijk 38, 8261 GC Kampen (05202 - 20898). De Lerarenopleiding Zuidwest-Nederland, een instituut met ruim 260 medewerkers/sters en circa 2.200 studenten vraagt: Zo spoedig mógelijk en voor een volledige weektaak voor de afdeling Bnancieëi/Economlsche Zaken De afdeling die bestaat uit een jong team van zeven medewerk(st)ers verzorgt de financiele-economische administratie, de salaris-administratie alsmede de inkoop. Tot zijn/haar taken behoren oa - het leiding geven aan de afdeling en het coördineren van de taken; - het adviseren aan en verzorgen van relevante informatie voor de directie, ter voorbereiding van de te nemen beleidsbeslissingen; - de interne verslaglegging en het opstellen van de jaarrekening; - de uitbouw van de administratie met behulp van automatisering; - het verzorgen van de interne en externe correspondentie, Van de aan te stellen kandidaat wordt verwacht: - een ruime ervaring met bovengenoemde taken; - een vakgerichte opleiding (SPD I en li) dan wel een opleiding op gelijk niveau; - een gedegen kennis van en vaardigheid in de gebruikelijke werkzaamheden van een administratie, waaronder de salarisadministratie; - goede mondelingeen schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een leeftijd tot plm. 45 jaar. Van hem/haar wordt daarnaast een inspirerende en stimulerende inbreng verwacht bij de dagelijkse gang van zaken op de afdeling. Geboden wordt: - een rechtspositie vrijwel gelijk aan die van een rijksambtenaar (de premie AOW/AWW is voor rekening van de werkgever); - een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 4.497,— bruto per maand bij een volledige weektaak Inlichtingen over de funktie, het instituut, en de arbeidsvoorwaarden kunnen worden verkregen bij de Hee' Drs. W. Schop, adjunkt-direkteur financieel/ economische zaken, tel. 015-134947, toestel 111of 's avonds tel. 020- 452270. Sollicitaties met levensbeschrijving en opgave van referenties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad. te zenden aan de directeur van de Lerarenopleiding Zuidwest-Nederland, de Heer Drs. J.C. Roos. Postbus 2967. 2601 CZ Delft. Het Centraal Bureau van de afdeling reclassering van het Leger des Hells zoekt op korte termijn De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 ménsen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelings teams zijn gesitueerd in de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij deze doelstelling van harte onderschrijven. Uitvoerige informatie is op aanvraag verkrijgbaar Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtsysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werkpn aan maatschappelijke structuren die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. De aan te trekken functionaris zal deel uitmaken van de werkinhoudelijke sectie van het Landelijk Bureau. Deze sectie heeft als hoofdtaak het volgen van voor het werkterrein relevante ontwikkelingen en deze te vertalen in adviezen zowel aan de landelijke directie als aan de regionale afdelingen. De taken van genoemde functionaris zullen onder meer bestaan uit; de coördinatie van opleidings- en scholingsactiviteiten het vertegenwoordigen van de instelling daarin naar buiten een bijdrage leveren aan de methodiekontwikkeling in de instelling. Functle-elsen: Sociale Academie Voortgezette Opleiding, of daarmee gelijk te stellen opleiding en ervaring (bijv. academische opleiding gedragswetenschappen) bereidheid om in teamverband te werken ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling bereidheid om supervisorenopleiding te volgen Aanstelling zal geschieden in schaaJ 114 BBRA (max. f 4.497,p.m.), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bevordering naar schaal 130 BBRA is mogelijk. Arbeidsvoorwaarden: Opname in A.B.P., premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. De sollicitaties worden behandeld door een sollicitatiecommissie, waarin zowel het regionaal als het landelijk niveau zijn vertegenwoordigd. Sollicitaties te richten aan mr. H. J. R. Fijn, directeur afdeling Reclassering Leger des Heils, Leidseplein 3, 1017 PR Amsterdam, bij wie ook inlichtingen zijn te verkrijgen (tel. 020-262606). gemeente Wegens benoeming van de huidige functionaris elders, ontstaat per 1 februari 1981 de vacature van De dienst telt in totaal 24 medewerkers en kent 3 afdelingen en een bureau huisvesting. Burgemeester en wethouders zullen graag in con tact komen met kandidaten voor deze functie. Functie-inhoud: - algemene Jeiding. waaronder de zorg voor een goede organisatie en werkwijze van de dienst; - middel! vertegenwoordiging in de stuurgroep welzijn en de werkgroep welzijnsplanning parti ciperen in de beleidsvoorbereiding op het terrein van het specifiek welzijn; - stimuleren van de medewerkers en het bevorde ren van een goede teamgeest. r zorg voor representatie van de dienst in- en extern. Functie-eisen: - opleiding op academisch of daarmee vergelijk baar niveau in de sociaal maatschappelijke rich ting; - ervaring in een leidinggevende functie bij instel lingen in de sociale dienstverlening, bij voorkeur bij een overheidsinstelling; - organisatorische, leidinggevende en contactuele eigenschappen; - bestuurlijk inzicht; - brede maatschappelijke belangstelling: - bereidheid om in de plaatselijke situatie overleg en samenwerking met andere instellingen op het welzijnsterrein te bevorderen. Salariëring: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 5.787,- bruto per maand, exclusief de toeslag van 26.- per maand. De bij de ovérheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Procedure: Een psycho-technisch onderzoek kan deel uit maken van de selectie-procedure. Medewerkers van diverse disciplines zullen bij de selectie worden betrokken. Inlichtingen: Desgewenst kunnen inlichtingen worden ingewon nen bij de huidige directeur, de heer Mr. A U. Hoek stra. tel 03410 - 13848. Sollicitaties: Belangstellenden die menen aan de functie-eisen te voldoen, worden uitgenodigd een sollicitatiebrief met uitvoerige inlichtingen over opleiding, levens loop en ervaring, binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Harderwijk, Postbus 149. 3840 AC Harderwijk, onder vermelding van vacaturenum mer 80-25. Als je bij een ongeluk onmiddellijk weet watje moet doen, kan dat het verschil betekenen tussen leven en dood. De dingen die je weten moet zijn met een heel klein beeQe aandacht ontzettend simpel te onthouden. We hebben ze vooru in een klein boekje overzichtelijk bij elkaar gezet Dat boekje krijgt u door even een kaartje fixnÈv te sturen aan „Het Oranje Kruis", Statenlaan 81,2582 GE DenHaag.^1^ Aangeboden door dll Mod In aamerauerfclngmrf de SacAnngJdee<eR«iam« <|KK plv. directeur-generaal (mni./vrl.) vac. nr. 0-9302/0156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Directoraat-Generaal voor het Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek Functie-informatie: de functionaris is speciaal belast methet korte en middellange beleid m.b.t. de uni versiteiten. hogescholen, instellingen van hoger be roepsonderwijs en academische ziekenhuizen, in het bijzonder t.a.v.: financiering, middelenverdeling, doelmatigheid, personeelsbeleid, bouwbeleid. Vereist: universitaire opleiding of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein; bestuurlijke en leidinggevende erva ring. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 10763.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de Directeur- Generaal. de heer dr. mr. G. J. Leibbrandt. onder nr. (070)-742445. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1981. plv. chef (mnl./vrl.) vac. nr. 0-8871/0156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Directie Onderwijs en Vorming Werkende Jongeren. Afdeling Leerlingwezen. Onderafdeling Beleid en Ontwikkeling De Onderafdeling is belast met de volgende taken: beleidsvoorbereiding en advisering inzake onder wijsinhoudelijke ontwikkelingen op het terrein van het onderwijs aan werkende |Ongeren irl het alge meen en het leerlingwezen in het bijzonder en de re latie onderwijs-arbeid. Functie-informatie: assisteren van de chef van de Onderafdeling, in het bijzonder t.a.v. de voortgang van de dagelijkse werkzaamheden. In concreto hou den deze taken in: het voorbereiden van en/ot mee werken aan de ontwikkeling van projecten, de op stelling van beleidsnotities, rapporten e.d., het deel nemen aan diverse vormen van overleg en het zitting nemen in projectgroepen (intern en extern), e.d. Be leidsuitvoering met betrekking tot een groot aantal activiteiten op de beide eerder genoemde terreinen, o.'a. behandeling van cursusaanvragen. beoordeling en/ot goedkeuring leerplannen, onderwijsprogram ma's. e.d. Vereist: bekendheid en b.v.k. ervaring met genoemd werkterrein; ten minste een HBO opleiding of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterreiiv b.v.k. in de sociale weten schappen/onderwijskunde: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4497.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1981. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Eép mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het Ministerie toegezonden. O.T. is een christelijke residentiële instelling voor opvang en begeleiding van (a.s.) alleenstaande ouders doorgaans vrouwen met kinderen, al of niet in een krisissituatie. Aangesloten bij FIOM. Ons begeleidingsteam, bestaande uit 15 mentoren. 2 maatschappelijk werksters, een psychologe en een verpleegkundige vraagt: voor full-time (gezien de teamsamenstelling gaat de voorkeur uit naar een man) Het mede ontwikkelen van en vorm geven aan het algemeen hulpverleningsbeleid. Opleiding Voltooide opleiding HBO-IW. KNO „nieuwe stijl" of MBO-IW met ruime ervaring. Verder verwachten wij ervaring in of de bereidheid tot werken met de systeembenadering en de variaties daarbinnen de bereidheid tot onregelmatige diensten U kunt verwachten Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring van f 2253,35 tot 3380,24 inclusief de toeslag voor onregelmatige diensten. In onze werkwijze zijn de belangrijkste uitgangs punten: Benadering van het kliëntsysteem, hierbij ligt de aandacht zowel bij opgenomen kliënten als bij hun belangrijke niet opgenomen relaties. Zelfwerkzaamheid en eigen verantwoordelijkheid van het kliëntsysteem. Funktie Informatie Het uitvoeren van de volgende hulpverleningstaken: begeleiden van kliëntsystemen in teamverband werkzaamheden rond intake/opname onderhouden van externe kontakten vanuit bege leidingsplannen praktische werkzaamheden rond het leefklimaat De rechtspositie wordt verder geregeld door de CAO welzijn Voor deze funktie kunnen binnen 10 dagen sollicitatieformulieren worden aangevraagd. Verdere inlichtingen worden verstrekt door de sollicitatiekommissie van „Ons Tehuis", Biltstraat 186. 3572 8R Utrecht, tel. 030-711724. Cebemo Is de organisatie voor ontwikkelingssamenwerking die namen de Nederlandse katholieke geloofsgemeenschap optreedt als partne van de Nederlandse overheid in het medefinancieringsprogramma. Dit stelt Cebemo in staét initiatieven te financieren, die door katholiek! Organisaties en groepen vanaf de basis in de ontwikkelingslandei worden aangereikt. Tot nu toe werden dit Jaar 556 aanvragen gehpnolT'' reerd, verspreid over ruim 50 landen. II Ter versterking van ons team en ter assistentie van de aanwezige adviseu op het gebied van de algemene gezondheidszorg komen wij graag in kontalq Rn met een ai ws ret ore (m/v) ïtt in overleg met de regionale projekt medewerkers hsT beoordelen en de begeleiding van gezondheidsprogram ilge ma's en -projekten: tel! in dialoog met organisaties overzee mede gestalte geven n f aan een verantwoord ontwikkelingsbeleid voor de ge- zondheidszorg ter plaatse. 1 arts-opleiding bij voorkeur aangevuld met MPH of sociait geneeskunde; gevarieerde meerjarige tropenervaring; ege inzicht in de gezondheidsaspekten van de ontwikkelings- >rd{ problematiek; 's v kennis van de werkwijze en mogelijkheden van basisge* V meenschappen in de derde wereld. Leeftijd 35-50 jaar Salariëring overeenkomstig ervaring en opleiding. Verwacht wordt dat de kandidaat deze funktie vanuit eet) christelijke levensovertuiging wil uitoefenen. 1 v Voor informatie en sollicitatie: Stichting Cebemo. Postbus 90727 2509 LS Jnj Den Haag, t.a.v. Drs. J. D van Muiswinkel, telefoon: 070-244594 Brandsteder Electronics B.V. zoekt voor spoedige indiensttreding Brandsteder Electronics B.V. is de importeur/groothandel van Sony beeld- en geluidsapparatuur. Belangrijke afnemers zijn de grote en kleine detailhandel, industrie en overheidsinstellingen w.o. universiteiten en ziekenhuizen. Gezien de sterke groei die de onderneming doormaakt en als gevolg daarvan specialisatie der taken, zoeken wij voor de afdeling boekhouding een leidinggevende funktionaris met gevoel voor verantwoording en timing. Genoemde groei is voor een voornaam gedeeltê een gevolg van de betrokkenheid van de medewerkers bij het bedrijfsgebeuren. en Ook de sfeer op de afdeling boekhouding wordt gekenmerkt door dezelfde betrokkenheid; er wordt naar gestreefd te komen tot een sterke en samenhangende afdeling, waarin de medewerkers zich vrij voelen om problemen te signaleren. Het HOOFD BOEKHOUDING, met een opleiding op middelbaar niveau alsmede SPD/HEAO (minimaal MBA), is verantwoordelijk voor de kwalitatieve en kwantitatieve produktie van de afdeling. Daartoe dient hij of zij te beschikken over voldoende deskundigheid en een duidelijk gevoel voor teamgeest t.b.v. planning, realisering en discipline der taken, omdat de boekhouding mede wordt gezien als up-to-date financieel informatie-systeem. Tenslotte verwachten wij van hem of haar een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Er wordt gewerkt met een IBM computer 370/138, waaraan ca. 45 terminals gekoppeld zijn. In 1981 zal deze configuratie worden uitgebreid met een IBM, model 4341. De nieuwe medewerker kan rekenen op een interessante en afwisselende baan en een salaris dat overeenstemt met het belang van de funktie. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan; Brandsteder Electronics B.V., t.a.v. de heer W.K. Koopman, Jan van Gentstraat 119, 1171 GK Badhoevedorp. ff Jlsb ond nine Md t pl frd rdei Ik f em< ehe IJdt )e t ning »ee 1 heei: ze nl •erw Dat is toch niet veel, zult u misschien zeggen. Maar heeft u wei eens echt goed geteld? Zijn het er niet langzamerhand 5 of 6 per dag? En zjjn het er niet wat meer dan vorigjaar? Want zo is het met alcohol. Makkeljjk teveel maar moeilijk terug. Als u zich daar zorgen over maakt ga dan eens met uw huisarts praten. Of vraag de onderstaande brochure aan. Vindt u dat u meteen advies kunt gebruiken, bel dan met de Stichting Korreiatie: Drank. Makkelijk te veel. Moeilijk terug. "Teveel" is een vaag begrip wellichc. Maar wanneer u houvast wilt: voor de gemiddelde mens zijn 4 glazen drank pdt* dag het maximum Dat dan wel onder "normale" omstandigheden. Dus zeker niet bij medi cijngebruik, autorijden of binnen een korte AW tijd. Zelfs een glas sherry of pils (10 gram pure alcohol) heeft ongeveer 1uur nodig 1 hm door het lichaam weggewerkt te worden! m Naam: Plaats: Invullen, uitknippen en I ui een geslotón envelop Imel f0,80 postzegel opsturen naar Stichting Korreiatie. Maliebaan U3. 3581CJ Utrecht I De brochure wordt u Ui een blanco wikkel toegestuurd. SIRE Aiblicane aangeboden doe» dl blad i samenwerking mei de Suchnngldeele Reclame KN De digi bet baa it I mini TL Aan niet Dei len dacl niet Ook aan

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12