FAMILIEBERICHTEN WORD LID/ 030 VRIJDAG 5 DECEMBER 198" TROUW/KWARTET P 12 RHS kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9.0Ö-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17.00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Op 12 december 1980 hopen wij met onze ouders en grootouders Jakob van der Zwaag en Jakoba van der Zwaag-van der Lingen hun 40 jarig huwelijksfeest te vieren Ieder die hen wil feliciteren, is van harte welkom van 17.00-18.30 uur, in het Gereformeerd Centrum, Nieuw-Jeruzalemkprk te Emmeloord. Dirk en Nel Sjanie en Kees Gerrit en Trudy Henk en Janneke Maaike en Gerrit en kleinkinderen Plevierenstraat 31, 8301 AM Emmeloord. Na een dag van dankbaar gedenken en vele goede joren samen ontviel ons plotseling Simon Kalksma 50 jaar oud. Zoals hij bij ons thuis was zo weten wij dat hij nu bij God thuis is. In verbondenheid: Tini Kalksma-Filtje Ineke en Johan Wilma en Henk Utrecht, 3 december 1980 H. F. van Riellaan 10 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12. Gelegenheid voor condoleance zaterdag van 15.00-16.00 uur. De teraardebestelling zal plaats vinden op maandag 8 december om 15.00 uur op de begraafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. Voorafgaande aan de begrafenis zal er een dienst ter gedachtenis worden gehouden in de Tuindorpkerk aan de H. F. van Riellaan, welke aanvangt om 13.30 uur. Plotseling nam God uit ons midden weg onze lieve zoon, broer, zwager en oom Simon Kalksma echtgenoot van Tini Fietje op de leeftijd van 50 jaar. Utrecht: M. Kalksma-Dijkstra Utrecht: An en Dick Mackaay-Kalksma De Meern: Wim en Joke Kalksma-van Montfoort Utrecht: Sjouk en Riet Kalksma-de Zeeuw Hoevelaken: John en Trix Kalksma-Solinger Utrecht: Nel en Henk van Breugel-Kalksma Vlissingen: Gerrit en Gerda Kalksma-de Vries Zeist: Rien en Akke Kalksma-Fokkema Driebergen: Tillie en Dolf Hagenbeek-Kalksma Neven en nichten Utrecht, 3 december 1980 H. F. van Riellaan 10 Wij werden geschokt door het onverwacht overlijden van onze vriend Simon Kalksma 50 jaar oud Het was fijn en leerzaam om met hem om te gaan. Gemeenschap blijft boven de tijd uit bestaan in de Heer, die van ons houdt met een eeuwige liefde. Trooste die gemeenschap ook zijn vrouw Tinie en haar kinderen. De Bijbelkring: Wil en Piet Berghuis Dien en Henk Daane (thans Rotterdam) Toos en Loek Ester Annie en Johan Luymes Ludy en Bouwe Simons Rinie en Wim Vonkeman Utrecht, 3 december 1980. Heden overleed in haar Heer en Heiland, na een langdurig lijden, onze lieve zuster en tante Wilhelmina de Vries weduwe van Arjen de Ruiter. op de leeftijd van 75 jaar. Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw" St. Annaparochie: A. de Vries Zaandam: A. Groot-de Vries Kollum: B. v. d. Ploeg-de Vries Neven en nichten. St. Jacobiparochie, 2 december 1980 Corr.-adres: B. v. d. Ploeg-de Vries, Scheltingalaan 31c, 9291 EB Kollum. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 6 december in de Geref. Kerk te St. Jacobiparo chie om 11.00 uur, waarna de teraardebestel ling plaats vindt op de begraafplaats te St. Jacobiparochie. Gelegenheid tot condoleren van 10.30-11.00 uur voorafgaande aan de dienst in de kerk. Heden nam God tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Philippus Jacobus Hoedcmaker geboren 23 november 1905 Leeuwarden, 3 december 1980 Europaplein 3-C Leeuwarden: A. Hoedemaker-Stallinga Utrecht: W. Ch. Jonkers-Hoedemaker G. Jonkers Flip, Johannes, Rudolf Groningen: L. A. Hoedemaker C. M. Hoedemaker-Pol Marika, Arnd Jakob Haren: Ph. J. Hoedemaeker H. J. Hoedemaeker-Pattje Flip, Robert, Ines, Martine Aldergrove (Canada): E. Hoedemaeker A. F. Hoedemaeker-Booth Sygne, Joanne, Kim Hengelo: A. D. Hoedemaeker W. P. H. Hoedemaeker-Zinkstok Roussalka, Alef Amsterdam: J. E. Hoebens-Hoedemaeker P. H. Hoebens Liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren maandag 8 decem ber a s. van 13.00-13.30 uur in de Goede Herder kerk, Troelstraweg 49 te Leeuwarden. Aansluitend hierop zal een rouwdienst worden gehouden, waarin Ds W. Bartlema zal voor gaan. Daarna volgt de teraardebestelling op de Noorderbegraafplaats aan het Schapedijkje te Leeuwarden. „God was aan mijn zij, Hij ondersteunde mij." Dankbaar voor wat zij voor ons allen heeft betekend geven wij kennis dat de Here tot Zich heeft genomen, onze lieve moeder en oma Annetje van Woerden-Goedendorp gehuwd geweest met Jan van Woerden op de leeftijd van 88 jaar. Rotterdam: J. Roos-van Woerden J. Roos Emmeloord: A. van Woerden N. van Woerden-Scheffer Bloemfontijn (Z.-Afr.): J. van Woerden B. van Woerden-Sonneberg Biddinghuizen: J. van Woerden KL A. van Woerden-Maris Rijswijk (Z-H.): A. van Leeuwen-van Woerden A. van Leeuwen Rijswijk (Z-H.): M. A. Witte-van Woerden J. D. Witte Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijswijk Z-H., 2 december 1980 Stadhoudersstraat 7 Moeder^s opgebaard in het rouwcentrum Ho- nor Postremus Emmastraat 11 te Rijswijk, bezoek van 16-17 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. zaterdag 6 december om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk Laan Hofrust te Rijswijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Hervormde begraafplaats te Raams- donk om circa 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kerk en na afloop van de begrafenis. „Veilig in Jezus' armen" In dit vertrouwen is na veel en langdurig lijden toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en groot moeder Margaretha Catharina Distelvelt echtgenote van Jacobus Pols op de leeftijd van 57 jaar Kortenhoef: J. Pols Amstelveen: Simon en Barbara Alphen a/d Rijn: Tom en Thea Esther v Kortenhoef: Wim en Hetty Karin en Marian Culemborg: Koos en Tetty 3 december 1980 Egidius Blocklaan 11 1241 BS Kortenhoef Thuis liever geen bezoek Geen bloemen - De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuure" aan het Noordereind 55 te 's- Graveland. Gelegenheid tot condoleance-bezoek vrijdag 5 december van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst, te leiden door de Weleerwaar de Heer D? Th. Fossen, zal gehouden worden zaterdag 6 december a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk aan het Zuidereind 15 te 's-Graveland, waarna aansluitend tegen 14.00 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Berestein- seweg aldaar. In Jezus ontslapen. Heden ging van ons heen onze geliefde broer en oom Huibert Walraven van Tuyl echtgenoot van A. Bakker Zaltbommel: M. van Tuyl N. van Tuyl Veendam: J. Wendte-van Tuyl Stadskanaal: Wim Wendte. 1 Johannes 5:11 en 12 a God heeft ons eeuwig leven gegeven en dit leven is in Zijn Zoon. Wie de Zoon heeft, heeft eeuwig leven. Op Zijn tijd nam de Here voor ons zeer onver wacht tot Zich, onze geliefde en zorgzame man en vader Cornells Klapwijk op de leeftijd van 56 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons was. M. C. Klapwijk-Spronk Peter en Mariene Anne Monster. 3 december 1980. Larixlaan 16. Liever aan huis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren: zaterdag 6 decem ber van 16.00-17.00 uur in het Gereformeerd kerkcentrum „De Hoeksteen" ingang Rem- brandtstraat, en na afloop van de begrafenis. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 8 december a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk, Monster, Burg. Kampschöerstraat 25, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Monster- Geheel onverwacht werd van ons weggenomen onze zeer geliefde broer, zwager en oom Cornells Klapwijk op de leeftijd van 56 jaar. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Ermelo: M. Soeteman-Klapwijk T. C. Soeteman Baarn: M. P. Verschoor-Klapwijk G. Verschoor 's-Gravenzande: G. C. Klapwijk A. Klapwijk-Jaarsma Uden (N.-B.): J. C. v.d. Assem-Klapwijk H. v.d. Assem Zwijndrecht: S. J Klapwijk A. Klapwijk-Wiersema Heesch (N.-B.): A. W. Meijer-Klapwijk C. Meijer Aalten: J. J. Kolvoort-Klapwijk J. H. Kolvoort Amsterdam: A. A. Klapwijk C. E. Klapwijk-de Boer Ermelo: J. H. van 't Spijker-Klapwijk G. J. van 1 Spijker Aalten: A. M..Pols-Klapwijk S. Pols Leiden: H. M Kamphuis-Klapwijk A. Kamphuis Gezang 95:1 en 3 De Raad van de Gereformeerde Kerk te Mon ster geeft met diep leedwezen kennis van het plotseling overlijden van zijn oud-voorzitter, de heer C. Klapwijk Met grote wijsheid en liefde voor de naaste heeft hij gedurende een reeks van jaren zijn beste krachten gegeven aan de gemeente. Wij weten dat God de familie nabij zal zijn en dat de gemeente rondom hen zal staan. Monster, 3 december 1980. Namens de kerkeraad, D. A. Duyf, praeser A. v.d. Guchte. scriba ,,'k Zal dan voor altijd bij u zijn." In Zijn grote barmhartigheid nam God tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder Fransosia de Bondt weduwe van Jacobus van Duin op de leeftijd van 80 jaar Amsterdam: M.D. Zwart-van Duin Chr. Zwart Amstelveen: W. C. Geuzebroek-van Duin J. Geuzebroek Hoofddorp: B. Th. de Visser-van Duin J. J. de Visser Amsterdam: Jac. van Duin M. A. van Duin-Martens Amstelveen: F. H. M. Haverman-van Duin J. R. Haverman kleinkinderen en achterkleinkinderen Amstelveen, 1 december 1980 Huize „Vredeveld", Dorpsstraat 1 Correspondentie-adres: Chr. Zwart Amstelveenseweg 219, 1076 CN Amsterdam Tijdens haar leven heeft zij de wens te kennen gegeven dat haar stoffelijk overschot in beslo ten familiekring zal worden gecremeerd. In vrede ontslapen onze beste schoonzuster Toos van Duln-de Bondt gehuwd geweest met Jac. van Duin Amstelveen, 1 december 1980 Ermelo: H. J. van Duin Rotterdam: M. van Eijsden-van Duin Delfzijl: E. van Duin-Gout. Nu blijf ik bij u voor altijd, God die mij troost, die bij mij zijt, mijn twijfel stilt en mijn verlangen, die mij in liefde houdt omvangen. Gij neemt mij bij de rechterhand, Gij zijt getrouw, uw raad houdt stand, uw wijsheid is het die mij leidt en eenmaal kroont met heerlijkheid psalm 73 9 Heden in zijn Heer ontslapen mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johannes Hendrik van der Lichte Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Echtgenoot van Annie van der Werff eerder weduwnaar van Geertruida Catharina Offenberg in de ouderdom van 86 jaar. Voorst, A. van der Lichte-van der Werff Emmen, W. van der Lichte E. van der Lichte-Moene Amstelveen, I.de Vries-van der Lichte kleinkinderen en achterkleinkinderen 4 december 1980 De Nieuwenhof C20 7383 EX Voorst Gelegenheid tot condoleren in de Koepel van „De Nieuwenhof' te Voorst op 6 december van 15.30 16.30 uur en in de aula van Zorgvlied na de begrafenis. De teraardebestelling zal plaats vinden in Am sterdam op 8 december om 15 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk 273, waar vooraf een korte dienst van Woord en Gebed wordt gehouden. In Uw hoede zijn wij wel geborgen. Gezang 221 3 Opnieuw is onze familie getroffen, door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Johannes Hendrik van der Lichte echtgenoot van A. van der Werff Zwartsluis: H. van der Werff- van Grafhorst Driebergen: W. van der Werff M. van der Werff-Schuman 's-Hertogenbosch J. A. Gravestein R. Gravestein-van der Werff Amstelveen: I. Schuman-van der Werff Alphen a/d Rijn: L. Amersfoort G. Amersfoort-van der Werff Amstelveen: K. Schutte W. Schutte-van der Werff Zutphen: B. van der Werff A. J. van der Werff-Vos Doesburg: W. W. van der Werff- Nieuwenhuis Bloemendaal: J. M. Vos G. Vos-van der Werff neven en nichten. Voorst, 4 december 1980. Wien God bewaart is wil bewaard Psalm 121 Met droefheid delen wij mede dat God tot Zich heeft genomen, onze lieve moeder, schoonmoe der, grootmoeder Cithatina Margaretha Groot Enzerink geb. Van der Tas weduwe van de heer F. J. Groot Enzerink oud-burgemeester van Maasland Buitenpost: A. Y. W. van Dop-Groot Enzerink D. van Dop Christine Susan Ede: F. J. W. L. Groot Enzerink W. L. Groot Enzerink-Kuijlman Jeroen Manon Djakarta: M. G. Ph. L. Boogerman- Groot Enzerink M. A. Boogerman Aryette Juliët Hoenderloo, 3 december 1980. Correspondentie-adres: De Spil 6, 9285 VJ Buitenpost Geen rouwbezoek De teraardebestelling vindt plaats zaterdag 6 december op de Algemene Begraafplaats te Maasland, voorafgegaan door een herden kingsdienst om 14.00 uur in de Ned. Herv. kerk aldaar. Gelegenheid tot condoleren in het „Trefpunt" van 16.00 uur tot 17.00 uur. Geen toespraken Kaarten worden niet verzonden Diep bedroefd geven wij kennis van het over lijden van onze zeer geliefde zuster, schoonzus ter en tante Catharina Margaretha Groot Enzerink geb. Van der Tas weduwe van de heer F. J Groot Enzerink oud-burgemeester van Maasland. Hoenderloo: M. M. Ph. Jongsma-van der Tas Sommerset: Dr. G. van der Tas A. M. van der Tas-Eisma Eindhoven: Ph. J. van Ekelen-van der Tas Périgord/Lunteren: Mr. L. C. van der Tas M. M van der Tas-van Santen Nichten en neven. Hoenderlob, 3 december 1980. De Here heeft tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve zoon, broer en oom Kees Bokma In de 26 jaar dat Kees bij ons was en erg gelukkig is geweest, heeft hij heel veel voor ons betekend. Wij weten dat hij nu, na de laatste moeilijke maanden, veilig is: „In Jezus' armen". L. Bokma S. Bokma-Wiersma Hans en Simone Meinke en Jan Deepa Ecnst-Jan en Kyomi Heieen en Arie 1165 GX Halfweg. 4 december 1980 Polanenstraat 3 Kees is overgebracht naar het uitvaartcentrum Dunweg, Achterweg 40 te Hoofddorp; geen bezoek aldaar. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden op maandag 8 december om 14.00 uur in de aula op de Ned. Herv. begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Zwanenburg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve zorgza me man, onze vader en grootvader Johannes Gerard us Bok op de leeftijd van 74 jaar. „Maar zo hoog de hemel is boven dt aarde, zo machtig it Zijn goedertierenheid over wie Hem vrezen." Ps. 103 11 Middelburg: C C Bok-Velj Veldhoven: J G Bok J D M. P. Bok-de Bruijn Middelburg: C. E. Dondorp-Bok D. W. Dondorp Amsterdam: C M Bok Amsterdam: L. C. Bok Borger: W. P Bok P. M. Bok-van Driel 4334 BE Middelburg. 3 december 1980. Henri Dunantlaan 146. De begrafenis zal plaatsvinden maandag I december 1980 om plm. 13.15 uur op de alge mene begraafplaats te Middelburg. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaat! voor familie en belangstellenden in de getuige niskerk, Adr. Lauwereyszstraat, die aanvangt om 12.30 uur. Na de teraardebestelling gele genheid de familie te condoleren in de condole anceruimte van de aula op de begraafplaats. Algemene kennisgeving De Heer it mijn Herder In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maartfe Tan der Spek weduwe van C. van Drimmelen oud 81 jaar. Rotterdam: P. Landwehr-v.d. Spek Oosterbeek: P. v.d. Spek M. G. v.d. Spek-v. Leeuwen Voorburg: M. v.d. Spek Voorburg: L. v.d. Spek Rijswijk: J. Huizenga-v.d. Spek Neven en nichten Barendrecht, 3 december 1980. Dorpsstraat 136. De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 8 december om 11.00 uur, in de aula van d« begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Op Gods tijd werd uit ons midden weggeno men mijn lieve man, onze zorgzam^vader en opa Gerrit Hosmar echtgenoot van Hendrika Willemina Mensink op de leeftijd van 76 jaar. „Nooit kan t geloof teveel verwachten, des Heilands woorden zijn gewis" H. W. Hosmar-Mensink kinderen en kleinkinderen 7441 GT Nijverdal, 4 december 1980 Grotestraat 294 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 8 december a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Hellendoorn. - r Christelijk Nationaal Vakverbond^

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14