Van Meeuwen heeft al talloze Perzen onder de tafel laten rollen. FAMILIEBERICHTEN VAN MEEUWEN 3&FERZISCHE TAPIJTEN DONDERDAG 20 NOVEMBER 1980 Annie Pieneman- Habermehl met uw 70ste verjaardag. Kinderen en kleinkinderen Tel. 020-902234 Het kruis van onze Here is een schuil- plaats; geloof het toch. Klem u er aan vast en zie omhoog naar het Lam Gods, Hij iis getrouw! Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen, na een veel bewogen leven en moedig gedragen lijden, mijn allerliefste man, schoon zoon. broer, zwager en oom Johan Rijkers op de leeftijd van 56 jaar. Francien Rijkers-van Broek huizen W. van Broekhuizen H. G. van Broekhuizen-Moll Familie Rijkers 3931 KL Woudenberg, 17 november 1980 „Armadale" Willem de Zwijgerlaan 19 Liever geen bezoek aan huis. geen bloemen, geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Geref. Kerk „de Voorhof' aan de Nico Bergsteijnweg te Woudenberg op vrijdag 21 november om 12 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Voorstraat te circa 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Gij zijt ons licht, ons eeuwig leven. Gij redt de wereld ran de dood. Gij hebt Uw Zoon aan ons gegeven, Zijn lichaam is het levend brood. (Lied 488 vs. 4) Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze vriend, collega en leraar J. Rijkers die gedurende 13 jaar verbonden was aan onze school. Wij denken aan zijn vrouw, ook in ons gebed. Amersfoort, 19 november 1980. Namens de schoolgemeenschap van het Corderiuscollege: Drs. B. J. Wiegeraad-voorzitter Drs. Jac. Hagg-rector Niemand leeft voor zichzelf, niemand sterft voor zichzelf. Wij leven en sterven voor God onze Heer. Aan Hem behoren wij toe. Na een arbeidzaam leven is. na voorzien te zijn van de sacramenten der zieken, overleden Cornells Visser oud-pastoor van de parochie van de H. Maria Magdalena op 't Kalf te Zaandam in de leeftijd van 68 jaar. Zaandam: A. Bosman Amsterdam: G. Hunsche-Visser J. F. Hunsche Zaandam, namens het kerkbestuur: G. Y. Hogema c.&sp. Lage Vuursche, 18 november 1980 Verpleeghuis „Sint Elisabeth". Kloosterlaan 29 Corr.-adres: Fam. J. F. Hunsche-Visser, Joris van Andringastraat 9hs, 1055 W Amsterdam. De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum, Weverstraat 53 te Wormerveer. Gele genheid tot condoleren zondag 23 november van 17.00-18.00 uur. waarna een korte ge bedsdienst in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Kalf 160 te Zaandam en na de begrafenis in het Heerenhuis, Zuiderweg 74. De plechtig gezongen uitvaartdienst zal wor den gehouden maandag 24 november om 11.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna aanslui tend -de bijzetting in het priestergraf zal plaats hebben op het parochiekerkhof aldaar. Zeer onverwacht heeft God uit onze familie kring weggenomen onzé geliefde zwager Gerrit de Wit Hij nam in onze familiekring door zijn blijmoe digheid en groot geloof een aparte plaats in. Familie v/d Maarl „Uw liefdedienst heeft mij nog nooit verdroten" Ps. 119:83 (ber.) De kerkeraad van de Hervormde Jeruzalem kerkgemeente te Amsterdam geeft met ontroe ring kennis van het plotseling overlijden van zijn ambtsbroeder J. Hendriks In dankbaarheid gedenken wij de ijver waar mede hij bouwde aan Gods koninkrijk. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 20 november 1980 tegen 12.00 uur op „Zorgvlied". Amsteldijk, Amsterdam. Daaraan voorafgaande vindt om 10.30 uur een dienst plaats in de Jeruzalemkerk, Jan Mayen- straat, Amsterdam-W. (bij het Mercatorplein). Namens de Kerkeraad: Ds W. G. J. van der Sluys, Praeses E J. Moonen, Scriba Amsterdam. 17 november A.D. 1980 „In den Heer gerust". Heden overleed mijn man en trouwe levenska meraad, onze lieve meelevende vader, grootva der en overgrootvader Jan Adolf Hendrikus van der Poort 20 mei 1900 18 november 1980 H. van der Poort-Wissels F. P. van Duin-van der Poort S. van Duin Wouter en Betsy Inge en Rik Hester Menno H. van der Poort F. H. J. van der Poort J. J. van der Poort-den Houting Ankje D. van der Poort A H. van der Poort-Arts Jolande Paul E. M. van der Poort „De Borghave" Wilgenlei 438 3053 CM Rotterdam Liever geen bloemen De dienst van Woord en Gebed, geleid door de weleerwaarde heer Ds W. H. den Ouden, wordt gehouden in de Goede Herderkerk, Kastanje plein 28, Rotterdam-Schiebroek vrijdag 21 no vember a.s. om 11.15 uur. De crematie zal daarna in besloten kring plaatsvinden in het crematorium „Hofwijk" te Rotterdam-Overschie. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst van 10.15 tot 11.00 uur in de Goede Herderkerk. „Zie. Ik heb u in mijn handpalmen gegrift." Jesaja 49 16a Heden heeft de Here, tot onze diepe droefheid, van ons weggenomen onze laatste lieve broer, zwager en oom Jan Adolf Hendrikus van der Poort in de leeftijd van 80 jaar. Rotterdam: J. H. G. van der Poort-Wissels Rotterdam: C. H. van der Poort-Nijman Ermelo: F. P. van der Poort Nichten en neven Rotterdam. 18 november 1980. In Jezus ontslapen onze lieve vader en groot vader Woltherus Kassies weduwnaar van Foskiena Kassies geboren 23 maart 1893 Amsterdam: J. Kassies L. Kassies-van Oven Haarlem: E. Kooistra-Kassies R. Kooistra Mook. J. Hinlopen-Kassies J. H. Hinlopen Dartmouth (Canada): C. J. Douma-Kassies A. Douma Veenendaal: E. Sorgdrager-Kassies J. Sorgdrager Nijmegen: J. A. Kassies Amsterdam: J. A. G. Kassies Doorn: W. Kassies A. M. B. Kassies-Liscaljet en kleinkinderen 3843 ET Harderwijk, 19 november 1980 Kortenaerlaan 37 Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in. het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 22 november om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 10.30 uur een rouw dienst worden gehouden in genaamd rouwcen- trum. In de aula-op de begraafplaats is na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot con doleren. Zeer onverwachts nam de Here uit onze fami liekring weg onze lieve zwager en oom Harmen Fokke Poort Geliefde echtgenoot van Dina Harms, op de leeftijd van 61 jaar. De Here zij onze zuster en haar kinderen nabij in deze moeilijke tijd. Groningen. 18 november 1980 Bedum. P. Harms Den Haag, A. Harms Den Haag, A. Wester-Harms J. Wester Bedum. S. Harms Bedum. A. Harms F. Harms-Holthof Den Haag. G. Harms Vlaardmgen, H. Harms R. Harms-Mullender Groningen. J. Postema Bedum, L. Harms M. Harms-Buurma Lethbridge (Canada), G Korthuis-Harms L. Korthuis Groningen, L Noordhuis-Harms N Noordhuis. neven en nichten. Wij mogen zingen van grote dingen als wij ontvangen al ons verlangen met Christus op gestaan. halleluja Lied 477 Klaas de Jong Mijn lieve zorgzame man en mijn lieve pappa is op 18 november 1980 gestorven. Hij werd 48 jaar. Hermien de Jong-Oostenbrink Anton Albertijn 2 3641 LC Mijdrecht Op zaterdag 22 november is er een dienst van Woord en Gebed om 11.30 uur in de Gerefor meerde kerk. Prins Bernhardlaan. Hierna zal om ca. 12.15 uur de begrafenis plaats vinden op de Hervormde begraafplaats te Mijdrecht. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de Gereformeerde kerk. Geen bezoek, geen bloemen. Na een leven waarin hij veel teleurstelling en ziekte heeft moeten meemaken, maar steeds de kracht kon putten uit zijn geloof in God, is uit dit aardse leven weggenomen, op de leeftijd van 48 jaar: onze zoon, broer, zwager en oom Klaas de Jong echtgenoot van Hermien Oostenbrink en vader van Anton. Noordhorn, A. K. de Jong W. de Jong-Dijkma Aduard. Aukje en Jan Nieuwenhuis Oldekerk, Doet en Menko de Jong Noordhorn, Lourens en Harmien de Jong en oomzeggers Mijdrecht, 18 november 1980 Geborgen in Gods hand leefde en stierf Klaas de Jong onze lieve schoonzoon, zwager en oom, echtgenoot van Hermien Oostenbrink vader van Anton. HU werd 48 jaar. Dedemsvaart A. H. Oostenbrink-van Haeringen Roden Wim en Martha Oostenbrink- Horlings Lieske, Annette, Jan Grijpskerk Henk en Tiny Oostenbrink- de Boer Jan, Wim. Johan. Ida Veldhoven Arie en Jenny Oostenbrink-Bakker Jan, Siem, Marcel Rotterdam Roelie Oostenbrink Dedemsvaart Jaap en Anneke Oostenbrink-Loman Carla. Marco, Jeroen, Sandra Barendrecht Frank en Willy Verhulst-Oostenbrink Annelies, Koos, Marleen Bleiswijk Piet en Marieke Oostenbrink-Pronk Niesje, Rianne, Jandirk Zuidwolde (Dr^ Jan en Ina Linde-Oostenbrink Robert, Josien Fresno (Californië) Johan en Clara Oostenbrink-Weels MacLeod (Canada) Bert en InaOostenbrink-Neels Jeffrey. Alfred. Jack, Albert De Raad van de Gereformeerde Kerk te Mij drecht geeft met grote ontroering kennis van het overlijden van zijn ambtsdrager Klaas de Jong oud 48 jaar „God zelf zal bij hen zijn, en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen." Openbaring 21 4 Wij zullen trachten in gebed en medeleven om zijn vrouw en kind heen te staan. Ds P. M. J. Hoogst rate, praeses P. Sipkema. scriba. Namens het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven wij met droefheid kennis -van het overlijden van de heer K. de Jong wetenschappelijk ambtenaar bij de Faculteit der Economische Wetenschappen op de leeftijd van 48 jaar. In dankbare herinnering blijft wat God ons in hem heeft geschonken Amsterdam, 18 november 1980 De Boelelaan 1105 H. J. Brinkman, voorzitter H. Hoogenkamp, secretaris. Met ontroering namen wij kennis van het over lijden van Klaas de Jong medewerker aan onze faculteit In dankbaarheid gedenken wij zijn vriend schap en plichtsbetrachting. Amsterdam, 18 november 1980 Namens het Bestuur van de Fa culteit der Economische Weten schappen aan de Vrije Universti- teit: H. C. Wytzes, decaan J. J. Nagelkerke, ab-actis Niet omdat hij zo bedreven is in het vertellen van Perzische grappen. Maar wel omdat hij Perzische tapijten kan inkopen als geen ander. Hij selecteert ze namelijk persoonlijk stuk voor stuk op de Oosterse tapijtmarkten. Daarom vindt u bij hem uitsluitend heel mooie oude kleden, waaronder veel grote, exclusieve exemplaren. En geen wonder dat tal van mensen die graag onder (of op) hun tafel willen hebben. Van Meeuwen laat niet alleen zijn Perzen rollen, ook zijn klanten krijgen die neiging wel eens. Van verbazing. Als ze Van Meeuwen's uiterst redelijke prijzen vernemen. I0ERC offic witbo oldl en ho rs vraf mlijk- Amsterdam. PC. Hooftstraat 101, tel. 020-72 1109 l'trccht. Oudkcrhof 40, tel. 030-31 6119 Arnhem, hoek Veiperplein tegenover Musis Sacrum, tel. 085-43 63 42 Alle zaken donderdag koö paviS Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheus 11 28 Onze lieve, dappere moeder en oma Teunisje Hendrika Siljée-van Engelenburg is op de leeftijd van 76 jaar tot haar Heer gegaan. Rijswijk (Z.H.): Coby Breukelaar-Siljée Wim Breukelaar Antoinette Arjen Matthijs Margreet Zuilichem: Bab Siljée Dirkje Siljée-Ubbels Marieke Matthijs Dirk-Ba rt Maarten Amsterdam: E. K. Waltz 18 november 1980 Newtonstraat 55B 1098 GZ Amsterdam Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 22 november om 10 uur in de Koningskerk aan de Van 't Hofflaan, waarna de begrafenis zal &laatsvinden om 11 uur op de Nieuwe Ooster- egraafplaats. Kruislaan 126 te Amsterdam Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam onze Heiland en Heer op in zijn Rijk van vrede en rust onze schoonzuster en tante Teunie Siljée-van Engelenburg op de leeftijd van 76 jaar. Leiden: J. Spierenburg-Siljée C. Spierenburg Lunteren: J J. Siljée A. J. Siljée-den Ouden Goes: Piet Vreeke Marja Vreeke-Siljée neven en nichten Amsterdam. 18 november 1980 Newtonstraat 55b De Here bewaart de eenvoudigen; ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost. Psalm 116:6 Heden heeft de Here tot zich genomen onze geliefde tante Neeltje Barnhart in de gezegende leeftijd van 84 jaar. Namens de familie: P. van Zoest H. van Zoest-Bogaart Ad en Ellen Peter en Gonneke Cees en Edith Gouda. 18 november 1980. Da Costakade 50. Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 22 november om 10.00 uur in de rouwkamer van „Borgsate". ingang Meidoornsingel 183 te Rotterdam, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 11.00 uur op de algemene begraafplaats „Crooswijk" aan de Kerkhof laan te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de rouwdienst vanaf 9.30 uur. 'k Zal dan gedurig bij U zijn: Gij hebt mijn rechterhand gevat. Psalm 73. ,De Here nam heden tot Zich Neeltje Barnhart in de gezegende leeftijd van 84 jaren. Meer dan 40 jaar heeft zij haar volle toewijding gegeven aan ons gezin. J. Wilschut Sr. M. Wilschut J. Wilschut T. A. Wilschut-Bouma A. Bouma-Wilschut J. R. Bouma en kleinkinderen Rotterdam. 18 november 1980. Correspondentie-adres: J. Wilschut Wilgenlei 410, 3053 CL Rotterdam Gesterkt door de genademiddelen der H. K< is na een geduldig, moedig gedragen lijd dankbaar en in volle overgave aan Gods Bi ge wil, overleden, mijn lieve man. onze lie** zorgzame vader, schoonvader, broer, zwq oom en vriend Adrianus Johannes Petrus van op de leeftijd van 66 jaar. J. H. M. van Os-Wilmering M. A. G. A. Leeuwrik Nieborj M. E. Leeuwrik Nieborg G. M. E van OS A. Hoekstra J P. M. van Os M. Dörr J. P. M. R. van Os J. L. M. Mulder P. J M van Os en verdere familie 's-Gravenhage, 19 november 1980 Wildhoeflaan 7 Gelegenheid tot bezoek in de rouwkamei het Rode Kruis ziekenhuis, ingang Rode laan 55. van 11-12 en van 16-17 uur. De Eucharistieviering op de vooravond uitvaart wordt gehouden vrijdag om 19.15^ n, in de parochiekerk van het Allerheiligst Sa ment. Sportlaan 127 I 1 Zaterdag 22 november om 10.30 uur komt„— samen voor de viering van de H. EuchanstiJ bovengenoemde kerk. waarna om 12 uurL crematie zal plaatsvinden in het crematonf v Eikelenburg. Eikelenburglaan 7 te Rijswi De Heer heeft Thuis gehaald onze lieve Wicher Oosterkamp Sinds 1951 weduwnaar van A. Wagen mal in de ouderdom van 91 jaar. Doorn: G. Wieringa-Oosterkamp Haarlem. A. Bierma Emmeloord: J. v.d. Molen-Rottiné H. v.d. Molen Blokzijl. 18 november 1980 Boffersweidje 5 De teraardebestelling zal plaatsvinden opi terdag 22 november om 11.30 uur vanuit Geref. kerk te Blokzijl. Zij die de overledene de laatste eer wil bewijzen worden verzocht om 11.00 uur aldi aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de teraardd stelling in „De Plaats". Liever geen bezoek aan huis Met verdriet vernamen wij dat op de le< van 65 jaar na een moedig gedragen lijden.1 overleden onze vriend, collega en oud-lera® C. J. de Zwart Tot 1 juli 1980 als docent verbonden aan ow school. Zijn leven en werk zal voor ons omV getelijk zijn. 's Gravenhage, 17 november 1980 Namens het bestuur, medewerkers leerlingen van de Chr. Scholengemttf schap „Overvoorde" A. J. Louisse, rector. Na het plotselinge overlijden van onze zo zeer de zorgzame man. vader en opa G. J. v.d. Bogerd ontvingen wij zeer veel medeleven. Het is voor ons onmogelijk eenieder persoonl bedanken bij al de uitingen van deelnemii schrijven, uw aanwezigheid bij de begrafenis groten getale. Dat heeft ons met warmte ven-- het was ons tot grote troost. Hiervoor onze hari dank. Namens de kinderen en kleinkind! pe J. G. v.d. Bogerd-den Ouden Bergschenhoek. november 1980. Dankbetuiging Voor uw hartelijk medeleven betoond na het den van mijn lieve man, onze zorgzame vader e» Gerrit de Jongste betuigen wij u onze oprechte dank A. de Jongste-Groenheide en kinderen. Maasdijk, november 1980. Vervolg familieberichten op pag. II l/w Art

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18