ZIEKENHUIS ZHI I gedipl. bejaarden helpenden/verzorgenden r directeur (m N) nchb ZIEKENHUIS ST. ANNADAL MAASTRICHT B en/of Z verpleegkundigen m MB0/HB0 verpleegkundigen (mv) ziekenverzorgenden m I WAARNEMEND HOOFD Het protestants-christelijk „De Lichtenberg "-Amersfoort OK-verpleegkundigeof OK-assistent<e> eenanaesthesie- verpleegkundige of een OK-assistent<e> verpleegkundigen waarnemend hoofd polikliniek verpleegkundige voor de hoofdwacht diakonessenhuis utrecht staf (^.-verpleeg kundige of o.k.-assistent(e) Bleu land Ziekenhuis Gouda docent(e) verpleegkunde opleiding kinderaantekening opleiding certificaat hartbewaking diakonessenhuis utrecht RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT' WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD apothekers - assistente) succes oogstten j^i^TTloVEMBEn 19B0 TROUW/KWARTET 29 VERPLEEGHUIS "CRABBEHOFF" Groen ran Prlnalererwofl 38 IU»\ 3317 SP DORDRECHT Wii zoeken kontakt met een A-verpleegkundige. die de funktie van van één van onze verpleegafdelingen kan vervullen. Het verpleeghuis Crabbehoff is een tehuis voor 174 somatisch zieken. Onze patiënten zijn verdeeld over drie afdelingen. De afdeling waar de vakature ontstaat, telt 46 patiënten, verdeeld over twee units. Kandidaten dienen, zo mogelijk, enige ervaring te hebben in het leiding geven. Arbeidsvoorwaarden en honorering zijn overeenkomstig de bepalingen van de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. De aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige-A. DORDRECHT tel 078-172222 toestel 113 Hebt u interesse en wilt u wat meer funktie- 'informatie? Neemt u dan kontakt op met onze verpleegkundig direkteur, mevrouw E. M. Brasker. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken op bovengenoemd adres. Stichting Prot. Chr. Verzorgingshuis 'DE LUWTE' is een tehuis waar 96 bewoners hun thuis hebben gekozen. Wij zoeken voor dit huis: in full-time dienstverband voor dag- en nachtdiensten. Eventueel intern wonen is mogelijk. Z-verpleegkundigen kunnen ook reflekteren. Salaris volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur de heer H. J. B. L. Ronner. Verz. tehuis 'De Luwte', Wimbledonpark 1, 1185XK Amstelveen. Tel. inlichtingen 020-453651, bij de heer Ronner of Zr. P. P. Müller. "De Lichtenberg" is een algemeen streekziekenhuis met 1100 medewerkers en een beddenkapaciteit van 520. In onze modern opgezette OPERATIE-AFDELING hebben wij een vakature voor een Tevens hebben wij op de AFDELING ANAESTHESIE, waar een team van 9 personen werkzaam is, plaatsings mogelijkheid voor met anaesthesie-differentiatie die bereid zijn de NZR-anaesthesie-opleiding in september 1981 te volgen. Tenslotte is er de funktie vakant van De POLIKLINIEK staat geografisch los van het ziekenhuis en is gesitueerd in het centrum van de stad. De taken van het waarnemend hoofd zijn in hoofdlijnen: mede leiding geven aan verpleegkundigen en dokters assistenten, een konstruktieve bijdrage leveren aan de binnenkort te realiseren verbouwingsplannen, in overleg met het hoofd zorgdragen voor een goede organisatie binnen de Polikliniek. Van kandidaten wordt verlangd: een A-verpleegkundige opleiding, aangevuld met een kaderkursus, relevante werkervaring in een polikliniek. Aanstelling geschiedt tot maximaal in de rang van eerste verpleegkundige A. Overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over alle funkties worden graag verstrekt door Zr. A. van Os, noofdverpleegkundige Algemene Dienst, tel. (033) 3 87 22, toestel 2037. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de st Personeelszaken. Utrechtseweg 160, 3818 ES Amersfoort. Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 personeelsleden, zoekt een voor 7 nachten aaneengesloten per 2 weken. De diensttijden zijn van 23.00 - 07.30 uur. De taak van de Hoofdwacht bestaat uit: leiding geven aan de verpleegkundige be zetting op de verpleegafdelingen; assisteren bij de behandeling van onge vallen; plaatsing van spoedopnamen. Voor deze funktie is vereist: diploma A-verpleegkundige; ruime ervaring in de verpleging; ervaring in een leidinggevende funktie. Het bezit van de "Kinderaantekening" en een voltooide of nog te voltooien voortge zette opleiding voor verpleegkundige, strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt maximaal in de rang van Ie verpleegkundige A en de salariëring is overeenkomstig opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. Th.M.C. Kole, Hoofdverpleegkun dige in Algemene Dienst, tel. (030) 52 81 11, toestel 1109. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ge richt aan het Hoofd van de afdeling Perso neelszaken, Bosboomstraat 1. 3582 KE Utrecht. Het B lev land ziekenhuis te Gouda is een algemeen ziekenhuis dat plaats biedt aan 460patiënten. Door interne promotie komt een plaats vrij voor een Opleiding: b.v.k. NZR, specialisatie chirurgie. Eén van de taken zal zijn om samen met een ander staflid de leerlingen van de O.K.-opiei- ding (NZR-opleiding) te begeleiden. De O.K. bestaat uit 7 operatiekamers waar operaties worden uitgevoerd op het terrein van Orthopedie, Gynaecologie, Urologie, K.N.O., Oogheelkunde en Algemene Chirurgie. Oe arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie over de funktie wordt ver strekt door de heer R.E. Jaspar, hoofdver pleegkundige speciale diensten, telefoon (01820) 1 95 55. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Bleulandweg 10, 2803 HH GOUDA. Protestants Christelijke School Verpleegkundigen en Verzorgenden te Bennekom. In onze school zal in februari 1981 wegens zwan gerschap van één van onze Kollega's in hel team van OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE een vakature ontstaan voor een (groepsdocent) in part-time dienstverband, n.l. 21/* dag per week. Er is een kans. dat dit dienstverband in de loop van het jaar kan worden uitgebreid. De opleiding tot ziekenverzorgende wordt gege ven in nauwe samenwerking met 3 verpleeghui zen, twee voor geestelijk gestoorde bejaarden en één voor lichamelijk zieken en gehandicapten. Wij zoeken een kollega verpleegkundige, die: veel belangstelling heeft voor verpleging en verzor ging in verpleeghuizen: liefst ervaring hierin heeft opgedaan; bekend is met de opleiding tot ziekenverzorgende; een opleiding tot docent heeft gevolgd ot daarmee bezig is; met ons wil trachten bij te dragen tot verwezenlij king van een Christelijke levensinstelling; vanaf ca. half januari in dienst zou kunnen treden. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CA.O. voor het ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot mw. C.J. van Doorne, direktrice van de school; tele foon 08389-9101, Pasteurlaan 1 te Bennekom. Schriftelijke sollicitaties worden met belangstel ling tegemoet gezien door de afdeling perso neelszaken. Edeseweg 118,6721 KC Bennekom. Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeerT^ ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 personeelsleden, heeft nog een plaatsings mogelijkheid voor de De opleiding start in maart 1981. De afdeling Kindergeneeskunde heeft 63 bedden, verdeeld over 22 kamers. De organisatie berust op teamverpleging. Tevens zijn er plaatsingsmogelijkheden voor de De opleiding start in maart 1981. De afdeling Cardiofogie heeft 29 bedden, waarvan 8 bewaakte, die verdeeld zijn over 7 kamers. Voor beide opleidingen geschiedt de sala riëring volgens de salarisschaal voor Verpleeg kundigen, terwijl de CAO voor het Zieken huiswezen van toepassing is. Nadere inlichtingen over beide opleidingen worden gaarne verstrekt door Br. J. de Vries, Hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, tel. (030) 52 81 11, toestel 1117. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Per soneelszaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. DE STICHTING "HET HUIS INT KOSTVERLOREN" TE ZAND VOORT. De Stichting exploiteert sinds 1974 een bejaardentehuis met 100 bedden en 57 flatwoningen aan de Burg. Nawijnlaan 1 t Zandvoort. Het Bestuur wil gaarne ki contact komen met gegadigden voor de functie van: Oe directeur zal in de eerste plaats wor den belast met de dagelijkse leiding en organisatie van het bejaardentehuis en de 57 flatwoningen. Daarnaast ligt een belangrijk deel van zijn werk in het onderhouden van een goede leefsfeer. Van de aan te stellen functionaris wordt verlangd dat hij het diploma Verpleegkun dige A bezit, terwijl het diploma Directie Bejaardentehuizen tot aanbeveling strekt. Voorts wordt verwacht dat hij: belangstelling en bij voorkeur ervaring heeft in de bejaardenzorg in het alge- het vermogen heeft om een goede per soneelsformatie op te bouwen en daar aan op de juiste wijze leiding te geven; goede contactuele eigenschappen bezit; economisch, administratief en organi satorisch inzicht bezit. Salaris en pensioenregeling volgens de CAO voor Bejaardentehuizen. Aan de selectieprocedure is een psychotechnisch onderzoek verbonden. Een vertegenwoordiger van het bestuur en van het personeel zal bij de selectieprocedure worden ingeschakeld. Uitdrukkelijk wordt er de aandacht op gevestigd dat door de woningsituatie in Zandvoort het bestuur niet voor woonruimte kan zorgen. Het betrekken van een woning binnen een redelijke reisafstand van Zandvoort ontmoet geen bezwaar. Uitvoerige eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van het bestuur, de heer Th. Stroobach, Prof. Zeemanstraat 25 te Zandvoort. Voor ons verpleeg- en reactiveringscentrum Tamarinde wordt ge vraagd een Gedacht wordt aan een ziekenverzorgende met voltooide kader- ot voortgezette opleiding. Ervaring in de psychogeriatrische en interesse in leidinggeven zijn noodzakelijke voorwaarden. Interne huisvesting is mogelijk. TAMARINDE is een modem verpleeghuis voor somatisch zieken, verdeeld over vier afdelingen van 30 bedden. Een uitbreiding met 80 bedden voor psychogeriatrische bewoners is in voorbereiding. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door dhr. T.G. Yntema, hoofd verplegingsdienst, tel. 030 - 611211. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de direkteur van Tamarinde dhr. RJ. van Essen, Neckardreef 6,3562 CN Utrecht uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken. Het Ziekenhuis St. Annadal is een algemeen ziekenhuis met 768 bedden, waarin practisch alle specialismen zijn vertegenwoor digd. Het aantal medewerkers bedraagt ca. 1750. De ziekenhuis organisatie zal in de toekomst in haar geheel overgaan naar het academisch Ziekenhuis Maastricht, ten behoeve van medisch- wetenschappehjk onderwijs en onderzoek verbonden aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht. De plannen voor dit academisch ziekenhuis zijn thans volop in ontwikkeling. Vooruit lopend vindt in Ziekenhuis St. Annadal reeds geruime tijd een geleidelijk proces van academisering plaats. In de ziekenhuisapotheek waar een team van bijna 40 medewerk(st)ers werkzaam is, is plaats voor een Na een ruime inwerkperiode in de receptuur, zal deze me- dewerk(st)er ook worden ingeschakeld in meer specifieke werkzaamheden van de ziekenhuisfarmacie. Het diploma voortgezette opleiding farmakotherapie strekt tot aanbeveling. Nadere telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer C.W.R. Phaf en de heer E.L.M. Hardy, zie kenhuisapothekers, telefoon: (043) 862239. Schriftelijke sollicitaties met duidelijke vermelding van ervaring als apothekers-assistent(e) worden ingewacht bij de afdeling Personeelzaken onder vermelding van vakaturenummer: 227. Postbus 1918,6201 BX Maastricht. Het Instituut voor Epilepsiebestrijding zoekt voor het paviljoen Zonnehoek in het centrum "Meer en Bosch" te Heemstede Paviljoen Zonnehoek is een opnamepaviljoen met 3 observatie-afdelingen. Per afdeling zijn er 10 patiënten. Salaris afhankelijk van ervaring voor verpleegkundigen tot maximaal f 2.761,14 en voor ziekenverzorgenden tot maximaal f 2.298,51 exclusief de wettelijke toeslag. Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt door de heer C. de Voogd, paviljoenshoofd, tel. (023) 33 90 60. toestel 2151. Schriftelijke sollicitaties aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5,2103 SW Heemstede, onder ver melding van vacaturenummer 14/KH/TR. Instituut voor Epilepsiebestrijding -4 Meer en Bosch De Cruquiushoeve Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schoolen werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Den Haag. Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. u weet niet half hoe handig 'n dagblad-advertentie is.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 29