K sub-hoofd hsi part-time verpleegkundige assistent psychiater w») gedipl. bejaarden verzorgenden/ ziekenverzorgenden docent(e) verpleegkunde sociaal-psychiatrisch verpleegkundige PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS leerling-ziekenverzorgende r, afdelingshoofd (m/v) van de verpleegafdeling Vliethoven PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS /'GROOT BRONSWIJK" "Groot Bronswijk" te Wagenborgen is een psychiatrisch ziekenhuis met het nog overzichtelijke aantal van 400 patiënten. In samen werking met algemene ziekenhuizen en sociaal-psychiatrische in stellingen zijn wij bezig vorm te geven aan de funktie van psychia trisch centrum voor N.O.- en O.-Groningen. Voor onze afdeling maatschappelijk werk zoeken wij ten behoeve van de polikliniek (80% werktijd) en de afdeling Helem-lange termijn- behandeling (20% werktijd) een De funktie omvat: individuele begeleiding en behandeling; gezins- en echtpaarbehandeling; werken met groepen cliënten; zo nodig afleggen van huisbezoeken en beschikbaar zijn voor crisisinterventie; geven van depot-medicatie en onderhoud van contact met de betrokken cliënten; advies en begeleiding t.a.v. materiële problematiek (uitkeringen, huisvesting, werk e.d.). De nieuwe funktie zal in multidisciplinair verband vervuld en ver der ontwikkeld worden. Nadere inlichtingen over de funktie kunnen worden verkregen bij de heer H. de Groot, coördinator maatschappelijk werk, telefoon (05964) 22 05. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd dienst Personeelszaken, Postbus 1,9945 ZG Wagenborgen. Belangstelling voor een verzorgend beroep? -■ Ooit aan gedacht om ziekenverzorgende te worden? Onze eerstvolgende opleiding tot start op 1 februari 1981. Deze opleiding duurt 26'/: maand en omvat zowel praktijk (de verzorging van de aan onze zorgen toevertrouwde patiënten, samen met reeds gediplomeerde ziekenverzorgenden), als theorie. Om toegelaten te worden tot onze opleiding moet je aan de volgende eisen voldoen: 17 jaar of ouder (max. 22 jaar) en in het bezit zijn van een van de volgende diploma's: INAS. MAVO-4, 4-jarige LHNO (minstené 2 theorievakken op C- nrveau). Mevrouw F. Kommeroh. hoofddocente, is graag bereid telefoni sche vragen te beantwoorden (tel. 010-747922, toestel 150). Je brief kun je sturen ter attentie van de verpleegkundig directeur, mevrouw T. Spanjer van iiai 20j)jjai)yb' yJuurdJjjyajJ Dillenburgsingel 5 3136 EA Vlaardingen Tel. 010-747922 Uitgaande van de Cnristeli/ke Vereniging Hel Zonnehuismet verpleeghuizen te Amstelveen Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zuidhorn en Zwolle Huize 'DE SCHUTSE' Gereformeerd Bejaardentehuis Hemsterhuisstraat 123 1065 JX Amsterdam Tel. 020-150666 Op de ziekenafdeling (20 bedden), van ons tehuis vragen wij een voor de maandag-, woensdag- en vrijdag avonden van 17.00 tot 23.00 uur, alsmede ééns per veertien dagen een zaterdag- en zondag avond van 17.00 tot 23.00 uur. Salaris volgens de C.A.O. voor Bejaarden tehuizen. .Toeslag voor avond- en weekenddiensten. Een positief chr. levensovertuiging stellen wij zeer op prijs. Sollicitaties kunt U richten aan de direktrice. zr. A. A. Nagel. i In hel geriatrisch verpleeghuis VL IE THO VEN te Delfzijl verblijven 125 voor het merendeel hoog- i bejaarde patiënten, die lijden aan geestelijk en/of lichamelijk functieverlies en die voor de noodzakelijke verzorging zijn aangewezen op een verpleeghuis. VLIETHOVEN Aenf een begeleidingsafdeling met 56 bedden, een verzorgings afdeling met 36 bedden en een j verpleegafdeling met 33 bedden. Ter Informatie: de salariëring Is volgens de NZR- regeling en in de rang van 1e verpleegkundige; het bruto maand salaris bedraagt minimaal t 2.533,08 en maximaal f 3.061,97. de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen; een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure; het afdelingshoofd staat direct onder de adjunct-directeur patiëntenzorg, die ook graag nadere inlichtingen verstrekt onder no. (05960) 1.89.44. VLIETHOVEN gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Liefdadigheid. ;r.1 januari 1981 komt in ons verpleeghuis vacant de functie van GEVRAAGD wordt een ervaren verpleegkundige, leeftijd bij voorkeur tenminste 30 jaar, in het bezit van zowel A- als B-diploma, die op plezierige wijze samenwerkt met kollega-afdelingshoofden en therapie-afdelingen. Het DOEL van de functie is het creëren en handhaven van zodanige omstandigheden in en ten behoeve van de afdeling, dat optimale verpleging en verzorging van de bewoners wordt verkregen. De TAAK kan worden omschreven met de volgende punten: bevorderen van een goede sfeer, een goed werkklimaat en een goede onderlinge samenwerking, zorgdragen voor een juiste samenstelling van dienst-en vakantieroosters, begeleiden, coachen, instrueren en stimuleren van leerlingen Ziekenverzorging deelnemen aan vormen van overleg, zoals werkbe spreking, patiëntenbespreking, bespreking dienstover dracht en afdelingsvisite, zorgen voor een goed woon- en leefklimaat op de afdeling, geven van informatie aan familieleden en hen stimuleren tot regelmatig bezoek, overleg over de bewoners met de therapie-afdelingen. SOLLICITATIEBRIEVEN met uitvoerige gegevens te richten aan de directie van het GERIATRISCH VERPLEEGHUIS ZWET9 - 9932 AA DELFZIJL Psychiatrisch ziekenhuis "Groot Bronswijk" 1 "Groot Bronswijk te Wagenborgen is een psychiatrisch ziekenhuis met het nog overzichtelijk aantal van 400 patiënten. In samenwerking met algemene ziekenhuizen en sociaal-psychiatrische instellingen zijn wij bezig vorm te geven aan de funktie van psychiatrisch centrum voor N.O. en O.-Groningen. In verband met het vertrek van de thans aanwezige arts, die zijn psychiatrie-opleiding voort zet, hebben wij plaats voor een ten behoeve van de opname- en vervolgafdelingen geronto-psychiatrie. Deze arts zal - na een inwerkperiode - gedurende tenminste 2 jaar de medische eindverant woordelijkheid voor deze afdelingen dragen. Supervisie wordt gegeven door een psychiater. De funktie lijkt ons zeer geschikt om zich te oriënteren in de psychiatrie en daarbij meteen ervaring op te doen. In dit verband zal tevens gelegenheid worden geboden om na afloop van bedoelde periode het werk voort te zetten op een afdeling voor acute psychiatrie. Aan de werkeenheid is - naast verpleegkundigen, aktiverende therapeuten en een sociaal psychiatrisch verpleegkundige - vast verbonden een klinisch psycholoog. De somatische behandeling wordt verricht door een 2-tal algemene artsen. Het beginsalaris bedraagt f. 4.057,83 bruto per maand. De CAO voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot B. Koopmans, arts, die thans deze funktie ver vult, of J. Rypkema, psychiater, telefoon (05964) 22 05. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd dienst Personeelszaken, Postbus 1, 9945 ZG Wagenborgen. Stichting Prot. Chr. Verzorgingshuis 'DE LUWTE' is een tehuis waar 96 bewoners hun thuis hebben gekozen. Wij zoeken voor dit huis: voor het vervullen van de nachtdiensten. 7 dagen op en 7 dagen af. Z-Verpleegkundigen kunnen ook reflekteren. Salaris volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur de heer H. J. B. L. Ronner. Verz. tehuis 'De Luwte', Wimbledonpark 1, 1185 XK Amstelveen. Tel. inlichtingen 020-453651. bij de heer Ronnti of Zr. P. P. Müller. Psychiatrisch Centrum 'ZON EN SCHILD' te Amersfoort, deel uitmakend van 'de open ankh, stichting dienstverleninj geestelijke gezondheidszorg'. Ons centrum verzorgt een opleiding tot psychiatrisch verpleegkurv dige. Deze opleiding vormt een onderdeel van de dienst P.O.O. t.w Personeel, Organisatie ontwikkeling en Opleidingen Het opleidingsteam bestaat momenteel uit 4 thèoriedocenten en praktijkbegeleider. Het aantal leerlingen bedraagt 240, verdeeld c 13kursusgroepen. Voor genoemde opleiding zoeken wij spoedig kontakt met kandidau voor de funktie van Funktie-inf ormatie het kursusleiderschap van een drietal groepen van ca. 16 leerlii het verzorgen van de lessen psychiatrische verpleegkunde, soma tische verpleegkunde en gezondsheidsleer het verrichten van organisatorische opleidingswerkzaamheden. Funktie-eisen:- B-diploma, kandidaten die tevens het A-diploma bezitten geniete de voorkeur de docentenopleiding minimaal twee jaar onderwijservaring enige ervaring in het werken met groepen is gewenst. Zij die niet geheel aan de geételde funktie-eisen voldoen, rriaar toch willen reageren worden daartoe in de gelegenheid gesteld Gezien de samenstelling van het team hebben vrouwelijke kandidaten de voorkeur. Afhankelijk van bovengenoemde eisen vindt inschaling plaats in de rang Ie verpleegkundige A van minimaal f2.826, tot maximaal f3.363,— bruto per maand (niveau 1-7-1980). Voor de verdere arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. Ziekenhuiswezen van toepassing. P.G.G.M. pensioenregeling. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke identiteit van ons centrum respekteren. Inlichtingen over de funktie worden graag verstrekt door de heer drs. J. Jans, hoofd opleiding, toestel 440. In de selektie procedure baseren wij ons op de NVP-sollicitatiekode. Schriftelijke sollicitaties voor 24 november 1980 richten aan de dienst P.O.O. t.a.v. de heer J. Weener, postbus 3051, 3800 DB Amersfoort (tel. 033-38534). DEHARTENBERG-EDE CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANOICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. Telefoon (00382) 441 In één van de paviljoenen, waar 26 kinderen wonen in de leeftijd van 8-18 jaar, vragen wij een Het paviljoen is verdeeld in 3 doelgroepen, nl vóór-fasehuisgroep (9 bewoners) structuurgroep (5 bewoners). Binnen deze groep ligt, gezien de gedragsproblematieken, de nadruk op het stabiliseren van het gedrag laag-niveaugroep (12 bewoners). Naast het verzorgende aspect ligt de nadruk op de zelfredzaamheid. De vóór-fasehuisgroep en de structuurgroep bezoeken hoofdzakelijk de Z.M.L.K.-school. Naast een groepsgerichte benadering wordt ook veel aandacht besteed aan de individuele omgang en behandeling van de groepen Voor deze functie zoeken wij een Z-gediplomeerde met goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Ervaring met gedragsmoeilijke kinderen zien wij als zeer wenselijk. Taken: e het njede organiseren en begeleiden van de paviljoens- werkzaamheden het opstellen van behandelingsprogramma's in samenwerking met paviljoenshoofd en medewerkers het begeleiden en motiveren van de groepsleiding het vervangen van het paviljoenshoofd bij diens afwezigheid Gezien het protestants-christelijk karakter van onze vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen b'i het hoofd van de verpleegkvm de he"- v. p "ibet toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen directeur. Postbus 7r>. Ü710 BB Ede (Gld

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28