1F> Rabobank Q medewerk(st)er medewerk(st)er politiek redakteur (m/v) kantoorbeheerder m/v amro bank!) medewerker m/v administratief medewerk(st)er administrateur Jonge mensen vanaf HAVO-niveau (Wiskunde) die opgeleid willen worden in de automatisering een administratief medewerker (m/v) randstad uitzendbureau administratief medewerker (mnl./vrl) DE PPR ROEPT SOLLICITANTEN OP voor het sekretariaat Voorlichting voor het sekretariaat Buitenland voor de PPR-aktfekrant F. Kalsbeekscholengemeenschap voor Chr. Havo en Mavo EEN ADMINISTRATEUR (m/V) ZATERDAG 8 NOVEMBER 1980 TROUW/KWARTET Instituut VL-VU Lerarenopleiding van prot. chr. signatuur voor het 2e- en 3e-graads gebied. Adres: Joan Muyskenweg 48, (Industrieterrein Amstel), tel. 020-934921 Voor het schoolpracticum- en nascholingscoördinaat wordt per 1 december a.s. of zo spoedig mogelijk daarna gevraagd voor een 0,5 werktaak, waarbij de mogelijkheid tot uitbreiding aanwezig is. De taak omvat o.a.: het verrichten van typewerkzaamheden; het onderhouden van telefonische contacten; het verwerken en afhandelen van post; het inrichten en bijhouden van het werkarchief. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand die over een goede typevaardigheid beschikt; accuraat en zelfstandig kan werken, op representatieve wijze telefonisch inlichtingen kan ver schaffen. i Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Premie AOW/AWW zijn voor rekening werkgever. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij mw drs. A. J. M. E. Smeets, tel. 020- 934921 Sollicitaties met opgave van referenties binnen 10 dagen te richten aan de directie van het Instituut VL-VU. postbus 90048, 1006 BA AMSTERDAM. DERECI "De Regenboog" is een interkerkelijke stichting voor hulpverlening aan harddrug-gebruikers. Naast het veldwerk in Amsterdam en enkele opvangcentra heeft "De Regenboog" onder meer ook een afdeling preventie en voorlichting. Vanuit deze sektie wordt informatie gegeven betref fende de drugsproblematiek en het werk van "De Regenboog". Veelvuldig wordt "De Regenboog" gevraagd deze voorlichting te verzorgen voor kerken, instellingen en scholen. Onder deze sektie ressorteert ook het zomer- jongerenprojekt dat met behulp van vrijwilligers jaarlijks in Amsterdam gerealiseerd wordt. Wij zoeken een yoor de afdeling preventie en voorlichting, die een positieve inzet heeft om dit werk op te zetten en uit te bouwen in staat is andere mensen te motiveren en te inspireren een adekwate opleiding en ervaring heeft, die aansluit bij de funktie een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid heeft vanuit een christelijke levensovertuiging dit werk wil doen. Voor verdere informatie kunt u bellen met Ds. O N. Wouters, telefoon 020 - 27 86 68 of 72 44 58. De sollicitatiebrief wordt verwacht bij de sekretaris van het bestuur, Mevrouw W. Poelstra- Kroeske, Vossenlaan 2, 3951 AL Maarn. Randstad Uitzendbureau bv is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Op het hoofdkantoor, gevestigd te Diemen-Zuid. worden de centrale aktiviteiten gekoórdineerd. Eén van de afdelingen op dit hoofdkantoor is de afdeling Operations Deze afdeling, die bestaat uit een 4-tal medewerkfstlers. fungeert o.a. als schakel tussen het vestigingen-net (op dit ogenblik een 90-tal) en de op het hoofdkantoor aanwezige staf afdelingen. Zo worden op deze afdeling een aantal administratieve taken van de vestigingen gekoórdi neerd en gekontroleerd. Wegens uitbreiding van het takenpakket is er plaats voor een die zich hoofdzakelijk zal bezighouden met de administratieve verwerking van gegevens, welke verkregen worden van de vestigingen en de diverse stafafdelingen. Verder zal hij/zij de afdelings- sekretaresse behulpzaam zijn bij alle voorkomende werkzaamheden Wij verwachten van hem/haar: een opleiding op minimaal HAVO-niveau, goede kontaktuele eigen schappen. goede typevaardigheid, een leeftijd tussen de 18 en 23 jaar. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, t a v. Afd. Personeels zaken. Postbus 12600.1100 AP Amsterdam-Zuidoost Voor eventuele inlichtingen kunt u zich telefonisch wenden tot Marianne Buddingh, tel. 020-905551, toestel 151. Het Provinciaal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk in Zuid Holland is een vrijwilligersorganisatie voor de begeleiding van - en dienstverlening aan het gereformeerde en interkerkelijke jeugdwerk. Het werk wordt ondersteund vanuit het buro in het centrum van Rotterdam. Op dit buro bestaat een vakature voor die, samen met enkele parttime administratieve krachten, zorgdraagt voor het goed funktioneren van de P.G.CJ. administratie. De administratie heeft een veelomvattend en afwisselend geheel van taken met werkzaamheden op het gebied van informatie voorziening, financiële administratie, ledenadministratie, dokumen- tatie en archivering. Wij zoeken iemand die zowel zelfstandig als in team verband goed kan werken, en die: een opleiding heeft op mavo-niveau, aangevuld met vakdiploma's als MBA. 2 jaar ervaring heeft in een administratieve funktie. tenminste 21 jaar oud is. een christelijke levensovertuiging heeft. zo mogelijk, bekend is met christelijk jeugdwerk. Het salaris ligt tussen f 2360,- en f 3030,- bruto per maand. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-welzijnswerk. Informatie kan verkregen worden bij Cees Kamminga, tel.: 010 -112535 (buro) of 015 -123979 Ithuis). Schriftelijke sollicitaties worden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad verwacht bij de sollicitatiekommissie van het P.G.CJ., p/a Grote Kerkplein 5,3011 GC Rotterdam. Provinciaal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk Zuid-Holland. voor deeltijdarbeid in de volgende 3 funkties: (12 uur per week) (16 uur per week) (16 uur per week) Kombinaties van twee funkties is mogelijk. De taakinhoud wordt in overleg nader geregeld. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de sekretaris van het partijbestuur, Louis Vuurboom, tel. 020-227342 of 072-61376. Schriftelijke sollicitaties vóór 1 december a.s. te richten aan: partijbe stuur Politieke Partij Radikalen, Singel 277, 1012 WG Amsterdam. Coba Rit8emastraat 1, Woerden, tel. (03480)13201. Het bestuur van bovengenoemde scholengemeenschap vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een De aan te stellen functionaris zal worden belast met de schooladministratie alsmede met financieel/economische- en beheerstaken. De werkzaamheden zullen onder verant woordelijkheid van de direkteur van de scholengemeenschap deels t.b.v. het bestuur en deels t.b.v. de schoolleiding verricht worden. Aan serieuze gegadigden kan een taakomschrijving worden toegezonden. Om deze belangrijke functie met succes te kunnen vervullen is een vooropleiding op Havo/VWO-niveau noodzakelijk. Een HEAO-diploma of het bezit van (of gevorderde studie voor) het diploma MBA strekt tot aanbeveling. De rechtspositie is vergelijkbaar met die van de Rijksambte naren. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld op grond van opleiding en ervaring en zal tussen 2.700 en 3.500 per maand liggen. Van sollicitanten wordt mede met het oog op de beleids- adviserende aspecten van de functie verwacht, dat zij uit overtuiging voor prot.-chr. voortgezet onderwijs kiezen. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan de direkteur van de scholengemeenschap: C. Nieuwland, Postbus 145, 3440 AC Woerden. die na een inwerkperiode de huidige functionaris kan opvolgen. DE ZEEUWSE CHRISTELIJKE BOEREN- EN TUINDERS BOND te GOES vraagt voor haar Centrale Administratie Onderwijs Van sollicitanten wordt verwacht dat zij: bekend zijn met de financieringssystemen van de overheid ervaren zijn in het toepassen van rechtspo sitieregelingen en overige onderwijswetge- ving de slarisadministratie kunnen verwerken via het CASO-project in staat zijn bestuur en direktie met beleids adviezen te dienen goede stilistische vaardigheden bezitten het Chr. Onderwas uit overtuiging willen dienen Gezien het niveau van de functie wordt gedacht aan iemand die bij voorkeur hoger economisch en admi nistratief onderwijs (HEAO) heeft genoten of in het bezit is van het m.b.a.diploma of een vergelijkbare opleiding. Ervaring op het gebied van onderwijs-administratie strekt tot aanbeveling, Salaris afhankelijk van de leeftijd en ervaring maxi maal in de rang yan administratief beamte )e klasse A (Schaal BBBRA 89). Uitloopmogelijkheid naar schaal 103 is aanwezig. Indiensttreding: 5 januari 1981 of z.sp.m. na die datum. SchrHtelijke sollicitaties met volledige inlichtingen (opleiding, ervaring, godsdienst, referenties) binnen 14 dagen te richten aan de Secretaris van de Zeeuwse Chr. Boeren- en Tuinders Bond, Naere- boutstraat 20. Postbus 45. 4460 AA Goes Tel 01100-15448 Rabobank Almkerk De Rabobank Almkerk vraagt een Onze bank heeft een hoofdkantoor te Almkerk en een bijkantoor te Nieuwendijk. Deze functionaris zal tot taak krijgen de bestaande vestiging aan de Prinses Julianaweg te Nieuwendijk (NB commercieel zowel als organisatorisch verder uit te bouwen. De bankdiensten liggen voornamelijk in de particuliere sector. Met een assistente zal de kantoor beheerder het contact met de cliënten onderhouden, hen adviseren, informeren en verder service verlenen die een modern bankbedrijf zijn relaties biedt. Van kandidaten vragen wij daarom een opleiding op middelbaar niveau (minimaal MAVO). De opleiding zal met vakstudies (b.v. reizen en NI BE) zijn aangevuld. Voorts moet hij de eigenschap bezitten om Interne en externe contacten te onderhouden waardoor het kantoor optimaal functioneert. Verder worden leidinggevende capaciteiten en enkele jaren bank- ervaring verwacht. Leeftijd: ca. 25-35 jaar. De Rabobank biedt naast een goed salaris prima secundaire arbeids- vdorwaarden zoals een premiespaar regeling, een dertiende maandsalaris en een premievrij pensioen. Desgewenst kunt u eerst informatie over deze functie krijgen bij de heer Visser, tel. 01834-1166 Schriftelijke sollicitaties worden binnen 10 dagen gaarne verwacht door de directeur van de Rabobank, postbus 3, 4286 ZG Almkerk. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Binnen de Amro Bank is In Amstelveen de sector Technische Organisatie gevestigd. Hier werken momenteel vijfenzestig mede werkers, welk aantal wij binnen twee jaar graag tot tachtig willen uitbreiden. De werkzaamheden hebben voor een deel betrekking op besturingsprogramma's in de computer. De geautomatiseerde bedrijfs processen binnen de Amro Bank dienen optimaal verwerkt te worden op onze computersystemen. De mensen die deze systemen beheren en nieuwe ontwikkelingen doorvoeren worden systeemprogrammeurs genoemd, of, bij doorgroei in een bepaalde richting, Technisch Specialist. Andere afdelingen binnen de sector houden zich bezig met de toepassingsmogelijk heden van minicomputers, de Computer prestaties, datacommunicatie (uitwisselen van gegevens, meestal over afstand) en het regelen van de wijze waarop de centrale computers gebruikt worden. Om onze opdrachten op de juiste wijze te kunnen uitvoeren is uitbreiding van het aantal medewerkers noodzakelijk. Met deze advertentie richten wij ons op jongeren vanaf HAVO-niveau, die logisch kunnen denken, analytische vaardigheden hebben en die zich graag verder willen ontplooien in de "technische" automatisering. Wij vinden het belangrijk die ontplooiing ook te stimuleren. Mensen zonder ervaring krijgen in het eerste jaar dan ook een uitgebreide vakgerichte opleiding, gecombineerd met een passend taken pakket. Al spoedig kunnen bepaalde taken dan zelfstandig uitgevoerd worden. Overigens wordt de opleiding zo veel mogelijk aangepast aan de behoefte. Dat betekent, dat voor mensen met enige ervaring en/of een gerichte vooropleiding (met informatica bijvoorbeeld) een kortere opleiding kan gelden. De automatisering van de bank staat op een goed niveau. Vanzelfsprekend streven wij daarom naar een beloning die daarbij aansluit. Overigens informeren wij u hierover graag uitvoeriger wanneer een eerste contact tot stand is gekomen. Dan komen ook zaken aan de orde ais vakantiegeld, 13e maand, winstdeling en reiskostenvergoeding. Om de geschiktheid voor de functie en de verdere doorgroeimogelijkheden zo goed mogelijk te kunnen bepalen maakt een psychotechnisch onderzoek deel uit van de selectieprocedure. Het resultaat van dit onderzoek kan vóór rapportage aan de bank met het adviesbureau worden besproken. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer B.J. van het Laar, telefoon 020-435363. toestel 467. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Amro Bank, afdeling Personeelvoorziening, Herengracht 586, 1017 CJ Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22