FAMILIEBERICHTEN re r ee ZATERDAG 8 NOVEMBER 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270. na 17.00 uur 562.2898. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20 00 uur. De heer en mevrouw Munting-Bosch verblij den zich met grote dank baarheid over de geboor te van hun 13e kleinkind Lourens David zoon van de heer en me vrouw Haagsman-Mun ting te Leiden. Oegstgeest, 7 november 1980. Het is op 22 november 25 jaar geleden dat wij trouwden. Wij zijn blij dat wij dit met onze kinderen en moeder kunnen vieren. Ter gelegenheid hiervan zullen wij u graag ontvan gen op: zaterdag 22 november in Huize Hoevelaken, Westerdorpsstraat 68 te Hoevelaken van 15.00 tot 17.30 uur of op zaterdag 29 november in restaurant Jeen Wester. Wiidswei 32 te Eernerwoude van 15.00 tot 17.30 uur. K. E. Visscher P. Visscher-Posthumus ..Hulkesteyn", 1 november 1980 Prins Hendrikweg 94. 3881 GG Putten. 1955 1980 Op 18 november D.V. vieren onze ouders Joop Zijlstra en Loek Zijlstra-van der Meij hun 25-jarig huwelijk. Op 21 november geven wij een ieder de gelegenheid tot felicitatie van 17.00-18.30 uur in het Gemeentecen trum aan de Lijtweg te Oegstgeest Hun dankbare kinderen: Rinze en Edith Margriet Tjitske José Henny Duinzichtstraat 2B, 2341 BX Oegstgeest 1940-1980 Op 2 oktober j.l. waren onze lieve ouders en groot ouders Anton Gerard van Huis en Wietske Zijp 40 jaar getrouwd. Door familieomstandigheden was het toen niet mo gelijk dit feit feestelijk te gedenken. Van vele zijden werden zij reeds schriftelijk gefelici teerd. waarvoor zij u zeer erkentelijk zijn. Toch willen zij nog gaarne met familie en vrienden het feit van hun 40-jarige huwelijk dankbaar en feestelijk gedenken. Dit zal dan plaats vinden D.V. op 14 november a.s. Ieder die dan alsnog onze ouders wil feliciteren met dit heuglijke feit is vgn harte welkom op de die dag te houden receptie van 16.00 tot 18.00 uur in Restaurant „Bosrand", Amstelveenseweg 764 te Amsterdam. Kinderen en kleinkinderen. Amsterdam, november 1980 Leeuwendalersweg 89'. „De HERE is mijn Herder, mij ontbreekt niets Met grote vreugde delen wij u mede. dat het 13 november a.s. 40 jaar geleden is dat onze ouders en grootouders Koos Koomneef en Francina Koomneef-Prlns in het huwelijk traden. Wij willen dit in dankbaarheid met elkaar vieren D.V. 14 november a.s. Op deze dag is er gelegenheid tot gelukwensen van 19.00 tot 20.00 uur in het Gereformeerd Kerkcen trum. Prinsenlaan 4 te Maasdijk. Wolfheze: Jaap en Jannie Rob en Erik Maassluis: Hans en Francien Ciska en Susan November 1980. Korte Kruisweg 39. 2676 XK Maasdijk. Gode dankbaar voor het grote voorrecht mijn 85ste verjaardag en mijn 50-jarig pleegmoederschap te hebben mogen vieren met de kinderen en kleinkinde ren te midden van vele vrienden en bekenden wil ik allen bedanken ook mede namens die arme kinder tjes van het Lotjeshuis in Paramaribo. De 18e oktober 1980 is voor mij onvergetelijk ge worden. N. Zuiddam 3817 GP Amersfoort, november 1980. Zandbergenlaan 44. Op 19 november aanstaande hopen onze ouders en grootouders Luppo Willem Kuilman en Johanna Elisabeth van den Bergh het feit te gedenken dat zij vijftig jaar geleden in het huwelijk traden. Ter gelegenheid hiervan is er een feestelijke receptie op vrijdag 14 november tussen 17.00 en 19.00 uur in het Apollo-hotel, Apollolaan 2 te Amsterdam. Marten en Elly Truus en Roel Ria en Gerhard Theo en Fenny en kleinkinderen 9 november 1980 waarop Blij herdenken wij de dag van 9 mei onze lieve ouders en grootouders M. Hooimeijer en F. J. Hooimeijer-Smits in het huwelijk traden. Van harte geluk gewenst! Arie en Ria Maapten en Teunie Joost en Willy Ada en Wim Jan en Ada Martijn, Henrik, Masson. Marc, Alexander, Robbert Jan, Adinda, Jan-Bart, Maarten, Stefan, Jelle. De Algemene Kerkeraad van de Gereformeer de Kerk van Diemen-Watergraafsmeer-Bijl- mer heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van zijn vroegere predikant ds. A. W. Schaafsma Met dankbaarheid gedenken we het werk dat hij in de jaren 1951-54 in de Watergraafsmeer verrichtte. Door de dynamische wijze waarop hij vanuit het Evangelie werkte mocht hij velen tot zegen zijn. We wensen zijn vrouw en de hele familie diezelfde kracht en zeven van de Heer toe om dit verlies te verwerken. Namens de A.K. J. van der Klis, praeses M. van der Wal, scriba Amsterdam. 7 nov. '80 Met droefheid delen wij mede. dat de Here tot Zich nam onze oud-predikant Ds A. W. Schaafsma em. predikant van de Christian Reformed Church te Canada Met dankbaarheid denken wij terug aan het werk dat hij gedurende de periode 1941 tot 1946 in onze gemeente heeft gedaan. God sterke zijn vrouw en kinderen in dit zware verlies. Middenmeer, 6 november 1980. Namens de kerkeraad van de Gereformeerde kerk te Middenmeer: K. Meijer, praeses J. Kraak, scriba Heden ging onverwacht van ons heen onze lieve zus. schoonzus en tante Maria Martha Hoogenboezem op de leeftijd van 75 jaar Hardinxveld-Giessendam Tj. Hoogenboezem Nunspeet: W. de Wolf-Hoogenboezem M. N. de Wolf Dieren: J. Ostermeier-Hoogenboezem Schiedam: E. Hoogenboezem-Surento Texas U.S.A.: G. M. Hoogenboezem L. Hoogenboezem-Capelle neven en nichten Zwolle. 6 november 1980 Handellaan 201 Correspondentie adres: J. Verheul-Ostermeier Pontanislaan 64 6824 LA Arnhem Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis vindt plaats dinsdag 11 novem ber a.s. om 11.30 uur op de begraafplaats Bergklooster te Zwolle. Vertrek van het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle om plm. 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel van de begraafplaats. 'k Zal dan gedurig bij U zijn. U al mijn liefde looardig schatten." Psalm 73 Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Lijntje Rosenbrand-Oosthoek op de leeftijd van 72 jaar. Naaldwijk: J. M. Rosenbrand Rijswijk: P. Noordermeer-Rosenbrand Enschede: J. B. Rosenbrand L. Rosenbrand-Herrebout Amsterdam: H. van Engelen-Rosenbrand R. van Engelen Vianen: H. J. Rosenbrand H- J. Rosenbrand-Ganzevoort Naaldwijk: A. M. Racké-Rosenbrand L. Racké en kleinkinderen 2671 KH Naaldwijk. 6 november 1980 Anjerlaan 25 De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 11 november om 13.30 uur in de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan 47, Naaldwijk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats. Geest- weg te Naaldwijk omstreeks 14.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de zaal van de „Ontmoetingskerk"^ Ik geloof de schuldvergeving enkel om des middelaars bloed! Na een langdurig lijden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moeder en groot moeder Ted a Prins weduwe van Willem Gerardus Plomp in de hoge ouderdom van 90 jaar. Heemstede: Drs. A. M. R. Plomp-Braams Haarlem W. G. Plomp Nunspeet, 5 november 1980 „De Bunterhoek", Molenweg 5 Correspondentie-adres: Achterweg 20, 2103 SX Heemstede. De uitvaartdienst, waarin zal voorgaan Ds. J. J. Poldervaart, zal worden gehouden op maan dag 10 november om 12.00 uur in „De Wheme", Ds. de Bouterlaan 5 te Nunspeet. Gelegenheid tot condoleren aldaar. Aansluitend aan het bovenstaande zal de ter aardebestelling in kleine kring plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Rom. 14 8 Na een kort ziekbed is voor ons nog onver wacht in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moeder en oma Alida Windig weduwe van Lambertus Boerman eerder weduwe van Albert Zeilstra op de leeftijd van 77 jaar. Cor en Nel Frank en Paulien, Mark. Rosanne Jan en Truus Ria en Ben, Lydia. Ingrid Ab en An Petra. Dorine, Stefan Theo en Gerda Koert Norma Piet en Jenny Arie en Jo Ko en Corry Harm en Gre Bert en Wil Amsterdam. 6 november 1980 Dr Sitterstraat 7 Corr.adres: A. Zeilstra. Comeniusstraat 393. 1065 BV Amsterdam. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagmiddag van 3 tot 4 uur in het Uitvaartcen trum Zuid. Ferd. Roeskestraat 91 (voorheen Prinses Irenestraat 91) te Amsterdam-Zuid. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 11 november om 12 uur in de „Koningskerk", Van 't Hofflaan 22, Amsterdam-Watergraafs- meer.waarna om 13 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. De Here heeft ons trouw lid mevrouw A. Boerman-Windig tot Zich genomen. Geref. Vrouwen Vereniging ..Onderling Contact" Watergraafsmeer. Amsterdam. 2 Kor. 5 vers 1 Want wij weten. dat. indien de aardse tent. waarin wij wonen, wordt afgebro ken, wij een gebouw van God hebben, in de Hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig Huis. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland Jezus Christus, .is na een moedig gedragen lijden van ons heengegaan onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Berendina Johanna te Voortwis-te Peele weduwe van B. J. te Voortwis op de leeftijd van ruim 91 jaar. Abcoude: B. W. te Voortwis M. J. te Voortwis-Nagel Baambrugge: Ben en Ria te Voortwis-Griffioen Berend, Willem en Maartje Winterswijk: J. E. Boukema-te Voortwis H. Boukema Rheden: Ben en Gonneke Boukema-Severein Armijn Winterswijk: Henk en Ina Boukema- Balvoort Liesbeth en Thijs Apeldoorn: Joke Boukema Rob Brunsting Utrecht: Niek Boukema Leiden J. A. Blok-te Voortwis Hannij en Joop Roseleur-Blok Albertine en Bastien Leiderdorp; Jan en Ingrid Blok-van Leeuwen Leiden: Fijke Blok 7111 PC Meddo 234 Winterswijk 't Scholtenhuis De dienst van Woord en Gebed za'. gehouden worden dinsdag 11 november a.s. om 13.00 uur in de Geref. Kerk aan de Zonnebrink waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Winterswijk 14.15 uur. waarbij u beleefd wordt uitgenodigd. Vooraf is er gelegenheid tot condoleren vanaf 12.30 uur. Liever geen bezoek aan huis „Wat verwacht ik, O Heere? mijn hoop die is op U." Psalm 39 8 oude berijming In stille overgave des geloofs is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader Maarten Piet in de ouderdom van 81 jaar. N. C. Piet-Boomhouwer A. Eilander-Piet P. Eilander A. Piet-Batenburg J. Piet G. Piet-van Dam klein- en achterkleinkinderen 7 november 1980, Aalsmeerderweg 49, 1432 CG Aalsmeer. De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum Finnema, Zwarteweg 108 te Aalsmeer. Gelegenheid om afscheid te nemen aldaar maandag van 19.00 tot 20.00 uur De afscheidsdienst wordt gehouden in boven genoemd uitvaartcentrum dinsdag 11 novem ber a.s. om 13.30 uur waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer om plm. 14.15 uur. „Veilig in Jezus' armen." Op Zijn tijd en wijze, heeft de Here, na een moedig gedragen lijden in volle vrede tot zich genomen mijn geliefde man. onze lieve zorgza me vader en opa, broer, zwager en oom Dirk van Velden echtgenoot van Johanna Maria Zonneveld >p de leeftijd van 75 jaar. J. M. van Velden-Zonneveld J. P. van Velden I. van Velden-Vreugdenhil G. Voogd-van V^den J. Voogd Arnold. Dick. Jolanda M. van Velden-van den Ende Dio. Jeanette Joh. van Velden A. N. van Velden-van Gaaien Johan N. van Velden M. van Velden-Verkade Dick. Arjen, Marja. Leon, Jan Pieter, Nicoleite en verdere familie 2691 DC 's-Gravenzande, 6 november 1980 Acaciastraat 9. Aan het woonhuis geen bezoek Wat ons lief en dierbaar was is opgebaard in het mortuarium van de algemene begraaf plaats. Naaldwijkseweg 109, 's-Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 8 november van 16.00-17.30 uur en na de begra fenis. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 10 november om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. In rust en vrede is van ons heengegaan, na een geduldig gedragen ziekte, onze lieve broer, zwager, oom en huisgenoot Leendert Arie Hoogerbrugge op de leeftijd van 67 jaar. Bameveld: C. Kloosterman-van Leeuwen Zeewolde: A. C. v d. Meer-Hoogerbrugge S. v.d. Meer en verdere familie 3772 BC Bameveld, 7 november 1980 Koterweg 30. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op dins dag 11 november om 10.15 uur in de aula bij de begraafplaats te Bameveld. waarna de begra fenis zal plaatshebben om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van genoemde aula. Liever geen bloemen. „Nu ben ik vrij van zonde en zorgen. Want veilig kwam ik bij Hem aan. Hij zal ook voor mijn kind'ren zorgen, Zij kunnen met Hem verder gaan." In haar 81ste levensjaar heeft God tot Zich geroepen Zijn kind, onze innig geliefde, onver getelijke moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Geertruida Cornelia Eenhoorn-de Braai, weduwe van Paul C. Eenhoorn Tot het laatst was het een grote vreugde om met haar om te mogen gaan. Bloemendaal: C. Eenhoorn G. Eenhoorn-Brinkman Milaan: M. Eenhoorn S. Eenhoom-Mauch 's-Gravenhage: G. C. van Schuylenburg- Eenhoom J. J. van Schuylenburg Caledonia (U.S.A.): P. Heule-Eenhoorn F. F. C. Heule Aerdenhout: J. W. Eenhoorn A. R. Eenhoom-Bems Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage. 6 november 1980 Sportlaan 1216 Correspondentie-adres Thomsonlaan 80 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 11 november om 11.00 uur in de aula van „Westduin". Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen. waarna de be grafenis zal plaatshebben. Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons ge- openbaard zal worden. Romeinen 8 vers 18 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat de Here tot Zich heeft genomen, mijn geliefde man, onze zorg zame vader en opa Jan Schuitema op de leeftijd van 60 jaar. H. C. Schuitema-Stoop Riet Hougee-Schuitema Kees Hougee Frank Koert Jan Schuitema Joke Schuitema-Meintema Ilse Anke Schuitema Frits Schuitema 6 november 1980 Friesenoort 20 3079 LC Rotterdam De overledene ligt opgebaard in het rouwcen trum Zuid-Holland. Maasdamstraat 4 bij Mijnsherenplein. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar maandag a.s. van 19.30 uur tot 20.30 uur De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 11 november a.s. in de kapel op de Zuiderbe graafplaats, Slinge 50 om 10.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 10.30 uur. eft b*v «?dent moed< P )ba y Ik zal in het huis des Heren i^erbl^ tot in lengte van dagen Psalm 1 Dankbaar voor wat zij voor ons heeft kend. geven wij u kennis dat God heden zich nam onze lieve moeder en grooti Wilhelmina Johanna Jacoba de Ronden-Fuchs weduwe van Barend de Ronden op de leeftijd van 74 jaar Bameveld: W. S. de Ronden E. Hesse Simiv Valley (California): O. Schnitzler-de Ronden B. Schnitzler Weesp: N. de Ronden Eemnes: B de Ronden E. de Ronden-Prins en kleinkinderen Weesp, 7 nov. 1980 Prinses Beatrixlaan 4 on STE lenc sor edeli vai be< De overledene is opgebaard in het Opbaai trum Papelaan 47. Weesp. Bezoek aldj maandag 10 november van 19.30-20.00 uur. rouwdienst wordt gehouden dinsdag 11 vember a.s. om 11.00 uur in de Geref. kerk de Hoogstraat te Weesp. waarna aansluitci de teraardebestelling zal plaatsvinden op begraafplaats „Landscroon" aan de Kort derweg te Weesp Nu blijf ik bij U voor altijd God die mij troost, die bij mij zijt. Mijn twijfel stilt en mijn verlangen, die mij in liefde houdt omvangen. Psalm 73 f ben Ti J( on: MH 1st tien we Heden ging. na een langdurige ziekte, tochi^ onverwachts van ons heen onze geliefde i ter. schoonzuster en tante Wilhelmina Johanna Jacoba Fuchs weduwe van Barend de Ronden op de leeftijd van 74 jaar Harderwijk. H. Ausma-Fuchs Weesp, W. S. Fuchs M. C. Fuchs-Helman neven en nichten Weesp 7 november 1980. Velen zeggen. Wie zal ons het doen zien'' Verhef over ons het licht aws schijns, O Here, in vrede kom ik mij te i begeven en aanstonds inslapen Want gij alleen, o Here, doet mij t wonen Psalm Heden nam de Heer. toch nog onverwacht, ons midden weg, onze moeder en omi Maria Christina Dijkstra weduwe van Hendrik van der Vaart op de leeftijd van 66 jaar. Uhorst: G. M. Vettorato-van der Vaart H. E. Vettorato Marco. Victor Edmonton (Canadah Z. H. Vermegen-van der Vaart J. Vermegen Monique Borgercompagnie: C. W. van der Vaart D. van der Vaart-Wieringa Yvonne. Sangeeta Utrecht: W. C. R. van der Vaart A. M. S. G. van der Vaart- Schoonhovt Meppel 5 november 1980 Breitnerhof I Zaterdag 8 november zal in het crematorii Zomerdijk 10A te Meppel de rouwdienst v den gehouden om 12.00 uur. waarna de bej fenis zal plaatshebben op de algemene graafplaats aldaar. Na afloop is in de koffiekamer van genoe crematorium gelegenheid tot condoleren. bliek i ..Wie in de schuilplaats des Allerhot sten is gezeten, die zal vernachten is fn 03 schaduw des Almachtigen". Psalm 91 Heden nam de Here tot Zich onze geliefd zuster, schoonzuster en tante Maria de Jong-Noordegraaf op de leeftijd van 55 jaar. Zegveld: L. Bos-Noordegraaf A. Bos. Vleuten: J. Noórdegraaf J. H: Noordegraaf-Bultema Wilnis: H. P. Stam-Noordegraaf W Stam Ede: A. Noordegraaf A. C. Noordegraaf-de Jong IJmuiden: A. van Leeuwen-de Jong H. van Leeuwen Middelstum: T. de Jong A. de Jong-Lam. neven en nichten. Gouda, 6 november 1980. De overledene is opgebaard in het rouwcef' trum van de Monuta Stichting. Westhaven 16!' Gouda. Gelegenheid tot condoleren daar zaterdag^, - november van 15.00 tot 16.00 uur en van J tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. 10 november a.s. om 12.00 uur op de algemer begraafplaats „IJsselhof" te Gouda, voor» gegaan door eeivrouwdienst in de Vredeskerk Dunantsingel 314 te Gouda, welke om 1 l.OOuö aanvangt. 8cl >gt S. nse pi 17 no nier ma oi van l opwa eze bi iduwd de igt D. half-n Ustusl id var d: nodii )mate d te t lelijk bij h< nunt tlskan r bij l m we Slot van len - etel v Cars nad al dez< Schi dager dag i rza leau z Bonn n inbl ih ter Bar ve

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10