s-cii vor effatha fasehuis, medewerkers/-sters, ITIerujeboldef Mjr[jnen lekstreek leider of leidster stafmedewerker nederlandse hervormde kerk nederlandse hervormde kerk hoofd "DE VIURD00RN" Groepsleiding enthousiaste jeugdwerkleider m/v DIAKONAAL CONSULENT(E) een hoofdleid(st)er bezigheidstherapeut(e) desaiftcsrifaan GEZINSHUISOUDERS i! ffl St. Prot.Chr. tehuizen voor verstandelijk gehandicapten waarnemend hoofd en bevoegde groepsleiding Het Prins Bernhard Internaat groepsleider/ster ZATERDAG 1 NOVEMBER 1980 TROUWKWARTET De Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting", beheert een zestal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Voor het gezinsvervangend tehuis voor kinderen "De Vuurdoorn" zoekt het bestuur gegadigden voor de funktie van Voor deze funktie is in elk geval vereist: leeftijd tussen ca. 30 en ca. 40 jaar, voltooide HBO- of gelijkwaardige opleiding, praktische ervaring, ruime belangstelling voor de zwakzinni genzorg en de daarin aan de gang zijnde ontwikkelingen, vermogen om te kunnen omgaan met jeugdig personeel, bereidheid tot samenwerking in teamver band met collega's en medewerkers, protestants-christelijke levensovertuiging. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de "Regeling Arbeidsvoorwaarden dagverbli|- ven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten". Pensioenfonds: PGGM. Nadere inlichtingen bi; de algemeen direk- teur van de Stichting, de heer J.N. Hagg, die daartoe telefonisch beieikbaar is onder de nummers (030) 51 42 64 of 51 74 60 (kantoor) en (02155) 1 86 53 (privé). Sollicitaties aan het bestuur van de "Dokter Willem de Jong Stichting", Stadhouderslaan 43, Postbus 14018, 3508 SB Utrecht. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure een tehuis van de Dokter Willem de Jongstichting Chr. Instituut voor dove kinderen te Voorburg Chr instituut voor dove kinderen. Voor de internaten m Voorburg en Zoetermeer wordt gevraagd In Zoetermeer verbleven ongens en meisies van 13 tot 18/aar. De leeftijd van de kinderen in Voorburg is 3 tot 12/aar Van sollicitanten wordt verwacht: dat zij werken vanuit een Prot christelijke levensovertuiging: dat zij de minimum-leeftijd van 23 jaar hebben bereikt; dat zij een adequate opleiding hebben gevolgd. dat zij ervaring hebben in het begeleiden van leefgroepen Bij de vaststelling van het salaris wordt uitgegaan van het rapport Haeck Vakanties lopen ongeveer parallel aan die van het onderwijs Brieven z.s.m aan de directeur, p/a Effathaiaan 31. 2275 TH Voorburg kerk van Roti er dam-Delf she ven, zoekt op korte termijn voor 20 uur p/week een funktie werken tn een oude stadswijk, waarin o a buitenlanders en kort verblijvende jongeren wonen het bezinnen met anderen op de relaties tussen kerk jeugd en wijk aandacht besteden aan de individuele motivatie van de samen met vrijwilligers vorm en inhoud geven aan nieuw en bestaand werk (zowel binnenkerkelijk als wijkgericht) gevraagd: kenms en ervaring met jeugd- en jongerenwerk prot chr levensovertuiging en op de hoogte van hetgeen er gaande is binnen de kerken. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor teletomsche informatie Henk Willem se. 010-762542 Schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en referenties voor 17 november 1980 te richten aan Henk Willem se Passerelstraat 36 3023 ZD ROTTERDAM De Merwebolder, mediseh-pedagogisch instituut op interievensbeschouwelijke grondslag voor geestelijk en meervoudig gehandicapten te Sliedrecht waarin een groep van 7 bewoners gehuisvest is, die worden voorbereid op plaatsing in een andere woon/leefsituatie, zoals bijvoorbeeld een gezinsvervangend tehuis: die het bestaande team willen completeren. Het team wordt daarbij gesteund door een aantal deskundigen vanuit verschillende disciplines De gedachten gaan uit naar kandidaten met een afgeronde Z-., M.B.O.-i.w. of een gelijkwaardige opleiding. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.C. Kalkman, verpleegkundig adjunkt-direkteur (telefoon 01840 -15166, toestel 170). Uw sollicitatie, die wij met belangstelling tegemoetzien, kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 121, 3360 AC Sliedrecht tel. 01840-15166 j.w. wehrmeijerstichting zuid-holland Provinciale Diakonale Commissie van de Nederlandse Hervormde kerk in Noord-Holland vraagt wegens een vakature in het team voorlichting en stimulering op diakonaal terrein een Het werk dient in samenwerking met en in opdracht van de provinciale diakonale commissie te geschieden en richt zich hoofdzakelijk op de opbouw van het diakonale leven van de gemeente Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar personen die hetzij een universitaire studie (menswetenschappen) hebben volbracht, hetzij gespecialiseerd zijn op sociaal-cultureel terrein of op het terrein van het opbouwwerk. Ervaring in voorlichtingswerk en werken met groepen is gewenst. Kandidaten dienen lidmaat te zijn van de Hervormde kerk. De salariëring ligt per 1 juli 1980 op minimum 42.103.--, maximum 56.163.--. inklusief 8 vakantietoeslag, exklusief machtigingswettoeslag, die per 1 juli 1980 26.-- per maand bedraagt Sollicitaties worden gaarne ingewacht bide provinciale diakonale commissie in Noord-Holland Kennemerpark 33. 1811 DG Alkmaar (telefoon 072 - 118543). Inlichtingen omtrent de funktie kunnen hier eveneens worden ingewonnen De Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „RIJN EN LEKSTREEK" is een regionale instelling met een demokratische struktuur. bestaande uit de teams gezins- en bejaardenverzorging, alsmede maatschappelijk werk en administratie: biedt diensten aan in 19 zelfstandige burgerlijke gemeenten met totaal 80.000 inwoners is opgericht door 42 protestantse kerken uit deze 19 gemeenten. werkt met 460 medewerkers; heeft haar hoofdkantoor te Woerden (Haven 6) Voor een van de teams gezins- en bejaardenverzorging zoeken wij voor 24 uur per week. Het werfc omvat: het geven van werkbegeleiding aan leidsters. het voorbereiden van en leiding geven aan teamvergaderingen het deelnemen aan stafbesprekingen; het meedoen aan beleidsvoorbereiding en -uitvoering Gevraagd wordt iemand die een prot chr. levensovertuiging heeft in het bezit is van een van de volgende diploma's. S.A., HBO -SO H S A-MW, Vucht-H B O kan omgaan met mensen, individueel en in groepsverband, kan beginnen vanuit de bestaande situatie: zelfstandig kan werken werkervaring heeft, bij voorkeur in de gezinsverzorging. in het bezit is van rijbewijs Rechtspositie en salarisregeling volgens C A O.-Welzijnswerk Voor informatie kunt u terecht bij de andere part-time hoofdleidster.~Mw. A Pieterse, die bereikbaar is op het hoofdkantoor 03480-16147ook kunt u bi het hoofdkantoor een informatie-set aanvragen. Sollicitaties binnen 14 dagen aan de sekretaris van het bestuur, dhr J Doornenbal. Van Lockhorstweg 37. 3628 AX Kockengen. tel. 03464-1564 In ons verpleeghuis met 155 somatische en psychogeriatrische bewoners is wegens uitbreiding van het team per 1 januari 1981 plaats voor een zevende welke zal worden ingezet op de psychogeriatrische afdelingen. Gevraagd wordt het diploma Bezigheidstherapie (van Huize Norel of Huize Pnncenoord). het diploma MBO-AT of een gelijkwaardige opleiding. Onze gedachten gaan uit naar iemand die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken. Haar/zijn taak zal zijn om onze bewoners te begeleiden en te stimuleren in voor hen herkenbare aktiviteiten Daarnaast zal de funktionaris betrokken worden bij verschillende ontspanningsaktiviteiten. Van onze sollicitanten verwachten wij een positief christelijke levensovertuiging Salariëring volgens N.Z.R.-normen. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer Weststrate, hoofd afdeling bezigheidstherapie, toestel 119. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan onderstaand adres. 'I A "de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonele Gezondheidszorg. Koningin Julianaweg 59. 3245 KA Sommelsdijk (Middelh£rnis). Telefoon 01870-2500 die bereid zijn in hun gezin een viertal kinderen op te nemen Gedacht wordt aan een echtpaar dat tussen de 30 en 40 jaar is zich beschikbaar stelt voor minimaal 3 en maxi maal 5 jaar al of niet eigen kinderen heeft flexibel weet om te gaan met vaak moeilijke opvoedingssituaties bereid is tot overleg en samenwerking woonachtig is in Zeeland of zich daar wil vestigen Geboden wordt hulp bij huisvesting (indien nodigj vergoeding voor verzorging, opvoeding, huisves ting en vervangende hulp begeleiding door een team van maatschappelijke werkers en een psycholoog. De begeleiding van de gezmsouders geschiedt vanuit samenwerking tussen de Stichting voor Jeugd en Gezin en de Vereentging Kinderzorg Voor nadere informatie kan men zich wenden tot één der begeleidende maatschappelijk werkers van de Stichting voor Jeugd en Gezin (01180-28555) of de Vereemging Kinderzorg (01180-25454) Schriftelijke sollicitaties gelieve u binnen 10 dagen Ie richten aan de directie van de Vereemging Kinder zorg Nieuwstraat 47 4331 JK Mid delburg Hïuirixpluntsocti 31)35 PJ Rolierduni TclejiHin <11(11841)77 W ij ragen voor onze gezinsvervangende tehuizen te Rotterdam een voor de heide funkties is gewenst: - één van de volgende diploma's: OPM-VSID. MBO-IW /-diploma. Kinderbescherming A B of diploma kleuterleidster. Onderwijsakte. een Protestants Christelijke levensovertuiging. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten. Schriftelijke sollicitaties richten aan de Heer H l van Rooyen. algemeen direkteur der Stichting. f F LANDELIJKE PROT.-CHR STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TÈ NUNSPEET Voor ons gezinsvervangend tehuis DE LUIFEL aan de Rode Kruisstraat 2 in Amsterdam-Noord dat plaats biedt aan 24 bewoners - vragen wij op korte termijn een GEVRAAGD WORDEN: een positief protestants-christelijke levensovertuiging, een positieve werkinstelling, de bereidheid in teamverband te werken, bij voorkeur een diploma OPM/VSID, Z of MBO-iw. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten I Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van DE LUIFEL, mej. J.H. van Zeven bergen, Rode Kruisstraat 2, 1025 KN Amsterdam, telefoon (020) 32.05.66 Herhaalde oproep prot. chr. internaat voor Schippersjeugd te Maasbracht vraagt voor zsm Onze voorkeur gaat uit naar iemand: van tenminste 23 jaar het liefst met ervaring in hetzelfde soort werk met een prot. chr. levensovertuiging met een beroepsgerichte opleiding Salariëring volgens rijksnormen Schoolvakanties vrij. Goede verbindingen naar het noorden Voor sollicitaties en inlichtingen kunt u zich wenden tot de directeur van het internaat. Sintelstraat 19. Maasbracht. 04746-1692 De Raad voor de zaken van Overheid en Samenleving van de Nederlandse Hervormde Kerk zoekt een (»/m) die tot taak krijgt verrichten van studie op het gebied van welzijnsbeleid beleidsadvisering van het maatschappelijk aktivermgswerk m Hervormde kring Het maatschappelijk aktivermgswerk houdt o.a. in motivering, advisering en begeleiding van leden van de hervormde kerk teneinde de betrokkenheid op samenlevingsvragen gestalte te geven Wat wij verlangen een akademische opleiding in de menswetenschappen of theologie het vermogen om fundamenteel bezig te zijn met vragen rondom de inrichting van de maatschappij goede kontaktuele eigenschappen betrokkenheid bij de maatschappelijke aktiviteiten van de N H Kerk in allerlei verbanden enige bekendheid met de struktuur en werkwijze van de N H Kerk bekendheid met welzijnsproblemen Wat wij bieden een funktie in een team van vier mensen Salariëring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en geschiedt volgens landelgke richtlijnen Inlichtingen m te winnen bij Daan B. Van Heere. sekretaris van het Commissariaat voor Maatschappelijk en Cultureel werk. telef 070-653915 Op verzoek wordt een profielschets toegezonden Sollicitaties Binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan de solhcitatiekommissie van de ROS. Carnegielaan 9 2517 KH s-Gravenhage

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26