DIRECTEUR (m/v) de rijksoveriieid vraagt hoofd dienst bewonerszaken F® Denk eerst even na voordat u een huisdier neemt. 406 technisch commercieel medewerker LEESIN DE KRANT. WATU MORGEN weB KUNT VINDEN. interfunction De Waprog BEDRIJFSECONOOM Als u Parijs nog niet kent, ZATERDAG 1 NOVEMBER 1980 TROUWKWARTET 1 ZA b.v. Nederlandse Fabriek van Isolatiematerialen GEBR. KOOY In Hoogezand wordt door ons een nieuw bedrijfspand gebouwd, waarin ook een plaatwerkerij zal worden aangebracht Het is de bedoeling dat hier zowel plaatwerk voor industriële isolaties als akoestische omkastingen e d. voor industrie en bouw zullen worden vervaardigd. Voor de commerciële en technische begeleiding hiervan vragen wij een: op lt.Li.-w nlieau Deze funktionaris zal niet alleen de begeleiding van deze produktie-afdeling dienen te verzorgen, maar bovendien de contacten met onze relaties in het noorden van het land moeten onderhouden. Ook zal toezicht uitgeoefend moeten worden op de uitvoering van isolatiewerken Deze funktie vraagt van de betrokkene een grote mate van zelfstandigheid, terwijl organisatorische en leidinggevende kwaliteiten onontbeerlijk zijn. Ons bedrijf is reeds 60 jaar in de isolatie-sector werkzaam, waar bij wij er naar gestreefd hebben om een zo breed mogelijk programma op te bouwen voor zowel industriële- als bouwisolaties, die met eigen monteurs worden uitgevoerd. Daarnaast hebben wij een handelsafdeling en vertegenwoordigen de meest belangrijke producenten van isolatiematerialen in Nederland. Ons bedrijf is aangesloten bij de vereniging van ondernemers in het thermisch isolatiebedrijf, welke vereniging op haar beurt weer een onderdeel is van de federatie van ondernemers in de metaalnijverheid. De metaalnijverheid kent goede pensioenregelingen, terwijl vele secundaire voorwaarden in cao's zijn vastgelegd. Daarnaast kent ons bedrijf enkele speciaal bedrijfsgerichte voorzieningen. Degene die voor deze funktie, waarin veel ontplooiingsmogelijkheden zijn gelegen, in aanmerking wil komen, wordt verzocht een met de hand geschreven sollicitatie, voorzien van pasfoto, in te zenden aan de heer A. Kooy, Lorentzlaan 14, 7535 CK Enschede Telefonische inlichtingen kunnen eventueel worden ingewonnen bij het hoofd van de isolatieafdeling, Ing. J. Gijselaar, telef.nr. na 19.00 uur 053-333654. STICHTING ONDERWIJSBEGELEIDING WEST-UTRECHT Het bestuur vraagt voor zijn onderwijsbegeleidingsdienst, die in het komend jaar gaat functioneren ten behoeve van het openbaar en bijzonder kleuter-, lager en buitengewoon onderwijs in het westelijk deel van de provincie Utrecht, een Van deze functionaris wordt verwacht, dat hij/zij, in hechte samenwerking met bestuur, medewerkers en betrokken scholen, gestalte zal weten te geven aan de onderwijsbegelei ding, die met name de ontwik keling en vernieuwing van het onderwijs en de individuele hulpverlening zal betreffen. De gedachten gaan uit naar iemand met belangstelling voor en kennis van de heden daagse onderwijsproblematiek, die een opleiding op academisch of daarmee gelijkwaardig niveau heeft gevolgd en over leidingge vende kwaliteiten beschikt. De salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, zal plaats vinden in de schalen 148-150 van het B.B.B.R.A.. De secundaire arbeidsvoorwaar den komen overeen met die welke gelden voor overheids personeel. Inlichtingen te verkrijgen bij de voorzitter van het bestuur, W Dijkhuizen, tel. (kantoor): 020 - 17 27 06, of (thuis): 02946 - 32 53. k Eer kar beh Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Een van onze relaties, de Stichting Sociale Woningbouw Utrecht (SWU), verleent als centraal beheers- en uitvoeringsorgaan van een viertal woningcorporaties, in en rondom Utrecht, een groot aantal uiteenlopende diensten m.b.t. beheer, onderhoud en bouw, financieel-ekonomische en ad ministratieve begeleiding, de behartiging van bewonersaangelegenheden en het toewijzingsbeleid. Het beheersbestand bedraagt thans circa 7500, maar zal binnen enkele jaren zijn uitgegroeid tot 10.000 wooneenheden. De Dienst Bewonerszaken is verantwoordelijk voor de uitvoering van het beleid m.b.t. toewij zing en verhuur van wooneenheden onder beheer van de SWU en voor de realisering van een open kommunikatiestruktuur met de diverse bewoners (-groepen). Vooruitlopend op de groei van de SWU in de komende jaren, zijn wij thans, in opdracht van de direktie, op zoek naar een De nieuwe funktionaris, die rechtstreeks rap porteert aan de direkteur, zal de uitvoerende aktiviteiten van de afdeling, bestaande uit een 9-tal gespecialiseerde medewerkers op admini stratief- registratief of sociaal-maatschappelijk gebied,gaan koördineren. Deze aktiviteiten omvatten onder meer: registratie woningzoekenden en uitvoering urgentiebepalingen verhuurkontraktering, woningruil, huurop- zegging; kontakten met huisvestingsbureaus en ge meentelijke toewijzingscommissies: bewonersbegeleiding bij renovatie en amova- tie; vormgeven aan een geregeld overleg met be woners (-groepen) mede ter stimulering van bewonersparticipatie en -inspraak. Daarnaast wordt op deze gebieden van hem of haar. ter ondersteuning van de direktie, een belangrijke bijdrage verwacht m.b.t. de beleids ontwikkeling. Voor deze funktie zoeken wij een energieke man of vrouw met een opleiding op HBO/akade- mische nivo.die beschikt overeen kombinatie van organisatorische en kontaktuele kapacitei- ten en een goed gevoel heeft voor komplexe situaties. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de chris telijke beginselen onderschrijven. Indien u bent geihteresseerd.dan zien wij uw reaktie met belangstelling tegemoet op onder staand adres, t.a.v. de heer J.G.M. Geurts, die voor een vertrouwelijke behandeling zal zorg dragen en u ook gaarne nader zal informeren. adviesgroep voor werving, selektie en management-development stationsweg 20, 5211 TW 's-hertogenbosch tel. 073-128766* Het verzorgeh van huisdieren heeft zijn leuke en lastige kanten Voor inlichtingen bel de Dierenbescherming. In elk telefoonboek vindt u het nummer. SIRE Publikatic aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame. Gegadigden wordt verzocht hun sollicitaties met beschrij ving van levensloop en moti vatie binnen 14 dagen te rich ten aan de secretaris van de S.O.W.U., drs. C.J.M. van de Schoot, Julianaweg 17, 3603 AP Maarssen. :i- A STICHTING CHRISTELIJK HOGER ONDERWIJS n de regio Kampen/Zwolle Het bestuur van bovengenoemde stichting zoekt op korte termijn een Beleidskoördinator (m/v) In bovengenoemde stichting werken christelijke W.O. en H.B.O.- instituten samen ten dienste van in de regio gevestigde onderwijs instellingen. Om vorm te geven aan die samenwerking is voorlo pig een vierjarenplan opgesteld. Genoemde funktionaris zal in eerste instantie met de uitwerking van dit plan belast worden. Daarbij wordt gedacht aan een persoon (30-40 jaar): die het christelijk onderwijs uit overtuiging wil dienen; met akademische of gelijkwaardige opleiding (bijvoor beeld bestuurskundige of jurist, die uitziet naar een volgende werkkring); met verantwoordelijkheidsgevoel, die zelfstandig/ana lytisch kan werken/denken; met redactionele, kontaktuele en vergadertechnische vaardigheden; met kennis van bestuurlijke verhoudingen (bijv. ver kregen in overheidssfeer of onderwijsorganisatie); die bekend is met de organisatie van onderwijs (depar tement); die onderwijsbeleid op adequate wijze kan vertalen naar de onderwijspraktijk. Salaris volgens rijksregeling W.O. (afh. van leeftijd en ervaring). Aanstelling zal voorlopig geschieden in een tijdelijk dienstver band. Inlichtingen over de funktie zijn te verkrijgen bij: drs. L.E.H. Vredevoogd (tel. 05200 - 13967). Sollicitaties binnen de termijn van 10 dagen te richten aan: het sekretariaat van het bestuur, p/a Koornmarkt I, 8260 GA KAMPEN. directeur metaalverwer kende industrie (mnl./vrl.) vac. nr. 0-6215/0156 voor het Ministerie van Economische Zaken t.b v. het Directoraat-Generaal voor Industrie Het Directoraat-Generaal voor Industrie is verant woordelijk voor de verdere ontwikkeling en uit voering van het industriebeleid. Een belangrijk onderdeel daarvan is het beleid t.a.v. de diverse industriële bedrijfstakken. Voor het in houd geven aan en uitdragen van dit sectorbeleid zijn binnen het Directoraat-Generaal voor Industrie de sectordirecties verantwoordelijk. Het gaat hierbij om zowel het analyseren van de sterke en zwakke kanten van sectoren, als om het formuleren van een hierop afgestemd beleid, zowel nationaal als interna tionaal De beleidslijnen die zi|n neergelegd in de onlangs verschenen Sectornota. spelen daarbij een belangrijke rol. In nauwe samenwerking met het be drijfsleven worden sectorprogramma's opgesteld die erop gericht zijn het aanpassingsvermogen van de sectoren te vergroten en daarmee o.rh. de inter nationale concurrentiepositie te verbeteren. Daar naast bemiddelen de sectordirecties op een actieve wijze in de contacten van individuele bedrijven en bedrijfstakorganisaties met andere onderdelen bin nen de overheid. Een van de drie sectordirecties is de Directie Metaal verwerkende Industrie. Tot het werkterrein van deze Directie worden gerekend: de sectoren scheeps bouw. offshore, vliegtuigindustrie, auto- en overige transportmiddelenindustrie en de sectoren ma chinebouw. elektrotechniek en metaalverwerkende industrie. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding (bedrijfs)economie of rechten; enige jaren ervaring in een leidinggevende functie; ervaring in de indus trie c.q in het onderhouden van contacten met de in dustrie. 'Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 8712.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 28 november 1980. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7126/0156 Ministerie van Sociale Zaken Directoraat-Generaal van de Arbeid, Hoofdafdeling Sociaal Bedrijfsbeleid. A'deling Buzondere Werk tijdregelingen Functie-informatie: beoordelen van aanvragen om ontheffing ingevolge het Rijtijdenbesluit en van aan vragen van bedrijven om overwerkvergunningen; toetsen van de aanvragen aan de wettelijke bepalin gen en de beleidsrichtlijnen; voeren van overleg en correspondentie; behandelen van beroepschriften; verrichten van voorbereidende werkzaamheden m.b.t. de vaststelling van richtlijnen; ontwerpen van ministeriële ontheffingen en redigeren van advies aanvragen, verstrekken van inlichtingen over de uit voering van diverse wettelijke bepalingen. Vereist: diploma MEAO b.v.k. bestuurlijke richting of een hiermee vergelijkbare opleiding Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3084.- per maand Naar deze vacature kunt u solliciteren door inzen ding van een sollicitatieformulier vóór 9 december 1980. dat u kunt aanvragen per briefkaart onder ver melding van het vac. nr en uw huisadres met post code, bij de Rijks Psychologische Dienst. maatschappelijk werkers (mnl./vrl.) Ministerie van Justitie Raden voor de Kinderbescherming te 's-Gravenhage vac nr 0-7169/0156 Almelo vac. nr. 0-7170/0156 Haarlem vac. nr. 0-8739/0156 Functie-informatie: o a. op verzoek van rechterlijke instanties, andere instellingen of personen, in team verband vanuit een sociale unit van de Raad op di verse indicaties milieu-onderzoéken instellen en hulpverlening op gang brengen voor zover belangen van minderjarigen dit vereisen. Het gaat hierbij om diagnostiseren van probleemsituaties en bemidde len in conflictsituaties. De onderzoeken zijn relatief kort van duur doch veelal intensief Daarbij komt een intensieve verslaglegging van de werkzaamheden in verband met het adviseren, informeren of verwezen Vereist: diploma Sociale Academie richting maat schappelijk werk Salaris: max. f 3084,- per maand. Promotiemogelijk heid tot max. f 3512.- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 22 november 1980 hOOfd (mnl./vrl.) post- en archiefzaken vac. nr. 0-8784/0156 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat. Directie Utrecht Functie-informatie: leiding geven aan de bureaus Post- en Archiefzaken 17 medewerkers); aanwij zingen geven m.b.t de registratie van ingekomen stukken, dossiervorming en herindeling en sanering van archieven; beheren van het kabinetsarchief; sa menwerken met andere afdelingen op het gebied van verblijfplaatsen en voortgangscontrole; opstel len van schriftelijke adviezen zoals interne nota's e.d. Vereist: diploma MULO/MAVO 4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma SOD I en II; erva ring in overheidsarchiefwerkzaamheden en in een leidinggevende functie. Standplaats: Utrecht Salaris: max. f 3084.- per maand Sollicitaties inzenden vóór 22 november 1980 Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritsiaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. (een semi-overheidsbedrijf) zoekt voor haar hoofdkantoor te Groningen een Onze deels geautomatiseerde administra tie met o a een geavanceerd verbruikers informatiesysteem. dient nog verder te wor den uitgebouwd. Met name denken wij aan budgettering en statistiek. Van een jonge academicus wordt ver wacht, dat hij hieraan een stimulerende bijdrage levert. Daarom genieten zij, die zijn afgestudeerd in bedrijfseconomische richting de voorkeur, terwijl enige jaren ervaring tot aanbeveling strekt. Het aanvangsalaris bedraagt max. f 4.033,bruto per maand, exclusief een toelage van 26. Bij een goede functievervulling zijn groei mogelijkheden aanwezig. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie van de N. V. Water leidingmaatschappij voor de provincie Groningen, postbus 24. 9700 AA Gronin gen. Telefoon nr. 050-182311, toestel 248. Perscombinatie reizen heeft u de beste redèn om deze geweldige stad nu te bezoeken. Als u Parijs al wel kent. weet u zelf hoe boeiend de „Lichtstad" kan zijn. Oe luxe warenhuizen op de Boulevard Haussman, het ge zellige uitgaansleven bij Place Pigalle en de kunstenaarswijk Montmartre nodigen u uit. Perscombinatiereizen heeft verschillende mogelijkheden om in Parijs te verblijven. We kunnen uw (goedkope) vlucht verzor gen. of u kan met uw eigen auto gaan. PRIJZEN met eigen vervoer voor 4 dagen r 1/jfj verblijf vanafJ 111 inclusief vliegreis gaat dit kosten Voor inlichtingen en boekingen: Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam tel. 562 6265

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18