2 CDA meao bouwkundigen patrimoniums £F> personeelsfunktionaris(m v) salaris- administrateur (m|v) Trouw MEDEWERKER/STER Werkbij een krant met overtuiging secretaresse/ administratrice Instituut voor Epilepsiebestrijding ,~A Meer en Bosch De Cruquiushoeve PERSCOMBINATIE N.V secretaresse (m/v) assistent-leid (st)er Gemeente's-Gravenhage nederlandse hervormde kerk EEN KEUKENASSISTENTE HOE WIN JE MORGEN EEN KERSVERSE WERKKRACHT adverteer in de krant enthousiaste BOEKHOUDER hoofd personeelszaken (m/v) V00RLICHT(ST)ER VA, VERPLEEGKUNDIGEN ZATERDAG 1 NOVEMBER 1980 TROUWKWARTET 16 Op ons distriktskantoor te ZWOLLE is plaats voor een 20 jaar) die belast zal worden met de behandeling van bezorgklachten van onze abonnees in Noord-Oost Nederland en de administratieve verwerking daarvan Tevens zal hij/zij fungeren als administratief assistent(e) van het hoofd van de buitendienst van die regio. Gezien het karakter van deze funktie zoeken wij kandidaten die beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, een Mavo-diploma en type-vaardigheid. Werktijden: maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur. zaterdag (1 x per weken) van 08 00 uur tot 12.00 uur. (Deze zaterdaguren worden gehonoreerd met een zaterdagtoeslag en kunnen tevens worden gekompenseerd in vrije tijd). Ben je geïnteresseerd, schrijf dan een brief aan de personeelafdeling van Trouw/Kwartet b.v., Wibautstraat 131,1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Thijssing onder vermelding van ET/15. Het Sint Jozef Ziekenhuis in Gouda is een middelgroot streekziekenhuis met 270 bedden. Voor zo spoedig mogelijk zoeken wij een Wij vragen iemand met als opleiding minimaal: MAVO/HAVO (handel) praktijkdiploma boekhouden nadere kennis van sociale wetgeving is gewenst Het werk bestaat globaal uit: verwerken van (salaris)mutaties in geautomatiseerde salarisadministratie (kennis van geautomatiseerde salari sadministratiesystemen is noodzakelijk) voorbereiden van journaalposten voor de hoofdboekhou ding maand overzichten samenstellen. Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de Economische en Administatieve Dienst, mevr. C. P. T. van Niekerk, tel. 01820-24555 (toestel 120). Salariëring geschiedt overeenkomstig N.Z.R. (Nationale Zie kenhuis Raad), salarisnormen tot een maximum van 3050,02 (excl. toeslag loonmaatregel), afhankelijk van leeftijd en ervaring Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO Ziekenhuiswezen van toepassing. Uw sollicitaties kunt u zenden aan de heer J. H. van Wijngaarden, hoofd personeelszaken, Sint Jozef Ziekenhuis. Graaf Florisweg 77-79, 2805 AH Gouda. christelijke (v/h 1e Chr Middelbare Handelsschool) Gibraltarstraat 55, 1055 NK Amsterdam. Telefoon 82 23 09 In verband met het door haar en door ons betreurde vertrek van één van onze secretaressen/administratrices zal er per 15 november a s. een vacature ontstaan voor een voor 20 uur per week. Onze gedachten gaan uit naar een dame die in staat is zelfstandig te werken, over een zeer goede typevaardigheid beschikt en organisatorische en vooral accurate eigenschappen heeft. Degenen met ervaring in soortgelijke functies genieten de voorkeur. Werktijden: 12.00-16.00 uur. Salaris: afhankelijk van ervaring en capaciteiten (A.O.W.-premie voor rekening van de werkgever) Sollicitatiebrieven met vermelding van alle benodigde gegevens en/referenties te richten aan de secretaris van de Vereniging voor Christelijk Middelbaar Onderwijs. Gibraltarstraat 55,1055 NK Amsterdam. Nadere inlichtingen omtrent de inhoud van deze functie worden gaarne verstrekt door de directeur, mr R. R Gomes, telefoon: 020- 822309 Patrimoniums Woningstichting bouwt en beheert woningen in diverse Rotterdamse wijken. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden en groei van de organisatie zoekt Patrimonium voor de Onderhouds Technische Afdeling voor de duur van een aantal projecten (geschat op ca. 2 jaar). Onze gedachten gaan uit naar medewerkers op M.T.S.-niveau bouwkunde die o.a.: met het inspecteren van het woningbestand wor den belast. onderhoudsbegrotingen kunnen voorbereiden en opstellen. de voortgangs- en kwaliteitscontrole van het uit bestede werk kunnen verzorgen. een bijdrage kunnen leveren bij het bepalen en bewaken van toe te passen materialen en werk methoden. Gegadigden dienen over een goed uitdrukkings vermogen en goede contactuele eigenschappen te beschikken. Enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, met secundaire arbeidsvoor waarden volgens de C.A.O. Woningbouwcorpora ties. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties aan ons adres aan de Koningslaan 119, 3067 TG Rotterdam met vermel ding van de letters OTA op de enveloppe. woningstichting te delfshaven Het Instituut voor Epilepsiebestriickrig is een landelijke instelling voor hulp verlening aan mensen met epilepsie. Opnamen vinden plaats in de centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). Ei zijn 700 bedden, ruim 800 personeelsleden en 8 poliklinieken verspreid over Nederland. Wij zoeken een senior personeels- funktionaris m/v. Doel van de funktie is het ondersteunen van het sociaal- en personeelsbeleid en het in het kader daarvan realiseren van de uitvoering. De toegewezen personeelstaken liggen in het werkgebied verpleging, para medische diensten, de school en de af deling voorlichting en public relations. Hij/zij ressorteert rechtstreeks onder het hoofd Personeelszaken. De afde ling bestaat uit een hoofd, een senior en een junior funktionaris, een coördi natrice personeelsadministratie en 2 administratieve medewerksters, waar van de funktie van senior personeels- funktionaris vacant is. Onze gedachten gaan uit naar een belangstellende met een middelbare schoolopleiding en een voltooide hogere beroepsopleiding en bij voor keur met enige jaren praktische erva ring. Kandidaten die een HBO-PW- opleiding in vergevorderd stadium volgen kunnen eveneens solliciteren. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 3.876,- bruto per maand. Opname in pensioenfonds PGGM. Een psychologisch onderzoek is onder deel van de sollicitatieprocedure. De medewerkers/sters van de afdeling zullen bij de selektie betrokken worden. Telefonische inlichtingen worden graag gegeven door het hoofd Personeels zaken, de heer K.H. Huisman, na 19.00 uur tel. (023) 28 29 18. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermel ding van vakaturenummer 12/KH/TR. tV./ n/n een landelijke instelling i/oor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet Alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school en werksituatie wordt betrokken Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening ii/n gevestigd m Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem. Den Haag. Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen. met name In de regio N Holland In verband met het vertrek van de huidige medewerk* ster vragen wij een voor het hoofd van de centrale marketing- en media- research afdeling. De taak van deze medewerk(er)ster bestaat o.a. uit: het voeren van correspondentie het typen van brieven, rapporten, etc. het bijhouden van de agenda het notuleren van vergaderingen het bijhouden van het afdelingsarchief het beheer van de afdelingsbibliotheek Deze werkzaamheden dienen met een grote mate van zelfstandigheid te worden uitgevoerd. Deze func tie betreft een full-time dagtaak Wij venvachten: middelbare schoolopleiding goede beheersing van de Nederlandse taal kennis van de moderne talen bezit van type-diploma steno Nederlands, doch niet vereist grote mate van accuratesse. Wij bieden u een goed salaris en uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden. Wilt u werken in het krantenbedrijf en bent u bereid zich met enthousiasme in te zetten in goede samen werking met uw collega's richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Perscombinatie N.V., t.a.v. mevrouw E. Thijssing, Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder ver melding van ET/14. Wilt u telefonisch nadere informatie hebben, dan kunt u bellen: 020-5622467 (mevr. M Stein). Burgemeester en Wethouders roepen sollici tanten op naar de betrekking van bij het openbaar kleuteronderwijs, ter ver vanging van wegens ziekte of om andere redenen afwezige assistent-leid(fet)ers. Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst. Met speciale wensen zal zoveel mogelijk reke ning worden gehouden. Voor het verkrijgen van inlichtingen en voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kan men zich wenden tot de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie. Burgemeester De Monchy- plein 9. kamer 3353, telefoon 12.25.43 (door- kiesnummer). Het F.D Roosevelthuis te Doorn, vakantiecentrum voor lichamelijk gehandicapten van de Ned. Hervorm de kerk. vraagt die in een team van 4 personen, onder leiding van de kok. mee kan werken aan het bereiden van de maaltijden en het onderhoud van de keuken. Wij denken aan iemand van 20-30 jaar met een Inas- of soortgelijke opleiding. Ervaring met koken voor groepen strekt tot aanbeve ling. Dagelijks wordt voor 85 personen gekookt, waar onder een aantal diëten Een mooie zit-slaapkamer is beschikbaar Sollicitaties richten aan de directrice. Oude Arnhem se Bovenweg 5, 3941 XN Doorn, tel.: 03438-15214. Apparatenfabriek „ANIMO" B.V. Amsterdamseweg 22 Amersfoort Fabrikante van Koffie- en Theezetappa- ratuur voor grootverbruik in binnen- en buitenland, zoekt voor spoedige in diensttreding leeftijd 25-30 jaar met mini maal Praktijkdiploma Boek houden, terwijl studie voor MBA gewenst is. Dnder verantwoordelijkheid van het Hoofd Administratie zal hij: zorgdragen voor de voortgang van de dagelijkse werkzaamheden op de afdeling meehelpen bij het verder ontwikke len van geautomatiseerde gege vensverwerking zijn inbreng hebben bij het samen stellen en verstrekken van informatie t.b.v. de direktie. Geïnteresseerden die reeds enige jaren ervaring hebben in een dergelijke funk tie, bieden wij goede honorering overeenkomstige secundaire ar beidsvoorwaarden snelle doorgroeimogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Direktie „ANIMO'' B.V.. Postbus 640. 3800 AP AMERSFOORT. Stichting de Opbouw te Utrecht. is een algemene instelling tot hulp verlening aan kliënten van alle ge zindten en beweegt zich in 3 sek toren van de welzijnszorg, t.w. de jeugdbescherming, de zwakzinnigen zorg en de verpleging van langdurig zieken. Zij omvat een 20-tal tehuizen welke, buiten één tehuis in Groningen, ver spreid zijn over de provincies Utrecht, Gelderland en Noord-Holland. Wegens het aanvaarden van een andere funktie van de huidige funktio naris vraagt de Opbouw voor spoedige indiensttreding: Samen met de direktie van de stich ting zal hij/zij het personeelsbeleid ontwikkelen en gestalte geven in de organisatie. Als leidraad hiervoor dient ondermeer het statuut sociaal beleid zoals dit is opgenomen in de c.a.o. ziekenhuiswezen. Het aantal personeelsleden bedraagt ca. 700. De arbeidsvoorwaarden zijn in een tweetal c.a.o.'s geregeld, namelijk welzijnswerk en ziekenhuiswezen. Buiten de beleidsmatige aspekten zal de betrokken funktionaris tevens belast worden met de beheersmatige kant van het personeelswerk, waarbij hij/zij in de administratieve uitvoering wordt ondersteund door de mede werkers van de afdeling personeels zaken. Voor de adekwate vervulling van deze funktie is een hogere beroepsoplei ding in het personeelswerk noodza kelijk. Enige ervaring, liefst opgedaan in de gezondheidszorg of welzijns- sektor wordt zeer op prijs gesteld. Tevens moet betrokkene beschikken over een goed organisatorisch admi nistratief inzicht en teamgeest. Salariëring konform de richtlijnen van de c.a.o. welzijnswerk (min. f 3710,12 max. f 4802,11) pensioenregeling P.G.G.M. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de fin. econ. direkteur van de stichting, drs A. Jansze en het huidige hoofd personeels zaken, de heer A. van Bochove, telefoon 030-51 22 31. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van de advertentie te richten aan de direktie van de Stichting de Opbouw, Postbus 14070,3508 SC Utrecht. christen democratisch appél De CDA-Tweede Kamerlraclie vraagt een Hij/zij zal worden mgezet op de afdeling voorlichting van de fractie, die dan uit drie voorlichters zal bestaan De werkzaamheden van de afdeling, die zowel op de media-voorlichting als de publieks-voorlichtmg zijn gericht, worden in nauw overleg met de voorlichting van het nieuwe CDA-parti|bureau verricht onder ver antwoordelijkheid van de eerste fractievoortichter De taak van deze medewerk(st)er zal o m. bestaan uit het actief begeleiden van individuele fractieleden bij hun contacten met de media het uitbouwen van de actieve voorlichting aan regionale media, het adviseren over en meewerken aan de radio- en televisie-uitzendingen in het kader van de zendtijd politieke partijen. het mede adviseren van de redactie van het nieuwe CDA-weekblad. CD-Actueel. Hiernaast wordt assistentie verleend aan activiteiten gericht op publieksvoorlichting zoals aan de samen stelling van de maandelijkse uitgave „Fractie in actie Gedacht wordt aan een jonge man of vrouw, met tenminste enkele jaren journalistieke ervaring, bij voorkeur opgedaan op een regio-redactie. Enige par- lementaire journalistieke ervaring, of ervaring op voor- vjchtingsgebied. strekt tot aanbeveling. De salariëring is afhankelijk van opleiding en/of erva ring. Duidelijk verwantschap met het karakter en de politiek van het CDA wordt verwacht Nadere informatie is te verkrijgen b-j de eerste fractie- voorlichter ole heer G E van der Wulp (tel. Tweede Kamer 070-6*4911. tel th. 070-688400). Sollicitaties richteN aan: Stichting Fractiebureau CDA. t.a.v. de heer G H. C Halleen. Postbus 20018. 2500 EA DEN HAAG Het Sr Elisabeth s of Groote G asthuis te Haanem is een modern geoutM'eerd a ze~een j.ekennu'S me! ca 600 .hedde" Wij zoeken voor onze afdeling neurologie/ orthopedie (32 bedden) enthousiaste' met interesse voor deze beide specialis men Ei woidt op de afdeling gewerkt met aan eengesloten diensten De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenregefement van het Elisabeth Gasthms. Het saians zal. afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pemioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vooi telefonische infoimatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot zr L.A. dc Haan. coördinerend hoofd- veipfeegkundige, tel. 023 - 33 90 30. toestel 1106 Uitsluitena schriftelijke sollicitaties le richten aan Drs E R L Sniedt Coördinator Diens' Personeelszaken Boerhaaveiaan 22 2036 RC Haanem

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16