(2i key [F® §st CONTROLLER ervaren assistent-accountant vertegenwoordiger JOURNALISTIEK MEDEWERKER (m/v) hoofd van de huishouding Studeren met een salaris Van Dien :Co Accountants adjunct-accountant Ie klasse PERSCOMBINATIE N.V DE TECHNISCHE DIENST techn./admin. medewerk(st)er provincie Utrecht secretaresse van de griffier der staten Een internationale Handelsonderneming ZATERDAG 1 NOVEMBER 1980 14 Key, gevestigd in meerdere plaatsen in Nederland, is importeur en leverancier van hout, triplex, boards en spaanderplaten en voert daarnaast een uitgebreide range branche-verwante artikelen. Zoals keukens, parketvloeren, prefabartikelen voor de bouw etc Voor onze vestiging te Tilburg vragen wij een die de kontakten met onze afnemers in het gebied tussen de grote rivieren gaat onderhouden en tevens nieuwe relaties gaat werven Wij zoeken hiervoor een man met takt en verantwoordelijkheidsgevoel, vanaf ca. 25 jaar, die de bouwwereld reeds kent en voor wie onze produkten niet vreemd zijn. Key biedt hem een goed vast salaris, goede secundaire voorzieningen en vanzelfsprekend de beschikking over een personenauto. Bent u onze man? Dan verwachten wij graag spoedig uw sollicitatiebrief bij de afdeling Personeelszaken op ons hoofdkantoor NV Houthandel v/h G. Key, Ankerweg 4. Postbus 8059,1005 AB Amsterdam. Wij garanderen een strikt vertrouwelijke behandeling van uw sollicitatie. CNV. Wegens snel toenemende werkzaamheden van de afdeling Publiciteit van het Christelijk Nationaal Vakverbond zoeken wij een Deze collega zal ingeschakeld worden bij verschillende werkzaamheden van de afdeling. Daarnaast moet hij/zij bereid zijn lay out-werkzaamheden te verrichten. De afdeling heeft de volgende taken: het verzorgen van de tweewekelijkse periodiek De Gids en het maande lijks uitkomende kaderblad Evangelie en Maatschappij; het opstellen van persberichten; het organiseren van persconferenties; het verlenen van publicitaire steun aan aangesloten organisaties; het schrijven van toespraken; het samenstellen van brochures Gedacht wordt aan een journalist(e) van 25 jaar. die beschikt over enige jaren journalistieke ervaring; goede contactuele eigenschappen een positieve opstelling ten aanzien van de uitgangspunten van de christelijke vakbeweging Sollicitanten moeten bereid zijn zo nodig een psychotechnisch onderzoek te ondergaan. De resultaten kunnen worden doorgesproken met het onder zoekbureau. Personen, die geïnteresseerd zijn in deze dynamische funktie. kunnen solliciteren bij het bestuur van het CNV, Postbus 2475, 3500 GL Utrecht Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling publiciteit, telefoon 030-941041. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen. mei name in de regio N.Holland van het produktiebedrijf verricht haar werkzaamheden ten behoeve van het grafisch bedrijf, krantenproduktie en transportbedrijf en is daarnaast verantwoordelijk voor het onderhoud van de technische installaties in de gebouwen van Perscombinatie in Amsterdam. Zij zoekt voor haar afdeling werkvoorbereiding .wegens langdurige ziekte van één van haar medewerkers een voor de periode van plm. één jaar Taken; het zelfstandig (onder verantwoordelijkheid van de werkvoorbereider) uitvoering geven aan het vast gelegde inkoopbeleid van de techn. dienst het administreren van werkzaamheden van de afdeling werkvoorbereiding. bij afwezigheid van de werkvoorbereider diens taken uitvoeren. Wij zoeken iemand met administratieve kennis en ervaring, bij voorkeur met een technische achtergrond. Uw soltlicitatie kunt u richten aan M. Smeulers. afdeling Sociale Zaken. Perscombinatie NV. Wibautstraat 131, 1091 GL Amster dam. Eventuele inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer F. Banen, telefoon 020-926870. toestel 423. Binnenkort komt bij de provincie Utrecht de functie vrij van secre taresse van de griffier der staten (vac.nr. 088). De griffier vervult in de provinciale organisatie de directiefunctie (de griffie telt 420 personeels leden); hij is tevens secretaris en adviseur voor de colleges van provinciale en gedeputeerde staten. Door de centrale, coördinerende plaats van de griffier komt zijn secretaresse met onderwerpen van gevarieerde aard in aanraking. De provincie heeft, om er maar enkele te noemen, taken op het gebied van ruimtelijke ordening, maar ook t.a.v. het milieu en op sociaal-cultureel terrein. Het Provinciehuis is gevestigd in het centrum van de stad, Achter Sint Pieter 20. De secretaresse regelt afspraken; onderhoudt een groot aantal contacten in en buiten de provinciale organisatie; ontvangt bezoekers en zorgt ervoor dat de vergaderstukken (geordend en geselecteerd) aan de griffier worden voorgelegd. Haar taak omvat ook het uitwerken van in steno opgenomen brieven, notities en vergaderverslagen; tevens het bijhouden van een persoonlijk archief. Regelmatig zijn er ook speciale werkzaamheden, die georganiseerd of verricht moeten worden. Deze secretaresse heeft in hoge mate een vertrouwelijke functie Zij vormt een belangrijke schakel tussen bedrijf, directie en bestuur. Contactuele, organisatorische en representatieve eigenschappen zijn van groot belang. Gezien de functie-inhoud wordt gedacht aan iemand in de leeftijd van midden twintig, met een HAVO/VWO-opleiding, steno en typevaardigheid. Vanzelfsprekend heeft zij enkele jaren ervaring in een "echte" secretaressefunctie. Salaris: Afhankelijk van o.m. leeftijd en ervaring bedraagt het salaris bij indiensttreding tot maximaal f 2.826,- bruto per maand. Een salaris van f 3.110,- behoort t.z.t. tot de mogelijkheden. Geboden wordt voorts een aantal goede secundaire arbeidsvoor waarden. Belangstellenden voor deze functie wordt verzocht hun sollicitatie, met vermelding van vacaturenummer, in te zenden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken en organisatie, postbus 18100, 3501 CC Utrecht. vraagt ter versterking van de financiële informatie van haar activiteiten een Hij zal in samenwerking met de handelsafdeling en de administratie belast worden met de volgende taken; kontrole op de administratie managementinformatie bugettering De verkoopadministratie is volledig geautomatiseerd. De nieuwe medewerker rapporteert aan de direktie. PROFIEL opleiding op SPD-niveau drie tot vijf jaar ervaring bij een kommerciële organisatie in een funktie met kontrolerend karakter! leeftijd tussen 30-40 jaar. De handelsonderneming is gevestigd in de randstad. In de selektieprocedure kan een psychotechnisch onderzoek worden opgenomen. SOLLICITATIEPROCEDURE Sollicitaties dienen schriftelijk te geschieden. eigenhandig en overeenkomstig het geschetste profiel. I Sollicitaties dienen gericht te worden aan het volgende adres: Accountantskantoor G. H. van den Brink, Heemskerkstraat 12. GOUDA Herhaalde oproep Het Prins Bernhard Internaat prot. chr. Internaat voor Schlppersjeugd te Maasbracht vraagt voor z.s.m. Onze voorkeur gaat uit naar iemand: van tenminste 30 jaar met een prot. chr. levensovertuiging met een beroepsgerichte opleiding liefst met ervaring Salariëring volgens rijksnormen Goede verbindingen naar het noorden. Voor sollicitaties en inlichtingen kunt u zich wenden tot de directeur van het internaat. Sintelstraat 19. Maasbracht, 04746-1692. voor een functie bij de rijksbelastingdienst De Rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleur van 's Rijks belastingen. De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld en uit het controleren van administraties van ondernemers. Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1981 aanvangt en ongeveer 3 jaar in beslag neemt, wordt het volgende maandsalaris toegekend: 17-jarigen: f 1024.60. 18-jarigen: f 1164,30; 19-jarigen: f 1304.-; 20-jarigen: f 1443.70; 21-jarigen:1583.50: 22-jarigen: f 1723,20 en 23-jarigen en ouderen f 1862.90 Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A. Het salaris bedraagt dan f 2734.- per maand voor 21-jarigen en ouderen; voor jongeren geldt een aftrek van f 201.- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Aan de hogere rangen zijn de volgende maximum salarissen verbonden; hoofdcontroleur f4033,- per maand; hoofdcontroleur A f 4497,- per maand; referendaris f 5277,- per maand. De genoemde salarisbedragen gelden per 1 juli 1980 en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van f26.- per maand (de toeslag wordt verminderd met f 1,95 voor ieder jaar dat men jonger is dan 21 jaar) Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van ten minste het diploma MEAO. HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding. Indien u in 1981 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aanmelden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1981 niet ouder te zijn dan 40 jaar. Over de opleiding voor en de functie van controleur is een brochure verschenen In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van vacaturenummer 0-8541/0156. Telefonische aanvragen (070) 76 67 60. Het zich In de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 14 november 1980 door het Ministerie van Financiën te zijn ontvangen In verband met het In december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Lid van Deioitte Haskins Sells International Van Dien Co is een van de grote Nederlandse accountantskantoren met ca. 1100 personeelsleden en een aantal vestigingen in binnen- en buitenland. De maatschap heeft een uitgebreide controle- en adviespraktijk en tevens een afzonderlijke afdeling die organisatie-adviezen verstrekt In internationaal verband werkt Van Dien Co samen met Deloitte Haskins Sells in do Verenigde Staten, Groot-Brittmnië en elders in de wereld. Op ons kantoor te Haren hebben wij behoefte aan een met tenminste enige jaren ervaring op een accountantskantoor en gevorderd met de NIvRA-studie tot en met het algemeen deel of dit bijna heeft afgerond. Door de veelzijdigheid van onze praktijk wordt een verdere opleiding gewaarborgd, die alle facetten van het accountants beroep omvat. De ervaring die hij bij zijn werk opdoet, wordt bovendien ondersteund door interne cursussen. Vanzelfsprekend zijn zowel de primaire als secundaire arbeids voorwaarden afgestemd op de huidige normen Uw schriftelijke of telefonische sollicitatie kunt w richten aan Van Dien -f Co Accountants, t.a.v. G. van Erp r.a. Nw. Stationsweg 15. 9751 SZ Haren Ook voor telefonische informatie kunt u bij hem terecht (zakelijk 050-348844. privé 050-254576). Almere Amsterdam Apeldoorn Breda Eindhoven Enschede 's-Gravenhage - Rijswijk Groningen-Haren Haarlem 's-Hertogenbosch Hoensbroek Hoogeveen Leeuwarden Lelystad Lochem Maastricht Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Velp Venlo Zaanstad Zwolle Antwerpen Brussel Aruba Curasao St. Maarten Caracas-Venezuela. De opleiding tot bij de rijksaccountantsdiensl studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijk heid om opgeleid te worden tot adjunct accountant 1e klasse bij de Rijksaccountants dienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de Rijksbelastingdienst. De opleiding wordt mede verzorgd door het Nederlands Instituut van Registeraccountants (NIvRA). De studenten krijgen ook praktische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij een salaris dat thans f 1392,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen gelden i.v.m, het minimum(jeugd)loon hogere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrière verloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een maximumsalaris van f 5277,- per maand. Aan de hogere rangen zijn thans de volgende maximumsalarissen verbonden; accountant 6687,-; hoofdaccountant-titulair f 7286,-; hoofdaccountant f 7942,- per maand. De genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de per 1 juli 1980 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 8% vakantie uitkering en een toeslag van maximaal f.26.- per maand. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1981 hopen te komen - van het einddiploma VWO, Gymnasium, Atheneum, HEAO of HBS (met enkele eisen voor het vakkenpakket). Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1981 niet ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schrif telijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau Uitvoering Vorming en Opleiding van de Directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 67 60. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 0-8542/0156 te vermelden (in linker bovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldings formulier moet uiterlijk op 14 november 1980 door het Ministerie van Financiën zijn ontvangen in verband met het op 8 of 15 december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14