G80 FAMILIEBERICHTEN gediplomeerde gezinsverzorgsters en gediplomeerde of ongediplomeerde gezinshelpsters Kinderen zijn kinderen. Vfaarschuwen is niet genoeg. Hou ze in de gaten! SIRE een maatschappelijk werker/ster EEN GROEPSLEID(ST)ER ZATERDAG 1 NOVEMBER 1980 TROUWKWARTET 12 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00 19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Wij zijn op 27 oktober 1980 in het gemeentehuis van Vlissingen getrouwd. Op 12 december a.s willen wij in de kring van familie en vrienden ons feest vieren. Wij nodigen u uit om die dag 's avonds om zeven uur aanwezig te zijn in de Immanuëlkerk te Erme- lo (tegenover het station) bij een Avondgebed, waarin zal voorgaan Dr Aat Dekker van de Theo logische Hogeschool te Kampen. Na het Avondge bed willen wij u graag ontmoeten tijdens een gezellig samenzijn in één der bijgebouwen van de Kerk Ineke van Veen-Franke Jan van Veen Europalaan 14. 3844 AV Harderwijk. 1955 1980 Dankbaar en blij hppen wij J. Mulder M. Mulder-Stryker Op 11 november 1980 te herdenken dat wij 25 jaar geleden te Zuidwolde in het huwelijk zijn getreden Wilt u ons daarmee gelukwensen dan bent u van harte welkom van 16 00-18.00 uur in een zaal bij de Zuiderkerk, Baarlelaan 3 te Hoogeveen n Hoogeveen. oktober 1980 Baarlelaan 3. 7906 G B Dirk Barten en Alida J. Jong: zijn op 13 november 1980 vijftig jaar getrouwd In die tijd zijn zij ouders, schoonouders en groot ouders geworden Deze dag wordt er feest gevierd, en wij nodigen U gaarne uit voor de receptie, die gehouden wordt tussen 17.00 en 18.30 uur in Hotel Concordia te Noordscharwoude Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Dick, Map. Dirk. Egbert. Henriëtte. Marieke, Egbert, Riek, Gerdien. Jaap. Tinie. Jelly. Wim. Lida, Roel, Drik. Rene, Gerhard. Frank. Aleid. Nies. Tom. Piet. Maaike. Peter, Simon, Paul. Bert, Lieke. Manus. Mieke en Ruud. Noordscharwoude. 1 november 1980 Mocht u vader en moeder iets willen schenken, dan kunt U ook. inplaats van bloemen of kado's hen een genoegen doen met een bijdrage voor het opvangcen trum in Karachi (Pakistan) van het Leger des Heils voor arme kinderen Bij het receptieregister zal hier voor gelegenheid zijn Onze hartelijke dank mede namens onze kinderen voor uw belangstelling bij ons 55-jarig huwelijksjubi leum. Het waren voor ons onvergetelijke dagen S. Snieder D. Snieder-van der Sluijs Swaensboch 61 1141 WE Monnickendam ..Waar liefde woont, gebiedt de Heer Zijn zegen. Daar woont Hij zelf. daar wordt Zijn heil verkregen. En 't leven tot in eeuwigheid" Psalm 133 vers 3 Hierdoor geven wij kennis dat heden, voor ons geheel onverwacht, op Zijn tijd en Zijn wijze de Heer bij Zich heeft thuisgehaald, onze on vergetelijke, liefhebbende moeder en oma Hendrika Pieternella Scheijbeler weduwe van Louis Bosselaar op de leeftijd van 77 jaar ..Haar leven was één grote getuigenis" Hilversum J. Dees-Bosselaar H Dees Amerongen: A. J. Wynia-Bosselaar G. Wynia Hetty en Bert Carla en Jelle Leo 31 oktober 1980 Bosdrift 76, 1215 AN Hilversum. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuuren" aan het Melkpad 21A te Hilver sum. Aldaar gelegenheid tot condoleancebe- zoek zondag 2 november a.s. van 15.00-16.00 uur. De teraardebestelling zal dinsdag 4 november in besloten kring plaatshebben. Jahweh Ik ben die Ik ben. onverwoestbaar. Ik zal ér zijn Onverwacht is heengegaan onze lieve vriend en oud-direkteur de heer E. Ronner We zijn dankbaar voor wat zijn oprechte war me belangstelling, zijn levenslust en positieve levensinstelling voor ons heeft betekend en zal blijven betekenen Dat ook nu zijn vrouw, onze vriendin en haar (klein)kinder'en Gods nabijheid' mogen er varen Hëleen. Ireen. Ineke. Lies. Margreet. Mirjam. Sief. Tilly. Hennie. oud 11 Chr Vormschool voor kleuterleidsters te Hilversum 29 oktober 1980 ..Want het woord des kruises is wel voor hen. die verloren gaan. een dwaasheid, maar voor ons. die behouden worden, is hel een kracht Gods." 1 Corinthiërs vers 18 Dankbaar voor u?at hij voor ons en voor zijn medemens betekend heeft, geven wij U kennis dat na een liefdevolle verpleging tn huize ..De Wijngaard", vredig in het Geloof in Christus is ontslapen, mijn lieve en zorgzame man. vader. opa. onze stiefvader en oom Hendrik Kiers oud-Hoofdinspecteur van Politie echtgenoot van H M J Kiers-Schat eerder weduwnaar van Magdalena Buis in de ouderdom van 80 jaar H M J Kiers-Schat Hengelo (O) Mevr. M. Kiers Theo Kiers Woudenberg J. H de Kroon I. A. H de Kroon-Goedhart en kinderen Rhenen Mevr D H. Goedhart en kinderen Toronto: (Australië) N J Merkenhof-Dubbeling J Merkenhof en kinderen Zeist, 30 oktober 1980 Sophialaan 13' Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum aan de Prins Hendriklaan 23 in Zeist Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maan dag 3 november a.s. van 19.00-20.00 uur De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Gereformeerde Oosterkerk aan de Woudenbergseweg 44 in Zeist, op dinsdag 4 november aanvang 10 45 uur Zij die deze Dienst willen bijwonen worden verzocht om 10.30 uur aanwezig te willen zijn in het Kerkgebouw Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Wouden bergseweg in Zeist, om 12.00 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats De inhoud van haar leven was ..Hebt Uw naaste lief als Uzelve" Tengevolge van een ernstige ziekte, die zij dapper droeg, is toch nog onverwacht overle den onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moeder. dochter, zuster, schoonzuster en tante Diederika Helena van Diggele-Hakker weduwe van Gerrit van Diggele op de leeftijd van 66 jaar Leiderdorp A P van Diggele G. M. de Gijzel Leiderdorp - M. J. van Diggele Hazerswoude Rijndijk G J. van Diggele C E M. van Diggele-Straathof Iris Ewout Boskoop: M. J Hakker-de Kort Boskoop: M. W. Hakker Leiden: W. K. Jongejan-Hakker J P. Jongejan Nicht en neven Leiderdorp. 30 oktober 1980 Correspondentie-adres A P van Diggele. Van Lennepdreef 34. 2353 NL Leiderdorp De oveiledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit. Willem de Zwijgerlaan 179. Leiden. Geen bezoek De begrafenis is bepaald op dinsdag 4 novem ber a.s. om 11 uur op de begraafplaats ..Rhijn- hof" te Leiden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van ^e begraafplaats DE COMMISSIE VOOR ALGEMENE BESTUURLIJKE AANGELEGENHEDEN vergadert op woensdag 5 november om 13.30 uur in het gebouw Javastraat 26 over de vol gende punten: aanschaf apparatuur gemeentedrukkerij brief van de heer L Molhuysen gang van zaken tijdens raadsvergaderingen. Indien u over een of meer agendapunten meer wilt weten, kunt u de volledige tekst van de te behandelen stukken Inzien In het Gemeen telijk Informatiecentrum ean de Groenmarkt (geopend op maandag van 11 00 uur tot 17.00 uur. van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 - 17.00 uur en op zaterdag van 10.00 uur 16.00 uur). De stukken zijn bovendien tegen betaling van de kosten verkrijgbaar In het Stadhuis. Burge meester De Monchypleln 14, bij de afdeling Interne Zaken, kamer 2023. telefoon 62 4121. toestel 2198 Desgewenst kunt u over een agendapunt het woord voeren gedurende In principe ten hoog ste vijf minuten. U dient dit dan direct vóór de aanvang van de vergadering kenbaar te maken aan de Secretaris van de Commissie of telefonisch uiterlijk één dag voor de ver gadering bij het secretariaat te melden (tele foon 62 41 21 toestel 2038). U krijgt hiertoe de gelegenheid In beginsel direct vóórdat het desbetreffende agendapunt door de voorzitter aan de orde wordt gesteld ..Eens verschijn ik voor den Heer Vindt mijn ziel het danklied weer Met grote verslagenheid geven wij U kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde broer en zwager Ds. J. Melse te Bennekom 1 november 1980 Meliskerke M. Adriaanse-Melse A. Adriaanse Rotterdam J. Melse J. Melse-den Boer Arnemuiden: J. C. Cornel isse-Melse Middelburg J den Hollander-Melse Heden nam de Here, geheel'onverwachts, tot zich onze oud-predikant ds. J. Melse Hij mocht, voor zijn vertrek naar Bennekom. onze gemeente van 1958-1967 als predikant dienen In dankbaarheid denken wij terug aan het vele dat hij voor onze gemeente heeft betekend God sterke zijn vrouw en kinderen in- dit plotselinge verlies. Bennekom. 29 oktober 1980 Namens de kerkeraad van de Gerefor meerde Kerk te Oenkerk D. Treur, praeses J K. de Jong. scriba De raad van de Geref. Kerk te Mariënberg deelt met droefenis mede dat zij het bericht ontving van het zeer plotselinge overlijden van haar vroegere predikant Ds J. Melse Met erkentelijkheid gedenkt zij de ijver en trouw waarmee hij in de jaren 1952-1958 onze gemeente heeft gediend. Sterke de Here mevrouw Melse en haar kin deren Namens de raad van Geref kerk te Mariënberg Ds. S. Poelman, praeses H. Vos scriba Op 30 oktober 1980 is. na een periode van ziek zijn, van ons heengegaan, onze lieve tante en oud-tante Jacoba Johanna Woutera Barkey-Weijs weduwe van Th. J. W. Barkey in de ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: G. van Dorland. ex. test. 6871 ED Renkum, „Hoog Heelsum", Kuijpersweg 6. flat 35 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Kamperdijklaan 6 te Heelsum. alwaar gelegenheid tot afscheidnemen, dinsdag voor afgaande aan het vertrek. Een korte overdenking zal worden gehouden in het crematorium „Moscowa", Waterbergse- weg 18 te Arnhem, op dinsdag 4 november om 10.30 uur, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid, in de ontvangkamer van het cre matorium. Dinsdag vertrek vanaf het rouwcentrum te Heelsum om 9.45 uur Ps 73 vers 12 en 13 (berijmd) Uit haar lijden verlost en door Gods genade opgenomen in Zijn Heerlijkheid mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Geertruida Paulina Nederveen-van der Burg in de ouderdom van 86 jaar L. Nederveen S. de Wilde-Nederveen M C H de Wilde B Nederveen C. J Nederveen K. Nederveen-Houweling N. Derendorp kleinkinderen en achterkleinkinderen Berkelselaan 7b 3037 PA Rotterdam Wegens omstandigheden geen bezoek aan huis Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dins dag a.s. in de kapel van de algemene begraaf plaats ..Crooswijk". Kerkhoflaan 1 om 13.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de begrafenis in de kapel. Wie in de schuilplaats des Allerhoog sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wie ik vertrouw Psalm 91 1 en 2 onb. Na een leven vol liefde voor ieder die hem omringde en in een rotsvast geloof in God. hebben wij ten gevolge van een ongeval, onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame papa Hendrik van den Broek op de leeftijd van bijna 40 jaar 7761 PB Schoonebeek. 30 oktober 1980 Nieuw Amsterdamseweg 4 M. R. van den Broek-Hekman Gert Jan. Roelie. Gezinus Mijn man. onze papa is opgebaard m de aula te Weiteveen. De begrafenis /al plaatsvinden dinsdag 4 no vember om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Weiteveen. Zij. die de laatste eer wensen te bewijzen worden vanaf 13.00 uur verwacht in de aula op bovengenoemde begraafplaats Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleantie na de begrafenis in het Geref. jeugdgebouw te Schoonebeek. Geen bloemen Zonder aanschouwen. hier waar ik woon blijven vertrouwen. tot voor Gods troon. („Lied zonder woorden") Onze leraar, collega en vriend Jan Kamphuis werd zeer onverwacht uit onze schoolgemeen schap. die hij sinds aug 1966 met toewijding diende, weggenomen. Wij geloven, dat hij nu mag aanschouwen, waarop hij hier vertrouwde God sterke Truus en haar kinderen Bestuur, personeel en leerlingen van de Chr. Mavo. Sleedoorn 14. Emmen Emmen. 29 oktober 1980. de gereformeerde stichting voor gezinsverzorging te 's-Gravenhage zoekt N voor de afdeling kortdurende hulpverlening voor minimaal 12 en maximaal 40 uur per week Wij zoeken medewerksters die tenminste 18 jaar oud zijn goede kontaktuele eigenschappen hebben op zelfstandige manier hulp kunnen verlenen in geheel Den Haag inzetbaar zijn ervaring in huishoudelijk werk hebben met kinderen kunnen omgaan bereid zijn vanuit een Christelijke levensvisie te werken Wij bieden salaris en rechtspositie volgens de CAO voor het Welzijnswerk bij full-time dienstverband opname in het PGGM pensioenfonds en minimaal 22 vakan tiedagen 8% vakantietoeslag opleidingsmogelijkheden werkbegeleiding U kunt telefonisch inlichtingen inwinnen bij Anja Zwennes en Ria Kwakkel telefoon 070-614961. tussen 9 00 en 10 00 uur Sollicitaties kunt u richten aan de Gereformeerde Stichting voor Gezinsver zorging. Laan van Meerdervoort 436. 2563 BE s-Gravenhage inj Voor de vele hartelijke blijken van medeleven tijdei de ziekte en na het overlijden van mijn lieve ma: onze vader en opa Sjoerd Postuma betuigen wij allen langs deze weg onze welgemeende dank. Kinderen en kleinkinderen 1 november 1980 Burgwal 78. 8261 ES Kampen Wij willen allen die met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze lieve moeder en oma Baukje van der Vies-Wagenaar hartelijk bedanken Het is voor ons een grote steun geweest november 1980 Fam H W Broerse-van der Vies Pieter Bergmanstraat 34. Breezand Tel. 02232-^511 Fam H te Nijenhuis-van der Vies Kromwater 38. Zoetermeer De vele bewijzen van vriendschap en medeleven, betoond na het overlijden van mijn geliefde man. onze vader en grootvader T. C. Stellema hebben ons zeer getroffen Al de uitingen van deelneming, een persoonlijk schrijven en Uw aanwezigheid bij de begrafenis in zo grote getale hebben ons met warmte vervuld, en het was ons tot grote troost. Hiervoor onze hartelijke dank Namens de kinderen en kleinkinderen. F. Stellema-van der Veen Dokkum. november 1980 Zalig zij. die genodigd zijn tot het bruilofts maal des Lams openb. 19 9a Na het plotselinge overlijden van onze zo zeer gelief de zorgzame man. vader en opa Ko Folkers (Aielke) ontvingen wij veel medeleven in de vorm van vele fijne brieven, kaarten, gedichten, uw bezoek en aan wezigheid bij de begrafenis. Het i» voor ons niet mogelijk een ieder hiervoor persoonlijk te bedanken en we willen u daarom langs deze weg laten weten dat dit alles ons zeer getroost heeft SINA FOLKERS-KAMPHUIS KINDEREN EN KLEINKINDEREN Veendam. Wiemers 4 Riblicatie aangeboden dooi du biad in samenwerking n de Snchiing Ideele Reclame Interkerkelijk Sociaal Centrum te Loosdrecht ^Oekt die naast het uitvoerend werk de leiding op zich wil nemen van het team dat nu bestaat uit 1 fulltime en 2 parttime maatschappelijk werkers en gemotiveerd is samen te werken met andere disciplines op het eersteiiinsniveau Wij bieden: gevarieerde problematiek, mogelijkheid tot inwerken Wij vragen: minimaal diploma Sociale Academie, ervaring en inzicht in het algemeen maatschappelijk werk Uitsluitend kandidaten met een positief christelijke levensop vatting zullen voor deze vacature in aanmerking komen Inlichtingen bij ons bureau. Gemeentehuls. Loosdrecht. Telefoon 02158-5291. Sollicitaties te richten aan het secretariaat, Postbus 54. 1230 AB Loosdrecht. Kinderhuis der Herv. Gemeente te Rotterdam tehuis voor normale jongens en meisjes zoekt voor een groep met 11 meisjes in de leeftijd van 8 tot 17 jaar en voor een groep met 11 jongens en meisjes in de leeftijd van 3 tdt 17 jaar die zich samen met 3 collega s optimaal wil inzetten voor onze kinderen. Verwacht wordt dat zij/hij een flinke dosis incasseringsver mogen heeft en in staat en bereid is om mee te denken en te handelen in allerlei situaties die zich in het groepsgebeuren en daar buiten voordoen^ Gewenste opleiding min Mavo/Havo K V J V en/of M B O i w niet jonger dan 22 jaar Chr levensovertuiging vereist Ervaring strekt tot aanbeveling Soil te richten aan de directie Van Speykstraat 149 3014 VJ Rotterdam tël 010-360655

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12