Rabobank K kredietadviseur m/v IK BRENG DE KRANT ROND OP Mlf ZELFVERDIENDE FIETS. directeur (m/v) van het woningbedrijf F® de rijksoverheid vraagt Uormingsujerk werkEndG jGngeren stafmedewerk(st)er konsultatie voor materiele zaker geqev DE RAAD VAN KERKEN IN NEDERLAND SECRETARIS (m/v) De Centrale Rabobank vraagt een De taak van de kredietadviseur bestaat uit het adviseren van de aangesloten banken en activiteiten van de Centrale Bank terzake van financieringsaanvragen en het beheer van de bestaande finan cieringen in de sector handel, nijver heid en dienstverlenende bedrijven, alsmede financieringen aan beoefenaars van vrije beroepen. Nadat plaatselijk oriëntatie heeft plaatsgevonden, wordt door middel van grondige rapportage advies uitgebracht. Tot de taak behoort ook het ondersteunen van het management van de aangesloten banken terzake van hun krediet- beleid. De kredietadviseur verstrekt ook algemene en specifieke informatie over financierings regelingen en ontwikkelingen in het bedrijfsleven aan de aangesloten banken en ondernemers. Voor de vervulling van deze ambulante functie, die contacten meebrengt met ondernemers, de aangesloten Rabobanken en diverse activiteiten van de Centrale Rabobank, worden de volgende eisen gesteld: - goede kennis van de sectoren Midden- en Kleinbedrijf en Vrije Beroepen; De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land midden tussen de mensen staan. - bij voorkeur ervaring in een soort gelijke functie; - zeer goede contactuele eigenschappen; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - theoretische opleiding: VWO, SPD-I en II of een andere bedrijfs economische opleiding van tenminste gelijkwaardig niveau. Leeftijd: 30 tot 35 jaar. Standplaats: Leeuwarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. De Centrale Rabobank biedt, naast een goede honorering, een aantal uitstekende secundaire condities. De functie van kredietadviseur geeft bovendien goede toekomst mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties, worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeelszaken, antwoordnummer 390, 5600 VB Eindhoven, onder vermelding van nr. Hi 6008.Z getd en goede raad Dordrecht is een stad met zo'n 107.000 inwoners en vormt, gelegen aan de grens tussen Zuid-Holland en Noord-Brabant, een knooppunt van internationale weg- en waterwegverbindingen. De oude binnenstad met zijn vele havens en monumentale bebouwing is het hart van een stad waar ook in de nieuwe wijken kwaliteit van bouwen en wonen te vinden is. Dordrecht is van oudsher een eiland, maar is voor randstad, de Alblasser- en Hoeksche Waard en westelijk Noord-Brabant bereikbaar via onder meer twee tunnels. Naast ruime recreatiemogelijkheden (o.a. watersport, natuur, overdekte ijsbaan, bowling) beschikt Dordrecht als centrum van het hele Drechtstedengebied over vrijwel alle denkbare onderwijs-, culturele- en gezondheidsvoorzieningen. Herhaalde oproep Burgemeester en wethouders zoeken in verband met het vertrek"van de huidige functionaris wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd een Het woningbedrijf telt 90 medewerkers. Het voert het beheer over 7700 woningwetwoningen en is tevens belast met de toewijzing van deze woningen. Ontwikkelingen als automatisering van de administratie, centralisatie van dei afdeling onderhoud, wijzigingen in de registratie van woningzoekenden en het gestalte geven aan de democratiseringsgedachte zullen veel van de aandacht van de te benoemen directeur vragen. Voor de vervulling van deze functie is nodig een academisch of vergelijkbaar 'opleidingsniveau, terwijl een gedegen managementervaring onontbeerlijk is. Zowel het intern als het extern functioneren van het bedrijf vereist goede contactuele en sociale vaardigheden,.gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en de bereidheid tot constructief overleg. Het openstaan voor en het inhoud geven aan de inspraak van huurders geeft een aparte dimensie aan deze functie. Indien u voor de vacante functie belangstelling hebt, kunt u schriftelijk informatie aanvragen. Een telefoontje aan de afdeling Algemene Personeelszaken van de gemeentesecretarie (078-130000, foestel 2189) is daartoe voldoende, hoewel u dit ook schriftelijk kunt doen (postbus 8, 3300 AA Dordrecht). De informatie bevat nadere gegevens omtrent het woningbedrijf, functie en functie-eisen, alsmede de sollicitatie- en selectieprocedure. Aan de functie is een bezoldiging verbonden van maximaal f 7.105,- per maand, exclusief de vakantietoelage ad 8%. De mogelijkheid tot solliciteren staat open tot 8 november 1980. plv. directeur (mni./vri.) juridische en personele zaken vac. nr. 0-863610156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Directoraat-Generaal voor het Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek, Directie Hoger Beroepsonderwijs Functie-Informatie: (mee) leiding geven aan de Directie 90 medewerkers): verantwoordelijk zijn voor de juridische en personele aspecten van het beleid; deelnemen aan het georganiseerd overleg: vorm geven aan nieuwe wettelijke kaders voor het hoger beroepsonderwijs; zorg dragen voor de behandeling van personele en algemene aangelegenheden betreffende de eigen Directie. Vereist: universitaire opleiding rechten; ervaring op het gebied van het (overheidspersoneels beleid en in een leidinggevende functie. Leeftijd: b.v.k. 35-50 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 6687,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 21 november 1980. hoofd afdeling huisvestingszaken (mni./vri.) plv. hoofd hoofdafdeling financiële en huisvestingszaken vac. nr. 0-663410156 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Rijksgebouwendienst De Hoofdafdeling is belast met de financieel- economische begeleiding en programmering van het tèchnische werkenpakket van de Dienst en ressorteert rechtstreeks onder de Directeur- Generaal. De Hoofdafdeling beschikt hiertoe over de Afdelingen Financiële Zaken, Informatie systemen en Huisvestingszaken. De laatst genoemde afdeling is onderverdeeld in vier bureaus, te weten Programmering Huisvestings zaken. Programmering Onderhouds- en Exploitatievoorzieningen. Budgettering en Objecten kartotheek. Functie-Informatie: leiding geven aan de bureau- hoofden; verrichten van financieel-economische studies op het gebied van het huisvestingsbeleid; bijdragen aan de voorbereiding van het Huis- vestings- en onderhoudsbeleid door o.m. het opstellen van en overleggen over meerjaren ramingen en verdeling van begrotingsgelden; mee bepalen van de urgentie van de werken in overleg met departementen en diensten: coördi neren van interregionale huisvestingszaken; deelnemen aan in- en externe commissies en werkgroepen. Vereist: voltooide universitaire opleiding econo mie of bedrijfskunde: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ten minste 5 jaar ervaring, b.v.k. opgedaan in een middel grote organisatie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 6098,- per maand Sollicitaties inzenden vóór 21 november 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of Instelling toegezonden. LTÏ ion zich bezig mei w voor werkeni »pj< De Landelijke Organisatie Vormingswerk Werkende Jongeren (LOVWJ) houdt belangenbehartiging, vertegenwoordiging en begeleiding van vormingsinsituten jongeren. De LOVWJ zoekt een met een volledige weektaak voor het regioteam Noord-Oost, dat de begeleiding verzorgt van de vormingsinstituten in Groningen, Friesland, Drente, Overijssel en Gelderland. acf erp Deze konsulent(e) is belast met de ondersteuning van (groepen van) vormingsinstituten in de ike ontwikkeling van hun organisatie door middel van voorlichtings-, studie- en werkbijeenkomst I® Zijn/haar bijzondere aandacht is gericht op financiële, juridische en rechtspositionele aspekteet van het vormingsinstituut Op landelijk nivo werkt de konsulent(e) mee aan de beleidvorming van de LOVWJ op zijn val fU| gebied eff ein oei Vereist is een opleiding op HBO- of universitair nivo; wij denken aan rechten, ekonomie enz. Belangstelling voor, maar nog liever ervaring in het veld van vorming en onderwijs is zeer ge wenst, evenals ervaring met organisatievraagstukken. Kennis van ontwikkelingen op het terrein van vorming en onderwijs voor werkende jongeren ijzi van groot belang. Van de konsulent(e) wordt verwacht dat hij/zij in staat is leiding en begeleiding te geven en <j hij/zij over vaardigheden beschikt die nodig zijn voor het opzetten en uitvoeren van scholingi en trainingsprogramma's. Het kunnen werken in teamverband is een belangrijke voorwaarde an Het begeleidingsteam Noord-Oost is gevestigd te Zwolle. Wonen m het werkgebied op maxim#231 45 km afstand van Zwolle is verplicht. Salarisgrenzen: f. 3.156,— (minimaal) tot f. 5.277,- (maximaal) per maand. Premie AOW/AW voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 8 november 1980 te richten aan de LOVWJ, afdeling Personeelzaken. Postbus 9175. 3506 GD Utrecht. Belan Belangstellenden voor deze funktie kunnen op aanvraag een informatiemap krijgen met narier gegevens over de funktie, de LOVWJ en het vormingswerk voor werkende jongeren Telefoon (030) 61 18 07 O, zoekt voor de werkgroep Pluriforme Samenleving een De aard van de werkgroep De werkgroep streeft naar meer begrip en .betere verhoudingen tussen de verschillende etnische groeperingen (minderheden en meerderheden) in de samenleving van Nederland Om goed te kunnen functioneren verwachten wij van de aan te trekken functionaris, dat deze - het secretariaat van de werkgroep voert - met anderen een beleidsadviserende analyse maakt van de ontwikkeling van de pluriforme samenleving t b v een gericht programma van de Raad van Kerken - contacten onderhoudt met instellingen, organisaties en groepen die betrokken zijn bij de pluriforme samenleving, met name organisaties van minderheden - werkt aan een netwerk in kerken en daarmee verwante organisaties, die positief staan tegenover het opbouwen van een pluriforme samenleving. Voor deze veelomvattende taak verwachten wij - een bij voorkeur academische opleiding (sociale- of menswetenschappen) - een aan te tonen belangstelling voor c.q. ervaring met contacten van minderheden en de relatie minderheids- en meerderheidsgroeperingen - een christelijke levensovertuiging - het vermogen in kerkelijk kader te kunnen werken - organisatorische ervaring Wij bieden de aan te stellen medewerker/ster een 5 jarig dienstverband aan. De rechtspositie wordt geregeld via Cura Migratorum, een Rooms-Katholieke instelling voor de relatie met etnische minderheden De standplaats kan in overleg worden bepaald Inlichtingen zijn in te winnen bij de voorzitter van de werkgroep Pluriforme Samenleving, drs J E van Veen. tel. 070-653915 Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. t.a v. de sollicitatiecommissie van de werkgroep Pluriforme Samenleving. Carnegielaan 9.2517 KH Den Haag

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20