sinds ik de krant rondbreng ben ik Kooit meer te laat op school. 98.- 119.- Denk eerst even na voordat u een huisdier neemt fraiw] Mi fjj BIJ MS POET U MÉÉR MET UW GELD! IVIodetreffer 79.- 89- 69- 35.- 39.- Gemeentel !'s-Gravenhage Gemeente Rijnsburg Kinderen zijn kinderen. Vfeaxschuwen is niet genoeg. Hou ze in de gaten! SIRE Gemeente Rijnsburg SIRE ■i jjpAG 21 OKTOBER 19B0 TROUW/KWARTET H11 Dit jaar is begonnen met de aanleg van een tramlijn tussen het stadscentrum en Kraayenstein: lijn 2. Tegelijk met de aanleg van deze tramlijn worden ook de wegen waarlangs de lijn komt te lopen - Loosduinsekade, Loos duinseweg en Oude Haagweg - opnieuw ingericht. Over deze herinrichting is gelegenheid tot inspraak Het totale plan is hiervoor opgesplitst in een aantal deelplannen. Met de uitvoering van een deelplan wordt niet eerder begon nen. dan nadat de inspraak erover achter de rug is. Voor ieder plan worden twee inspraakavonden gehouden Herinrichtingsplan voor de Loosduinsekade en de Loosduinseweg tussen de Zuiderparklaan en de Regentesselaan. Op donderddag 23 oktober aanstaande wordt in de Val- kenboskerk aan de Zuiderparklaan 2 de tweede in spraakavond gehouden over het plan voor de Loosduin sekade en de Loosduinseweg tussen de Zuiderparklaan en de Regentesselaan Belangstellenden zijn welkom van af 20.00 uur. Op deze avond wordt getoond welke veran deringen er zijn aangebracht naar aanleiding van de eer ste inspraakavond en heeft men gelegenheid nogmaals op het plan te reageren Informatie Voor informatie over de aanleg van tramlijn van de herinrich ting van de wegen kunt u terecht in het Gemeentelijk Informa tiecentrum aan de Groenmarkt. Het informatiecentrum is ge opend op maandag van 11.00 tot 17.00 uur, van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en op taterdag van 10.00 tot 16.00 uur. DE COMMISSIE VOOR JEUGD, SPORT EN RECREATIE vergadert op vrijdag 24 oktober om 14.00 uur in het gebouw Javastraat 26 over de volgende punten: - 14.10 uur: beantwoording brieven van de heer H. de Jong en het Wijkberaad Maria- 1 hoeve over de lindebomen op het Plein - 14.25 uur: beantwoording brief van de Werk groep van en voor Ouderen Moerwijk over verbetering toegankelijkheid filiaal Openbare Bibliotheek Moerwijk - 14.40 uur: beantwoording brief omwonen den inzake overlast kelderruimte Weerseloo- atraat 5 - 14.50 uur: rapport werkkroep topsport- en evenementenaccommodatie - 15.05 uur: notitie wethouder inzake brief van de Stichting Haagse Jeugdaktie over „be grotingsbehandeling" - 15.35 uur: subsidiëring van het Vledder- project - 15.45 uur: jongerenaccommodatie Gerard Ooustraat Schilderswijk - 16.00 uur: nieuwbouw buurthuis t.b.v. Trans- vaalkwartier - 16.20 uur: aanpassing tarieven gemeente lijke sport-, bad- en zwemaccommodaties c.a. - 16.30 uur: jaarverslag 1978 en 1979 van de Stichting Samenwerkende Klub- en Buurthui zen en sociaal-culturele centra Den Haag e.o. - 16.45 uur: studiehuis Scheveningen. Indien u over een of meer agendapunten meer wilt weten, kunt u de volledige tekst van de te behandelen stukken inzien In het Gemeen telijk Informatiecentrum aan de Groenmarkt (geopend op maandag van 11.00 uur tot 17.00 uur, van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 - 17.00 uur en op zaterdag van 10.00 uur 16.00 uur). De stukken zijn bovendien tegen betaling van de kosten verkrijgbaar In het Stadhuis. Burge meester De Monchypleln 14. bij de efdollng Interne Zaken, kamer 2023. telefoon 62 4121. toestel 2198. Desgewenst kunt u over een agendapunt het woord voeren gedurende In principe ten hoog ste vijf minuten. U dient dit dan direct vóór de aanvang van de vergadering kenbaar te maken aan de Secretaris van de Commissie of telefonisch uiterlijk één dag voor de ver gadering bij het secretariaat te melden (tele foon 62 41 21. toestel 2387). U krijgt hiertoe de gelegenheid In beginsel direct vóórdat het desbetreffende agendapunt door de voorzitter aan de orde wordt gesteld. Alles voor uw tuin en een goed stuk antiek mg*ng voor bekle Uaraen Centre Bloemendaal B.V. HOOGMAPESEWEQ. LEIDERDORP TEL. 071-410377 PARKEERPLAATS). UNKS: Doorgestikte chintz blouson in diverse modekleuren. Mt. 34 t/m 44 MIDDEN: Wollen dubbellace jack met ruit aan de binnenzijde. Diverse kleuren. Mt. 34 t/m 48 RECHTS: Doorgestikte blouson in antiglise met tricotgarnering. Diverse aktuele kleuren. Mt. S. M. L en XL V-hals pullover in geruwde acryl. Diverse modieuze streepkleurstellingen. Mt. S. M en L pantalon in euren. 146 Corduroy pantalon in diverse kleuren. Mt. 36 t/m 46 Den Haaa: Leyweg 954. Spuistraat 32. Winkelcentrum Leidsehage Jasmijnhof 8. MAAKT MODE BETAALBAAR GEBEDS GENEZINGS DIENST a.s. donderdagmorgen van 10-12 uur CAPITOL Loosduinsekade 222 ledereen welkom! Ontwerp-bestemmlngsplan „Buitengebied 1980" De burgemeester van Rijnsburg maakt ingevolge artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van vrijdag 24 oktober 1980 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van het bestemmingsplan „Buitengebied 1980". bestaande uit een plankaart met bijbehorende voorschriften' en toelichting. Het plan heeft betrekking op: a. het Oegstgeesterka- naal en het gedeelte van de gemeente, gelegen ten noorden van dat kanaal, met uitzondering van het gebied Kioosterschuur/Trappenberg. van het gebied, ten aanzien waarvan het bestemmingsplan „Sprtvel- dencomplex Middelmors" is vastgesteld, en van een terreintje. gelegen tussen het Oegstgeesterkanaal en de Waardlaan; b. het gedeelte van de gemeente, gelegen ten zuiden van het Oegstgeesterkanaal, met uitzondering van de gebieden, ten aanzien waarvan de bestemmingsplannen ..De Hoek". „Frederik- soord „Frederiksoord 1973" en „Kamphuizerpolder" van kracht zijn en het bestemmingsplan Centrum II" is vastgesteld, van het sportcomplex „Het Waterbos". van het gebied, gelegen ten oosten van de Rijnsbur- gerweg en ten zuiden van de Laan van Verhof, en van het gebied (gedeelte van de Kamphuizerpolder), gele gen ten noorden van het nieuwe veilingcomplex. Gedurende bovengenoemde termijn van één maand kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwa ren indienen tegen het ontwerp-plan Rijnsburg. 21 oktober 1980. De burgemeester voornoemd W. K de Roos Publicatie aangeboden docr dn blad in samen werlang met de Stichting Ideele Reclame VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Rijnsburg maakt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 22. lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 september 1980 heeft besloten: I. te verklaren, dat voor de op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ning aangegeven gebieden een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan „Buitenge bied"; II. te bepalen, dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaam heden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: A. het ontginnen, bodem verlagen of afgraven en het ophogen over een oppervlakte van meer dan 1 m' en een diepte c.q. hoogte van meer dan 0.10 m, voor zover het niet betreft afgra vingen waarop de Ontgrondingsverordening Zuid-Holland van toepassing is en voor zover het niet betreft ophogingen waarop de Veror dening op de Opspuitingen Zuid-Holland van toepassing is; b. het scheuren van grasland; c. het aanleggen of verharden van wegen, pa den of parkeergelegenheden en het aanbren gen van andere oppervlakteverhardingen; d. het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronke lijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten. alsmede het aanleggen of inrich ten van opslag-, stort- of bergplaatsen; e het aanleggen of inrichten van sport-, wed strijd- of speelterreinen, banen, vliegvelden en landingsplaatsen, kampeer- of caravanterrei nen, dagcampings, lig- of speelstranden. lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; f het aanleggen of inrichten van havens en centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; g. het aanbrengen van ondergrondse of boven grondse leidingen, constructies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfafschei- dingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur'worden mede begrepen recreatie ve voorzieningen, met uitzondering van een voudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur worden niet begre pen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheer, gericht op de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; h. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van al dan niet aan hun bestem ming onttrokken voer- of vaartuigen, arken, caravans en living vans. voor zover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten; III. te bepalen, dat de hierboven genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn. indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indirect, te verwachten gevolgen, terreinen minder geschikt worden voor de verwerkelijking van een daaraan bij het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan te geven bestemming. De begrenzing van bovenbedoelde gebieden is aangegeven op de bij het raadsbesluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening. Het raadsbesluit ligt met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken. Rijnsburg, 21 oktober 1980. De burgemeester voornoemd. W. K. de Roos. Houtje-Touwtje jas van origineel Engelse duffel. Prima wol kwaliteit in marineblauw. Mt 116(98.-) t/m 176(119.-) Mt116 Warm wollen AaBejack.Tricot boord en manchetten. Wattine gevoerd. In bruin en grijs. Mt 116(119.-) t/m 176(179.-)' Mt 116 Alleen deze week Grote Marktstraat 34, Den Haag - Rozemarijn 19-23, Leidschendam Haarlemmerstraat 115-117. Leiden Het verzorgen van huisdieren heeft zijn leuke en lastige kanten. Voor inlichtingen: bel de Dierenbescherming. In elk telefoonboek vindt u hef nummer. Publikafie aangeboden door dit blad in samenwerking mei de Stichting Ideële Reclame.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 11