Voortaan is uw zakenvlucht efficiënt èn plezierig. ï^rïtisii British airways Daar heb je de pont voor. TOWNStND 21x per dag uit Zêebrugge&Calais. IE™.™™ /a\ MALTA ir^A: 'Wat bedoelt u?' 'Zeg dat dan meteen' 75 JAAR 'Destrekking van deze materie ontgaat mij geheel! 'Ik begrijp er helemaal niets van'. »mAlTA»2 er tussenuit op tnge/s! 'd Wie, vanaf 1 november, voor zijn ticket naar Groot-Brittannië het volle pond betaalt, mag bij British Airways rekenen op een zeer speciale behandeling: Club Class. Een service die u tot nu toe alleen op onze intercontinentale vluchten vond. Club Class begint al bij de aparte incheck-balie, waar u snel aan de beurt bent en zelf uw stoel kunt kiezen. Als bagage zijn altijd 2 koffers toegestaan, ongeacht hun gewicht. De exclusieve Club Class cabine bevindt zich vóór in het toestel. U kunt er rustig werken, terwijl u geniet van een gratis alcoholhoudend drankje en een goed verzorgde snack. Voor onze royale Club Class service betaalt u geen cent extra. Integendeel: wanneer u tegelijk met uw vlucht ook een hotel boekt, profiteert u van forse kortingen bij veel bekende Londense hotels. Al gauw zo'n 35%. Meer informatie krijgt u bij uw reis bureau of bij British Airways, British Travel Centre, Leidseplein, Amsterdam, telefoon 020-229333. We'll take more care of you. ZATERDAG 18 OKTOBER 1980 TROUWKWARTET PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS IKAZIA ROTTERDAM Gevestigd per 15 oktober 1980. Dr. H. F. Veen, chirurg. in samenwerking met Dr. A. P. Brinkhorst Dr. J. J. van Goch Dr. L. P. de Laive, chirurgen Protestants Christelijk Ziekenhuis Ikazia. Montessori- weg 1, 3083 AN Rotterdam. Spreekuur uitsluitend volgens afspraak. Tel. 010- 846611toestel 257. 1905 1980 Vereniging tot stichting en In standhouding van Christelijke scholen te Oostzaan Op D.V. 15 november 1980 wordt het feit herdacht, dat bovengenoemde schoolver eniging 75 jaar bestaat. Het bestuur nodigt alle leden, oud-be stuursleden, -leerkrachten, -leerlingen en belangstellenden uit tot het bijwonen van een herdenkingsbijeenkomst in de Ned. Hervormde Kerk te Oostzaan, aanvang 15.00 uur. Tijdens deze bijeenkomst zal de voorzitter van de Unie „School en Evangelie", de heer Drs. T. M. Gilhuis, een toespraak houden over: „School met de bijbel, ge schenk en opdracht." Aansluitend aan deze bijeenkomst zal een REÜNIE plaatsvinden in het schoolgebouw Zuideinde 197 te Oostzaan. Tevens bestaat de gelegenheid tijdens de REÜNIE een jubileumboekje te kopen. Indien u niet In de gelegenheid bent om de bijeenkomst of de reünie bij te wo nen, dan kunt u door storting van 8,50 op bankrekening 35.05.57.640 van de Rabo Bank te Oostzaan, ten name van de Reüniecommissie, in het bezit komen van het jubileumboekje. De acupunctuurpraktijk van Dr. Piers acupuncturist te Halsteren is wegens ziekte tot nader aankon- diging gesloten. Laverda (Nederland) B V. (in likwidatie). gevestigd te Amsterdam. In de buitengewone algemene vergadering van aandeelhou ders van 2 oktober 1980 is besloten tot ontbinding der besloten vennootschap en tot likwidatie over te gaan. Het plan van uitkering is gedepo neerd bij het Handelsregister te Amsterdam en ten kantore van de vennootschap. KENNISGEVING De Tweede kamer voor ge- schillenbehandeling uit gede puteerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op woensdag, 12 november 1980, aanvang 11.15 ten Provincie huize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergade ring zal behandelen beroepen op grond van artikel 13, lid 4, der Lager-onderwijswet 1920 van ingezetenen der gemeen te Langbroek. KENNISGEVING De Tweede kamer voor ge- schillenbehandeling uit gede puteerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op woensdag, 12 november 1980. ten Provinciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in open bare vergadering zal behan delen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van ingezete nen der navolgende gemeen ten: 9.30 uur, 9.40 uur, 9.50 uur en 10.00 uur Utrecht, 10.20 uur, Amerongen, 10.30 uur Soest, 10.40 uur, Leersum, 10.50 uur en 11.00 uur Amers foort. JUWELEN. GOUD •n ZILVER IN- EN VERKOOP K W.DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) Met deze advertentie wil SIRE m samenwerking met Qmp dit blad het gebruik van Klare Taal bevorderen Jult Watersport Surfen, duiken, zwemmen in kristalhelder water, onder de warme zon van Malta geeft dat nog meer plezier Voorledereen Discotheken met de laatste popmuziek, restaurants met levende muziek. Veel mogelijkheden voor sport en ontspanning. En alles veel goedkoper. Air Malta Vliegt 2 per week: instappen op Schiphol en 3 uur later staat u op Malta Vraag dus snel de kleurrijke folders. Antwoordnummer 17. 1000 RA Amsterdam 020-246096 r Bon voor folders niet nodig, zet uw naam op een 1 lege envelop en stuur die aan Air Malta Hl Wijzigingen voorbehouden. Engeland in het najaar is fantastisch Stil. romantisch, gastvrij en sprookjesachtig mooi. En je bent er zó. met één van die snelle uiterst comfortabele schepen van Townsend Thoresen. Slechts 75 minuten van Calais naar Dover. De snelste autoveerdienst over het Kanaal! Dus wat let u? Breek er een paar dagen tussenuit voor een zwerfavontuur in betoverend, dichtbij Engeland. En t is de goedkoopste over steek voor personen. De pont ligt klaar! Stuur documentatie over reizen naar Engeland en de brochure Take-a-breakon a budget. Naam:

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 40