diiecteur(m/v) een hoofdleidster (liefst met ervaring) 1. Docent(e) Journalistieke Vaardigheid 2. Docent(e) Journalistieke Vaardigheid 3. Docent(e) Duits 4. Docent(e) Engels RECTOR 1. muziek 2. Duits 3. Nederlands 4. Engels FRANS een leerkracht ENGELS voor 26 lesuren Docent(e) administratie JEUGDIG ECHTPAAR Rotterdams School Advies Dienst Rotterdamse School Advies Dienst Schoolmaatschappelijk werk(st)er onderwijskundig medewerk(st)er EEN PART-TIME BIBLIOTHECARIS docenten voor: LERAAR/LERARES ESTHETISCHE VORMING «egri J HOORNAAR. Het bestuur van de Chr. kleuterschool „Het woelige hoekje" vraagt i.v.m. zwangerschapsverlof m.i.v 4 januari 1981 tijdelijk met mogelijkheid van een vaste benoeming. Wij zoeken een hoofdleidster die bewust kiest voor het Chr. onderwijs en kerkelijk meelevend is. de integratie tussen het KO en LO mee gestalte wil geven. Voor inlichtingen kunt u bellen met de hoofdleidster mevr. L. H. Heising-Polderman. tel. (school) 01838-1713 of privé 030- 761837 Inl en sollicitaties, zo spoedig mogelijk te richten aan het bestuur p/a mevr. N. A. van Hoven-Felix. Lage Giessen 2b. 4223 SG Hoornaar. Tel.01838-1545 SCHOOL VOOR DE JOURNALISTIEK UTRECHT (Hoger beroepsonderwijs dagblad-, tijdschrift-, radio-, tv- en voorlichtingsjour- nalistiek). De School voor de Journalistiek roept kandidaten op voor de volgende funkties in hei onderwijs: (televisie) (volledige aanstelling omstreeks januari 1981). Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij. dat zij in staat zijn oriënterend/inleidend onderricht te geven in de praktische televisiejOumalistiek: in het kader van de stage-organisatie ook de kontakten tussen school er omroepen kunnen onderhouden; onderwijs kunnen aanbieden waarbinnen studie wordt gemaakt van de belangrijkste ontwikkelingen op het terrein van de omroep in het algemeen en de televisie in het bijzonder Wij vragen ruime en veelzijdige ervaring in tv-versiaggeving alsmede enige produktie- en regie-ervanng; goede kontakten bij de diverse omroepen. bereidheid tot kritische reflektie op het journalistieke vak (schrijvend) (een halve weektaak zo spoedig mogelijk) Van de kandidaten voor deze funktie verwachten wij. dat zij: in staat zijn produktie- en projektgroepen te begeleiden bij de afwerking van hun journalistieke produkten; kunnen samenwerken met per trimester wisselende redaktiegroepen. die eindprodukten vervaardigen als: een weekblad, een vrouwenblad, een schoolnieuwsblad e.d. goede kontakten hebben binnen de schrijvende media in Nederland Wij vragen een journalist(e). die verslaggeverservaring heeft en daarnaast de emdredaktie en opmaak heeft beoefend; kennis heeft van de moderne verwerkingstechnieken in de schrijvende media. (23 eenheden per 1 januari 1981) Van de kandidaten voor deze funktie verwachten wij dat zij een eerstegraads bevoegdheid bezitten; de ontwikkelingen in Duitsland dagelijks op de voet volgen; goed op de hoogte zijn van instituties en media in genoemde landen: in staat zijn geïntegreerd onderwijs te geven, d w z dat naast luisteren, spreken, bewerken/vertalen de kennis omtrent het Duitse taalgebied in Europa en de toepassing daarvan in journalistieke werkstukken prioriteit verdient. (18 eenheden m.i.v. 24 februari 1981). Van de kandidaten voor deze funktie verwachten wij hetzelfde als voor de hierboven onder 3 genoemde vakature. met dien verstande dat het hier het Engelse taalgebied betreft in het bijzonder Groot Brittannië. Uitbreiding van een en ander in de richting van de Verenigde Staten heeft niet de hoogste prioriteit, deze komt ook in andere onderwijsaktiviteiten aan bod Van de kandidaten voor alle funkties verwachten wij nog dat zij kunnen funktioneren in een gedemokratiseerde gemeenschap. voor zover niet al vereist affiniteit tot of journalistieke ervaring in een of meerdere media hebben zelfstandig onderzoek ten behoeve van journalistieke produkten. door studenten te vervaardigen, kunnen stimuleren en begeleiden; bereid zijn in teamverband met andere docenten, studenten en. waar nodig, met technische medewerkers samen te werken; op de hoogte zijn van vakdidaktiek en bereid zijn zich op dit gebied zonodig te laten bijscholen Ervaring in het werken met groepen en/of onderwijservaring is een aanbeveling. De sollicitatieprocedures worden uitgevoerd door kommissies bestaande uit docenten en studenten en een vertegenwoordiging van de direktie Sollicitaties, vergezeld van curriculum vitae. dienen uiterlijk 10 november a s. bmnen te ziin. Deze sollicitaties richten aan Direktie School voor de Journalistiek. Palmstraat 22. 3572 TC Utrecht, met op de enveloppe de vermeldingpersoonlijk. Telefonische inlichtingen bij: P. Craghs. Tel. 030-715391 (privé: 05700-26524) KONINGIN WILHELMINA COLLEGE Culemborg Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Culemborg, waarvan o.a. de genoemde school uitgaat, roept, wegens pensionering van de huidige rector, per 1 augustus 1981 of zo mogelijk eerder gegadigden op voor de functie De scholengemeenschap telt bijna 1800 leerlingen en omvat de afdelingen gymnasium en atheneum (ongedeeld V.W.O.), H.A.V.O. en M.A.V.O. Van de te benoemen rector wordt verwacht dat hij het protestants- christelijk onderwijs uit overtuiging wil dienen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties vóór 10 november a s. te richten aan de voorzitter van het bestuur Mr. J. Bult, Van Pallandtdreef no. 43, 4101 KD Culemborg, telefoon 03450-2892/8358 Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de rector; Dr. P. J. Hoogteijling, telefoon 03450-2704 (huis) Anne De Vriesschool Chr. School voor LEAO Prof. Kohnstammlaan 8 3312 KL DORDRECHT Tel.: 078-137848/137377 Heeft vacatures voor. 3 uur (vrijdagmorgen) -15 uur - 8 uur - 6 uur Combinatie van lessen is mogelijk. De lesuren genoemd onder 1 en 2 zijn onmiddellijk vacant, die onder 3 en 4 ko men per 1-1-'81 vacant wegens zwanger schapsverlof. Om diezelfde reden komen in april 1981 nog 12 uur Duits vrij. Sollicitaties z.s.m. te richten aan het be stuur van de school, p/a Postbus 151. 3300 AD Dordrecht. Inlichtingen worden gaarne door de direk- teur verstrekt. (Tel.: thuis: 01621-14399). ALMELO Christelijk Lyceum Per 1 januari 1981 of later zoeken wij een collega voor het vak De vacature bedraagt 25 wekelijkse lesuren. Per 1 augustus 1981 is een 1e gr. v.b. beschikbaar. Gezien de opbouw van de sectie gaat de voorkeur uit naar een collega met een 1e gr. bevoegdheid. Ook anderen kunnen solliciteren, ter wijl splitsing van de betrekking tot de mogelijkheden behoort. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Inlichtingen worden verstrekt door de rector Drs. P. Lub. tel 05490-60061 (school) 05499- 3711 (huis) Sollicitatiebrieven met ruime informatie te rich ten aan de rector. Noordikslaan 68. 7602 CG Almelo. School voor Christelijk Mavo Slotlaan 141 3701 GB Zeist Tel. school: 03404-13751 Het bestuur vraagt z.s.m. wegens ziekte Inlichtingen en sollicitaties aan de adj direkteuren J A F Andriessen. Korhoenlaan 6. 3704 ER Zeist, tel 10929. J Snoek, Griffenstemseplem 33. 3703 BE Zeist. tel. 10788 UITHUIZERMEEDEN De Chr. School voor LHNO en MHNO „Preludium" te Uithuizermeeden vraagt voor z.s.m. voor de afdeling MHNO een voor 15 lesuren p.w. Inlichtingen worden U graag ver strekt dóór de direktie van de school, tel. 05954-2527. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij bewust kiezen voor het Christelijk Onderwijs. Sollicitatiebrieven z.s.m. te zenden aan het Bestuur van de Groninger Chr. Boeren- en Tuindersbond, Praediniussingel 15. 9711 AB Grongingen Na ontvangst wordt U een staat voor het verstrekken van inlichtingen toegezonden. DE INTERKERKELIJKE COMMISSIE KERK EN RECREATIE OOSTVOORNE vraagt een om gedurende twee of vier weken in de zomervakan tie 1981 werkzaam te zijn in hef recreatiegebied „het Kruininger Gors" te Oostvoorne Assistentie zal worden verleend door jongeren, hetzij uil de plaatselij ke kerken, hetzij van elders. Nadere inlichtingen over de aard van het werk. vergoeding, etc. worden u gaarne verstrekt door mevr. F. Goudswaard Torenweg 23, 3235 NS Rockanje (tel. 01884-2593) De Rotterdamse School AdviedDienst werkt ten behoeve van het openbaar, het algemeen bijzonder, het protestants-christelijk en het rooms-katholiek onderwijs. Het beleid richt zich op het verlenen van diensten aan alle scholen in Rotterdam. Recentelijk heeft het bestuur besloten tot een beleidsombuiging. Deze is erop gericht om, vanuit de thans functionerende ravonsgewijzc opzet van de schoolbegeleiding, werkrelaties te bevorderen tussen scholen met een zelfde problematiek. Naast de reguliere, schoolgebondcn begeleiding wordt in het basisonderwijs bijzondere aandacht besteed aan zowel de integratie van het k.o. en l.o. als aan de stimulering van scholen in achterstandsituaoes. In toenemende mate is ook het onderwijs aan anderstaligen van belang. Bij de dienst zijn ongeveer 130 medewerkers werkzaam die over vijf afdelingen verdeeld zijn, te weten: Basisonderwijs, Voortgezet Onderwijs, Onderwijskundige Ondersteuning, Personele en Financiële Zaken, Interne Zaken. Het bestuur van de School Advies Dienst vraagt een It Het takenpakket kan als volgt worden omschreven: het dragen van verantwoordelijkheid voor de uitvoering van hel door het bestuur vastgestelde beleid en het verder vorm en inhoud geven aan dit beleid. E.e.a. in overleg ma de afdelingshoofden en de betrokken medewerkers. Voorts ha in de sfeer van de beleidsvoorbereiding nemen van initiatieven en ha kanaliseren van binnen de dienst levende ideeën. Een belangrijk deel van de taak is verder ha - samen ma de staf - leidinggeven aan veranderingen, die momentcel in de SAD spelen, waarbij overleg met de betrokken medewerkers moet plaatsvinden. Deze veranderingen hebben betrekking op de management structuur, op de interne organisatie van de afdeling Basisonderwijs, op de afstemming van de bcgelcidingsafdeling ma de afdeling Onderwijskundige Ondersteuning, alsmede op de inhoud \-an een aantal functies zoals bijvoorbeeld schoolbegeleider, remedial teacher en psycholoog. Verdere taakdelen zijn: de zorg voor de ontwikkeling van de eigen organisatie, ha verzorgen van ha contact tussen dienst en bestuur, alsmede ha verantwoordelijk zijn voor een goed verloop van de dagelijkse gang van zaken. Uiteraard wordt van de direaeur verwacht, dat hij/zij de dienst naar buiten toe vertegenwoordigt. Naast instanties als ha Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, de Gemeentelijke Inspectie en de afdeling Onderwijs van de Gemeente, zijn dat in toenemende mate andere diensten c.q. instellingen, die ook werkzaam zijn binnen scholen. Hieronder vallen ha Pedologisch Instituut, de Stichting Musische Vorming en ha Bureau Natuur Educatie van de Dienst voor Sport en Recreatie. IK - ■•v Kandidaten voor deze functie dienen op academisch niveau ie kunnen functioneren ma als achtergrond een opleiding op onderwijskundig of pedagogisch gebied Daarnaast wordt ruime ervaring verlangd in een managementfunctie in een multidisciplinair samenwerkingsverband. Kennis van ha onderwijsveld is zonder meer noodzakelijk, terwijl praktische onderwijservaring tot aanbeveling strekt. Van belang is verder affiniteit tot de identiteitsproblemen van ha openbaar en ha bijzonder onderwijs en respect voor de. autonomie daarvan. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij vanuit een zakelijke en slagvaardige instelling op moderne wijze leiding kunnen geven. Ha bezoldigmgsnivcau is vastgesteld op maximaal f 8.712,- pcr maand (exd. toelage 1980), afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer drs. W. van der Molen, hoofd van de secretarie-afdeling Onderwijs, Jeugdzaken en Vormingswerk van de Gemeente Rotterdam. Telefoon 010-173215, of privé 01807-16365. Vacaturenummer 80.1064/16299-019 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties ma vermelding van ha volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan de secretaris van ha bestuur van de Rotterdamse School Advies Dienst, p/a Bureau Personeel voorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam. De Stichting voor Chr. Buitengewoon Onderwijs voor de Streek Nw. Waterweg-Noord te Vlaardingen en de Stichting voor B.L.O. te Maassluis vragen voor de onder hun beheer staande dne scholen (v Houte- school te Vlaardingen. „Het Kompas' en de Martin Luther Kingschool te Maassluis) een voor ongeveer 14.30 uur per week. De te benoemen functionaris zal deel gaan uitmaken van de toelatingscommissies van bovenvermelde scholen. Vereist: een prot. chr. levensvisie. H.B.O.-opleiding maatschappelijk werk. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer W. H. Vos. tel. 01899-19807 (school) of 01899-17348 (thms) Sollicitatiebrieven kunt u sturen naar het sekretariaat van de Stichting, postbus 335. 3130 AH Vlaardingen. christelijk pedagogisch studiecentrum Amersloortsestraat 30. 3871 BT Hoevelaken, telefoon 03495-34214' Het CPS is een landeli|k instituut daf zich bezighoudt met de ontwikkeling en vernieuwing van het onderwijs, vanuit een christelijke levensvisie Wegens toegestane uitbreiding vragen wi| zo spoedig mogelijk een ten behoeve van de afdeling beroepsonderwijs Funktie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal worden ingezet ten behoeve van het koordina- tieprojekt scholengemeenschappen LBO/LBO Dit projekt heeft tot doel scholenge meenschappen te ondersteunen bij nader vast te stellen onderwijskundige en organisatorische ontwikkelingen, met name die welke gericht zijn op de integratie van de onderwijskategorieen beroepsonderwijs waaruit een deelnemende scholen gemeenschap is samengesteld. Dit geschiedt op zodanige wi|ze dat er optimaal gebruik gemaakt wordt van de onderwijskundige mogelijkheden, welke de nieuw gevormde school heeft Funktie-eisen: Van kandidaten wordt verwacht dat zij kennis van en ervaring in het beroepsonder wijs hebben een onderwijskundige danwel sociaal-wetenschappelijke opleiding hebben genoten (bv. doctoraal examen onderwijskunde of sociale wetenschappen, danwel M O.-B pedagogiek) en vanuit een protestants-christelijke levensvisie instemmen met de doelstelling van het CPS de ontwikkeling van het nederlandse schoolwezen vanuit een christelijke levensvisie Rechtspositie; De rechtspositie is nagenoeg overeenkomstig die welke geldt voor rijksambtenaren Dit houdt onder meer in opname in het ABP. toepassing Rijksverplaatsingskosten- besluit en andere rijksregelingen Salariëring kan geschieden volgens de richtlijnen voor medewerkers van de Landelijke Pedagogische Centra, tot een maximum van 6.687.- per moand. afhankelijk van leeftijd en bevoegdheid en exclusief 26.- loontoeslag (Salaris op basis van niveau 01-07-80) Informatie en sollicitatie; Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer W B Duvekot. telefonisch bereikbaar via toestel 146 Belangstellenden voor de funktie kunnen een informatiepakket aanvragen bij de chef personeelszaken. A H Panhuyzen. toestel-152 Zij die voor vervulling van de funktie in aanmerking willen komen, kunnen hun sollicitatie, met vermelding van een curriculum vitae en referenties, binnen lOdagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de waarnemend sekretaris van hel bestuur van het CPS. dr. J H Meesters, postbus 30. 3870 CA Hoevelaken STICHTING OPLEIDING FYSIOTHERAPIE THIM VAN DER LAAN De school voor fysiotherapie Thim der Laan vraagt zo spoedig mogelijk: voor 20 uur per week het is de bedoeling, dat deze functie t.z.t. zal uitgroeien tot een full-time functie; het bezit van een vakdiploma is vereist: salaris volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd, maximaal 1.278.- bruto per maand; premie A.O.W voor rekening van de werkgever. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, p/a Kanaalweg 59 C. 3527 KX Utrecht. Chr. Mavo te Zwartsluis Gevraagd: 1 les natuurkunde 2 lessen nederlands 2 lessen duits Van sollicitanten wordt verwacht dat ze het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Soil, aan de dir. R .D. Leenman Sportlaan 12 8064 BS Zwartsluis Tel.: 05208-1675 school: 2147. REDICHEM COLLEGE Chr. Scholengemeenschap voor Mavo-Meao Generaal Urquhartlaan 21 6861 GE OOSTERBEEK Gevraagd per 1 december 1980 of 1 januari 1981 een voor 23 u op de afdeling Meao met evtl. aanvulling tot een volledige betrekking van een aantal uren handenarbeid op de afdeling Mavo Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overtuigd voorstanders van christelijk onderwijs en kerkelijk meelevend zijn Voor sollicitaties of inlichtingen dient men zich ie wenden tot de directeur J Wilschut. Nassaulaan 25. 6861 DA OOSTERBEEK. tel huis 085-333703. tel. school 085-333616/335250

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28