flcr lid-sou iimnm [F® SINDS IK DE KRANT RONDBRENG BEN IK NOOIT MEER TE LAAT OP SCHOOL. PGEM medewerker/ster personeelszaken souschef tekstverwerking (m/v) elektriciteitsbedrijf voor groningen en drenthe chef (m/v) /eg^ adjunct-accountant 1e klasse UormingsuiEfk uiEfkEnds jongETEn staf medewerk(st)er konsultatie voor programmaontwikkeling A. BELEIDSMEDEWERKER SOCIAAL-ECONOMISCHE PLANVORMING (M/V) B. BELEIDSMEDEWERKER ENERGIEZAKEN (M/V) suldij t)j*| ZATERDAG 18 OKTOBER 1980 TROUWKWARTET r Provinciale Gelderse Elektriciteits- Maatschappij De nv PGEM verzorgt de produktie. het transport en de distributie van elektriciteit in de provincie Gelderland en de beide Flevopolders. Om in de opvolging van de huidige functionaris, die per 1 maart 1981 met pensioen zal gaan, te voorzien worden nu reeds kandidaten opgeroepen voor de functie van De functie houdt in: leiding geven aan ongeveer 15 medewerkers van de typekamer beoordelen op leesbaarheid en correct taalgebruik van aangeboden teksten leiding geven aan de sectie reprografie (3 medewerkers) leiding geven aan 3 medewerksters die de telefoonpost bedienen het verrichten van vertaalwerkzaamheden in en uit het Duits, Engels en Frans het stimuleren van tekstverwerking binnen het bedrijf, met behulp van de aanwezige geavanceerde apparatuur. Wij denken dat deze functie het best vervuld kan worden door iemand tussen 30 en 45 jaar die over goede, leidinggevende en contactuele eigenschappen beschikt zich schriftelijk goed kan uitdrukken in de drie genoemde talen, hetgeen ondermeer moet blijken uit diplomabezit goed op de hoogte is met de Nederlandse taal en zich daarin mondeling en schriftelijk goed kan uitdrukken. Het niveau van de functie schatten wij op het huidige niveau Middelbaar Beroepsonderwijs (MBO). Doch iemand met bijv. HBS-A of B, aangevuld met enkele diploma's handelscorrespondentie, kan eveneens solliciteren. Het personeel van de vennootschap valt onder de bepalingen van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacature "souschef", worden gericht aan de afdeling personeelszaken van de PGEM, correspondentie-adres: Postbus 9039, 6800 EZ ARNHEM. Het EGD verzorgt met ruim 1500 personeelsleden de elektriciteitsvoorziening in de provincie Groningen en het grootste gedeelte van de provincie Drenthe. Voor de afdeling archief en bibliotheek, welke thans 14 medewerkers heeft en waarvan de taken o.m. zijn: - ontvangst, verzending, registratie en archivering van inkomende post - archiefbeheer, waaronder inventarisatie, inrichting, uitlening en vernietiging - beheer bedrijfsbibliotheek - beheer van de offsetdrukkerij en boekbinderij vragen wij een Voor deze functie gelden als belangrijkste eisen middelbare vooropleiding volledige archiefopleiding G O of SOD leidinggevende capaciteiten ruime ervaring in soortgelijke werkzaamheden niet jonger dan 35 jaar Het salaris bij aanstelling zal. afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4033.- bruto per maand bedragen (excl. de toeslag van f 26,-). Oe vakantietoelage bedraagt tenminste 8% De bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedure, terwijl een medisch onderzoek aan de aanstelling vooraf gaat. Nadere functie-informatie kan worden ingewonnen bij de heer K. Uszenga. afdeling personeelszaken, tst. 2408 Belangstellenden kunnen tot 1 november 1980, schriftelijk of telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen bij: afdeling personeelszaken postbus 45 telefoon 050-138633 9700 AA groningen De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijk heid om opgeleid te worden tot adjunct accountant 1e klasse bij de Rijksaccountants dienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de Rijksbelastingdienst. De opleiding wordt mede verzorgd door het Nederlands Instituut van Registeraccountants (NIvRA). De studenten krijgen ook praktische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij een salaris dat thans f 1392,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen gelden i.v.m. het minimum(jeugd)loon hogere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrière verloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een maximumsalaris van f 5277,- per maand. Aan de hogere rangen zijn thans de volgende maximumsalarissen verbonden: accountant 6687,-; hoofdaccountant-titulair f 7286,-; hoofdaccountant f 7942,- per maand. De genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de per 1 juli 1980 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 8% vakantie uitkering en een toeslag van maximaal f 26.- per maand. Om voor de opleiding in aanmerktig te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1681 hopen te komen - van het einddiploma VWO, Gymnasium, Atheneum. HEAO of HBS (met enkele eisen voor het vakkenpakket). Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1981 niet ouder dan 24 jaar (in geval vaf. reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). f Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochui£ verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schrif telijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau Uitvoering Vorming en Opleiding van de Directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 202012500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 67 60. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 0-8542/0156 te vermelden (in linker bovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldings formulier moet uiterlijk op 14 november 1980 door het Ministerie van Financiën zijn ontvangen in verband met het op 8 of 15 december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Belan gegevi Telefi De Landelijke Organisatie Vormingswerk Werkende Jongeren (LOVWJ) houdt zich bezig met belangenbehartiging, vertegenwoordiging en begeleiding van vormingsinstituten voor werkende jongeren. De LOVWJ zoekt een met een volledige weektaak voor het regioteam Noord-Oost, dat de begeleiding verzorgt van de vormingsinstituten in Groningen, Friesland, Drente, Overijssel en Gelderland. Deze konsulent(e) dient (groepen van) instituten d.m.v. voorlichtings-, studie- en werkbijeen komsten te ondersteunen bij het ontwikkelen van vormingsprogramma's en de organisatie daarvan. Om de programmeringsdeskundigheid van plaatselijke werkers te bevorderen zal hij/zij, in samenwerking met hen, scholings- en trainingsprogramma's moeten opzetten en (doen) uitvoe ren. Ook het mee ontwikkelen van programmakaders en hulpmiddelen voor programma's op landelijk nivo, behoort tot zijn/haar taak Vereist is een opleiding op HBO-, MO- of universitair nivo. Wij denken hierbij aan een opleiding op het gebied van onderwijskunde, onderwijspsychologie, onderwijssociologie of andragogie met spec, onderwijs en/of ervaring met onderwijskundige vraagstukken en ervaring in het vor mingswerk en/of onderwijs. Vaardigheden, die nodig zijn voor het opzetten en uitvoeren van scholings- en trainingsprogramma's zijn zeer gewenst. In teamverband kunnen werken is een belangrijke voorwaarde. Van de konsulent(e) wordt ver wacht dat hij/zij in staat is leiding en begeleiding te geven. Kennis van ontwikkelingen op het terrein van vorming en onderwijs voor werkende jongeren is van gropt belang. Vrouwen, die aan de gestelde eisen voldoen, worden - gezien de huidige samenstelling van het regioteam - uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Het begeleidingsteam Noord-Oost is gevestigd te Zwolle. Wonen in het werkgebied op maximaal 45 km afstand van Zwolle is verplicht Salarisgrenzenf 3.156.- (minimaal) tot f 5.277,- (maximaal) per maand Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 1 november 1980 te richten aan de LOVWJ, afdeling Personeelszaken, Postbus 9175,3506 GD Utrecht. Belangstellenden voor deze funktie kunnen op aanvraag een informatiemap krijgen met nadere gegevens over de funktie, de LOVWJ en het vormingswerk werkende jongeren. Telefoon (030)61 18 07. PROVINCIE OVERIJSSEL De onderafdeling economische zaken van de provinciale griffie is belast met algemeen economische aangelegenheden, de energievoorziening en -besparing, arbeidsmarktvraagstukken en sociaal-economische planvorming, de landbouw en het openbaar vervoer. De onderafdeling onderhoudt veel contacten met rijksinstellingen en instellingen op provinciaal niveau. Thans zijn er twee vacatures ontstaan Functie-Informatie: - coördineren van en medewerking verlenen aan de opstelling en penodieke herziening van het meerjang sociaal-economisch ontwikkelingsplan voor de provincie; - deelnemen aan het overleg omtrent de opstelling van streekplannen, voor zover betrekking hebbend op sociaal-economische vraagstukken; - contact onderhouden met de direct betrokken provinciale adviesinstanties op J dit terrein; - de beleidsvoorbereiding inzake de taak van de provincie op het terrein van het openbaar vervoer. Functie-eisen: - academische dan wel daaraan gelijk te stellen opleiding in één der sociaal- economische wetenschappen (sociologie, economie, sociale geografie, bestuurskunde e.d.); - werkervaring van 3 a 5 jaar. bij voorkeur als bestuursambtenaar; - een goed invoelingsvermogen en een zeer goede taalvaardigheid Functie-informatie: - in nauwe samenwerking met anderen meewerken aan de opzet en uitvoering van energievoorzienings- en energiebesparingsbeleid; - contacten onderhouden met die instellingen binnen en buiten het provinciaal apparaat die juist op technisch terrein ondersteuning kunnen bieden aan beleidsvoorbereiding en -uitvoering; - informatiebronnen omtrent ondermeer de technische kant van de ontwik kelingen op het gehele beleidsterrein in schriftelijke en mondelinge vorm toegankelijk maken voor met name de provinciale bestuurders. Functie-eisen: - een hogere beroepsopleiding, alsmede ervanng op technisch terrein. - een mede op ervaring gebaseerde oriëntatie op financiële en bestuurlijke vraagstukken; - een zeer brede belangstelling en goede contactuele eigenschappen, zowel mondeling als schnftelijk. Salariëring Afhankelijk van leeftijd en ervaring voor functie A. maximaal f. 5.277,-en voor functie B. f. 4 497 - boito per maand (exklustef toeslag van f. 26.- bruto per maand). Voor beide functies zijn verdere uitloopmogelijkheden aanwezig Selectieprocedure en inlichtingen De medewerkers van de onderafdeling worden bij de selectie betrokken Nadere inlichtingen voor functie A. kunnen tngewormen worden bij de chef van de onderafdeling de heer mr. J A. Hulsenbek. telefoon 05200-77177. 'oestel 2238 of 05200-33487 (thuis) en voor functie B bij de heer mr. J R. van Dijk, telefoon 05200-77177. toestel 2452. Sollicitaties Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te nchten aan de griffier der staten van Overijssel. Luttenbergstraat 2.8012 EE Zwolle Op de enveloppe voor functie A. s.v.p. vermelden "Soil. 80.36" en voor functie B "Soil. 80.37" In ons gecombineerd verpleeghuis met thans plaats vo 200 patiënten (136 lichamelijk zieken en 64 psycho-gerlal sche patiënten) en na een binnenkort van start gaarv intensieve verbouwing met plaats voor 116 lichamel zieken, 90 psycho-geriatrische- en 10 chronische I mlngspatiënten, willen wij overgaan tot het aanstellen van een die onder directe verantwoordelijkheid van de eko nomisch-directeur onder meer uitvoering geeft aa onderstaand tot het personeelsbeleid behorend takenpakket: adviseren omtrent het te voeren personeelsbe leid aansluitend bij de C.A.O.-Ziekenhuiswezet het bewaken van het personeelsbestand 9 (mede) zorgdragen voor de hieruit voortvloeien de werkzaamheden als werving, selectie, aan stelling introduktie, administratie en registratie: de individuele begeleiding van de medewerkers, jj het stimuleren en begeleiden van opleiding vorming en training: de verstrekking van informatie aan het perso H neel (arbeidsvoorwaarden enz (mede) zorgdragen voor uitvoering van het Soo aal Statuut van de C.A.O.-Ziekenhuiswezen Voor deze funktie zoeken wij iemand, die een beroepsgerichte opleiding op H.B.O.-niveau (richting personeelswerk) heeft genoten; enige ervaring in personeelswerk heeft verworven; een Protestants-Christelijke levensovertuiging heeft; goed in teamverband kan werken; een leeftijd heeft niet beneden 30 jaar; in Zuidhorn of in zeer naaste omgeving wil (gaan) wonen. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zullen wor den vastgesteld in overeenstemming met de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan de heer W. D. de Jong, ekonomisch- direkteur. HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a. 9801 BW ZUIDHORN. Telefoon 05940 - 2631 U>:gaanpe van de Chnsteh/ke vereniging "Het Zannehws met verpleeghuizen te Amstelveen Beekbergen Doom. Vlaardmgen. Zuidhorn en Zwolle

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16