u n n jonge HEAO'er graficom bv vervoersinspecteur (m/v) Studeren met een salaris V//////////////J MEDISCH SECRETARESSI Bibliothecaris(esse) centrale bibliotheekdienst v/oor friesland direktie-sekretaresse/-is direktie-assistent(e) IJsselcentrale "N boekhoudkundige kracht directiesecretaresse SYSTEEM PROGRAMMEUR m/V Intercedenten (m/v) direktie sekretaresse fulltime sekretaris/esse G ZATERDAG 18 OKTOBER 1980 TROUWKWARTET TEI Prot. Chr. H.B.O.-J., Zwolle tel.: 05200-43845 Gevraagd zo spoedig mogelijk: voor 20 uren. Taken: Ontsluiting, uitbreiding en sanering boekenbezit Beheer tijdschriftenbe stand en mediatheek. Opzet doku- mentatiecentrum. Informeren over en uitlenen van mate rialen aan docenten, studenten. Bibliotheek integreren in de opleiding. Opleiding B D A. of G O met belangstelling voor het kind en zijn pedagogisch klimaat. De sollicitatiecommissie ontvangt graag uw sol licitatie aan de Eemlaan 54. 8032 EB Zwolle De in ons bezit zijnde sollicitaties handhaven wij. voor een functie bij de rijksbelastingdienst De Rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleur van 's Rijks belastingen. De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld en uit het controleren van administraties van ondernemers. Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1981 aanvangt en ongeveer 3 jaar in beslag neemt, wordt het volgende maandsalaris toegekend 17-jarigen: f 1024.60; 18-jarigen: f 1164.30. 19-jarigen f 1304.-: 20-jarigen: f 1443.70; 21-jarigen: f 1583.50: 22-jarigen: f 1723,20 en 23-jarigen en ouderen f 1862.90 Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A. Het salaris bedraagt dan f2734.- per maand 'voor 21-jarigen en ouderen: voor jongeren geldt een aftrek van f201.- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn Aan de hogere rangen zijn de volgende maximum salarissen verbonden: hoofdcontfoleur f4033.- per maand; hoofdcontroleur A f 4497.- per maand; referendaris f 5277,- per maand. De genoemde salarisbedragen gelden per 1 juli 1980 en zijn exclusief 8% vakantieuitkering en een toeslag van f 26.- per maand (de toeslag wordt verminderd met f 1.95 voor ieder jaar dat men jonger is dan 21 jaar). Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van ten minste het diploma MEAO. HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding. Indien u in 1981 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aanmelden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1981 niet ouder te zijn dan 40 jaar. Over de opleiding voor en de functie van controleur is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van vacaturenummer 0-8541/0156. Telefonische aanvragen (070) 76 67 60. Het zich In de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 14 november 1980 door het Ministerie van Financiën te zijn ontvangen In verband met het In december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. De Stichting Centrale Bibliotheekdienst voor Friesland (C.B.D.) is de overkoepelende organisatie van de openbare bibliotheken in Friesland met 400 personeelsleden. Op het hoofdkantoor te Leeuwarden (NijlSn) is plaats voor een voor 24 uur/week De werkzaamheden bestaan uit o.a.: notuleren van vergaderingen van bestuur, direktie e.d.; vastleggen van de in die vergaderingen genomen besluiten; verzorging van korrespondentie t b v. bestuur en direktie. inclusief typewerk zaamheden: bijhouden van direktie-agenda's; verzorgen van bestuurs- en direktie-archief Gevraagd: middelbare school, gevolgd door (tenminste) een sekretaresse-opleiding ruime ervaring op een sekretariaat. bij voorkeur ook als direktie-sekretaresse het vermogen om met grote mate van zelfstandigheid deze vertrouwelijke funktie te vervullen. kennis van de Friese taal. dan wel de bereidheid Fries te leren lezen en verstaan: een leeftijd van tenminste 24 jaar Voor een kandidaat die beschikt over zeer goede redaktionete en kontaktuele vaardigheden bestaat de mogelijkheid tot uitbreiding van het dienstverband tot 40 uur/ week als De extra taken liggen dan voornamelijk op het gebied van de interne kommunikatie, zoals het redigeren van het informatieblad voor bestuurders van de plaatselijke bibliotheken en van het mededelingenblad t.b.v. het personeel Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure Rechtspositie en salaris: volgens de CAO-Openbare Bibliotheken; salans max. 3.350.- per maand, bij 40 uur/week. sekundaire arbeidsvoorwaarden vergelijkbaar met die bij de overheid Inlichtingen: bij de huidige direktiesekretaresse. mw S. L de Boer-de Vries of bij de algemeen direkteur. dhr H. W ter Schegget. tel. 05100-31125. Sollicitaties: uiterlijk 27 oktober 1980 te nchten aan de C.B.D aid personeelzaken. Postbus 530. 8901 BH Leeuwarden. M/V N.V. Electriciteits-Maatschappij IJsselcentrale verzorgt de opwekking, het transport en de distributie van elck triciteit in Overijssel en Zuid-Drenthe. Bij de IJssel centrale werken circa 1500 mensen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zwolle. Voor de bedrijfsadministratie van ons produktiebedrijf te Harculo vragen wij een Functie-informatie: De afdeling heeft tot taak inzicht te verschaffen in de ontwikkeling van het koStenpakket van circa 300 mil joen gulden per jaar. Doel is een betere beheersbaarheid van deze kosten te bereiken De aan te stellen functionaris zal tot zijn taakgebied kunnen rekenen: het opzetten en verzorgen van de rapportering inz energie-uitwisseling; het mede verzorgen van, respectievelijk meewerken aan de rapportering van de brandstofkosten en de begrotingen voor de gehele afdeling produktie. Een medisch en een psychologisch onderzoek zullen deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G J. Mollink, chef van deze afde ling, of de heer G. Kluvers van de afdeling Personeels zaken. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan de afdeling Personeels zaken van orize maatschappij, onder vermelding van nummer TR/7228/104 N.V. Electriciteits-Maatschappij Postbus 80 8000 A8 Zwolle Telefoon 05200 7 14 44 Gereformeerd Bejaardentehuis Huize 'DE SCHUTSE' Hemsterhuisstraat 123 1065 JX Amsterdam Telefoon 150666 Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een Voor deze gevarieerde werkkring, die mogelijk heid biedt tot promotie, zoeken wij iemand die met enthousiasme zijn administratieve werk zaamheden kan combineren met het onder houden van goede kontakten met onze bewoners. Verdere vereisten voor deze funktie zijn: een positief prot. chr. levensovertuiging; voltooide Mavo-opleiding, aangevuld met het praktijkdiploma boekhouden. Het salaris is volgens de CAO voor Bejaarden tehuizen, rekening houdend met leeftijd en erva ring. Bij definitieve aanstelling vindt opname plaats in Cel w f one Cebeco-Handelsraad is een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperaties voor de Land- en Tuinbouw zijn verenigd Samen met zijn leden-coöperaties verzorgt Cebeco-Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders Op het secretariaat van de divisie Mengvoedergrondstoffen is de vacature ontstaan van WNationale coooer.il.eve aan - en verkoopvcrcnigmg voor land- en tuinbouw ba Voor deze funktie zoeken wij een ervaren kracht met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een secretaresse opleiding. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan Cebeco- Handelsraad. afdeling Personeelszaken. Postbus 182. 3000 AD Rotterdam CEBECO-HANDELSRAAD O Het automatiseringscentrum van Perscombinatie N. V., de uitgever van o.a. de dagbladen Volkskrant, Trouw en Het Parool Welke toepassings programmeur wil worden opgeleid tot Wij willen de kans bieden aan een ervaren toepassings programmeur (PL/1die belangstelling toont voor de systeemkant van het computer gebeuren, om te worden opgeleid tot een volwaardig systeem programmeur voor Graficom B.V. Binnen Graficom gebruiken wij een IBM 370/148 van twee megabyte met DOS/VSE; CICS, DL/1DMS, LIBRARIAN Er is een groeiende ontwikkeling richting Data Bases. De systeem programmeurs selecteren, genereren en onderhouden de systeem-software. Wij zoeken kandidaten, die een stap willen doen op de automatisenngs-ladder en die bereid zijn een opleiding te volgen. Een ieder die nadere inlichtingen wil ontvangen, wordt verzocht H. van der Bruggen op te bellen (020-5622535). Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V. t.a.v de heer N Burgers. Wibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/104 Randstad bv is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor. met vestigingen in Nederland. Duitsland. Belgie. Engeland en Frankrijk Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel Enerzijds ten behoeve van het bedrijfsleven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen. die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandigheden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren Voor onze vestigingen in Amsterdam zoeken wij Hun taak zal zijn - het ontvangen, selekteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel Wij verwachten van hen: - leeftijd van 21 tot 25 jaar - een HAVO of VWOdiploma - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit. Wij bieden, naast verdere emolumenten, een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Randstad Uitzendbureau bv. t a v liesbeth Uil Kalverstraat 196. 1012 XH Amsterdam randstad uitzendbureau Op ons direktie-sekretariaat ontstaat per 1 januari a.s. een vakature voor een Graag komen wij in kontakt met kandidaten, die een ruime ervaring hebben in een soortgelijke funktie, bij voorkeur binnen de gezondheidszorg. Sollicitaties te richten aan hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 ÉV Breda, onder vermelding van kodenummer TR 041. in i iljïï In de Chirurgenmaatschai van het Diaconessenhuis te Heemstede (Chirurgen V H Haag. Dr H W R Siebbeles. Dr. A Labrie) bestaat per 1 januari 1981 vacature voor Inlichtingen worden gegeven o Dr A Labrie tel 023-319310 Sollicitaties met opgave van reterentit richten aan Me/. M A P Rijbroek, cfc gisch secretariaat. Diaconessenhuis. dellaan 2 Heemstede Het ICGJ (landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk) te Driebergen is er organisatie die in samenwerking met de aang* slofen Plrovincialel en Rtegionalel CG/soi steuning en dienstverlening aan het jeug< biedt. Wij zoeken een Tot zijn/haar taak behoort am.: Assisteren bij de opstelling van agenda's enl verzorgen en bewaken van de verspreidi stukken; Hetopnemen (steno) van besprekingen en I komsten, w.o. bestuursvergaderingen,- Het zelfstandig indelen en (laten) typen brieven, verslagen, rapporten e.d., Hef verzorgen en bewaken vei de korresi dentie, afspraken en archivering, Hef afhandelen en zonodig doorgeleiden telefoon en bezoek. Voor deze funktie vragen wij iemand met: enige ervaring die zelfstandig kan werken,- k goede kontaktuele eigenschapper bereidheid tot onregelmatig werk; protestants christelijke beginselen,- sekretariootsopleiding en evt. andere vokdiploma\- minimum leeftijd von 21 jaar Salariëring en overige arbeids voorwaarden naor de CAO-weiz -awerk/.ejj en jongerenwerk. Informotie over de fur.ktie kan worden verkrega bij hef ICGJ. telef. 03438-16341 ts». 122 Eduord Pijlman. Sollicitaties binnen 14 dogen na verschijning v dif blad aan het ICGJ, ofd. Personeelszaken, Postbus 99,3970 A Driebergen landelijk centrum voor W gereformeerd jeugdwerk sic op aa tei Df ba PERSCOMBINATIE TRANSPORT B.V. is het transportbedrijf van Perscombinatie N. V., uitgeefster van Het Parool, Trouw, de Volkskrant en diverse nieuws- en advertentiebladen. Op de afdeling Transportvoorbereiding is ten behoeve van het uitbesteed vervoer een vacature ontstaan, voor de duur van 1 jaar, voor de functie van De vervoersinspecteur. die rechtstreeks rapporteert aan de beheerder uitbesteed vervoer, vervult de schakelfunctie tussen Perscombinatie Transpor! B V en de groep derdenvervoerders (zie organisatie-schema) Organisatieschema Transportvoorberelding Adj. Coörd. Service groep Werkvoorb. j j PI. analyse j Uitb. very""* Verv. insp. De vervoersinspecteur houdt zich hoofdzakelijk bezig met de controle op en het begeleiden van de groep derdenvervoerders en zal tevens belast worden met het werven van nieuwe derdenvervoerders. Tot zijn werkzaamheden behoren verder het behandelen en afwikkelen van klachten, het doen van voorstellen tot het optimaliseren van hoofd- en subroutes en het controleren c.q. proefrijden van nieuwe routes. De vervoersinspecteur heeft de beschikking over een bedrijfsauto. De werkzaamheden worden zowel in dag- als nachtdiensten uitgevoerd. Voor het goed uitoefenen van deze zelfstandige functie denken wij aan kandidaten met: een opleiding op middelbaar onderwijs niveau een goede uitdrukkingsvaardigheid zowel mondeling als schriftelijk goede contactuele eigenschappen als woonplaats de omgeving van Lelystad of Den Bosch bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Nadere inlichtingen over.deze functie kunt u verkrijgen bij de heer W. Touber. tel.: 020-5622381 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan Perscombinatie Transport B.V.. afdeling Sociale Zaken. Wibautstraat 131.1091 GL Amsterdam t.a.v. de heer M. Smeulers

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14