Dit is de nieuwste, superabsorberende tampon van Tampax. En wat valt u onmiddellijk op? Juist. Géén inbrenghuls. En toch van Tampax. Daarom is 't geen gewone tampon. De tampon die u nu gebruikt is van watten gemaakt en kan alléén in de breedte uitzetten, 't Idee van een kurk dus. De Tampax tampon met superabsorberende vezels zet niet alleen in de breedte, maar ook in de lengte uit en voegt zich daardoor op natuurlijke wijze naar 't binnenste van de vagina. Dat geeft een betere bescherming en een absoluut veilig gevoel. Zonder hinderlijke lekkages. Bovendien heeft deze nieuwe, voorgevormde Tampax tampon zonder inbrenghuls een échte gladde ronde top en een handige uitsparing onderin. Is daardoor gemakkelijker in te brengen. Het koordje is over de gehele lengte doorgestikt zodat de tampon eenvoudig, snel en hygiënisch verwijderd kan worden. Voor vrouwen die de voorkeur geven aan tampons zonder inbrenghuls, is er dus nu een tampon die Tampax heet en alle zekerheid geeft. De nieuwe, voorgevormde Tampax tampons zonder inbrenghuls zijn er in een handige, gemakkelijk mee te nemen verpakking van 10 stuks en een voorraadverpakking van 30 stuks. Regular in de groene verpakking voor de gemiddelde menstruatie, Super in de blauwe verpakking voor de zwaardere menstruatie. Nu verkrijgbaar bij uw supermarkt of drogist. TAMPAX tampons. Nu ook zonder inbrenghuls de zekerste Uittrekkoordje, over de gehele lengte I doorgestikt Afgeronde top voor gemakkelijk inbrengen -Tampax tampons passen u altijd omdat ze naar 3 kanten uitzetten -Speciale superabsorberende vezels voor volledige bescherming "Holte voor dag en nacht vingertop "Gewone tampons van watten zetten alléén in de breedte uit. Tampax tampons met superabsorberende vezels passen altijd omdat ze óók in de lengte uitzetten Gedeponeerd handeb P— 'O Super re9u!or

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18