r k FAMILIEBERICHTEN docent(e) voor de lessen: Nederlands 14I.U. bestuurssecretaris m/v WOENSDAG 15 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET P 8 - RH I kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo- p nisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Lieve opa van Kampen heel hartelijk gefelici teerd met uw 60ste ver jaardag. Mare. Jan-Kees. Dirk en Annemieke Op woensdag 22 oktober hopen onze ouders en grootouders M. van 't Zelfde en J. E. van 'I Zelfde-van Biezen de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Namens hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen van Bemmelenstraat 16. 2313 RB Leiden Bezoek aan huis wordt te druk voor de Bruid, Dus spaart het u weer een wandeling uit. Met een schriftelijke attentie of wat het ook zij. Geloof ons, daarmee zijn ze samen heel erg blij. 15 oktober 1925 15 oktober 1980 Dankbaar zijn wij met onze ouders, grootouders en overgrootouders Y. Hovenga en T. Hovenga-Kooiman dat zij vandaag 55 jaar getrouwd zijn. Wij vieren dit jubileum in familiekring. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen 1619 XL Andrijk, 15 oktober 1980 Keizerskroon 30. Deventer, 9 januari 1927 Enschede, 't Kleyne Vaert, 11 oktober 1980 Tettje Pluim Echtgenote van Rienk Hooijsma „In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen anders zou Ik het u gezegd hebben want Ik ga heen om u plaats te be reiden." Johannes 14:2 Enschede. 't Kleyne Vaert. Rienk Hooijsma Deventer, G. A. K. Pluim J. Pluim-Horst Amsterdam, Johanna Hooijsma West-Berlijn, Peter Winzeler Kring van Dorth, Poppe Hooijsma Corry Janse Rotterdam. Gé Wiltenburg Glanerbrug, Geertje Hooijsma Wekerom, Aukje Hooijsma Glanerbrug, Alexander Hooijsma De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 15 oktober om 13.30 uur in de Geref. Kerk, Schipholstraat 41 te Glanerbrug. Condoleance graag schriftelijk: Dirk Hartogstraat 8, 7534 BX Glanerbrug. Allen die werkzaam zijn in het verpleegtehuis t Kleyne Vaert te Enschede: hartelijk dank voor jullie inzet en kracht die we mochten Psalm 121 (oude berijming) Moegestreden, maar in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland ging van ons heen onze lieve vrouw en moeder Adriana Maria de Bruijn-de Bruin op de leeftijd van 52 jaar. J. de Bruijn Joke en Huub Rob 8251 XC Dronten. 13 oktober 1980 Bakboord 6 De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 16 oktober om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Dronten. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden om 14.00 uur in „Open Hof' te Dronten. Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst vanaf 13.30 uur in „Open Hof'. Liever thuis geen bezoek. Heden heeft God na een langdurige, moedig gedragen ziekte toch nog plotseling tot Zich genomen, mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Gijsbertje van Kouterik-Verhoeff in de leeftijd van 62 jaar. Maarssen: G. van Kouterik Jaap Jos Bert Annelies Maarssen, 13 oktober 1980 Herenweg 7A, 3602 AM Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 17 oktober a.s. op de Ned. Herv. begraafplaats te Tienhoven (Utr.). Rouwdienst om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk. Gelegenheid tot condo leren donderdag 16 oktober van 19.00-20.00 uur in Huize Maria Dommer, Vondelstraat 1 te Maarssen. (2e ingang). In vertrouwen op zijn God is van ons heenge gaan onze lieve broer en zwager Rengert Johannes Jacobus van Kesteren op de leeftijd van 70 jaar. Amstelveen: J. Verburg M. Verburg-Vroegh Amstelveen: C. van Kesteren-Kramer Aalsmeer: H. C. Neefjes-van Kesteren W. Neefjes Amsterdam: A. W. Engel-van Kesteren W. Engel Prinsenbeek: G. J. C. van Kesteren J. J. van Kesteren-Pruissen Leidschendam: M. J. Langestraat-van Kesteren P. Langestraat Rozenburg: A. C. Pruissen P. Pruissen-Zekveld 2151 TD Nieuw Vennep. 12 oktober 1980 Kalslagerring 236 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 16 oktober om 13.30 uur in de aula op de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizer- weg, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Uit onze familiekring is plotseling weggeno men onze fijne zwager Rengert Johannes Jacobus van Kesteren Echtgenoot van A. M. v.d. Zwaard, oud 70 jaar. Aalsmeer: M. de Vries-v.d. Zwaard J. de Vries Aalsmeer: P. v.d. Zwaard E. v.d. Zwaard-Sparnaay Vijfhuizen: J. v.d. Zwaard A. H. v.d. Zwaard-Kraan Nieuwerkerk a/d IJssel: J. v.d. Zwaard A. J. v.d. Zwaard-Man Aalsmeer, 13 oktober 1980. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. In dit geloof is ontslapen onze lieve zuster en schoonzuster Hendrika Siemons-van Egmond weduwe van Harmannus Siemons Voorschoten: C. H. C. van Egmond-Schut Zeist: A. Eggink-van Egmond Utrecht: W. Busstra-van Egmond B. Busstra Utrecht: G. A. van Egmond Eindhoven: W. van Egmond-Plug Schiedam: W. van Egmond C. J. van Egmond-Plug Hengelo (O): B. H. van Egmond L. A. van Egmond-Vasmel Bilthoven, 13 oktober 1980 Want elk huis wordt door iemand ge bouwd, maar de bouwmeester van alles is God. Heb. 3:4 Ons erelid en oud-voorzitter Willem van Mourik is maandag 13 oktober 1980 door zijn Heer thuis gehaald. Wij gedenken hem in grote dankbaarheid. Historische Kring Terpengebied Ferwerderadeel. Op zondagmorgen heeft de Heer tot Zich geno men onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder Grietje Blokland-Slob weduwe van Arie Blokland oud 87 jaar. „Dan ga ik op tot Gods altaren tot God mijn God de bron van vreugd." Giessenburg: A. L. Vervelde J. G. Vervelde-Blokland Arnhem: A. P. Blokland G. J. Blokland-Bunt Leerdam: F. Brouwer N. Brouwer-Blokland Leerdam: W. A. Blokland A. Blokland-Stuij Almkerk: L. C. P. van de Schee A. van de Schee-Blokland klein- en achterkleinkinderen Leerdam, 12 oktober 1980 „Huis ter Leede", kamer 403 Correspondentieadres: F. Brouwer. Schaikseweg 41 4143 HC Leerdam. Dienst van Woord en Gebed in de gereformeer de kerk te Noordeloos op donderdag 16 okto ber om 13.30 uur waarna de begrafenis plaats vindt te Hoornaar. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 15 oktober van 20.00-21.00 uur in „Huis ter Leede" te Leerdam en na afloop van de begrafenisplechtigheid in het Dorpshuis te Noordeloos. Die u roept, is getrouw zal het ook doen". Hij Nog onverwacht is van ons heengegaan op de leeftijd van 71 jaar mijn lieve man, onze dier bare vader en opa Johannes van 't Hul oud-rector Carolus Clusiuscollege, Zwolle Zwolle: A. van *t Hui-van Beek Gorinchem: P. J. Goossens-van 't Hul J. Goossens t Harde: J. C. Jorritsma-van 't Hul M. Jorritsma Zwolle: D. J. van 't Hul N. van t Hui-Ho Ermelo: J. J. van 1 Hul en kleinkinderen 12 oktober 1980, Heinoseweg 12-L 8026 PC ZwoUe. Geen bloemen. Thuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers Nieuwe Markt 16. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 16 oktober a.s. om 14.00 uur in de Emmauskerk van de Herv. gemeente, Cam- pherbeeklaan, Berkum, waarbij gelegenheid het condoleantieregister te tekenen. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatshebben. Met ontroering geven wij kennis van het over lijden van de heer J. van 't Hul Hij was als rector van 1962-1974 verbonden aan onze school, het toenmalige Christelijke Lyceum te Zwolle. Met diepe dankbaarheid herinneren wij ons zijn grote toewijding voor zijn werk en de intense belangstelling die hij voor zijn leerlin gen had. God sterke mevrouw Van 't Hul en haar kin deren. Namens de schoolgemeenschap van het Carolus Clusius College L. J. Bloemsma, voorzitter, A. C. Versloot, rector Zwolle, 14 oktober 1980 Met ontroering vernamen wij dat overleden is de heer J. van 't Hul Gedurende vele jaren heeft hij onze vereniging gediend als bestuurslid en voorzitter. Met dankbaarheid denken wij terug aan alles wat hij verricht heeft, niet slechts voor ons, maar voor het gehele Christelijk voortgezet onderwijs. Namens het bestuur van de vereniging van Christen-docenten bij het voortgezet onderwijs: R. Hartman, voorzitter J. Smink, secretaris Dordrecht, oktober 1980. De Heere heeft tot Zich genomen onze bemin de zwager A. Lever Amstelveen: S. Brouwer Nuns peet: M. Brouwer Heerenveen: L. Brouwer G. Brouwer-van Lith Heerenveen: G. Brouwer-Bos Koog a/d Zaan: A. A. C. Zwart-Brouwer S. Zwart Jzn Amersfoort, 11 oktober 1980 Evenals een moede hinde naar het klare water smacht, schreeuwt mijn ziel om God te vinden, die ik ademloos verwacht. Ja, ik zoek Zijn aangezicht. God van leven, God ran licht. Wanneer zal ik Hem weer loven, juichend staan in zijn voorhoven Psalm 42:1 Heden ontsliep kalm en vredig na een langdu rige liefdevolle verpleging in Huize Waelestein, in haar Heer en Heiland, onze zeer beminde moeder, behuwd-, groot-, overgrootmoeder en tante Maaike Wander Geboren van der Burgh, in de ouderdom van ruim 91 jaar. Uit aller naam: C. L. Wander 13 oktober 1980 Huize „Waelestein" Schulpplein 50 Correspondentie-adres: C. L. Wander Middelharnisstraat 5 3086 GE Rotterdam Onze moeder en oma is opgebaard in rouwka mer van „Waelestein" (ingang Schulpplein 46). Bezoek en gelegenheid tot condoleren donder dagavond van 19.00 uur-19.30 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden vrijdag 17 okto ber a.s. in rouwkamer van „Waelestein" om 11.00 uur waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Zuider Begraafplaats, Slinge 50 Rotterdam Zuid om 11.50 uur. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van de heer drs. B. von Berg leraar klassieke talen Wij gedenken met dankbaarheid het werk dat hij gedurende bijna 20 jaar. eerst aan het Woltjer Gymnasium en vervolgens aan onze scholen, heeft kunnen doen. Amsterdam, 15 oktober 1980 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in de regio Amsterdam dr. J. J. Vasmel, voorzitter mevr. mr. W. J. Boon, secretaris Totaal onverwacht is ons door de dood ontval len mijn lieve man, onze vader en schoonzoon Jan Valk in de leeftijd van 60 jaar. Ons verdriet is groot. Toch is onze herinnering aan zijn geloof en werkzaam leven een grote troost. Wij geloven dat hij nu zijn Heer eeuwig mag dienen. Zaandam: Co Valk-Groenhuijzen Bert Flip en Ankie Wageningen: Jeroen en Laetitia Zaandam: Martijn Hoek van Holland: familie A. Prijs-Bakker 1508 XD Zaandam. 14 oktober 1980 Hof van Zaenden 53. Gelegenheid tot condoleren donderdag 16 ok tober van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcen trum van de Associatie en Barbara. Jan van Scorelstraat 9 (bij Vincent van Goghweg) te Zaandam. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij- dag 17 oktober om 10.30 uur in de Noorderkerk aan de Heijermansstraat 127 te Zaandam De ze dienst zal worden geleid door ds J. v.d. Brink waarna de teraardebestelling zal plaats hebben om 11.30 uur op de algemene begraaf plaats Zuidelijk 421 te Zaandam. Vertrek van Hof van Zaenden 53 om 10.15 uur. Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. De wijkkerkeraad-Noord van de Gereformeer de kerk te Zaandam geeft met grote ontstelte nis kennis dat op Zijn tijd, maar voor ons onverwacht, God tot zich heeft genomen de voorzitter van onze diakonie. Jan Valk in de leeftijd van 60 jaar. Gemeente en kerkeraad blijven in grote dank baarheid gedenken hoe hij tal van jaren zich heeft ingezet voor de kerk van zijn Heer. Moge diezelfde Heer zijn vrouw, kinderen en familie de kracht geven, dit plotseling verlies te dragen. Zaandam, 14 oktober 1980 Namens de wijkkerkeraad: Ds J. v.d. Brink A. Visser, praeses J. J. v.d. Beek, scriba TIMMERHOUT alleen hel beste Zweedse vurenhout van splinter tot vloerbalk. Bij ons meer maten en langere lengten tot 5 meter Reeds 45 jaar de grootste hout- WESTERHOUTHANDEL BOXTEL Cath. Beersman Tel 258888-764046 VAN GIPSPLATEN voor brandvrije plafonds. Breedte 60 cm lengte van 260 cm tot 480 cm met ronde kanten Dikte 10 mm. Uit voorraad leverbaar Voor onze klanten te huur BUKAMA met-automaat WESTERHOUTHANOEL van BOXTEL Cath Beersmansstraat Tel 258888-764046 Chr. L.H.N.O School „De Wiekslag" - Smilde Tal. 05927 - 2516 l.v.m. ziekte zoeken wij voor z.s.m. voor tijdelijk een Engels 12I.U. Aanstelling plm. 3 november a s Combinatie van vakken is mogelijk. Sollicitaties z.s.m. te richten aan de Drentsche C.B.T.B.. Postbus 165. 9400 AD Assen Goed idee voor bont eerst kij ken bij de Bontkonlngl! Enorme sortering korte en lange BONT MANTELS. nu nog lage pnjzenl! Met garantie. Oesgew. zeer soe pele kredietservice De Bontko ning, Hoogstraat 97, Rotterdam- C. tel. 010 - 117 117. Bij koop eisgekJ binnen geh. Ned v. 2 pers. terug. Koopavond tot 21 uur geopend Door een blik op het kruis is er Leven en Heil, r- is er Leven voor u en voor Bundel Johan de 1 In volle zekerheid des geloofs is in zijn H, Heiland ontslapen onze lieve vader, gro overgrootvader, onze pleegvader Dirk Loef sinds 3 sept. 1968 weduwnaar van Annigje Gelderblom in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Veenendaal: A. Loef W Loef-Klok Amsterdam: J. BI ijleven-Loef J. Blij leven Zoeter meer: N. Roos-Loef I. J. Roos Veenendaal: W. Uitten bogaard Zoetermeer. E. den Hollander-Loef J. G. den Hollander Wierden: A. Borger-Loef H. Borger Boskoop: J Loef F. Loef-Zaal J. Loef J. F. Loef-van Gent M. A. A. Schoemaker-Loef A. Schoemaker Vriezen veen: C Loef D. Loef-Borger Boskoop: A. Loef A. Loef-van Tienhoven HA, te scht atie er ivid albe ror an ste st-: l'n ten bed V( be in IB t ziel Brielle. Z. I. Molnar G. R. Molnar-van Spronsen klein- en achterkleinkinderen boskoop, 13 oktober 1980, Parkzicht 9. Corr. adres: J. Loef J. H. van Straaten van Nes-plantsoen 18, Boskoop. Woensdagavond is. in het Bouwcentrum Gc 4vel westraat 18, te Boskoop, van 19.30 tot 20.30» i..e gelegenheid tot condoléancebezoek. - De teraardebestelling is bepaald op dondert 16 oktober om 14.00 uur en zal plaatshebba |ac IE hei Bei bit le vei - LUX! de algemene begraafplaats aan de Roeme Boskoop. Voor uw bewijs van deelneming ontvangei heengaan van mijn geliefde zuster en tante Nies je Kort betuigen wij onze oprechte dank. Het i persoonlijk en schriftelijk tot uitdrukking g was voor ons een grote troost en zal steeds in dl re herinnering blijven. Uit aller naam: M. E. Kort Rijnsburg, oktober 1980 Abdijlaan 5. tfce BONTAANBIEDING Het «paleis gaat ook in nog door prijzen waarvan U zuil zeg- 20% 25% beneden de nale waarde'! Volle garantie. CreduHservice mogelijk. Het ntpalela. Hoogstraat 153 etgangersgebied) Rotterdam- tel. 010-143337. Reisgeld v 2 pers vanuil geh. Nederland bt| koop terug Koopavond tot 21 uur BONTAOVIESft Nu t 841 Fransstraat 75 (vijl «na Rotterdam-C., l Reisgeld v. 2 koop vergoed, pend. s Maandags ga* f TTI Uil T If 'ITL'L'U1!1 Wie'savonds2è3<k XlJCil Llfl A lil ilvli gées ftjca Exce. neemt zorgt onopvallend voor een betere spijsvertering. Vat een zachte, verantwoorde stimulans. Slechte stoelgangeis vS den Fuca Excellent een hele opluchting. Uitsluitend bij uw apo- ÏSESHflS PLANTAARDIGE FUCA EXCELLENT S - tenri Icor nederiandse christelijke radio verenigini De Raad van Bestuur van de NCRV, is als dagelijks bestuur belast met de eindverantwoordelijkheid voor het functioneren van het omroepbedrijf, diverse stafafdelingen en de Vereniging. Daarnaast heeft de Raad van Bestuur inbreng in diverse gezamen lijkheidscolleges in de omroep. Om haar bij te staan in deze taken zoekt de Raad van Bestuur een Het gaat om een gevarieerde en zelfstandige functie rechtstreeks ressorterend onder een lid van de Raad van Bestuur. Deze nieuwe medewerker zal worden belast met secretariaatswerk zaamheden ten behoeve van de Raad van Bestuur en (bestuursj- commissies, waarbij het zwaartepunt zal liggen op de voorberei- ding. de notulering en verslaglegging van deze vergaderingen en de bewaking van de uitvoering van genomen besluiten. Daarnaast zal deze medewerker een adviestaak hebben bij besluit vormingsprocedures. Het lijkt ons dat de kandidaat dient te beschikken over: ruime ervaring als bestuurssecretaris universitaire opleiding in de juridische richting of een HBO- opleiding zoals HEAO, economische richting goede contactuele eigenschappen belangstelling voor het werkterrein van de omroep goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris voor deze functie loopt tot maximaal 5.490,46 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Verder kan de NCRV bogen op goede secundaire arbeidsvoor waarden. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wil verwachten van nieuwe personeels leden. dat zll zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt u tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV afdeling Personeelszaken, Postbus 330. 1200 AH Hilversum, met vermelding van SPO/6 i ooknerv cilia ode eer leen

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12