veldwijk vraagt: direkteur m WAARNEMEND HOOFD KINDERAFDELING xoniwhui verpleegkundige een verpleegkundige voor de anaesthesie verpleegkundigen diaconesseitijuis "Breda afdelingshoofd (m/v) PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK ERMELO vJüürdJjjy^jj psycholoog leidinggevend verpleegkundige vJüCLrdJjJcjzd leerling-ziekenverzorgende ZATERDAG 11 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET 2i /ff Vo< mi w' Voor het Van Dam Ziekenhuis zoeken wij een voor de KLASSE-AFDELING (22 bedden) met chirurgische en interne patiënten. De verpleegkundige gaat in een team van 18 kollega's (1 hoofdverpleegkundige, 1 waarnemend hoofdverpleegkundige, 2 verpleegkundigen, 1 ziekenverzorgende, 1 afdelingskeukenassistente, 1 afdelings secretaresse, 1 praktijkbegeleidster en 10 leerling-verpleegkundigen) de patiën ten verplegen. Na gebleken geschiktheid kan na 1 jaar een staffunktie worden aangeboden. Mevrouw J. van den Hatert, verpleegkun dig direkteur, is gaarne bereid u nadere informatie te geven. Telefoon (010) 36 46 44, toestel 140. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de heer M. Krijnen, hoofd Perso neelszaken van Van Dam-Bethesda Ziekenhuis, Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115, 3015 LD Rotterdam. STICHTING VAN DAM BETHESDA ZIEKENHUIS De Stichting Van Dam Bethesda Ziekenhuis heeft als doelstelling de ex ploitatie (op Protestants-Christelijke grondslagvan voorlopig 2 ziekenhuizen. Beide ziekenhuizen zullen op middel lange termijn als een organisatie over gaan in een nieuw te bouwen ziekenhuis te Spijkenisse. het i roessingh Het Roessingh is een revalidatiecentrum waar lichamelijk gehandicapten, zowel volwassenen als kinderen worden behandeld. Op de afdeling Maatman, bestaande uit 40 bedden voor volwassen patiënten, ontstaat op korte termijn een vakature voor de funktie van HOOFD VERPLEEGKUNDIGE (M/V) De belangrijkste taken van de hoofdverpleeg kundige zijn o.a. de zorg voor een optimale organisatie rond de behandeling van patiënten en een goed arbeidsklimaat. Het onderhouden van kontakten met familie leden van patiënten en een goede samen werking met andere disciplines betrokken bij de behandeling van revalidanten zijn eveneens belangrijke taakelementen binnen deze funktie. Voor deze funktie zoeken wij iemand die in het bezit is van het diploma A-verpleegkundige terwijl een stafdiploma of een daarmee verge lijkbare opleiding gewenst is. Kandidaten dienen te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen, terwijl studiefaciliteiten gericht op de funktie aan wezig zijn. Voor funktionele informatie kunt u zich wenden tot Mevr. A. Wilhelm, hoofd verplegingsdienst. (Tel.: 053-350355 toestel 350). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het revalidatie centrum Het Roessingh. Roessingsbleek- weg33,7522 AH Enschede. het roessingh postbus 310 7500 AH enschede HOGERE BEROEPSOPLEIDING VOOR VERPLEEGKUNDIGEN OP PROT. CHR. GRONDSLAG UILENSTEDE 108 AMSTELVEEN In verband met het vertrek van de huidige direkteur vraagt het bestuur van de Hogere Beroepsopleiding voor Verpleegkundigen op Protestants Christelijke Grondslag, Uilenstede 108 te Amstelveen, een De opleiding bereidt voor op het beroep van verpleegkundige. Zij is momenteel in het zesde jaar van haar bestaan. Het aantal medewerkers bedraagt 40 en verspreid over de vier leer jaren nemen ca. 400 studenten deel aan het onderwijs van de theorie- en praktijkleerperioden. Funktie-inhoud: In samenwerking met de twee zittende adjunkt-direkteuren is de direkteur mede belast met de volgende taken: onderwijsontwikkeling, personeelsbeleid, beheer en financiën, in- en externe kontakten. Wij denken aan iemand die in redelijke mate kan voldoen aan de volgende eisen: affiniteit tot de gezondheidszorg, aantoonbare organisatorische en leidinggevende kwaliteiten, inzicht in personeelsbeleid en financiële aangelegenheden, zo mogelijk kennis van ministeriële voorschriften t.b.v. het HBO, bijdragen kunnen leveren aan en kunnen funktioneren binnen een gedemokratiseerde samenwerkingsstruktuur, bezit van een voor deze school noodzakelijke onderwijsbevoegd heid. De salariëring en rechtspositie zijn konform de voor het HBO geldende regelingen. Schriftelijke sollicitaties met een uitgebreid curriculum vitae kunnen gericht worden aan de voorzitter van de sollicitatie kommissie, de heer P. Meylis, Vuurbloem.10,2317 LP Leiden. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de waarnemend direkteur van de opleiding, mevrouw C.M. Nas, telefoon (020) 548 45 69. /Voc Wijl Voor het Van Dam Ziekenhuis zoeken contact met l^\ met het NZR-diploma differentiatie Anaesthesie of de bereidheid deze op leiding te volgen. De duur van de cursus is 2 jaar en start september 1981 Aanstelling in de rang van 1e verpleeg kundige bij diplomering is eventueel mogelijk. Voor de gediplomeerde anaesthesie- assistente/verpleegkundige bestaat de mogelijkheid tot een deelbetrekking van ca. 50%. Mevrouw J. van den Hatert, verpleegkun dig direkteur, is graag bereid nadere in formatie te geven. Telefoon (010) 36 46 44, toestel 140. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer M. Krijnen, hoofd Personeelszaken van Van Dam-Bethesda Ziekenhuis, Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115, 3015 LD Rotterdam. STICHTING VAN DAM- BETHESDA ZIEKENHUIS De Stichting Van Dam - Bethesda Ziekenhuis heeft als doelstelling de ex ploitatie (op Protestants-Christelijke grondslag) van voorlopig 2 ziekenhuizen. Beide ziekenhuizen zullen op middel- \U lange termijn als een organisatie over- IJ gaan in een nieuw te bouwen ziekenhuis IJl/ te Spijkenisse. J/r Voor onze kinderafdeling zijn wij op zoek naar een enthousiast Wij denken aan iemand die het diploma A-ziekenverpleging met kinderaantekening bezit. Ervaring in een dergelijke funktie en het diploma van de kaderopleiding wordt op prijs gesteld. Het waarnemend hoofd van onze kinder afdeling zal worden aangesteld in de rang van eerste verpleegkundige-A. Een psychotechnisch onderzoek kan deel van de sollicitatieprocedure uitmaken. Op onze kinderafdeling worden zo'n 45 patiën tjes verpleegd. Een afdelingssekretaresse zorgt voor de broodnodige administratieve assistentie. Het is een gemengde afdeling en dat betekent dat er couveusekinderen, zuigelingen, kleuters en kinderen tot ongeveer 13 jaar worden verpleegd. Interesse? Neem dan direkt kontakt op met het hoofd personeelszaken, Langen dijk 75, 4819 EV Breda (onder vermelding van kode- nummer TR 040 op de enveloppe protestant eA'isfe'i/* Binnen de verplegingsdienst van ons ziekenhuis zijn op de chirurgische en interne afdelingen enkele plaatsings mogelijkheden voor gediplomeerd fulltime. Inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer TR 037 op de enveloppe. Het psychiatrisch ziekenhuis Veldwijkis gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. Zonneweide is een klinische opname-afdeling voor de algeme ne psychiatrie. Er vindt krisisin- terventie onderzoek en kortduren de behandeling plaats van vrou wen tussen de 16 en 60 jaar. Zonneweide telt 64 bedden ver deeld over verschillende units. Wegens de benoeming elders van het huidige hoofd van deze afdeling zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funktie van Tot de belangrijkste taken van het afdelingshoofd rekenen wij: - de dagelijkse leiding van de af deling in nauwe samenwerking met drie stafleden welke de verpleging, verzorging en be handeling vertegenwoordigen; - het zorgdragen voor de uitvoe ring van het opname en ontslag beleid; het afstemmen van het afde- lingsgebeuren op de totaliteit van het ziekenhuis; - draagt zorg voor het perso neelsbeleid In de afdeling; - het toezien op het beheer van gebouw en inventaris. Voor de vervulling van deze funk tie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met leiding gevende/organisatorische erva ring en een daarop afgestemde opleiding. Uitgebreide schriftelijke informa tie over deze vakature en de sol licitatieprocedure kan aan be langstellenden op aanvraag wor den toegezonden, terwijl telefoni sche informatie kan worden ver kregen bij het huidige hoofd van de afdeling, de heer G. Ekkel of het hoofd verplegingsdienst, de heer H. Rozendal. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor het aanvragen van een solli citatieformulier kan kontakt wor den opgenomen met de afdeling personeelszaken, tel. 03417- 54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis 'VELDWIJK1 Postbus 1000, 3850 BA Ermelo. In ons verpleeghuis voor somatisch zieken met 170 bedden en een in opbouw zijnde afdeling dagbehandeling, die ca. 20 plaatsen zal omvatten, is ten behoeve van de opleiding tot ziekenverzorgende plaats voor een als docent(e) psychologie. De lessen omvatten: a. een eenvoudige inleiding In psychologie, b. psychologie met betrekking tot de omgang met de langdu rig zieke. Gemiddeld 6 lesuren per maand. Datum van ingang: 1 januari 1981. Salariëring volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Bekendheid met het verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Een protestants-christelijke overtuiging wordt op prijs gesteld. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan itai ^ojjjjahu]/ yJuurdljJtpjJ Dillenburgsingel 5 3136 EA Vlaardingen Tel. 010-747922 een ziekenhuis (325 bedden), waarin alle basis-specialismen aanwezig zijn, heeft door interne promotie op de afdeling NEUROLOGIE/PSYCHIATRIE een vakature voor een die met beide specialismen bekend is. Op deze afdeling worden 20 patiënten verpleegd. p Voor deze funktie zijn: de diploma's A en B verpleegkundige vereist goede kontaktuele eigenschappen en organisatorische kwaliteiten onmisbaar Hj het bezit van het diploma kaderopleiding of hiervoor studerend gewenst. De rang van aanstelling is afhankelijk van uw opleiding en K ervaring. Ter overbrugging kan interne huisvesting worden aangebo den. Tevens bemiddelt het ziekenhuis bij het verkrijgen van externe huisvesting. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr.G. Wendt, verpleegkundig adjunkt-direkteur, tel. 035-854151. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis.Van Riebeeckweg 212,1213X2 Hilversum. n Belangstelling «oor een verzorgend beroep? Ooit aan gedacht om ziekenverzorgende te worden? Onze eerstvolgende opleiding tot start op 15 februari 1981. Deze opleiding duurt 26'/? maand en omvat zowel praktijk (de verzorging van de aan onze zorgen toevertrouwde patiënten, samen met reeds gediplomeerde ziekenverzorgenden), als theorie Om toegelaten te worden tot onze opleiding moet je aan de volgende eisen voldoen: 17 jaar of ouder (max. 22 jaar) en in het bezit zijn van een van de volgende diploma's: INAS, MAVO-4, 4-jarige LH NO (minstens 2 theorievakken op C- niveau). Mevrouw F. Kommeroh, hoofddocente, is graag bereid telefoni sche vragen te beantwoorden (tel. 010-747922. toestel 150). Je brief kun je sturen ter attentie van de verpleegkundig directeur, mevrouw T. Spanjer van Dillenburgsingel 5 3136 EA Vlaardingen Tel. 010-747922 Uitgaande van de Cnnsteliike vereniging Het Zonnetws met verpieegtiw/en te Amstelveen Beekbergen Doom viaardmgen Zwdnom en Zwolle

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26