Daar heb je de pont voor. rraWNSDID IHORESEN 21 x per dag uit Zeebrugge Calais. [ncnv BOUWKUNDIG MEDEWERKER Kookster Huishoudelijke hulpen vrije universiteit bedrijfseconomisch medewerker F MALTA Medewerksters gevraagd voor het NCRV-huls „MON RÊVE" ADELBODEN. Zwitserland 'Wnkbij een krant met overtuiging. ERVAREN JOURNALIST(E) medewerker financiële administratie m/v randstad uitzendbureau vereniging "bartiméus" bartiméushage hoofd verzorging en huishouding (mnl. of vrl.) MnAlTfl'S European Ferries ZATERDAG 11 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET 20 Voor het NCRV-huis in Adelboden worden voor de winterperiode van 15 decemebr 1980 tot 31 maart 1981 de volgende medewerksters gevraagd: Vereisten: Gegadigden dienen als zodanig zelfstandig werkzaam te zijn of geweest te zijn. De funktie houdt om. in het zelfstandig verzorgen van de maaltijden enz. voor plm. 40 personen. „Mon Rêve" heeft een eenvoudige keuken met eveneens eenvoudig keukenmateriaal. Vereisten Zij dienen bereid te zijn tot het verrichten van allerlei huishoudelijke werkzaamheden, zoals: kamers schoonhouden, bedden opmaken, afwassen, serveren enz. Kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. Zij die aan deze voorwaarden menen te voldoen, worden verzocht dit per omgaande schriftelijk of telefonisch mede te delen (onder opgave van werkkring, leeftijd, enz.) aan het: Centraal Bureau der NCRV Prinsestraat 35 Postbus 662 2501 CR Den Haag tel. 070-924301, tst. 31. amsterdam De vakgroep Farmacologie van de faculteit der Geneeskunde zoekt een (bio)chemisch analist (m/v) Taak: hij of zij zal betrokken zijn bij onderzoek aan neurotransmitter systemen in hersenweefsel van proefdieren. Functie-eisen: opleiding tenminste HBO-A. Enige ervaring met radioactieve technieken strekt tot aanbeveling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr. A.H: Mulder, tel. 020-48 39 48. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 215-2520, te richten aan de dienst Per soneelszaken. postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. 1100 JAAR VRUE UNIVERSITEIT Het ochtendblad Trouw zoekt voor zijn parlementai re redactie een: Het accent van zijn/haar werkzaamheden zal in belangrijke mate komen te liggen op het onderwijs beleid. Daarnaast dient hij/zij eveneens een bijdra ge te leveren aan de sociaal-economische bericht geving. Ervaring met parlementaire journalistiek is zeer gewenst. Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal een indeling in klasse II van de CAO plaatsvinden. Inlichtingen over de boeiende en veeleisende functie kunt u inwin nen bij de coördinator parlementsredactie, F. C. Mingelen tel.: 070- 466300. Uw sollicitatie kunt u richten aan: de afdeling personeelszaken, Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. D. van der Windt. STICHTING WONINGBEHEER ASSEN De S.W.A. is een groeiend bedrijf dat circa 7000 woningen in eigendom en beheer heeft. Op de afdeling Administratie werken 10 personen. Wegens vertrek naar elders is een vacature ontstaan voor een Functie-informatie: Wij zoeken een medewerker die als rechterhand van de administra teur de dagelijkse werkzaamheden van de financiële administratie (4 personen) coördineert. De meeste tijd zal hij besteden aan: afronden van begroting en jaarrekening interne kontrole werkzaamheden administratie Gemeentelijk Verwarmingsbedrijf financiële afwikkeling projekten kostenkalkulaties Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand met SPD-1 of gevorderde studie hiervoor. Boekhoudkundige ervaring. Controle-ervaring strekt tot aanbeveling. Functiewaardering: Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 2794,- en 3471,- bruto per maand. Uitloop is mogelijk tot f 3775,-. De CAO. voor woningcorporaties is van toepassing. Goede pensioenregeling. Sollicitaties: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer L. A. Poot (telefoon 05920-43941). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieproce dure. Kandidaten wordt verzocht hun eigenhandig geschreven sollicitatie brief binnen tien dagen te richten aan de directie van de SWA, Postbus 500, 9400 AM ASSEN. Randstad Uitzendbureau bv is een onderneming in de dienstverlenende sektor en behoort tot de grootste Europese uitzendbureaus met in Nederland meer dan 90 vestigingen. Voor de bouwkundige afdeling, welke is gevestigd op het hoofdkantoor te Diemen-Zuid. zoeken wij op korte termijn een op MTS-niveau .1 De bouwkundige afdeling stelt zich dienstver lenend op ten aanzien van de vestigingen in het land De belangrijkste werkzaamheden, welke vrijwel geheel in eigen beheer worden uitgevoerd, zijn het onderhouden en verbouwen van Randstad-panden en die van enkele zusterorganisaties binnen de Randstad-groep. De medewerker, die wij zoeken, heeft een gedegen bouwkundige opleiding. Hij dient kennis te bezitten van budgettering en kostenkalkulaties op korte termijn en geprognotiseerd. Verder is het belangrijk, dat hij goed kan organi seren, met mensen om kan gaan en bedrijfsinzicht heeft, evenals feeling voor esthetisch verantwoorde en technische oplossingen. Hij is in het bezit van het rijbewijs B-E Zijn leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Uw schriftelijke reakties, met volledige personalia omtrent opleiding en ervaring en een recente pasfoto, kunt u richten aan Randstad Uitzendbureau bv, t a v. afdeling Personeelszaken, Postbus 12600, 1100 AP Amsterdam-Zuidoost. Voor onze centrale administratie te Doorn zoeken wij op korte termijn een ervaren die zal worden belast met de algehele leiding en verantwoording van de automatische gegevensverwerking van de financiële administratie via een Burroughs B-80 schiivencomputer. Tevens zal een deel van de dagelijkse leiding van de administratie tot zijn taak behoren. Hij valt onder rechtstreekse verantwoording van de administrateur. Wij zoeken een medewerker, die in het bezit is van het MBA-diploma of een diploma van gelijkwaardig niveau, met belangstelling voor automatisering. Een gedegen opleiding en ervaring in deze richting strekken tot aanbeveling. Honorering geschiedt konform NZR-salarisschalen, terwijl de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing is. Voor de pensioenregeling zijn wij aangesloten bij het PGGM. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer Th. ten Broeke, administrateur Vereniging Bartiméus, telefoon (03438) 1 50 22. toestel 249. Sollicitaties te richten aan: Bartiméushage, afdeling Personeelszaken, Postbus 87, 3940 AB Doorn. Vereniging Bartiméus, J Christelijke Scholen en Instituten voor visueel en visueel meervoudig gehandicapten te Zeist en Doorn. Stichting Prot.-Chr. Bejaardencentrum te Bussum beheert twee verzorgingstehuizen; 'de Schutse' (107 bewoners) en 'de Heul' (110 bewoners). Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij voor Huize 'de Schutse' een functie-informatie: Deze staffunctionaris is belast met de leiding van de onder hem/haar ressorterende medewerkers (dagdienst). Het hfd. verz. en hh. draagt zorg voor een goede organisatie en coördinatie van de werkzaam heden en taken. Samen met de verpleegkundige is hij/zij ver antwoordelijk voor een adequate verzorging van de bewoners. functie-eisen: Voor deze gevarieerde baan vragen wij iemand met minstens middelbare beroepsopleiding, b.v. 1e bejaarden- verzorgende en huishoudkundige, aangevuld met middle management. Ervaring in de be jaardenzorg is zéér gewenst. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Prot.-Chr. levensovertuiging. Kandidaten dienen bereid te zijn om éénmaal per 2 weken weekenddienst te verrichten. salariëring: Afhankelijk van opleiding en erva ring kan een salaris worden geboden vlg. schaal 8 van de CAO voor de Bejaarden tehuizen (max. f 3.050,- p°r maand f 28,24 toeslag). Eventueel behoort interne huisvesting tot de mogelijkheden. Nadere inlichtingen over deze functie zullen U graag worden verstrekt door de heer J.W. de Koning (algemeen directeur) op werkdagen onder tel. no. 02159-19645. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het bestuur van de Stichting, Postbus 6070, 1400 HB Bussum. N Kom naar Watersport Surfen, duiken, zwemmen in kristalhelder water, onder de warme zon van Malta geeft dat nog meer plezier Voor iedereen Discotheken met de laatste popmuziek, restaurants met levende muziek. Veel mogelijkheden voor sport en ontspanning: En alles veel goedkoper. Air Malta Vliegt 2 x per week; instappen :op Schiphol en 3 uur later staat u op Malta Vraag dus snel de kleurrijke folders. Antwoordnummer 17, 1000 RA Amsterdam 020-246096 Bon voor folders niet nodig, zet uw naam opeen l' lege envelop en stuur die aan Air Malta ertussenuit opz'n Cryets! <(i Engeland in het najaar is fantastisch. Stil. romantisch, gastvrij en sprookjesachtig mooi. En je bent er zó, met één van die snelle, uiterst comfortabele schepen van Townsend Thoresen. Slechts 75 minuten van Calais naar Dover. De snelste autoveerdienst over het Kanaal Dus wat let u? Breek er een paar dagen tussenuit voor een zwerfavontuur in betoverend, dichtbij Engeland. En 't is de goedkoopste over steek voor personen. De pont ligt klaar! Stuur documentatie over reizen naar Engeland en de brochure Take-a-breakon a budget. 1 1 Postcode/plaats: ^Leidsestraat 32 -1017 PB AMSTERDAM - Tel. 020 - 22 38 32j

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20