ZIEKENHUIS hoofd huishouding personeels functionaris (m/v) MEDEWERKER/STER administrateur (mnl. of administrateur unitleid(st)er een assistent-accountant een belasting-assistent een assistent-accountant een belasting-assistent part-time medewerker/ster vrl.) HET WESTERHONK Het protestants-christelijk „De Lichtenberg"-Amersfoort psychologisch assistent(e) Een verantwoordelijke commerciële funktie voor enthousiaste mensen randstad uitzendbureau deVolLskranl bij Een baan X ij de Volkskrant Werk bij een krant met overtuiging. ZATERDAG 11 OKTOBER 1900 TROUW/KWARTET Stichting Protestants-Christelijk Bejaarden centrum te Bussum beheert twee verzorgings tehuizen op korte afstand van elkaar: huize 'de Schutse' H.A. Lorentzweg 81 huize 'de Heul' Koekoeklaan 3 Het bestuur vraagt wegens pensionering van de huidige functionaris een die tevens voor de algemeen directeur waar neemt bij diens afwezigheid. Functie-informatie: De administrateur is verantwoordelijk voor een goede registratie van het bedrijfsgebeuren. Hij/zij draagt o.m. de zorg voor het opstellen van de begroting, tussentijdse resultaten- overzichten en de jaarrekening. Naast de leiding van het personeel van receptie en administratie zal de administrateur worden belast met de leiding van de technische-en onderhoudsdienst (2 schilders en 1 tuinman). Functie-eisen: De te benoemen functionaris dient een administratief /economische kennis te bezitten op tenminste S.P.O.-niveau, alsmede leiding gevende capaciteiten. Technisch inzicht is vereist. Ervaring in de bejaardenzorg strekt tot aanbe veling. Leeftijd vanaf 30 jaar. Salariëring: Salaris en overige arbeidsvoorwaarden (w.o. opname in het pensioenfonds) volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen, (max. f 4.848,- per maand f 26,- toeslag per 1-7-80). Nadere inlichtingen over deze functie zullen U graag worden verstrekt door de heer J.W. de Koning (alg. directeur) onder tel. no. 02159-19645. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het bestuur van de Stichting, Postbus 6070, 1400 HB Bussum. GEREFORMEERDE KERK - ASSEN De kerkeraad heeft besloten tot de oprichting van een KERKELIJK BUREAU en vraagt daartoe sollicitanten voor de functie van: De funktie van administrateur houdt o.m. in: het verzorgen van de boekhouding; het samenstellen van jaarstukken en begroting: de salans-administratie voor diverse medewerkers; het toezicht op de administraties van de vrijwillige bijdragen en de leden-registratie; post behandeling en archief; correspondentie, voortvloeiende uit besluiten van K.A.Z. en Commissie van Beheer. redaktie van het jaarboekje; andere in overleg uit te voeren taken, die verband houden met de kerkelijke organisatie. Wij vragen voor deze functie iemand: die belijdend lid is van de gereformeerde kerk: die beschikt over een opleiding op het niveau van minimaal MAVO en het diploma MBA; die interesse heeft voor administratieve automatisering; de leeftijd heeft tussen 25 en 40 jaar. Het salaris zal in onderling overleg worden vastgesteld op basis van de landelijke richtlijnen. Sollicitaties, in te zenden binnen 14 dagen na de verschijning van dit blad. aan de Voorzitter van de Commissie van Beheer, p.a. Stroom 305, 9406 ER Assen. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 44041' !n verband met de gestage groei van onze inrichting is de afdeling Personeelszaken aan uitbreiding toe. Daarom zoeken wij contact met een wiens taak voor een groot deel zal bestaan uit het werven en selecteren van nieuwe personeelsleden, alsmede uit het verzorgen van interne en externe verslaggeving Van betrokkene wordt verwacht dat deze tevens een actieve bijdrage levert aan het totale pakket personeelswerk, waaronder de verdere opzet en inrichting van de personeelsadministratie en in staat is om in voorkomende gevallen het hoofd Personeelszaken adequaat te vervangen. Gedacht wordt aan iemand van 30 jaar, die een bij de hier beschreven functie passende MBO-/HBO-opleiding (b.v. IBW, ISW, Soc. Academie) heeft gevolgd of hiervoor studeert en ervaring in de personeelssector heeft opgedaan. Eveneens behoren goede contactuele kwaliteiten en sociale belangstelling,gecombineerd met zakelijk inzicht, alsmede een christelijke levensovertuiging tot de vereisten Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 3.981,81 bruto per maand, terwijl voorts de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing is. Als dit een functie is waarover u best eens wilt praten, bel dan even met onze heer H. Burggraaf, hoofd Personeelszaken, voor meer informatie of voor het maken van een afspraak (toestel 325). HOEREN Schriftelijke sollicitaties kunnen ook aan -LOOhem worden gericht. De Lichtenberg is een algemeen ziekenhuis met 1100 medewerkers en een beddenkapaciteit van 520. Het heeft een psychiatrische afdeling met PAAZ-erken- ning. In verband met het vertrek van de huidige assistente wordt ten behoeve van de PSYCHOLOGISCHE AFDELING voor spoedige indiensttreding gevraagd een die in het bezit is van het NIP-diploma, of in ieder geval bereid is de opleiding hiervoor te volgen. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: het uitvoeren van psychologische onderzoeken; het voorbereiden van de rapportage; het verrichten van administratieve werkzaamheden; het meewerken aan therapieën, indien nodig. Van kandidaten wordt verlangd, dat zij minimaal een HAVO-, maar bij voorkeur een VWO-opleiding hebben genoten. Voor de arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het Zieken huiswezen van toepassing. Inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door drs. J. Koekkoek, klinisch psycholoog, telefoon (033) 3 87 22, toestel 21 58. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, leeftijd en ervaring, binnen 14 dagen richten aan de Dienst Personeelszaken, Utrechtseweg 160, 3818 ES Amersfoort. Randstad Uitzendbureau bv is één van de grootste uitzendorganisaties in ons land. Zij helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve, industriële en technische sektor. Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn units. De leiding daarvan is in handen van een unitleid(st)er. Deze werkt binnen de unit serieus en met enthousiasme mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie. Daarnaast gaat de unitleid(st)er op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onderhouden met bestaande en het kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden. Voor onze units in Amsterdam zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot Randstad verwacht dat zij tenminste een middelbare schoolopleiding (VWO- met einddiploma) hebben, over goede kontaktuele eigenschappen beschikken en een aantal jaren bedrijfservaring hebben opgedaan. Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt Daar staat tegenover: een aantrekkelijk salaris, 8Y2% vakantiegeld. 23 vakantiedagen. 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding. Vanzelfsprekend krijgen zij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voort durende begeleiding. Schriftelijke sollicitaties met volledige peronalia. opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, t.a.v. mevr. E.W Uil. Kalverstraat 196.1012 XH Amsterdam. Het Protestants Christelijke Bejaardencentrum Het Havenlicht' te Pernis is een woon- en leefgemeenschap van 81 bewoners. In verband met het vertrek van de huidige medewerkster wordt kontakt gezocht met gegadigden voor de funktie van Van kandidaten wordt verwacht dat zij over duidelijke leidinggevende en organisatorische vaardigheden beschikken. W^t opleidingsniveau betreft, wordt gedacht aan het diploma Huishoud kundige voor Inrichtingen. Daarnaast strekt ervaring opgedaan in de bejaardensektor tot aanbeveling. Een protestants-christelijke levensovertuiging is gewenst. Het salaris en de ovörige arbeidsvoorwaarden (waaronder opname in het P.G.G.M.-pensioenfonds) zijn geregeld volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen. Sollicitaties worden graag, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, tegemoet gezien door de directrice Zr. A. van Gog, Postbus 641, 3195 ZG Pernis. Voor informatie kunt u zich eveneens wenden tot de directrice, te bereiken onder tel.no.: 010-161744. Het Algemeen Diakonaal Bureau van de Gereformeer. de Kerken In Nederland is het landelijk bureau dat samen met de diakenen in de plaatselijke kerken bewust- makend en voorlichtend bezig wil zijn ten aanzien van menselijke noden en de oorzaken daarvan, dichtbij en verweg. Voor het diakonaat in de Nederlandse samenleving is het daarnaast ook uitvoerend orgaan voor een belangrijk deel van het diakonale rekreatiewerk en het werk met opzich- zelfstaanden. Voor het diakonaat buiten onze grenzen i$ het het uitvoerend orgaan voor het werelddiakonaat van de Gereformeerde Kerken. Voor de sector Binnenlands Diakonaat zou het A.D.B. graag zo spoedig mogelijk een willen benoemen voor het staflid Diakonaat in de Nederlandse Samenleving. De taak van deze secretaresse omvat: algemene secretaresse-werkzaamheden; voorbereiding en notulering van vergaderingen, waarvan sommige in de avonduren worden gehouden; inhoudelijk meedenken bij de aan de orde zijnde vraagstukken, Om dit werk goed te kunnen doen zijn nodig: een opleiding op middelbaar niveau; betrokkenheid bij de problemen in onze samenleving De salarisgrenzen voor deze functie zijn f 1846 tot 2818 per maand loontoeslag) afhankelijk van leeftijd en ervaring. Mondelinge informatie wordt u graag gegeven door het betreffende staflid, di J. W. van der Molen, tel 033-943244. toestel 228. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan het'Algemeen Secretariat van de Gereformeerde Kerken, afdeling personeelszaken, postbus 202 3830 AE Leusden. HARKEMA ACCOUNTANTS is een jonge maatschap van register-accountants met vestigingen in Waal wijk en Tilburg. Wegens verdere groei van de werkzaamheden in de controlepraktijk zoekt zj; voor haar vestiging in Waalwijk contact met: welke op grond van ervaring en opleiding in staat is controles bij relaties zelfstandig uit te voeren; welke zelfstandig aangiften voor particulieren en vennootschappen verzorgen. Een gevorderde studie voor belastingconsulent strekt tot aanl veling. Voor haar vestiging in Tilburg zoekt zij contact met: die reeds enige jaren in de praktijk werkzaam is; die enkele jaren praktijk achter de rug heeft en bereid is in een klein team. met een belastingjurist, de fiscale aangiften te verzorgen. Schriftelijke sollicitaties verwachten wij graag op Stadhuisplein 23, 5038 TA TILBURG, t.a.v. R. Harkema. Voor telefonische informatie zijn wij bereikbaar onder nr. 013-354555. Uw reactie zal uiteraard vertrouwelijk worden behandeld De sektor dagbladverkoop van de Volkskrant zoekt voor de afdeling „abonnee service" op korte termijn een Tot de taak van deze afdeling behoort o.a. het onderhouden van telefonische en schriftelijke kontakten met abonnees, agenten en wederverkopers met name over de bezorging. De werktijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur. terwijl op zaterdag (1 x per 2 weken) van 08.30 uur tot 13.00 uur gewerkt wordt Wij zoeken voor deze funktie een jonge man of vrouw met een opleiding op MAVO- niveau. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van de Volkskrant, Wibautstraal 148-150. 1091 GR Amsterdam, onder vermelding van ET/13 De sektor dagbladverkoop van Trouw houdt zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen en losse verkoop bestand. Voor de uitvoering hiervan is er een binnendienst en een buitendienst. Voor een onderdeel van de binnendienst te weten de INFO-afdeling zoeken wij op korte termijn een De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch kontakt onderhouden met de bezorgorganisatie, abonnees en afnemers: het verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. diverse subafdelingen en het bijhouden van de dagelijkse mutaties in diverse bestanden. Tevens zal hij of zij worden ingezet bij secretariële werkzaamheden ten behoeve van de chef binnendienst. Wij zoeken voor deze zelfstandige baan een jonge man of vrouw (20-25 jaar) met een opleiding op HAVO-niveau met type-diploma of type-ervaring, Voor meer inlichtingen kunt u bellen met de heer R Blancke tel. 020- 5622787 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Sociale Zaken, Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Thijssing, ondei vermelding van ET/12.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18