(yjfi/'rif; FAMILIEBERICHTEN Belangrijke Veiling van kunst en antiek 2 december 1980 e.v. dagen u ZATERDAG 11 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET Zfi kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Op 27 oktober 1 zijn wij. Peet Bosma en Ytje Hoekstra 25 jaar getrouwd. Samen met onze kinderen zijn wij hiervoor zeer dankbaar. Vandaar dat wij van deze dag een feestelijke dag willen maken. Als u ons geluk wilt wensen dan bent u van harte welkom op de bruiloft die gehouden zal worden op vrijdag 31 oktober a.s., vanaf 8 uur 's avonds in het Kerkelijk Centrum „De Opdracht", Stationsweg 150 B - Drachten Peet en Ytje Joukje en Wybren Harm en Ellie Ale Piet Geertje Janke en Sjaak Stieni Gosse Marijke Ropta 62 9202 KK Drachten - oktober 1980. Met dank aan God hopen op donderdag 16 oktober D.V. onze ouders en grootouders DOUWE WOUDSTRA HYLKJEN WOUDSTRA-KROON hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Omdat wij deze dag een feestelijk karakter willen geven, verwachten wij U tussen 17.00- 18.30 uur in Hotel Bakker, Dorpsstraat 24 te Vorden. Wij zijn dankbaar dat onze ouders deze dag in gezondheid mogen vieren. De kinderen en kleinkinderen Voor hen, die het niet bij woorden willen laten, delen wij U mee, dat onze ouders graag een gift in geld ontvangen, waarvan zij een deel zullen schenken aan het Wilhelminafonds t.b.v. de kankerbestrijding. Almenseweg 21. Vorden Ze zeggen dat het niet waar is, dat de doden op zullen staan. Als er één ding is, dat mij klaar is, is het dit dat de doden vergaan. Ik zag met mijn eigen ogen, dat de doden echt doden zijn, maar een engel kwam uit den hoge; hij zei met: dit is slechts schijn, maar dicht bij het graf gezeten van Jezus van Nazareth liet hij drie vrouwen weten dat de dode was opgewekt. Hoewel ik het niet kon geloven, heb ik dat toch gedaan, want God laat er oren van doven genadig voor open gaan. Toch nog onverwacht is op de leeftijd van 63 jaar van ons heengegaan onze lieve zuster, vriendin en tante Johanna Holwerda directrice van de Chr. School voor LBO/MBO te Uithuizermeeden. Op onnavolgbare wijze heeft zij ons en zeer vele anderen in haar zorgende liefde gekoes terd. Door haar vaste hoop op de wederkomst van Christus heeft zij ondanks de kwaal die haar sloopte tot het einde toe haar ontembare levensmoed mogen behouden. Wij danken den Heere, dat Hij haar een verder lijden heeft bespaard. 8 okt. 1980. Zuidhorn: Y. Holwerda Enschede: J. F. Stulp Kampen: M. J. Holwerda-Goris Buitenpost: Y. Holwerda-Kamminga Zuidhorn: D. Holwerda Ch. H. Holwerda-Galenkamp Uithuizermeeden: Y. Goris met kinderen en kleinkinderen Wij denken haar te begraven vanuit de Geref Kerk „Het Anker", Oudedijksterweg 21, Uit huizermeeden op maandag 13 okt. a.s. Aan vang van de samenkomst: 13.45 uur. Condoleantie-adres: Westergast 25, 9801 AX Zuidhorn. De Heer van leven en dood nam tot Zich onze fijne collega, mevrouw J. Holwerda Directrice van de Chr. School voor H.N.O. „Preludium" te Uithuizermeeden. „Haar einde is een nieuw begin" Naar lied 404 3 Haar collega's van de scholen Delfzijl, Grootegast, Middelstum, Oldehove, Winschoten en Zevenhuizen Uithuizermeeden, 8 oktober 1980. In vol vertrouwen op haar Heiland is van ons heengegaan onze Direktrice Mw. J. Holwerda Ten einde raad ontzinkt ons haast de moed maar in de verte klinkt ons tegemoet trompetgeschal dat Gij weerklinken doet! Halleluja, halleluja! Hun is de prijs, de lauwerkrans, de kroon, toch zijn wij één, zij zingend voor de troon, wij in de wereld, wachtend op Gods Zoon. Halleluja, halleluja! Personeel en Leerlingen van „Preludium". Uithuizermeeden, 8 oktober 1980. Tot ons diep leedwezen moeten wij u medede len dat op 9 oktober plotseling is overleden onze directeur, de heer A. Breur Te vroeg verliezen wij in hem een buitenge woon bekwaam en toegewijd medewerker, die wij zeer zullen missen. Bestuur en directie der Agrarische Sociale Fondsen Alkmaar. 11 oktober 1980. Met grote ontsteltenis hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van onze directeur, de heer A. Breur Wij verliezen in de heer Breur niet alleen de man die ons kantoor jarenlang heeft geleid, maar bovenal de man die met zijn dynamische persoonlijkheid ons in ons werk stimuleerde. Wij zullen hem ten zeerste missen. Personeel Agrarische Sociale Fondsen van het Regionaal Kantoor Alkmaar Alkmaar. 11 oktober 1980. ..Want door genade zijt gij behoxiden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave Gods" Efeze 28 God heeft heden tot zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Watze de Vries in de leeftijd van 85 jaar. Uithoorn: M. C. H. de Vries-Hörchner Heemstede: R. Flach-de Vries A. Flach Welsum: S. de Vries A. de Vries-Wink Midden-Beemster: Jac. de Vries C. van der Spank Uithoorn: W. de Vries klein- en achterkleinkinderen. Uithoorn, 10 oktober 1980 „Het Hoge Heem" De Merodelaan 2 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 7 tot 8 uur in „Het Hoge Heem". De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 15 oktober om 13 uur op de begraafplaats „Westgaarde" aan de Ookmeerweg 275, einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek vanaf „Het Hoge Heem" om 12.15 uur. „HeerGij weet dat ik U lief heb" Joh. 21 17 Onze beste zwager, Watze de Vries mocht ingaan tot het feest van zijn Heer Doorn: K. Hörchner-Klein Amstelveen: G. Zondervan-Hörchner A. Zondervan G. Hörchner-de Wilde S. Hörchner Uithoorn, 10 oktober 1980. Op 10 oktober 1980 nam God tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Geertje Schakel op de leeftijd van 76 jaar. Zutphen: D. Schakel A. C. Schakel-Kok Den Dolder: A M. Schakel Rotterdam: W. A. Schakel Eindhoven: J. Leys-Schakel W. J. Leys Apeldoorn: J. Schakel M. D. Schakel-Pik neven en nichten Correspondentie-adres: W. A. Schakel, Prinsenlaan 519, 3067 TZ Rotterdam. De crematie zal plaatshebben op dinsdagmid- dag 14 oktober a.s. in het crematorium Maeter- linckweg 101, Rotterdam-Zuid om plm. 15.10 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid delen wij u mede. dat voor ons te vroeg, maar op Gods tijd, uit onze familie kring werd weggenomen onze zwager en oom Anton Rebel echtgenoot van Riny v. Zwoll In leven predikant van de Chr. Geref. Kerk. Gij zijt hem tegemoet gegaan met rijke zegeningen. Gij hebt in alle dingen zijn diepste hartewens verstaan. Gij hebt U mild betoond: Gij hebt uw knecht gekroond. Tiel: Jaap en Tiny Schuurman- v. Zwoll Amstelveen: Piet en Annie Valk-v. Zwoll Schiedam: .Aad en Clarien Sprong-v. Zwoll Dordrecht: Jan en Willy v. Zwoll-Buitendijk Dordrecht: Jan en Willy Wünch-v. Zwoll en hun kinderen Ontroerd delen wij U mede, dat na een ernstige ziekte uit ons midden is heengegaan op de leeftijd van 48 jaar de heer J. den Hoed In leven burgemeester der gemeente Nieuw- Lekkerland. Slechts 3 jaren mocht hij dit ambt in onze gemeente uitoefenen. De korte tijd dat hij in ons midden werkte, hebben wij hem leren kennen als een blijmoedig mens die zich nauw verbonden voelde met zijn medemensen. Wij wensen mevrouw Den Hoed en de kinde ren veel kracht en rust toe. Het gemeentebestuur van Nieuw-Lekkerland. H. Huitema, loco-burgemeester, A. Palland, secretaris. Nieuw-Lekkerland, 9 oktober 1980. Wij delen u nog mede, dat er gelegenheid bestaat tot condoleren op maandag 13 oktober 1980 van 19.00-21.00 uur in het gebouw Reho- both, Planetenlaan 30, Nieuw-Lekkerland. Voor diegene die van deze gelegenheid geen gebruik kunnen maken, waarbij wij met name denken aan hen van buiten de directe omge ving van Nieuw-Lekkerland. zal het mogelijk zijn te condoleren op de dag van de begrafenis van 13.00-13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpslaan Nieuw-Lekkerland. Op 14 oktober 1980 zal om 13.30 uur een Dienst aanvangen in de Gereformeerde Kerk, voornoemd, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Schoo- nenburglaan te Nieuw-Lekkerland. Nog geen 3 jaren na zijn komst in de Gemeente Nieuw-Lekkerland ontroert het ons diep u te moeten mededelen, dat uit ons midden is heen gegaan burgemeester J. den Hoed Burgemeester Den Hoed was voor ons een goed mens, opgewekt, de ander helpend daar waar het kon. Begrijpend het verdriet van mevrouw Den Hoed en de kinderen wensen wij haar veel kracht toe voor de komende tijd. Het personeel in dienst van de Gemeente Nieuw-Lekkerland. Nieuw-Lekkerland, 9 oktober 1980. God heb ik lief. Psalm 116 berijmd. Op 7 oktober werd van ons weggenomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Gerritdina van Elburg sinds 1936 weduwe van Wiert Pauwel Postema in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: W. H. Aten-Postema Noordwijk, 7 oktober 1980 'Groot Hoogwaak' Correspondentie-adres: W. H. Aten-Postema, Everwijnpark 9. 2201 AW Noordwijk. De begrafenis heeft, op wens van de overlede ne, in familiekring plaatsgevonden op de be graafplaats 'Karsenhof' te Ouderkerk a/d Am- stel. In Jezus ontslapen onze lieve vader, opa en over-opa Hendrik Boer op de gezegende leeftijd van 95 jaar, sedert 8 november 1960 weduwnaar van Hindrikje Sipsma Bedum, 9 oktober 1980 Huize „Alegunda llberi" Prof. Boermastraat 2. Zondag 1 H.C. Delfzijl: M. Lommerts-Boer Wirdum (Gn.): G. v.d. Deen-Schollema J. v.d. Deen Zuidwolde (Gn.): H. G. Haas-Boer M. Haas Wassenaar: R. Boer A. B. Boer-Martini klein- en achterkleinkinderen Corr.-adres M. Lommerts-Boer, De Vennen 18, 9934 AE Delfzijl. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 13 oktober om plm. 14.30 uur te Zuidwolde (Gn.). Voorafgaande wordt een dienst gehouden in de Geref. Kerk, Boterdiep WZ te Zuidwolde, welke aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het gebouw „Irene". Je bént niet dood De Heer heeft je geroepen. Bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis; Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, Je hébt ze nu want je bent veilig thuis. De Here hfeeft op Zijn tijd en Zijn wijze tot Zich genomen na een ernstige, doch moedig gedragen ziekte, mijn zeer geliefde zoon en onze lieve onvergetelijke broer, zwager en oom Johannes Nicolaas Arie van Dijk echtgenoot van Emma Verheul Op de leeftijd van 53 jaar. Hellevoetsluis: C. van Dijk-Schot Nieuwerkerk a.d. IJssel: A. van Dijk-Wester Hellevoetsluis: F. H. J. Dijkstra-van Dijk S. Dijkstra Oudenhoorn: Jac. G. van Dijk W. van Dijk-Kuijpers Hellevoetsluis: E. J. C. Daane-van Dijk P. Daane neven en nichten. 9 oktober 1980. Maar ik vertrouw op U. O Heere! Mijn tijden zijn in Uw hand Psalm 31 15-16 God nam tot Zich mijn lieve man. onze lieve vader en opa Berend Brouwer geliefde echtgenoot van Pieterke de Graaff op de leeftijd van 65 jaar. Bedum, 10 oktober 1980 Piet Heinstraat 7 9781 CB Bedum P Brouwer- de Graaff Lelystad: Klaas Brouwer Netty Brouwer-Brugman Burum: Trijnié v.d. Molen-Brouwer Sytze v.d. Molen Rijssen: Aukje Brouwer-Spriensma Bedum: Jep Brouwer Janny Brouwer-v.d. Heide Nieuwegein: Janny Koster-Brouwer Henk Koster Hoogeveen: Annelies Brouwer Bedum: Wim Brouwer Marjan Brouwer-Kersaan en kleinkinderen Liever geen bezoek aan huis Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. dinsdag 14 oktober om 13.30 uur in de Goede Herderkerk, Schultingastraat 1, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in gebouw „Concordia" Prof. Mekelstraat 1, Bedum. „Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart". Na een ernstige ziekte is overleden onze zeer geliefde zoon, broer, zwager en oom Berend Brouwer geliefde echtgenoot van P. de Graaff op de leeftijd van 65 jaar. 10 oktober 1980. Winsum (Gr.), „Winkheem", k. 224a: K. Brouwer K. Zuidersma-Brouwer Baflo: J. Rustema-Brouwer Winsum (Gr.): J. Brouwer T. Brouwer-Kuipers neven en nichten Zalig zij die genodigd zijn tot het bruiloftsmaal van het Lam Openbaringen 19 9 Heden nam de Here tot Zich onze geliefde zwager en oom B. Brouwer echtgenoot van Pie de Graaff op de leeftijd van 65 jaar. Berg en Dal: W de Graaff M. de Graaff-de Vries Bedum: A. Kooi-de Graaff Emmeloord: L. de Graaff F. de Graaff-Tillema Warffum: E. de Graaff Loppersum: W. Oomkes K. W. Oomkes-de Graaff Arnhem: A. de Graaff Stierman-Diek Malden: R. de Graaff G. de Graaff-de Graaff neven en nichten Bedum, 10 oktober 1980. Denk aan 't Vaderlijk meedoógen, hier! Waarop ik biddend pleit. Milde handen, vriend'lijk. oogen zijn bij U van eeuwigheid. psalm 25:3 (oude berijming) Het heeft God behaagd op Zijn tijd voor ons geheel onverwacht tot Zich te nemen mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonva der en opa Christiaan den Hartog op de leeftijd van 72 jaar. P. K. M. den Hartog-de Jong Ida en Piet Henk en Marja Marian en Rob Hans en Harma Peter en kleinkinderen 3121 VM Schiedam, 9 oktober 1980 Chopinplein 72 Geen rouwbezoek Geen bloemen Dinsdag 14 oktober zal er om 12.30 uur in de kapel van het Noletziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat 18 te Schiedam, een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarin zal voorgaan de Weleerwaarde Heer Ds. J de Kievit, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spieringshock te Schiedam. Veilig in Jezus' armen Heden ging na een moedig gedragen lijden naar haar Heer en Heiland onze geliefde moe- der en grootmoeder Jansje van der Wiel weduwe van Jacob de Mooij op de leeftijd van 68 jaar. Rijnsburg: M. Hogewoning-de Mooij L. Hogewoning C. de Monyé-de Mooij A. de Monyc Nieuwerbrug: J. Versteegt-de Mooij J. Versteegt Rijnsburg: J. de Mooij J. C. E. de Mooij-van Wort en kleinkinderen Rijnsburg, 9 oktober 1980. Spinozalaan 11. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 13 oktober a.s. om 2.00 uur n.m. in de aula van „Huize Avondzon", ingang Smidstraat, waar- na de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats van de Geref. kerk aan de Sandt- laan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Immanuelkerk aan de Kerk straat te Rijnsburg. En ge ziet Gods liefde dan door alles heen. Heden is van ons heengegaan onze lieve oma Jansje de Mooij-van der Wiel Rijsburg: Janske, Adrie en Leone Kees, Jaap en Jolanda Nieuwerbrug: Corné en Jens Rijnsburg: Diana en Jaco Rijnsburg, 9 oktober 1980. „Wees mij genadig, o Here, want ik ben benauwd;" Tot onze diepe droefheid is van ons heen# gaan - Heiltje Cornelia Korteweg weduwe van Jan van Dijk op de leeftijd van 75 jaar. J. M. van Asperen-Korteweg C. van Asperen J. de Vries B. de Vries-de Jongh Oegstgeest, 8 oktober 1980. Rhijngeesterstraatweg 203. Correspondentie-adres: Drakenstein 72, 1083 XW Amsterdam. Aan het woonhuis geen bezoek Geen bloemen - Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op dinsdag 14 okto ber a.s. om 12.30 uur in de „Groene- of Willi- brordkerk" te Oegstgeest, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenit In plaats vah kaarten De vele blijken van meeleven met ons, na het' lijden van mijn man. onze vader en opa Eeuwe Zijlstra is door ons zeer op prijs gesteld. Wij danken allen daar vu\ Winschoten, oktober 1980 J Zijlstra-Dijkstra kinderen en kleinkinderen. uitnodiging 75 jaar Scholen met de Bijbel te MOORDRECHT Hel Bestuur van de Vereniging tot Sticht» en Instandhouding van Scholen met Bijbel te Moordrecht nodigt oud-pers neelsleden, oud-leerlingen en belangsti lenden uit tot het bijwonen van een herde kingsdienst t.g.v. het 75-jarig bestaan d Vereniging op donderdag 23 oktober a om 19.45 uur in de Gereformeerde Kejfa aan de Molenlaan te Moordrecht. Na afloop is er gelegenheid elkaar te a moeten in „De Zespunt" achter de kert f7 be. Dagelijks gelegenheid lot bijvoegen van kwalitatief goede objekten. Tevens mogelijkheid tot taxaties. Aanvang veiling: 2 december Kijkdagen: 28.29 en 30 november. th fa. L Gijsclman Zn. Kunst-en Antiekveilingen sedert 1823 Singel Il8,1015 AE Amsterdam, -i 020-240432 en 233558. de leei aar Vol loot op zen zes KV Val in In \eig

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14