Kreymborg's Rulle Gebreide Mantels! ji Mt36"44269- Mt3M4269- FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 9 OKTOBER 1980 TROUWKWARTET P6/RHS kunne» van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00 19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270. na 17.00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goedemorgen lieve papa en mama Van der Wel Van harte gelukgewenst met uw 40-jarige trouw dag. Wij hopen u nog lang in ons midden te mogen hebben. Uw dankbare kinderen, Hannie en Aad Hans en Jannie en kleinkinderen. 23 oktober 1930 - Soli Deo Gloria - 23 oktober 1980 Oprechte dankbaarheid vervult ons, nu wij willen herdenken dat onze ouders en grootouders G. P. VAN OS en K. VAN OS-HOOGENDUK 90 jaar getrouwd zijn. Wij vieren dit jubileum in besloten kring. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 3466 LB Waarder, 9 oktober 1980 Oosteinde 54-A. Jezus Christus is gisteren en heden de zelfde en tot in eeuwigheid Hebreeën 13:8 Ingegaan in de vreugde zijns Heeren Ds A. Rebel Als predikant van het Christelijk Ver pleegtehuis „Naarderheem" was hij aan onze gemeente verbonden. De tijd, dat hij in ons midden werkte, hebben wij hem leren kennen als een blij getuige van het evangelie van Jezus Christus. De Heere gedenke mevrouw Rebel en de kinderen. Bussum, 7 oktober 1980 Namens de kerkeraad van de Christelijke Gereformeerde Kerk te Bussum: A. Sikking. praeses A. R. G. Mauritz, 2e scriba. Met droefenis ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze predikant Ds Anton Rebel Dankbaar herdenken wij hem voor hetgeen hij voor de bewoners en ons verpleeghuis heeft gedaan. Bestuur en direktie Verpleegtehuis Naarderheem Naarden, 7 oktober 1980. Wij ontvingen het droevige bericht dat plotse ling is overleden de predikant van ons huis Ds Anton Rebel Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte en kracht om dit verlies te dragen. Ondernemingsraad en personeel Verpleegtehuis Naarderheem Naarden, 7 oktober 1980 Met diepe ontroering moet de Raad van de Christelijke Geref. Kerk van Rotterdam-Cen trum mededeling doen van het overlijden van haar vroegere pastor Ds A. Rebel De wijze waarop hij met zijn vrouw de eerste signalen van zijn ziekte verwerkte, brengt ons het Woord der Schrift in herinnering: „Houdt uw voorgangers in gedachtenis, die het Woord Gods tot u hebben gesproken: let op het einde van hun wandel en volgt hun geloof na" Hebr. 13 7 Moge de God van alle vertrouwen mevrouw Rebel en de kinderen troosten en kracht geven. Rotterdam, 7 oktober 1980 J. Manni, praeses I. L. Stolk, scriba Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij Psalm 23:4 Van ons is heengegaan na een bewogen, maar toch rijk leven, onze lieve moeder en liefste oma Anna Fokkema Sinds 1967 weduwe van Ette Terpstra 4-8-1906 7-10-1980 Leeuwarden, Geert en Janke Schroor-Terpstra Annette, Eelco, Hester Deventer, Wytze en Monique Terpstra-Pruysen Victor, Eric en Linda Amsterdam, Maria Terpstra Doetinchem, Pia Terpstra Den Helder, Wim en Roelie Koelé-Terpstra Henriëtte, Jaco, Anke Schalkhaar, Hugo en Menny Hazenberg-Terpstra Mette, Diederik, Tessel Dokkum, 7 oktober 1980 Dongeraheem, Flat 121 'k Wil U, o God, mijn dank betalen. Gez. 390 Vertrouwend op Gods belofte is ons voorge gaan mijn lieve man en onze zorgzame vader Jan Garrelt van Anken op de leeftijd van 55 jaar. G. van Anken-Groeneveld Hildy en Gerard Jan Willem Anneke Margreet 7241 HR Lochem, 7 oktober 1980 Korte Voren 3 De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 11 oktober a.s. om 13.00 uur in de Herv. Kerk te Lochem, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats Zutphenseweg te Lochem. Gele genheid tot condoleren na de begrafenis in het Buitencentrum „Ruighenrode" Vordenseweg 6. Geen bloemen en geen toespraken. In vrede is van ons heengegaan onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Jan Garrelt van Anken echtgenoot van Geesje Groeneveld „Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Joh. 1125 Winschoten: A. van Anken-van der Kooi Midwolda (Old.): G. W. Meijer-van Anken W. Meijer Haarlem: W. E. van Anken W. H. van Anken-van Bekkum Heiloo: H. A. C. Tapking-Groeneveld N. Tapking Amsterdam: A. Groeneveld Australië: T. J. F. Groeneveld M. Groeneveld-Lamby en alle kinderen. Met verslagenheid geven vrij kennis van het overlijden van ing. J. G. van Anken hoofd van de technische dienst van het Water schap van de Berkel. Gedurende 26 jaar heeft hij zijn beste krachten aan het Waterschap gegeven. Wij verliezen in hem een goede vriend, toegewijd aan de „Ber kel" en aan een ieder die bij het Waterschap was betrokken. Zijn naam blijft verbonden aan de Berkel- en Slingewerken die onder zijn leiding werden uitgevoerd. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Het dagelijks Bestuur van het Water schap van de Berkel, J. Baas, watergraaf P. J. de Jong, secretaris Lochem, 7 oktober 1980 Met droefheid delen wij u mede dat toch nog plotseling is overleden het hoofd van onze technische dienst J. G. van Anken Wij verliezen in hem een collega die door zijn stuwende kracht en heldere inzichten steeds in onze herinnering zal blijven. Het personeel van het Waterschap van de Berkel Lochem, 7 oktober 1980 „In stilheid en vertrouwen zou uw sterk te zijn" Jessaja 3015 De Raad van de Gereformeerde Kerk te Lo chum gedenkt in dankbaarheid de trouw en liefde waarmee Jan Garrelt van Anken de Gemeente als ouderling heeft gediend. Ds W. van de Kooij., praeses C. Bos, scriba. Lochem, 7 oktober 1980. Bestuur en leden van de A.R. kiesvereniging te Lochem geven met droefheid kennis van het heengaan van hun oud-voorzitter Jan Garrelt van Anken Met grote kennis van zaken en zeer getrouw heeft hij ruim 20 jaren leiding gegeven aan de A.R. kiesvereniging. God geve zijn vrouw en kinderen de troost die zij behoeven. G. R. Wielenga, voorz. B. Beltman, secr. G. J. Rolleman, penningm. Lochem, 7 oktober 1980 Uit onze vriendenkring werd weggenomen Jan Garrelt van Anken Geb. 26-8-1925 Zijn trouw en oprechte vriendschap zullen wij missen. God zij Geesje en de kinderen nabij. Lochem, Jannie en Willem Boon Barchem, Aaf en Dick van de Kraats Barchem, Eefke en Arie Landeweerd Apeldoorn, Joke en Nimda Schelhaas Lochem, Bep en Gerben Wielenga Lochem, 7 oktober 1980 Dit is de nieuwste trend De zogenaamde "Brei. Look'.' Mantels van nifc gebreide stof. Lekker warm en uiterst Precies wat i moet in een f herfst. Als u houdt van een tikje apart, dan u waar u moet zijn. Nü bij Kreymborg. Links: Brei-Look mantel mat capuchonXnevelslui Beige, grijs of écru. Rechts: p' Brei-Look mantel met staande col. Omslag- manchetten. Beige. tldl leldl Bestuur, directie en redactie van de Stichting Elisabethbode geven met droefheid kennis van het overlijden van de heer J. G. van Anken sinds 1970 bestuurslid van de Stichting Met dankbaarheid voor de igoede gemeen schap en voor zijn belangrijk aandeel in het werk gedenken wij hem. God behoede zijn vrouw en kinderen. Lochem, 7 oktober 1980. „En zo ik nooit weer mocht ontwaken, Aan U beveel ik dan mijn geest, Om voor de Troon die rust te smaken, Die hier mijn uitzicht is geweest" God nam op 3 oktober jl. tot Zich onze lieve bijna 90-jarige broer, zwager en oom Aart in 't Veld Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Namens de familie: F. de Rijke Bejaardentehuis „Uitzicht" 's Gravenhage. Correspondentie-adres: Mgr. van Steelaan 203, 2273 EL Voorburg. Ingevolge de wens van de overledene heeft bijzetting in het familiegraf inmiddels in stilte plaatsgevonden. „Geloofd zijt, Gij, om Zuster Dood die nooit een sterveling buitensloot". „Zonnelied van Sint Francisctis" Na een kortstondige ziekte is nog onverwachts overleden, gezalfd door het Heilig Oliesel, onze Pastoor, Medebroeder, en Huisgenoot, Broer, Zwager en Heeroom Pater Cornells Maria Moons, o.f.m., geboren te Gouda 29 april 1914, ingetreden in de Orde der Minderbroeders 1933, Priester gewijd 3 maart 1940, sinds 1966 Pastoor van de Parochie, H. Antonius van Padua, te 's-Gravenhage. Namens Familie, Medebroeders en Huisgenoten: Pater J. C. Hendriks o.f.m. 7 oktober 1980 's-Gravenhage, Pastorie Rijnstraat 16 Nieuwerkerk a/d IJssel J. Moon, Gravenweg 238 De dierbare overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Westeinde-ziekenhuis, Lijnbaan 32, 's-Gravenhage. Bezoek van 14.00- 16.00 uur. A.s. vrijdag is er om 20.00 uur een Eucharistie viering in de Boskantkerk, Fluwelen Burgwal 35, 's-Gravenhage. De gezongen Uitvaartdienst zal worden gehou den op zaterdag a.s. om 12.45 uur in bovenge noemde kerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het kerkhof van de Minderbroeders te Katwijk a/d Rijn, De Wilbert, Overrijn 7, circa 15.00 uur. Dankbaar voor alles wat wij bij haar leven van haar ontvingen, delen wij u mede dat plotse ling van ons werd weggenomen, onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma Catharina van DIJh-de Groot op de leeftijd van 57 jaar. Math. 11:28 „Ik zal u rust geven". Winterswijk: Sjouke van Dijk De Steeg: Gea en Piet Cnossen-van Dijk Pieter Jelle Sjoukje 7102 AK Winterswijk, 8 oktober 1980 Europalaan 230. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 11 oktober a.s. om 11.00 uur in de Zonnebrinkkerk. Daarna vindt de teraardebestelling plaats op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren van 10.30-11.00 uur in voornoemde kerk. Liever geen toespraken /-> en geen bezoek aan huis God heeft tot Zich genomen onze lieve schoon zus en tante Catharina van Dijk-de Groot Winterswijk, 8 oktober '1980. Europalaan 230. Nij verdal: J. J. Wind-van Dijk Zeist: N. van Dijk-Bolhuis J. van Dijk Zwolle: 0 J. Zwarthoff-van Dijk H. J. J. Zwarthoff Nichten en neven Nooit kan 't geloof teveel verwachten. Na langdurig ziekzijn heeft God tot Zich geno men mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Pieter Marinus van der Dussen op de leeftijd van 72 jaar. T. van der Dussen-Roozeboom Andel, Arij en Femmie Oldenzaal, Jannie en Anne Strijen, Ton en Henny Rotterdam, Peter en Helma en kleinkinderen. 7 oktober 1980 Wielen waal 28 2665 VC Rijswijk Geen bezoek aan huis, geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 10 oktober om 12.00 uur in de Gereformeerde kerk,. Dorpsstraat 37, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familie graf om ca. 12.45 uur op de algemene begraaf plaats Hoekeindseweg 37 te Bleiswijk. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Psalm 116 vers 4 berijmd brf God nam tot Zich onze moeder, ome, schoonzuster en tante Johanna Sixma-de Vrlea op de leeftijd van 79 jaar. Rotterdam: U. G. E. Stapelkamp-Sixma M. C. P. Stapelkamp Voorburg: F. van der Knik-Sixma T. Dorsman Oenkerk: T. J. Straatsma A. Straatsma-Dekker Leidschendam: J. van Willenswaard-Sixma C. van Willenswaard Den Haag: L. G. A. Sixma Berkel en Rodenrijs: G. A. J. Meijburg-Sixma H. A. Meijburg Heeg: A. J. Sixma en kleinkinderen Correspondentie-adres: Lubeckstraat 53, 2517 SM Den Haag. De overledene is opgebaard in de rouwki van Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52j Den Haag. Bezoek aldaar vrijdag van 19. 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de s van Huize „Uitzicht", zaterdag 11 oktober o 9.30 uur waarna de begrafenis zal plaats op de begraafplaats „Nieuw Eykendu; Kamperfoeliestraat 2A te Den Haag. komst aldaar om ca. 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst 1 Huize „Uitzicht", of na de begrafenis in ontvangkamer van de begraafplaats. Op Zijn tijd nam God tot Zich onze I zorgzame vader en opa Evert Kum geliefde echtgenoot van S. Kuus-Vos op de leeftijd van 75 jaar. G. E. Nieuwenhuizen-Kuus J. Nieuwenhuizen Sonja, Annette, Vincent Loosdrecht, 6 oktober 1980. IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw medeleven betoond tijdens de ziektel het overlijden van mijn geliefde man, onz^| vader en opa Pieter Gerrit Jacobus Roodenb zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: M. Roodenburg-van Tol 2132 NA Hoofddorp, 9 oktober 1980 Kruisweg 563 MEER Familieberichten OP FAGIii»

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14