Met'n AGO verzekering weet precies waar u aan toe bent 4/C M Als u zich verzekerd hebt tegen risico's, denkt u dan alstublieft niet dat u geen risico's meer loopt. U zult niet de eerste zijn die teleurge steld moet ervaren dat bijvoorbeeld een brandende sigarettepeuk een onherstelbaar gaatje schroeit in uw kostbare Pers en uw brandverzekering niet uitkeert. Zodat u ook nog met een pijnlijk gaatje in uw portemonnee blijft zitten. Op zo'n moment wordt u wel even met de neus op de harde feiten van de kleine lettertjes gedrukt. En moet u met terechte spijt consta teren dat u meer risico's loopt dan u denkt. Soms, tenminste. Want u mag natuurlijk niet alle ver zekeringen over één kam scheren. Wij, van de AGO, doen er juist alles aan om verborgen teleur stellingen te voorkomea Door iedere polis zo compleet mogelijk te mak En zo duidelijk mo; lijk te omschrijven. Als we zélf onze spullf tjes zouden verzekeren, zof den we eerlijk gezegd niet ij anders willen. -j Want zelf hebben w natuurlijk ook liever geen moeilijkheden en tou kerij achteraf Wij nemen aan dat u er ook zo over denkt. Mogen wij u daarom het volgende voorstel doen? Als u nü even de moeite neemt uw polissen te pakken, ze grondig te controleiC op de risico's die ze dekken, dan ontdekt s waarschijnlijk snel hoeveel onnodige risia I uzelf nog neemt. Mocht u overmand worden door vè warring, neem dan even de tijd om uw si risico's op een rijtje te zetten en naar (beteif mogelijkheden te zoeken. J1 Samen met uw verzekeringsadviseu| Die weet er alles van. Hoeveel risico neemt u met uw verzekering Vergoeden ze de gevolgen van onhandig kapwerk? Vergoeden ze de gevolgen van onbesuisd kinderspel? Vergoeden ze de gevolgen van gezellige avondjes? Vergoeden ze schade veroorzaakt door verkeerd geboorde gaten? Vergoeden ze 'n ongelukje veroorzaakt door de baby-sit? Vergoeden ze de gevolgen van onverhoedse olievlekken? Uu lat «eri De dat pla boe hui mai lom ioV Zee: Pen IM De Va Het ijl ïol du 'i «tt olet ibn

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12