OUZ AC een onderwijzer/es docent(e) Frans ALKMAAR docenten Hou ze in de gaten! hervormde pedagogische akademie Li jan van nassau docent(e) MEDEWERKER afdeling rechtspositie (manl. of vrl.) bevoegde leraren/leraressen HOOFDLEIDSTER EEN ONDERWIJZERES ADJUNKT-DIREKTEUR Docent(e) handvaardigheid Docent (e) frans onderwij skundige Bevoegd DOCENT(E) Lichamelijke Oefening een hoofd (m/v) algemeen schoolbegeleider (m/v) ZATERDAG 4 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET Vlissingen (West-Souburg) Marnixschool v. P.C.D. van Doornlaan 40. Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Onderwijs te- Oost en West-Souburg vraagt: voor klas 5 die: bewust kies voor prot. chr. onderwijs bij voorkeur enige ervaring heeft bereid is zich ook buiten schooltijd voor de school in te zetten in teamverband wil meewerken aan het opstellen en uitvoeren van het schoolwerkplan Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd der school, C. P van Loenen, Noordbeekseweg 6, 4386 AG Vlissingen. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan bovenstaand adres. Tel.: 01184-61646 (school) of 61484 (huis). Chr. Scholengemeenschap „OVERVOORDE", Gymnasium-Atheneum-Havo, Westhoven piein 121, 2532 BE DEN HAAG tel. 070-29 75 05. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk een 16 uur 3e gr. Ter vervanging, in elk geval tot 1 aug. 1981 Rooster bij voorkeur op maandagmorgen, dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij de doelstellingen van het christelijk onderwijs onderschrijven. Sollicitaties te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bij de rector, de heer A. J. Louisse, Westhovenplein 121. 2532 BE s-Gravenhage. tel. 070-297505. y* Chr. Scholengemeenschap -drfföifS Jan Arentsz Gevraagd voor vervanging met Ie greeds bevoegdheid a. lichamelijke opvoeding 10 lesuren, 2 december tot 1 maart b. biologie 12 lesuren, 19 januari tot 1 april Brieven met de nodige gegevens (o.a. opgaven van godsdienst) te richten aan de rector dra A. G. van den Berg. p/a Fabri- tiusstraat 1, 1B16 EA Alkmaar (tel. 072- 115938). AUCUJïinUi COLLEGE Oec. (tem—nachap van Schotan voor MAVO/LBO on HAVO/Athanaum Dubbtelnk 1. 1102 AL Amateriam z o. Tatefooh 020-000221 Het Augustinus College voor Mavo-L.B.O. róept sollicitanten op voor: 17 uur remedial teaching in Nederlands en Wiskunde 28 uur Engels tijdelijke vervanging wegens ziekte 30 uur Natuurkunde, tijdelijke vervanging wegens ziekte Schriftelijke sollicitaties uiterlijk voor 11 oktober a.s. te richten aan het bestuur van de Augusti nus Stichting op bovenvermeld adres. Tel. inlichtingen bij de adj.dir. N. v. d. Panne Kinderen zijn kinderen. Waarschuwen is niet genoeg. SIRE ftblicane aangeboden doa du blad in samenwerking mei de Siichnng Ideele Reclame vogelsanglaan 1 - utrecht - (030)7155 30 Gevraagd zo spoedig mogelijk voor Engels 24 uur 1e graad Van sollicitanten wordt verwacht dat zij mee willen werken aan het realiseren van christelijk onderwijs. Voor inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot J. Eggink directeur. Vogelsanglaan 1, Utrecht, tel. 030-730801. algemene bond van onderwijzend personeel De ABOP - Algemene Bond van Onderwijzend Personeel, vraagt ter versterking van de afdeling een De ABOP is een onderwijsvakbond, die, in het kort gezegd, zich ten doel stelt de belangen te behartigen van het onderwijs en van de onderwijsgevenden De bond telt momenteel ruim 42.000 leden, werkzaam bij alle takken van onderwijs uitgezonderd het universitair onderwijs. De werkzaamheden van de afdeling rechtspositie zijn: a. het geven van informatie op rechtspositioneel terrein aan individuele leden en groepen van leden; dit gebeurt schriftelijk, telefonisch en mondeling; dit laatste is o.a. tijdens landelijk gespreide spreekuren b. het verlenen van direkte bijstand aan leden bij geschillen, die uit de arbeidsverhouding voortvloeien, bij wachtgeld- en pensioenkwesties e d. en bij eventuele hieruit voortvloeiende beroepszaken. Het werk heeft naast arbeidsrechtelijke ook sterk sociaal-maatschappelijke aspekten Op de afdeling werken momenteel zeven mensen, die tengevolge van de toename van de werkzaamheden o.a. als gevolg van de groei van het ledental van de bond, versterking nodig hebben. Heeft men al een zekere kennis van arbeidsrecht en/of ambtelijke rechtspositionele regelingen en zo mogelijk ervaring opgedaan met de toepassing daarvan, dan is dit een aanbeveling. Een algemene ontwikkeling op ten minte middelbaar niveau is wel een minimum vereiste. Leeftijd niet jonger dan 25 jaar. In eerste aanleg zullen de werkzaamheden van de nieuwe medewerker op het bondsbureau plaatsvinden De mogelijkheid, dat deze in voorkomende gevallen zich zullen uitstrekken tot plaatsen elders in het land, zoals bijvoorbeeld op den duur deelname aan het verzorgen van de spreekuren, moet echter niet uitgesloten worden geacht. Dit kan leiden tot aktiviteiten ook in de avonduren. Ons kantoor ligt op nog geen 10 minuten gaans van het Centraal Station. Salaris: van 3014.- tot maximaal 3820,-, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling boven het minimum is uiteraard mogelijk. Goede secundaire arbeidsvoorwaardenzoals 25 werkdagen vakantie en 8 1/3% vakantietoeslag per jaar, eindejaarsuitkenng van 2%, variabele werktijdenregeling, tegemoetkoming in de reiskosten, een zeer goede pensioenregeling, die premievrij is. Sollicitatiebneven binnen 3 weken te richten aan het Hoofdbestuur van de ABOP. Herengracht 54, 1015 BN Amsterdam. t.a.v. de heer R. van Leeuwen CHR. M.A.V.O. Zoekweg 3, Poetbus 26. 4690 AA THOLEN. Het Bestuur vraagt voor de volgende vakken: Gymnastiek per 27-io-'so 15 uur Frans per 1 jan "81 ot eerder 18 uur Eventueel aan te vullen met studiefeeeen en begelei dingsuren tot een normbetrekking. Bij bepaalde combinaties van vakken is v b. mogelijk. Het Bestuur verwacht van de medewerkers aan de school dat zij behoren tot een van de Reformatorische Kerken en dat zij ook kerkelijk meelevend zijn. Thoten is bereikbaar vanaf Rotterdam binnen 40 minuten en vanaf Bergen op Zoom binnen 10 minuten. De gemeente Thoten is bereid medewerking te verle nen bij het zoeken naar een woning. inlichtingen bij de heer G. C. Boender, adj dir. tel. 01660-2926 en bij de directeur K. Flikweert. Groot Verréhof 5. 4691 LA Tholen (tel. 01660-3495) aan wie u ook de sollicitatie kunt sturen. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Zoetermeer vraagt voor de nieuw te starten kleuterschool in het noodgebouw aan de Fluitschipkade een Vsn de sollicitante wordt verwacht dat zij: Een Prot. Chr. levensovertuiging heeft en ker kelijk meelevend is. Op de hoogte is van de ontwikkelingen binnen het onderwijs. De integratie tussen KO en LO gestalte wil geven. Psychologische test behoort tot de benoemings procedure. De gemeentelijke verplaatsingskosten verorde ning is van I Inlichtingen worden verstrekt door de bestuursle den de heren: J. Bos tel. 079-16 64 93 en J. Brouwer tel. 079-31 14 16. Goildtsttes aan het Baatuur vèn da Vareniging voor Chrtoatijk Onderwijs, Postbus 113, 2700 AC UTRECHT „Het Rotsoord" Hel Beetuur van „Het Boteoord", Chr. School voor kinderen met hoor- en spraak moeilijkheden, vraagt z.m. per 15 november a.s. of eventueel later voor een groep leerlingen met hoor- moeilijkheden. Gevraagd: Volledige bevoegdheid j.k en r. Enige jaren ervaring. Een pos. Chr. levensovertuiging. Bereidheid om verdere vakstudie voor dit onderwijs te gaan volgen. Sollicities richten aan het Bestuur v.d. School. Rotsoord 36. 3523 CL Utrecht. Inlichtingen bij het wnd. hoofd mw. Z. R. Huijing, tel. school: 030-510041 tel. thuis: 030- 512401. Christelijke Ondernemersscholen Apeldoorn OnderwlH t.w.;— Lagere Middel ba Commercieel Economisch I (LDS) i Ondememerssc hooi (MDS) Kanaal Noord 130, 7322 AB Apeldoorn. Gevraagd, i.v.m. pensionering van de huidige funktionaris. per 1 mei 1981 een voor de Lagere Ondememersschool Wij stellen ons voor iemand, die: overtuigd voorstander is van het Christelijk onderwijs. goede contactuele eigenschappen bezit. in staat is geheel zelfstandig de dagelijkse leiding op zich te nemen van de genoemde school in staat is het lesrooster voor de totale scholengemeenschap op te zetten en dagelijks te verzorgen. bevoegdheden bezit voor deze school Nadere inlichtingen bij de huidige adj. direkteur, de heer O. J. Wassink, tel.: 055- 665886 (school) of 055-331166 (privé). Sollicitaties voor 24 oktober 1980 te richten aan de secretaris van het Bestuur van de scholengemeenschap, postbus 526. 7300 AM Apeldoorn. "De Lage Waard" Christelijke Scholengemeenschap voor Atheneum en Havo Vijzellaan 4. 3352 VH Papendrecht. tel. 078-151344 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk ter vervanging wegens ziekte 1e graads bevoegde 28 uur of een gedeelte hiervan 6 uur 1e en 2e gr. niveau (combinatie met het Chr. Lyceum te Dordrecht voor 5 uur is mogelijk) Belangstellenden die weloverwogen kiezen voor het protestants-chris telijk onderwijs, kunnen inlichtingen inwinnen bij en hun sollicitaties richten aan de rector, Ir. L. B. Jansen, tel. 078-151344 (school) en 155625 (privé). Christelijke Lerarenopleiding Zwolle Postbus 1363 8001 BJ Zwolle lel 05200-16672 Binnen de opleidingseenheid wiskunde-natuurkunde. gestart augustus 1979, zijn we bezig met de opzet van het programma onderwijskundige voorbereiding een geïnte greerd programma waarin o m aan de orde komt: algemene onderwijskunde, vakdidactiek, school- en instituutpracticum. Op dit moment zijn drie vakdidactici betrokken bij de opzet en uitvoering van het programma voor het tweede studiejaar. De andere drie docenten van ons team zullen in een later stadium ook bij de uitvoering van het programma onderwijskundige voorbereiding worden betrokken. Voor het verzorgen van de algemene onderwijskunde in het eerste jaar en het met opzetten en uitvoeren van het programma onderwijskundige voorbereiding in de hogere studiejaren zoeken we uitbreiding van ons team met een die affiniteit tot het wiskunde- en natuurkundige onderwijs bezit. Daarnaast zal hij/zij ook deel gaan uitmaken van de afdeling onderwijskunde van de CLZ, waarbinnen hij/zij nog een nader te bepalen neventaak zal moeten gaan vervullen Het Beetuur van de CLZ verwacht van de eolllcttanten dat zij: weloverwogen kiezen voor het christelijk onderwijs en bereid zijn samen met andere medewerkers(-sters) en met de studenten gestalte te geven aan het levensbeschouwelijk karakter van de CLZ: in nauw contact met het christelijk voortgezet onderwijs de doelstellingen van de CLZ willen helpen uitwerken; ervaring hebben in het christelijk onderwijs; een eerstegraads bevoegdheid hebben Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij drs. L. P Kruithof, tel. CLZ of tel. 05200-45821 (privé), adjunct-directeur; drs. S. P van 't Riet, tel. CLZ of 02152-58332 (privé), adjunct-opleidingscoördinator wiskunde-natuurkunde Aan sollicitanten wordt het werkplan '80-'8l van de opleidingseenheid wiskunde- natuurkunde toegestuurd en op verzoek ook het Experimenteerplan van de CLZ. Bezoldiging volgens Rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens schalen 112/130/148 BBRA. Sollicitatiebrieven met uitvoerige gegevens en referentieadressen binnen 10 dagen zenden aan de directeur, F Vos, bovenstaand adres. k- <2 4e AMSTERDAMSE CHRISTELIJKE SCHOOL VOOR BEROEPSONDERWIJS Derkinderenstraat 44 1062 BJ Amsterdam Tel. 170413 Gevraagd voor direkt TEKENEN voor 20 lesuren per week. Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteur de heer F. Wiersma. y- 1 Willem de Zwijger College Schotengemeenschap voor VWO en HAVO op chr. grondslag Nieuwe 's-Gravelandseweg 38, 1405 HM Bussum Het bestuur van de Schoolvereniging roept sollicitan ten op voor de vacature (mels|ea) Oe vacature is ontstaan in verband met zwanger schapsverlof van een der collega's. De vacature omvat 26 lesuren, zij gaat 27 oktober a.s. in en zal ongeveer 5 maanden duren. Bij het solliciteren is spoed gewenst. Brieven met opgave van godsdiensl.opleiding. ervaring en referen ties dienen uiterlijk vrijdag 10 oktober in het bezit te zijn van de rector Nadere informatie is te verkrijgen bij de rector P. van der Werti Tel. 02159-17170 (school) o» 02154-13577 (privé) -71 Hoofddorp Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Onderwijs te Hoofddorp, vraagt voor haar lagere school „de Wegwijzer" z.s.m. WIJ zoeken Iemand die: bewust kiest voor chr. onderwijs niet ouder is dan 40 jaar bij voorkeur ervaring heeft als hoofd liefst enige ervaring heeft op het gebied van onder wijsvernieuwingen met name integratie en school werkplan bevoegd is voor j en r. Inlichtingen bij mevr E. Kiel. tel02503-16203 (bestuursatgevaardig- de voor onze school); mevr. I Bronkhorst, tel 02503-10197 (voorzit ter oudercommissie); de heer M. J. Rosie H.d.S tel. school 02503- 15029 Sollicitaties binnen 10 dagen Ie richten aan de bestuursa/gevaardig- de voor onze school, mevr. E.Kiel. Peer de Schuimerhot 5 2132 TH Hoofddorp STICHTING SCHOOLPEDAGOGISCHE EN -PSYCHOLOGISCHE DIENST Koninginneweg 6a, 1217 KX Hilversum. Tel. 035-15367. In verband met binnenkort vrijkomende vakatures (mede in verband met uitbreiding) in het werkgebied van regio III, roept het bestuur van bovengenoemde stichting sollicitanten op voor de functie van Regio III omvat de gemeenten Bussum, Naarden, Weesp, Nederhorst den Berg en Muiden. De schoolbe geleider is verantwoordelijk voor zowel individuele als systeembegeleiding van een beperkt aantal scholen (koppels). Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar een kandidaat met een ruime ervaring in het kleuter- en/of lager onderwijs en die tenminste in het bezit is van de akte MO-A-pedagogiek. Rijbewijs B-E vereist. De salariëring geschiedt volgens rijksregeling voor de schoolbegeleidingsdiensten. De AOW-premie is voor rekening van de stichting. De rechtspositie is gelijk aan die van het personeel van de gemeente Hilversum. Voor nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met de heer A. W. Kalwij, tel. 035-15367 (kantoor) of 035-850156 (privé). Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van de S P.P.O.. Koninginneweg 6a, 1217 KX Hilversum. Het bestuur van de Ichthusschool te BAAMBRUGGE (gem. Abcoude) roept, wegens vertrek van het huidige hoofd van de school, sollicitanten op voor de funktie van Datum van indiensttreding zo mogelijk 1 januari 1981, doch uiterlijk 1 augustus 1981 De school heeft in totaal 5 leerkrachten. Er is woonruimte beschikbaar. Er wordt gedacht aan iemand die, uit overtuiging kiest voor het Christelijk onderwijs ruime onderwijservaring heeft in teamverband wil werken Ned Hervormd is en kerkelijk zeer meelevend. Voor verdere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de school, de heer H. B. Wijnholds, tel. 02949-1367 Serieuze belangstellenden worden verzocht een uitvoerige sollicitatiebrief met beschrijving van levensloop en referenties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de sekretaris van het bestuur, de heer B. Kristensen. Beatrixstraat 11. 1396KD Baambrugge.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24