de rqksoverlieid vraagt directiesecretaris (m/v) direkteur beheerszaken m/v rechter [F® DlKRANT DE WERELD BIJU THUIS. stafmedewerker externe voorlichting en publiciteit (m/v) EEN ECONOMETRIST OF KWANTITATIEF ECONOOM (V/M) EEN ECONOOM OF SOCIAAL GEOGRAAF (V/M) IECONOMISCH- TECHNOLOGISCHE DIENST VOOR NOORD-HOLLAND Besturenraad Protestants-Christelijk Onderwijs ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET De Economisch-Tecrinologische Dienst voor Noord-Hol land (E.T.D.) houdt zich in dienst van het Provinciaal Bestuur bezig met economisch onderzoek, beleidsadviezen en dienstverlening aan het bedrijf steven Het Buro Ruimtelijk-Economisch en Ar beidsmarktonderzoek van de E T D. is bin nen de afdeling Onderzoek belast met fundamenteel en toegepast arbeidsmark tonderzoek. streekplanwerk en beleidsad viezen. Binnen dit terrein worden in kleine teams geregeld nieuwe gebieden ontgonnen, waarbij ieder intensief project een eigen coordinator knjgt. Bij de werkzaamheden worden kwantitatie ve technieken en kwalitatieve achtergron den van diverse vakgebieden samenge bracht. De dienst heeft een computerterminal in huis. Drie van de vijf medewerkers zijn in deeltijdarbeid (vier dagen) gaan werken. Mede in verband hiermee is er plaats voor twee nieuwe mensen met ervanng in het werken op een computer en in het schrijven van computerprogramma's. zo mogelijk met ervaring in het schrijven van onderzoeks- en beleidsnota s. SALARIS: nader vast te stellen op grond van leeftijd en ervanng Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, onder bijvoeging van een curri culum vrtae, binnen twee weken te zenden aan de directeur van de E.T.D.Drs J. G Brautigam. Postbus 3007, 2001 DA HAARLEM Nadere informaties kunnen worden inge wonnen bij het hoofd van het buro. Drs. F J. Ottens. tel 023-319199 tst 20. Stichting Regionale Onderwijsbegeleidingsdienst ZUID-HOLLAND WEST Oe onderwijsbegeleidingsdienst Zuid-Holland West is werk- zaam voor het openbaar en bijzonder onderwin >n de gemeen ten Letdscbendam, Rijswijk. Voorburg en Zoetermeer Het bestuur van bovengenoemde stichting vraagt voor zo spoedig mogelijk een voor 20 uur per week die een ondersteunende taak zal hebben t.b.v. de bestuursse- cretaris. Zijn/haar taken zullen ondermeer zijn: voorbereiding en notulering van de vergaderingen van het dagelijks en het algemeen bestuur, van de bestuurlijke commissies en de overlegorganen. het voeren van de correspondentie in overleg met de bestuurssecretaris en de directeur. het concipiëren van beleidsnota's. Vereisten: opleiding op universitair of gelijkwaardig niveau (b.v. jurist CA II) interesse in onderwijs en onderwijsbegeleiding Salaris Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring worden vastgesteld conform de rijkssubsidienormen. Opname in het A.B.P. is gewaarborgd. De rechtspositie van de gemeente Leidschendam is van toepassing. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgave van referenties binnen 10 dagen te richten aan het Dagelijks Bestuur van de Stichting Regionale Onderwijsbegeleidingsdienst Zuid-Holland West. p/a Prinses Marijke/aan 14. 2264 CL Leidschendam onder vermelding van nr ZHW-17. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr L M. C. van Boxtel- Michiels. bestuurssecretaris. tel. 070-271143 of dhr W. J M Appels, waarnemend directeur van de dienst, tel 079-410304 Er zijn plaatsingsmogelijkheden al* in een Arrondissementsrechtbank juristen (mnl./vrl.) die over ruime maatschappelijke ervaring bulten de rechterlijke macht beschikken. Benoeming in een opleidingsfunctie (eventueel op pari-time baais naast de huidige functie) behoort tot de mogelijkheden. Vereist: het bezit van de hoedanigheid van meester in de rechten, ontleend aan een doctoraal examen dat voldoet aan de in de Wet op de rechterlijke organisatie gestelde criteria; een praktijkervaring van tenminste zes jaren. De standplaatsen zijn verspreid over Nederland. De kansen op een benoeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij speelt een rol welke ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, zou gaarne in contact treden met hen die een dergelijke functie ambiëren. Documentatiemateriaal kan schriftelijk of telefonisch worden aan gevraagd bij het secretariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Palels van Justitie, Postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage (telefoon: 070 82 40 41, toestel 2511). Mr. M. J. Heikens. raadsheer in het gerechtshof te 's-Gravenhage en Mr. K. de Vries, voorzitter van de raad van beroep en het ambtenarengerecht te Utrecht beiden lid-secretaris van genoemde commissie, zijn desgewenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. medewerkers (mni./vri.) Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk Directie Sportzaken De Directie Sportzaken draagt zorg voor een optimaal gecoördineerde ontwikkeling en uitvoe ring van het sportbeleid van de Rijksoverheid. Dit houdt o.m. in; het beleid t.a.v. de landelijke sportorganisaties, het vrijwillig kader, vrijwilligers opleidingen, financierings- en arbeidsaangelegen- heden in de sport, ruimtelijke voorzieningen en het beleid ter zake van de sportieve recreatie en specifieke groeperingen. Gevraagd worden: hoofd vac. nr. 0-824810156 Afdeling Stimulering Sportdeelneming Functie-informatie: realiseren van een adequate voorlichting aan de bevolking; verlagen resp opheffen van drempels van zowel culturele en maatschappelijke aard als van fysieke en/of financiële aard, voor sportdeelname; een aandeel leveren aan de vaststelling van het directiebeleid. Vereist: voltooide universitaire opleiding of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; leidinggevende en redactionele ervaring. Kennis van en ervaring in de sportwereld strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 6098,- per maand. projectcoördinator vac. nr. 0-824910156 Stafafdeling Beleidsontwikkeling en -evaluatie Functie-informatie: verrichten van analyses van maatschappelijke en politieke ontwikkelingen op het gebied van de sport; formuleren van doelen op middellange termijn; ontwikkelen van de instrumenten, en wegen, en plannen van tijd stippen van actie t.a.v. thema's die breder van strekking zijn dan het beleidsobject van één enkele afdeling; opstellen van uitvoeringsplannen; evalueren van het gevoerde sportbeleid; initiëren en (bege)leiden van in- en extern overleg en samenwerkingsverbanden in het kader van een gecoördineerde beleidsontwikkeling en beleids evaluatie. Vereist: voltooide universitaire opleiding in een van de gedragswetenschappen, b.v.k. politico logie. bestuurskunde of bestuurssociologie. Redactionele ervaring en ervaring op het terrein van de sport strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 6098.- per maand. pro jectmedewe rker vac. nr. 0-825010156 Stafafdeling Beleidsontwikkeling en -evaluatie Functie-Informatie: bijdragen leveren aan de taken van de Directie Sportzaken; bijdragen aan de afstemming van het beleid op het specifiek welzijnsbeleid; verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de door de Stafafdeling geleide ontwikkelingsprojecten zoals bijdragen aan de visievorming, verrichten van analyses, verwerken van onderzoekgegevens e.d.; bij dragen leveren aan evaluatieprojecten. Vereist: universitaire opleiding in een van de gedragswetenschappen; kennis van en ervaring op het gebied van het sportbeleid. Salaris: max. f 4497.- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-825110156 Afdeling Vrijwillig Sportkader en Opleidingen Functie-informatie: bijdragen leveren aan: beleidsontwikkeling, realisering van een con sistente en samenhangende structuur van de diverse categorieën kaderopleidingen, bevorde ring van opleidingen en examens, geïntegreerde beleidsontwikkeling d.m.v. een projectmatige aanpak. Vereist: voltooide universitaire opleiding of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring op het terrein van de onderwijskunde of sociale wetenschappen; ervaring op het terrein van opleidingen; redactionele ervaring. Salaris: max. f5277.- per maand medewerker vac. nr. 0-825310156 Gestructureerd Extern Overleg Stafafdeling Coördinatie Beleidsuitvoering Functie-informatie: voeren van het secretariaat en verrichten van ondersteunende werkzaam heden. zorg dragen voor en een bijdrage leveren aan een gecoördineerde inbreng; deelnemen aan diverse vormen van overleg. Vereist: voltooide universitaire opleiding of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; redactionele ervaring. Kennis van en ervaring met de sportwereld op nationaal en inter nationaal niveau strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 4497,- per maand. Voor alle functies geldt: Standplaats: Rijswijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 25 oktober 1980. medewerkers (mni./vri.) Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk Secretariaat van de Uitkeringsraad Vervolgings slachtoffers 1940-1945, Bureau Bezwaar- en Beroepschriften Aan de Uitkeringsraad is de toepassing opgedra gen van de Wet uitkeringen vervolgingsslacht- offers 1940-1945 (WUV), welke wet de uitkeringen, vergoedingen en tegemoetkomingen regelt voor hen, die op grond van ras. geloof of wereld beschouwing tijdens de oorlogsjaren 1940-1945 door de bezettende machten van Nederland en het voormalig Nederlands-lndië vervolgd zijn ge worden en ais gevolg van het daarbij ondergane geestelijke c.q. lichamelijke lijden thans door ziekten of gebreken gehandicapt zijn. Vac. nr. 0-827010156 Functie-informatie: als 1e medewerker opstellen van adviezen aan de Uitkeringsraad omtrent op bezwaarschriften te nemen beslissingen; voeren van correspondentie en van gesprekken met aanvragers; inwinnen van informatie bij diverse instanties; deelnemen aan de behandeling van beroepszaken bij de Centrale Raad van Beroep; opstellen van contra-memories; vertegenwoor digen van de Uitkeringsraad ter terechtzitting bij de Centrale Raad van Beroep. Vereist: voltooide universitaire opleiding Neder lands recht, b.v.k. hoofdrichting staats- en admini stratief recht; basiskennis van het sociaal-econo misch gebeuren in Nederland; redactionele ervaring. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 4497,- per maand. Vac. nr. 0-827110156 tijdelijke functie, ten minste 2 jaar Functie-inlormatle: beoordelen van bezwaarschrif ten. gericht tegen beslissingen van de Uitkerings raad: na onderzoek uitbrengen van gemotiveerde schriftelijke adviezen dienaangaande; zonodig gesprekken voeren met betrokkenen. Vereist: diploma VWO; redactionele, boekhoud kundige en/of jundische ervaring. Salaris: max. f 4033,- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage (er moet rekening worden gehouden met de mogelijkheid van verhuizing naar Zoetermeer). In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 25 oktober 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn In hel algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8*/o vakantie-uitkering en een toeslag van max. 126,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurttslaen 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven hage. De Vereniging Besturenraad Protestants- Christelijk Onderwijs, die tot taak heeft de belangen van circa 2.300 schoolbesturen (6.000 scholen) in het protestants-christelijk onderwijs te behartigen, heeft binnen het algemeen directoraat plaats voor een nieuwe funktie van Tot de taken zullen behoren: voorbereiding en uitvoering van public-relations en voorlichtingsbeleid, gericht op scholen, onderwijsorganisaties overheid en politici, het onderhouden van kontakten met dagblad- en vakpers, radii en t.v. en alle andere voor de Besturenraad belangrijke doelgroepen, het verzorgen van voorlichting over het beleid en de werkzaan heden van de Besturenraad, o.m. door middel van persconferenties, persberichten, artikelen, interviews en voorlichtingsmateriaal. De voorkeur gaat uit naar iemand die: een gedegen, algemene opleiding, met aansluitende vakopleiding bezit. een journalistieke ervaring heeft, voorstander is van protestants-christelijk onderwijs en belang stelling en inzicht heeft in onderwijsvraagstukken, over een goede mondelinge en schriftelijke taalbeheersing beschikt, over organisatorisch en initiërend vermogen beschikt, goede kontaktuele en representatieve eigenschappen bezit, bereid is en het vermogen heeft in een klein teamverband vrij zelfstandig en dienstbaar werkzaam te zijn. Geboden wordt: een nog uit te werken funktie op stafniveau, op een bureau waar 60 funktionarissen werkzaam zijn, een salaris dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring en voorshands maximaal f 4.497,- bruto per maand bedraagt. een goede arbeidsvoorwaardenregeling, waarbij opname in h< Pensioenfonds voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen (P.G.G.M.). Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Vereniging Besturenraad Protestants-Christelijk Onderwijs, Oosteinde 114, Postbus 907, 2270 AX Voorburg. Voor gewenste informatie kunt u bellen met drs. B. de Haan, algemeen direkteur, telefoon (070) 69.42.01. Psychiatrisch Centrunfi 'ZON EN SCHILD' te Amersfoort,t deel uitmakend van 'de open ankh','1 stichting dienstverlening0 geestelijke gezondheidszorg." Zon en Schild is een psychiatrisch centrum,* waaraan verbonden een polikliniek, een psychotherapeutisch p dagcentrum en een kinder- en jeugdpsychiatrische kliniek. ti Het geheel omvat circa 800 klinische, 650 poliklinische behandel- 1 plaatsen en 850"medewerkers. Door het vertrek van de huidige funktionaris ontstaat in ons centrum p per 1 januari 1981 de vakature van De direktie, bestaande uit een algemeen direkteur dr. D. Jacobs, de te benoemen direkteur beheerszaken en een nog te benoemen direkteur behandelzaken, is gezamenlijk verantwoordelijk voor het totale beleid en de bedrijfsvoering van ons centrum. Naast deze medeverantwoordelijkheid voor het totale beleid heeft de direkteur beheerszaken de specifieke verantwoordelijkheid voor het sociale, het technische, het organisatorische en het financiële be leid. Deze verantwoordelijkheid komt onder meer tot uitdrukking in de zogenoemde Beleidsgroep Algemene Zaken, waarvan hij voorzitter is. In deze beleidsgroep participeren de administratief-ekonomische dienst, de bouwkundige en technische dienst, de civiele dienst, de dienst personeel, organisatie-ontwikkeling en opleidingen, alsook de verplegingsdienst en de aktiviteitensektor. Hij neemt deel aan regionaal overleg met betrekking tot de ontwik keling van de geestelijke gezondheidszorg. De te benoemen direkteur dient de volgende ontwikkelingen te sti muleren en te koördineren: een goede afstemming tussen behandeling en beheer de ingezette schaalverkleining van de organisatie, voortvloeiende uit het allocatiebeleid de verdere invulling van de bouwtechnische infrastruktuur op langere termijn de organisatorische en sociale implikaties rond automatiserings vraagstukken. Vereisten voor deze funktie zijn: algemene management-ervaring opleiding op akademisch niveau (b.v. bedrijfskundige/ekono- mische oriëntatie) een zodanige grondhouding, dat hij in staat is om vanuit de hui dige gedemokratiseerde overlegkaders de genoemde taken en ont wikkelingen te realiseren leeftijd vanaf circa 35 jaar het respekteren en aanvaarden van het christelijk uitgangspunt van ons centrum. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. In de selektie- procedure baseren wij ons op de NVP sollici- tatiekode. Sollicitaties met vermelding van ervaring en motivering, vóór 16 oktober a.s. richten aan de algemeen sekretaris van bovengenoemde stichting, p/a Oude Tempellaan 1, 3769 JA Soesterberg Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de huidige direkteur drs. G.M. Vroom, telefoon 033-38534.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18