H [F® Lees een krant met overtuiging: secretaresse secretaris/voorlichter ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER vrije universiteit BOEKHOUDERfSTER) bedrijfsadviseurs SEKRETARIAATS- MEDEWERK(ST)ER waarnemend hoofd keuken obEMA f^nd programmamedewerker m/v 9444 ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET de stichting interkerkelijke coördinatie commissie ontwikkelingsprojekten vraagt op korte termijn een ICCO houdt zich bezig met het verlenen van steun aan ontwikkelingsprojek ten van aan kerken-gelieerde organisaties in de Derde Wereld Op de afdeling Afrika zorgt een team van 14 personen voor de verwerking, beoordeling en administratieve afhandeling van projektaanvragen. Per subafdeling wordt gewerkt in een kleine bezetting, teamgeest is dan ook van belang. Voor de funktie van sekretariaatsmedewerk(st)er, die voor een vrij groot gedeelte uit het verrichten van typewerk bestaat, denken wij aan iemand met minimaal enkele jaren ervaring in sekretariaatswerkzaamheden een goede typevaardigheid (diploma) kennis van de Engelse. Franse en Nederlandse taal. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van ICCO, (Zusterplein 22A), Postbus 151. 3700 AD Zeist. Vereniging Johannes Stichting Christelijke inrichtingen voor geestelijk gehandicapten Op het bestuursbureau van deze Vereniging te Woerden is wegens promotie van de huidige funktionaris plaats voor een tevens plaatsvervangend chef boekhouding De boekhouding is o.a. belast met: de hoofdadministratie van de Vereniging en de inrichtingen Het betalingsverkeer De samenstelling en toelichting van de financiële verslagen Werkzaamheden die verband houden met de sociale verzekeringen t.b.v. de huisgenoten en werknemers van de inrichtingen Het verzorgen van de salarisadministratie van het bestuursbureau De administratie van de tegoeden van huisgenoten. Voor deze vrij zelfstandige funktie denken wij aan iemand met het MAVO-diploma en Praktijkdiploma Boekhouden of MEAO-adminis- tratieve richting, doch met ervaring. Het bezit van of studie voor het MBA-diploma wordt op prijs gesteld. De bereidheid om in teamverband te werken is van groot belang. Deze funktie wordt gehonoreerd overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden eventueel gaarne verstrekt door de heer A. Leune, telefoon 03480-18541. Geïnteresseerden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het Bestuursbureau, Oostdam 1, 3441 EM Woerden. amsterdam De vakgroep Medische Informatica van de faculteit der Geneeskunde zoekt een technisch medewerker (m/v) Taak: - het routinematig onderhoud van de aanwezige systemen (PDP 11/70 onder RSX-11D èn PDP 11/60 onder MUMPS) - de zorg voor het onderhoud van randapparatuur - adviseren van gebruikers met betrekking tot terminal- gebruik - incidenteel assistentie bij een realisatie van hard ware ontwikkelingen. Functie-eisen: - MTS elektronika (digitale technieken) - belangstelling voor elektronische gegevens verwerking - goede beheersing van de engelse taal - goede contactuele eigenschappen. Nader informatie wordt gaarne verstrekt door dr. ir. A. Hasman, tel. 020-548 33 05. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 245-2410 te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161,1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. I 100 JAAR VRUE UNIVERSfTEIT Stichting HERVORMD BEJAARDEN^ CENTRUM ZEIST „Mirtehof" Molenweg 50- Zeist Telefoon 03404-19614 Voor de centrale keuken van ons bejaardencentrum „Mirtehof" (240 bewoners) zoeken wij wegens vertrek van de huidige funktionaris zo spoedig mogelijk een Van hem wordt verwacht dat hij bij afwezigheid van het hoofd keuken, de dagelijkse leiding van de centrale keuken op zich neemt. In de keuken worden ca 280 maaltijden per dag bereid Om deze funktie optimaal te kunnen vervullen dient u te beschikken over: een gedegen vakopleiding met het diploma dieetkok een ruime ervaring ais instellingskok goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen Sollicitanten dienen een positief protestants christelijke levensovertuiging te hebben. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C A O. voor bejaardente huizen. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer R. Hart. hoofd keuken, tel. 03404-19614 Sollicitaties met inlichtingen omtrent ervaring, opleiding, leeftijd, tegenwoordige werkkring, reterentie-adressen te zenden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan de direkteur, de heer G. A van Voorden, Molenweg 50 te Zeist. Binnenkort komt er een plaats vrij voor een accurate bij de S.O.V.A.Z., opleidingsschool voor verpleegkundigen uit acht Amsterdamse ziekenhuizen. Het betreft een volledige weektaak, die o.a. inhoudt: het voeren van correspondentie het notuleren van vergaderingen het administrateren van examens. Gevraagd wordt: middelbare schoolopleiding administratieve- en type-ervaring leeftijd 25 tot 30 jaar bekendheid met medische terminologie is een aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, volgens richtlijnen C.A.O. ziekenhuiswezen. Sollicitaties s.v.p. binnen 10 dagen richten aan de Direkteur van de School, Overtoom 283, 1054 HW AMSTERDAM Voor inlichtingen: Marjo Schuurmans Telefoon: 020 - 18 02 02 toestel 243 In- en verkoopkombinatie Obéma is een groeiende organisatie van zelfstandige detaillisten op het gebied van textiel, confectie en woninginrichting. Voor de boekhouding vragen wij een als assistent van de hoofdboekhouder. De aan te trekken medewerker moet beschikken over goede contactuele eigenschappen en leiding kunnen geven, bij afwezigheid van zijn directe chef, overeen 10-tal administratieve medewerkers. Wij denken aan iemand in de leeftijd tussen 25 en 35 jaar. met een opleiding op het niveau van MEAO met aanvullende cursussen. Ook iemand met een middelbare opleiding, praktijkdiploma boekhouden en (studerende voor) MBA kan geschikt zijn. Wij bieden een interessante en goed gehonoreerde functie met zonder meer goed te noemen secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder uitstekende pensioenregeling. Sollicitaties gelieve u te richten aan: Hoofd personeelszaken C. H.V. Obéma B. A.Postbus 45, De Limiet 15, 4130 E A Vianen. ifN-EN VERkoOpkoiVlbiNATiE KONINKLIJK INSTITUUT VOOR DE TROPEN wetenschappelijk onderzoek T ontwikkelingssamenwerking onderwijs en voorlichting vraagt t.b.v. het Stafbureau Interne en Externe Relaties (SIER) een Functie-informatie: in teamverband verrichten van algemene secretariaats werkzaamheden; telefonisch, schriftelijk en mondeling informeren van interne medewerkers via centrale informatie-teiefoon en intern informatiecentrum en van vertegenwoordigers van externe publieksgroepen, w.o. schrijvende pers, radio en televisie; ontvangen, begeleiden en voorlichten van individuele gasten en geselecteerde groepen; onderhouden van contacten met vertegen woordigers van interne en externe publieksgroepen; zelfstandig voeren van inventariserende besprekingen; organiseren van voorlichtingsbezoeken en oriëntatiebijeenkomsten; assisteren bij evenementen, manifestaties, pers conferenties en overige bijeenkomsten. Gevraagd: b.v.k. secretariële opleiding en ervaring in een voorlichtende functie; bereidheid tot het volgen van een gerichte opleiding; goede spreek vaardigheid van Engels. Salaris: max. f2530,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Bovengenoemd max. salaris Is In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag va max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-8257/KIT (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw hulsadres met postcode, inzenden vóór 18 oktober 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. De Rijksnijverheidsdienst vraagt (mnl./vrl.) De Rijksnijverheidsdienst (RND) ressorteert onder het Ministerie van Economische Zaken. De taak van de RND is het bevorderen van de ontwikkeling van middelgrote en kleine bedrijven in de industrie. Zij doet dit d.m.v. technisch-economische voorlichting via informatie, doorlichting, advisering en begeleiding Gevraagd worden: technisch economisch adviseurs vac. nr. 0-753410156 provinciaal kantoor Noord-Holland en Afdeling Organisatie-Voorlichting district West Standplaats: Amsterdam. vac. nr. 0-753510156 provinciaal kantoor Zuid-Holland Standplaats: Rotterdam. vac. nr. 0-753610156 Afdeling Organisatie-Voorlichting district Noord-Oost Standplaats: Zwolle. vac. nr. 0-753810156 provinciaal kantoor Noord-Brabant en Afdeling Organisatie-Voorlichting district Zuid Standplaats: Tilburg. Voor deze functies geldt Vereist: diploma HTS, door studie of praktijk aan gevuld met kennis van bedrijfskunde of bedrijfs economie. Salaris: max. f 4497,- per maand. technisch specialistisch adviseurs vac. nr. 0-753710156 Vereist: diploma HTS metaalkunde, b.v.k. met specialisatie verspanende technieken, door studie of praktijk aangevuld met kennis van bedrijfskunde of bedrijfseconomie. Standplaats: Zwolle. Salaris: max. f4033,- per maand. vac. nr. 0-785210156 Vereist: diploma HTS chemische technologie met specialisatie organische chemie. Standplaats: Amsterdam Salaris: max. f 4497,- per maand. octrooi-specialistisch adviseur vac. nr. 0-785010156 Afdeling Documentatie, Literatuuronderzoek en Informatie Vereist: diploma HTS werktuigbouw, elektrotechniek of chemische technologie. Kennis op het gebied van octrooibescherming. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 4033,- per maand. nijverheidsconsulenten als Hoofden Afdeling Technische Voorlichting vac. nr. 0-785110156 Functie-informatie: o m. onderhouden van contacten met de TH-Eindhoven. Vereist: diploma TH werktuigbouw; kennis van elektronica toepassingen. Standplaats: Zwolle. vac. nr. 0-7854/0156 Functie-informatie: onderhouden van contacten met de TH-Delft. Vereist: diploma TH werktuigbouw met specialisatie bedrijfsmechanisatie. Standplaats: Amsterdam. Voor deze functies geldt: Salaris: max. f5277,- per maand. pro int! ma' ell )e aii iis ,de ter Voor alle functies geldt: Ten minste vijf jaar ervaring in een bedrijfs- of adviserende functie. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. M. Smit. onder nr. (070) - 47 22 61, tst. 7. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeei afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden vóór 30 oktober 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. nederlandse christelijke radio vereniginc De afdeling Gevarieerde Programma's van de NCRV-Radio verzorgt met een klein enthousiast team een aantal programma's van ver strooiende aard. Op deze afdeling is plaats voor een Voor deze afwisselende en veelzijdige functie denken wij aan iemand tussen 25 en 35 jaar, die naast een middelbare school opleiding beschikt over kennis en/of ervaring met de vele facetten van de amusementssector en lichte informatie en die in ruime mate in teamverband kan en wil meedenken en meewerken aan het tot stand brengen van diverse programma's. Voorts dient de medewerker inventief, creatief en representatief te zijn en te beschikken over goede contactuele eigenschappen, orga nisatorische kwaliteiten en zo mogelijk journalistieke ervaring. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring f 2.558,39 tot f 4.472,93 bruto per maand. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden, dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt u tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV afdeling Personeelszaken, Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van G V/R/5. óók ncrvl

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16