ns concern administratie m t medewerker kredieten sekretaresse Commerciële man of vrouw bij Proost en Brandt rottendams philharmonisch orkest medewerker Uitgeverij intri Nijkeri fflff Proost en Brandt nv 2e/4e hoornist(e) controleleider m/v vrije universiteit Nederlandse Scheepshypotheekbankl Vroom Dreesmann Nederland B.V. zoekt voor het hoofdkantoor een MBA'er voor de Adviseren, regelen, argumenten aandragen, overleggen, informatie geven, aanbieden, onderhandelen, rapporteren, motiveren, kontakten leggen tevens plaatsvervangend chef interne accountancy accountantsafdeling MEDEWERKER/STER ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET Het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van het Nederlandse Rode Kruis vraagt ten behoeve van het sekretariaat van het Departement Bloedkomponenten, Immuun- en Bloedgroepenreagentia (Departementshoofd dr. H. G. J. Brummelhuis)een Dit sekretariaat (2 medewerksters, inklusief de aan te trekken funktionaris) verricht administratieve en organisatorische werkzaamheden welke betrekking hebben op de verwerking van de gegevens die worden verkregen uit de produktie en de daarbij behorende ontwikkelingen. Tot de belangrijkste taken behoren: - de verzorging van de binnen- en buitenlandse korrespondentie in de engelse en duitse taal; - het beheer van het afdelingsarchief; - algemene sekretariaatswerkzaamheden. Onze gedachten gaan uil naar een energieke jonge persoonlijkheid die voldoet aan de volgende eisen: - V.W.O.- en sekretaresse-opleiding; - beheersing c.q. excellente aanleg voor moderne talen; - consciëntieuze opvatting van haar taak; goede kontaktuele eigenschappen. Enige jaren ervaring, (bij voorkeur) in een soortgelijke funktie, is noodzakelijk. Na een inwerkperiode en gebleken geschiktheid laten de werkzaamheden een ruime mate van zelfstandigheid toe. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mevrouw M. A. Vos, telefoonnummer 020-512.3420. Schriftelijke sollicitatie richten aan mevrouw B. de Lange, afdeling Personeelszaken. Plesmanlaan 125,1066 CX Amsterdam. Plesmanlaan 125 1066 CX Amsterdam V De afdeling Concern Administratie is een stafafdeling die recht streeks ressorteert onder de Raad van Bestuur De afdeling Concern Administratie heeft onder meer de zorg voor de periodieke verslaglegging van de resultaten van het concern alsmede de samenstelling van de concernjaarrekening Naast bovengenoemde taken worden op de afdeling een aantal grootboeken en rekeningen-courant met dochtermaatschappijen bijgehouden en vindt mutatieverwerking van de vaste activa plaats. De werkzaamheden op deze afdeling hebben een vertrouwelijk karakter. In een klein team is. mede i.v.m. verwerving van nieuwe deelnemingen, plaats voor een medewerker(ster) die het MBA-diploma in bezit heeft en studerend is voor SPD De heer R Sannes is gaarne bereid u telefonisch nadere inlichtingen over de funktie te verstrekken (tel. 020-5952495). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van Vroom Dreesmann Nederland B V., Spaklerweg 52, 1096 BA Amsterdam. VROOM1® DREESMANN De Nederlandse grafische industrie is een grote en gezonde bedrijfstak. Het papierverbruik per hoofd van de bevolking is in ons land zeer hoog. Voor de produktie van boeken, tijdschriften, reclamedrukwerk, verpakkingen ad. zijn honderden verschillende papier- en karton soorten nodig in letterlijk duizenden verschillende gewichten, formaten, dikten, kleuren en prijzen. Proost en Brandt belevert een belangrijk deel van deze boeiende markt, (omzet over 1979 ca. 350 miljoen). Het papier- en kartonassortiment van Proost en Brandt is samengesteld uit de produktie van een groot aantal gerenommeerde binnen- en buitenlandse producenten. De distributie volgt twee lijnen via de magazijnverkoop of rechtstreeks, (ook welaanmaak verkoop). De orderstroom is zeer intensief. De handelsafdelingen hebben een bezetting van ca. 60 medewerkers. Verdeeld over kleine teams van twee, drie en vier man. Zij beschikken over 45 telefoon- en telexlijnen. De verwerking van de orders geschiedt auto matisch met behulp van het eigen computer centrum. De verkoopmedewerkers werken nauw samen met het vertegenwoordigersteam en met de mensen van de vijf, verspreid door het land gesitueerde, verkoopkantoren. Bij hun activiteiten hebben zij de steun van verschillende stafafdelingen, waaronder P.T.A. Papier Technische Adviezen), R&A Registratie en Analyse) en een reklame- afdeling. (Een van de uitingen; het huisorgaan "Proost Prikkels" geniet ook buiten de grafische kring enige bekendheid). Het hoofdkantoor van Proost en Brandt waar de handelsafdelingen zijn gehuisvest, is het eeuwenoude gebouw "Het Wapen van Amsterdam" op het Rusland, midden in het centrum en dicht bij de Dam. Recent zijn enkele vacatures ontstaan Verkoper magazijn en Verkoper aanmaak Voor beide functies is nodigHAVO/ MEAO of vergelijkbaar. Tenminste twee jaar commerciële ervaring. Inkoper Grafische Verpakki ngskartons HAVO/ MEAO of vergelijkbaar. Tenminste twee jaar commerciële ervaring. Wanneer u het aantrekkelijk vindt om in een team van voor het merendeel jonge mensen te werken en u bent geïnteresseerd in één van genoemde functies, ziet mevrouw C. J. van Nieuwenhuijzen van Personeelszaken uw telefoontje graag tegemoet. (020-5207398). Rusland 26, 1012 CL Amsterdam het dirigent david zinman roept sollicitanten op voor de functie van: indiensttreding met ingang van 1 december 1980, of zo spoedig mogelijk daarna, doch uiterlijk 1 september 1981 sollicitaties worden ingewacht telefonisch: 010-142911, toestel 134 of schriftelijk: antwoordnummer 640, 3000 wb rotterdam i'ii ii proefspel hoorn: woensdag 29 oktober 1980 bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425 000 gezin nen en bedrijven het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal. de centrales staan in velsen. diemen en oudeschild(texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken J2n_ taak de medewerk(st)er die wij voor onze afde ling interne accountancy zoeken is volle dig op de hoogte van de werkzaamheden die normaliter tot de taak van een contro leleider behoren hij/zij zal echter ook aandacht en tijd moeten besteden aan de controle-aspec ten van de geautomatiseerde gegevens verwerking, voorts zal hij/zij. binnen projectgroepen, worden betrokken bij de bouw van infor matieverwerkende systemen, waarbij het accent van de inbreng vooral zal liggen op het ontwerjjen van optimale controle maatregelen van de kandidaat wordt verwacht dat deze de chef bij diens afwezigheid kan vervan gen standplaats bloemendaal vereisten diploma SPD of HEAO-BE gevorderde accountantsstudie (t/m admi nistratieve organisatie), kennis van moderne controletechnieken met name voor geautomatiseerde admini stratieve verantwoordingen met behulp van gegevensbanken enkele jaren ervaring als eerste assistent/ controleleider op een accountantskan toor leidinggevende en organisatorische capaciteiten, leeftijd omstreeks 35 jaar salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring zowel een inspraakprocedure als een psy chologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure, telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij de afdeling personeelsza ken. telefoon 023 - 25 82 21 toestel 2732. voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, ign. bispincklaan 19 te bloemen daal G. Schimmel Accountant- administratieconsulent Federatie belastingconsulent vraagt een Ons accountants-/belastingadviesbureau met 10 me dewerkers is werkzaam voor het midden- en kleinbe drijf. vrije beroepsbeoefenaren, particulieren e a. Ons dienstenpakket omvat de verzorging en controle van geautomatiseerde administraties, het samenstellen van jaarrekeningen en uiteraard het behandelen van f iscale zaken De functionaris zal belast worden met de leiding van de afdeling computerverwerking en zal tevens als taak hebben het controleren en samenstellen van jaarreke ningen Gedacht wordt aan iemand met middelbare schoolop leidingen SPD (evt. vergevorderde studie) of een H E A O -er die tevens over de praktische ervaring beschikt, nodig voor deze functie Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te nchten aan ons adres: Marktplein 3, 7391 DE TWEL- LO Telefonische informatie onder nr 05712-3335* ('s avonds 05712-1503) gevestigd te Amsterdam, verricht een aantal interessante activiteiten op het terrein van de jeugd welzijnszorg, bij voorbeeld: de jaarlijkse kinderpostzegelactie, het secretahaat van de Landelijke Stichting Dagcentra voor school gaande jeugd, publiciteit en voorlichting, on derzoek t.b.v. kindertelevisieprogramma's. Ten behoeve van de kinderpostzegelactie zoe ken wij voor een periode van drie jaar voor 3/5 weektaak een die zal worden ingezet voor de begeleiding en uitbreiding van het net van plaatselijke comité s. De te benoemen medewerker/ster dient te be schikken over contactuele en redactionele eigenschappen een algemene ontwikkeling op minimaal mid delbaar niveau de instelling om in een team te kunnen werken het vermogen zich snel en grondig in te kunnen werken in ons systeem van fondsen werving en in de besteding van de verkregen gelden de bereidheid om soms op onregelmatige tijden te werken. In verband met de aard van de werkzaamheden dient de nieuwe collega niet jonger te zijn dan ongeveer 30 jaar en zo mogelijk in het bezit te zijn van rijbewijs BE. Het salaris is in overeenstemming met het belang van deze funktie. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer F Th. Zwaan, stafmedewerker (telbureau 020- 733911. tel. privé 020-723350) Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan het bestuur van de Stichting Voor het Kind. Emmastraat 38, 1075 HW Amsterdam, t a v de heer D G. Bijl, directeur amsterdam De Bèta bibliotheek zoekt ten behoeve van de det bibliotheek Wiskunde een bibliotheekassistent (m/v) Taak: het toezicht op en het bibliotheektechnisch beheer van de deelbibliotheek Wiskunde; het titel- beschrijven van boeken en tijdschriften; het verzorgt van de deelcatalogi; de uitlening en het verstrekke van inlichtingen; het assisteren van het centraalburei het deelnemen aan de baliediensten van de Bèta bibto a theek en het verzorgen van de administratie van geautomatiseerde literatuuronderzoek. Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding - bibliotheekdiploma GO-A3 of HBO assistent bibh< j" thecaris - zelfstandige werkwijze en accuratesse Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer drs. M. R. Vaillant, tel. 020-548 57 69. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 074-2370 te richten aan de dienst Persopl neelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam Buitenveldert. 1100 JAAR VRIJE UNIVERSITEIT Het fonds van uitgeverij Itro een werkmaatschappij uitgeverij CALLENBACH omvat de rubrieken pedagogii gehandicaptenzorg, psycho-sociale hulpverlening en gezoit heidszorg Voor dit fonds vragen wij een KOPIJBEWERKER/CORRECTOR (M/V) Na een inwerkperiode zal hij of zij verantwoordelijk zijn voor persklaar maken van nieuwe uitgaven. Daarnaast bestaat mogelijkheid ingeschakeld te worden bij de ontwikkeling nieuwe projecten en bij de publiciteit. Deze functie biedt goede toekomstmogelijkheden voor iemand v 25-35 jaar, die beschikt over: een voltooide middelbare schoolopleiding; uitstekende kennis van het Nederlands, alsmede goede keni van Engels en 'Duits belangstelling op het gebied van de sociale wetenschappe goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Daarbij gaat de voorkeur uit naar een kandidaat met redaction! ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van Uitgevi Callenbach bv, Postbus 86, 3860 AB Nijkerk. Onze vennootschap is een onafhankelijke hypotheekbank, gespecialiseerd op het gebied van internationale financiële dienstverlening aan de scheepvaart Voor onze afdeling Rijn- en Binnenvaart zoeken wij De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit een - in teamverband te verrichten - actieve benadering van nieuwe relaties en het begeleiden en beheren van de leningenportefeuille op die afdeling Voor de vervulling van de vacature gaan onze gedachten uit naar een commercieel ingestelde kandidaat met MEAO/HEAO of gelijkwaardige opleiding, bij voorkeur met enige ervaring, opgedaan in het scheepvaartbedrijf of in de kredietverlening bij het bankbedrijf Een goede kennis van Nederlandse en Duitse handelscorrespondentie is vereist Leeftijd 30 tot 35 jaar Sollicitaties te richten aan de directie op onderstaand adres Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de heer C.J Brons (kantoor 010-134900 of buiten kantooruren 01806-3033) EendrachtspieinlO 3012 LA Potterda<| telefoon 010-134900 telex 23398

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16