Duizend Berber T&pijten FAMILIEBERICHTEN DAT fySTROOTJE UIT DEKRANT VAN ZATERDAG LIJKT ME GEZELLIG. ëllllilmÊm VAN MEEUWEN PERZISCHE TAPIJTEN iflPAG 18 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET P 6 RS 11 H 13 pen van maandag lot en met vri|dag telefo- D van 9 00-19 30 uur opqeqeven worden op ^,020-562.6270. na 17.00 uur 562.2698. iondagavond is dit alleen mogelt|k van 0-20.00 uur jmber 1940 18 september 1980 uw klederen te allen tijde wit zijn en 7tt' ontbreke niet op uw hoofd Prediker 9:8 iar en blij maken wij bekend dat onze ouders touders Cornelis Hordijk en Anna Klaasje van Luyk 40 jaar getrouwd zijn. Wij vieren het feest aar op Texel. ilford (Can.). Adrie en Greta Carl, Anne en Steven loogerheide. Gene en Ary Annemarie en Erica Imkerk. Marianne en Rijk Ansje, Marieke Sanne en Rik ►sterend. Elias en Corrie Anneke en Corina erm; Hardus 388, Pernis. i aan onze Schepper hopen we vandaag te n dat we 45 jaar zijn getrouwd. A. Sluyter en W. Sluyter-Aardse Namens kinderen en kleinkinderen luypstraat 36. im-Overschie „De Heer is mijn Herder" is van ons heengegaan in de gezegende i van 91 jaar onze zorgzame vader en Jan van Heem uwnaar van Wilhelmina Hoogendoorn ►endam: C. van Beem A. van Beem-Hoogland Jan Dick Mphen a/d Rijn: Willeke en Henk lam. 16 september 1980 straat 55. 1452 XC 'Ilpendam adres: C. van Beem tg 11, 1452 AG Ilpendam. rerledene ligt opgebaard in de rouwka art het bejaardenhuis „üpenhofte Ilpen- Gelegenheid tot condoleren aldaar op gavond van 19.30 tot 20.30 uur (ingang it). De teraardebestelling zal plaatsheb- aterdag a.s. op de algemene begraaf- te Ilpendam, na een rouwdienst in de UKerk aldaar, welke om 13.30 uur zal Ingen. plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot rn in het Dorpshuis te Ilpendam. ipiec ilerei in heerlijkheid op Zijn kind, onze noeder en oma Hans Tamboer-Harder leeftijd van 75 jaar. Hans en Nel Marjolein en Nicolien Ruud Jos en Agaath Joost. Erik, Frederik en Roelof Kees en Gini Peter en Victor Lies en Carel Hans en Pauline Gerrit en Nine Sacha en Martijn Laci en Elike Karin en Annemarie srdam. 12 september 1980 ipondentie-adres. van Mierisstraat 56 IW Amsterdam. grafenis heeft inmiddels op Zorgvlied [evonden. tot Zich Zijn kind en onze lieve zuster Hans Tamboer-Harder erd 75 jaar. ttdam, 12 september 1980. L. G. Buntsma G Buntsma T. Harder-Plantinga ••Nochtans zal ik bestendig bij U zijn, Gij hebt mijn rechterhand gevat." kortstondige ziekte is in haar Heer en ontslapen onze diaken Annemie Los-Maat 'leeftijd van 60 jaar «kezen in haar een toegewijd kerke- l:d. De kerkeraad van de Hervormde Gemeente van Oude- en Nieuwe Wetering. *ember 1980 ■sSo Met grote droefheid delen wij u mede dat na een arbeid zaam priesterleven en tot het laatste ogenblik vol vertrou wen op de Verrezen Heer onverwacht van ons is heenge gaan in de leeftijd van 74 jaar Zijne Hoogwaardige Excellentie Mgr. Petrus Johannes Antonius Moors Priester van het Bisdom Roermond, Ere-burger van Weert, Oud-bisschop van Roermond, Titulair-bisschop van Maastricht Tungelroy, mevr. E. Moors-Gerris kinderen en kleinkinderen Manado (Indonesië), Mgr. Th. Moors Horst, H. Moors BI. Moors-Rutten en kinderen 5866 BH Swolgen, 16 september 1980, Mgr. Aertsstraat 4. De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden op zater dag 20 september a.s. om 15.00 uur in de Dekenale Kerk van St. Martinus te Weert waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof van de heilige Barbara te Tungelroy in tegenwoordigheid van alleen enkele naaste familieleden. Bijeenkomst en gelegenheid tot schriftelijk condoleren van af 14.00 uufr in voornoemde kerk. De overledene is opgebaard in de rouwkapel van het Uit vaartcentrum Emmasingel 23 te Weert alwaar gelegenheid tot bezoek heden en vrijdag van 17.00 uur tot 18.00 uur. De Nationale Raad voor Katechese herdenkt in dankbaarheid Mgr. P. J. A. Moors die vanaf de oprichting van de Raad tot 1972 bisschop-referent was en ook daarna het werk van de Raad met grote belangstelling bleef volgen. Dr. J. W. A. Jansen, voorzitter G. M. J. A. Schlatmann, secretaris Nijmegen, 16 september 1980 Oranjesingel 2. Na een welbesteed leven, nam de Heere tot Zich, onze oom. opa, broer en zwager Derk Tollenaar weduwnaar van H. Werkman in de ouderdom van 83 jaar J. Jansen T. C. Jansen-Capelle Dedde Henk Els Familie Tollenaar familie Werkman Bennekom, 15 september 1980 Alexanderweg 71 Condoleantie-adres: Alexanderweg 69, Ben nekom Geen bloemen De overledene is thuis opgebaard, gelegenheid de familie te condoleren vrijdag 19 september a.s. na 19.00 uur. De rouwdienst wordt gehou den in gebouw ,,'t Kerkheem", achter de dorps kerk te Bennekom zaterdag 20 september a.s. om 10.45 uur. waarna om plm. 11.30 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Benne kom. Indien u de rouwdienst en de teraarde bestelling wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig in ,,'t Kerkheem" aanwezig te zijn. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in ,,'t Kerkheem". Laat fnij slapend op U wachten In een stil en diep vertrouwen in God is na een langdurig ziekbed van ons heengegaan onze innig geliefde moeder, oma, zuster, schoonzus ter en tante Antonia van der Eijk Sinds 15 januari 1979 weduwe van Andries van Oosten, op de leeftijd van 74 jaar. 's-Gravenzande, Nel en Jan Haaring- van Oosten Honselersdijk, Annie en Rien van den Bos- Van Oosten 's-Gravenzande, Martin en Lenie van Oosten- Booster Zeist, Beb en Henk Terlouw- van Oosten Honselersdijk. Sjaak en Dicky van Oosten- Lu gtenburg Maassluis, Toos en Han Valstar- van Oosten 's-Gravenzande, Dirk en Ria van Oosten van der Ende kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenzande, 16 september 1980. Huize Scnnevanck, Naaldwijkseweg 34. Correspondentieadres Groenelaan 70 2675 BT Honselersdijk. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren in Huize Sonne- vanck te 's-Gravenzande vrijdag 19 september a.s. van 16.30-17.30 uur en na de begrafenis in het Geref. Kerkcentrum te Monster. De dienst van Woord en Gebéd wordt gehou den zaterdag 20 september a.s. in de Geref. kerk. Burg. Kampschoërstraat 25 te Monster om 10.30 uur waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Alg. Begraafplaats. Molenstraat 141 te Monster, ca. 11.15 uur. Neem uw mantel, ga op reis naar het land dat Ik u wijs. Na een langdurige ziekte is van ons heenge gaan mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader en grootvader Gerard Antonie van Huis op de leeftijd van 68 jaar. Laren. M. van Huis-van Dijk Arnhem, W. J. van Huis Bussum. A. M. Zweers-van Huis Rik Toon Frank Marijke Laren, 16 september 1980 Correspondentie-adres: Vredelaan 41 1251 GH Laren. De overledene ligt opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenis- vereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Am sterdam, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 20 september om 12 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273 te Am sterdam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dinsdag 16 september is, na een langdurige ziekte, overleden onze zoon, broer, zwager en oom Gerard Anton van Huis echtgenoot van M. van Huis-van Dijk Alkmaar. G. J. van Huis-Felhnga Amsterdam. A. G van Huis W. van Huis-Zijp Amsterdam, E. van Huis Leeuwarden, J. van Dijk A. van Dijk-Martens Harlingen, T. van Dijk-de Bruin Harlingen, G. Wassenaar-van Dijk P. J. Wassenaar Badhoevedorp, S. van Dijk G. A. van Dijk-Veenstra neven en nichten Uit onze kring werd weggenomen Gerard van Huis Toen de ernstige gevolgen van het sroé toene mend gebruik van harddrugs door velen nog nauwelijks werden onderkend, gaf hij zijn gaven en krachten aan de voorbereiding van de hulpverlening. Tot het laatste toe bleef hij intensief betrokken bij het werk van De Regenboog. Zijn diakonale bewogenheid en zijn standvastig geloof zijn voor ons onvergetelijk. Namens bestuur en staf van De Regenboog: W. Poelstra-Kroeske D. N. Wouters Amsterdam, 16 september 1980 Met ontroering hebben wij kennis genomen van het bericht van het heengaan van de heer G. van Huis vice-voorzitter van de Gereformeerde Vereni ging voor Ziekenverpleging. Zo lang zijn gezondheid het toeliet heeft hij zich ingezet voor de belangen van het Juliana Ziekenhuis, waarvoor wij zeer erkentelijk zijn. De zieken hebben altijd een grote plaats in zijn hart ingenomen. Namens bestuur, direktie en medewerkenden Drs. H. Noordhof. voorzitter Dr. W. Dijk, geneesheer-direkteur Amsterdam, 16 september 1980. Originele Berber tapijten uit Marokko, lekker dik en zacht, handgeknoopt van zuiver wol, motvrij.Van helder wit tot grijs/bruin en alle tinten daartussen. Gewichten van 4,2 tot 7 kg/m2. Vanaf 150,- per m2, bijvoorbeeld: 200* 150 cm/450.-I 320 x 230 cm/1.104.- 200 x 200 cm/600- 320 x 250 cm 1.200 240x170 cm/612 - 350 x 250 cm 1.313 250 x 200 cm 750 - 375 x 275 cm 1.546 300 x 200 cm 1900 -1400 x 300 cm 1.800 Daarnaast vindt u bij Van Meeuwen ook een grote collectie Berber tapijten met //)'aWoOÊ*" originele Marokkaanse dessins vanaf 140,- per m2. Ar*a. 'v£ 1 Amsterdam. P.C Hooftstraat 101I telefoon 020 - 7211 09 Utrecht. Oudkerkhof 40. I Arnhem. Ir. J.P. van Muijtwijkstraat 2 hoek Vefperptem. telefoon 030 - 31 61 19. I tegenover Musis Sacrum, telefoon 085-43 63 42. Alle zaken donderdag koopavond. Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons in lange jaren heeft betekend, geven wij kennis van het toch nog onverwachte over lijden van onze gedelegeerd commissaris de heer G. A. van Huis Zijn stijlvolle ondernemerschap, grote recht schapenheid en inspirerende persoonlijkheid willen wij als een blijvend goed ervaren. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit grote verlies te dragen. Directie, médewerkers en Heisterkamp B.V. te Amsterdam. Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons in lange jaren heeft betekend, geven wij kennis van het toch nog onverwachte over lijden van onze gedelegeerd commissaris de heer G. A. van Huis Zijn stijlvolle ondernemerschap, grote recht schapenheid en inspirerende persoonlijkheid willen wij als een blijvend goed ervaren. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit grote verlies te dragen. Directie, medewerkers en medewerksters van Amstel Advertising B.V. te Amsterdam. Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons in lange jaren heeft betekend, geven wij kennis van het toch nog onverwachte over lijden van onze Directeur de heer G. A. van Huis Zijn stijlvolle ondernemerschap, grote recht schapenheid en inspirerende persoonlijkheid willen wij als eer blijvend goed ervaren. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Uitgeverij Castrum N.V. te Gent- brugge (België) Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons in lange jaren heeft betekend, geven wij kennis van het toch nog onverwachte over lijden van de heer G. A. van Huis oud-direkteur Heisterkamp B.V. gedelegeerd comm. Amstel Advertising B.V. direkteur Castrum N.V. Zijn stijlvolle ondernemerschap, grote recht schapenheid en inspirerende persoonlijkheid willen wij als een blijvend goed ervaren. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit grote verlies te dragen. Direkties van Heisterkamp B.V. Amstel-Advertising B.V. Castrum N.V. Met dank voor alles wat hij, geleid door de Heer, in ons midden mocht doen, geven wij u kennis van het overlijden van onze voorzitter Joannes de Goede op de leeftijd van 69 jaar. Het bestuur van de Stichting „De Tempel" Rotterdam, 17 september 1980. Van Aelstsingel 7. Enige en algemene kennisgeving Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling heengaan van mijn lieve, oudste zoon en onze fijne broer René Kloes Hij was pas 24 jaar. A. M Kloes-Freitag Herman Winfried Boudewijn 15 september 1980 „De Doornduyn", Duinweg 2, 1901 ML Castricum René is overgebracht naar Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 te Amstelveen. Zowel aan huis als aan Uitvaartcentrum Bou wens geen bezoek. De uitvaartplechtigheid zal gehouden worden vrijdag 19 september te 13.30 uur in de Bethle- hemkerk (Geesterhage), Geesterduinweg te Castricum, waarna de bijzetting in het familie graf te 15 uur zal plaatsvinden op de begraaf plaats Onderlangs te Castricum. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in Hotel Komman, Mient 1 te Castricum. „Mijn genade is u genoeg". 2 Cor. 12 9 Vredig ontslapen, wetende dat haar leven door de Heer bestuurd werd en bij Hem bekend was, onze liever moeder, schoonmoeder en oma Sara Lena Heijndijk weduwe van Pieter Baars op de leeftijd van 76 jaar. P. J. Baars L. A. Spek-Baars C Spek Anita Petra A. L. H. van der Wal-Baais A. van der Wal Aheke Marija Rotterdam. 15 september 1980. „De Burcht", Van Moorselplaats 144. Corresp. adres: A. van der Wal. Heidekruid 18. 3068 RV Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren donderdag van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van „De Burcht". Van Moorselplaats en na afloop van de begrafenis, in de kapel op de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den vrijdag 19 september op de begraafplaats „Oud-Kralingen". Kralingseweg 334, na aan komst in de kapel om 15.00 uur. Vertrek van „De Burcht" (zaal 9e woonlaag) omstreeks 14.30 uur Dankbaar voor alles wat de Heer ons in Hem heeft geschonken geven wij u kennis dat God op Zijn tijd tot Zich heeft genomen onze oud- voorzitter en mede-voorganger Joannes de Goede op de leeftijd van 69 jaar. Bestuur en voorganger van Eben- Haëzer, vereniging voor evangelisch jeugd- en volwassenenwerk Rotterdam, 17 september 1980 secr. J. F. Maissan. Oleander 3 2925 TA Krimpen a/d IJssel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 13