Z verpleegkundigen (mv) Trouw J GCU-verpleegkundlgen AflN ALLE VERPLEEGKUNDIGEN DIE LEIDING WILLEN GEVEN EN VERANTWOORDELIJKHEID NIET UIT DE WEG GAAN hoofd verpleging verzorging /ziekenhuis [0AONOKO hooge burch Vanaf maandag een nieuw nummer Willem Arntsz Stichting ZIEKENHUIS EUDOKIA ROTTERDAM adjunk! leidster-docente A-verpleegkundige als hoofd van een afdeling 1e ziekenverzorgende als waarnemend hoofd van een afdeling Stichting De Rustenburg Rotterdam Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten leerling Z-verpleegkundigen een analist (e). verpleegkundigen (B) ziekenverzorgenden bejaardenverzorgenden t ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1980 TROUWKWARTET R[ Ziekenhuis Eudokia is een protestants-christelijk ziekenhuis met 365 bedden. Een omvang waarmee we best gelukkig zijn. Oe afdelingen zijn nog te overzien. We kunnen nog aandacht hebben voor elke individuele patiënt. Wij kénnen elkaar nog. En dat geldt zowel onderling als ten aanzien van de patiënten. Eudokia is gelukkig met z'n niet al te grote omvang, maar gaat zeker niet tevreden achterover zitten. En dat ziet u, zodra u Eudokia binnenkomt. De gekombineerde afdeling opname/poli-afspraken is een van de modernste in Nederland. Dat ziet u ook aan het nieuwe komplex met 5 operatiekamers, centraal laboratorium en centrale sterilisatie-afdeling. De overlegstruktuur is bij zonder open en toegankelijk. Waarbij Eudokia ervan uit gaat, dat we elkaar (dus iedereen in het ziekenhuis) nodig hebben om de ontwikke lingen in de gezondheidszorg te overzien en vóór te zijn. Eudokia ligt dichtbij het centrum van Rotterdam en is ook met het openbaar vervoer uitstekend te bereiken. Leidinggeven in deze tijd. Verantwoordelijkheden niet uit de weg gaan. Er zijn maar weinig mensen die dat aandurven Bent u een verpleeg kundige met het diploma ziekenverpleging al enige ti|d op zak en wilt u best eens praten over de mogelijkheden van een leidinggevende funktie bij Ziekenhuis Eudokia, dan wordt het tijd om snel even kontaktop te nemen. Op enkele verpleeg- afdelingen kan de staf extra 'man'kracht gebruiken. En samenwerken met de andere stafmedewerk(st)ers van Eudokia betekent ook samen de dagelijkse en soms niet alledaagse problemen oplossen. Dat is een van de onderdelen van het positieve werkklimaat bij Eudokia. Werken in teamverband om de ontwikkelingen in de gezondheidszorg te overzien en vóór te zijn. Wat betreft de arbeids voorwaarden: de CAO voor het ziekenhuiswezen en de pensioenregeling PGGM zijn van toepassing. Wilt u meer informatie? Bel even met onze koördl- nerend hoofdverpleeg kundigen Zr. H. Rijks of Zr. W. van Dijk, telefoon 010-658222. Afspraken voor een sollicitatie gesprek kunt u maken met Mevr. L. de Vrijer van de Afdeling Personeelszaken. Schrijft u liever vandaag nog even een briefje? Stuur dat dan t.a.v. de Afdeling Personeelszaken aan Ziekenhuis Eudokia, Bergsingel 215, 3037 GG Rotterdam. Gereformeerd Bejaardentehuis HUIZE'DE SCHUTSE' Hemsterhuisstraat 123 1065 JX Amsterdam-Slotervaart Telefoon: 020-150666 In ons tehuis, waar c.a. 150 bewoners worden verzorgd, komt. binnenkort een vakature voor Onze gedachten gaan uit naar iemand met pos. prot. chr. levensovertuiging, aan wie wij de optimale zorg voor onze zieke en gezonde bewoners kunnen toevertrouwen. Vereist is het diploma ziekenverpleging A/B of A, alsmede ervaring in het leiding geven aan medewerkers. Verder dient men te beschikken over een goed organisatorisch inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring in de rang van Hoofdverpleegkundige, volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de direktrice, zr. A. A. Nagel. Op kore termijn hebben wij in ons verpleeghuis voor somatisch zieken aan de Mathenesserlaan 500 te Rotterdam plaats voor een en voor een Dit moderne huis heeft 4 afdelingen van 30 bedden, met aan het hoofd van elke afdeling een verpleegkundige en als waarnemend hoofd een 1e zieken- verzorgende. Beide (full-time) funkties betreffen dan ook niet alleen een verant woordelijke, maar evenzeer een zelfstandige en boeiende werkkring. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken Stichting de Rustenburg, Bergweg Zuid 90, 2661 CV Bergschenhoek, die u ook graag telefonisch inlichtingen verstrekt: (010) 22.12.55. De Diakonessenin rich ting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Voor de afdeling HARTBEWAKING vragen wij vakaturenummer 00031 i Degenen die de opleiding willen gaan volgen, kunnen ook solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2091,08 en maximaal f 2751,37 per maand, exclusief de toeslag ingevolge de loonmaat regel per 1 juli 1980. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd van de Verplegingsdienst, telefoon 070 - 264141, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, V 2509 JH Den Haag, onder ver- melding van het vakaturenummer. I STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5. Den Haag, tel 070 - 264141 Voor een aantal paviljoenen van "De Zevensprong" in het centrum "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer) zoeken wij contact met jonge Z-gediplomeer- den, die de gelegenheid krijgen bij ons nieuwe ervaringen op te doen. Binnen "De Zevensprong" wonen 320 mensen in 7 paviljoenen in leefgroepen van 12 mensen die naast hun epilepsie in een bepaalde mate zwakzinnig zijn. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.751,— bruto per maand, exclusief wettelijke toeslag en onregelmatigheidstoeslag. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer B J. van Os, adjunkt-direkteur verpleging van "De Zevensprong", tel. (023) 33 90 60. tst. 2340. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons instituut. Achterweg 5, 2103 SW HEEMSTEDE, onder vermel ding van vakaturenummer 87/H/VK. Wij zi/n een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbi/ niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Den Haag. Heemsteda. Leeuwarden. Rotterdam an Utrecht. BËMÊi In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, zijn ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Voor onze driejarige opleiding zoeken wij De opleiding start 2 maart 1981 De toelatingseisen zijn diploma MAVO, KV/JV of gelijkwaardige opleiding, minimumleeftijd 17 jaar en 7 maanden. Wij kunnen ons voorstellen, dat je, alvorens te solliciteren eerst eens wilt kennismaken met ons instituut. Welnu, die mogelijkheid is er. Op zaterdag 11 oktober a.s. houden wij 's ochtends (van 10.00 -13.00 uur) een INFORMATIEBIJEENKOMST. i Wij willen je dan één en ander vertellen over o.a. het werk. de opleiding, het salaris, het intern wonen en je ook door middel van een rondleiding een idee van het instituut geven Je ouders zijn ook van harte welkom. Wij willen graag van tevoren weten op hoeveel gasten wij kunnen rekenen, om deze bijeen komst goed te kunnen organiseren. Daarom vragen wij je onderstaande strook in te vullen en op te sturen naar de Personeeldienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (bij Alphen aan den Rijn). Telefoon (01726) 1 92 00. Ondergetekende zal alleen, samen met één/twee ouder(s)* op 11 oktober aanwezig zijn. Naam: Adres: Woonplaats: Gelieve deze strook voor 23 september 1980 op te sturen naar de Personeeldienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam. (Voor bezorging zie pag. 2) -Stichting- Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe De Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe vraagt i haar laboratorium in het Ziekenhuis Sale te Ermelo Het klinisch-chemisch en hematologisd laboratorium heeft een redelijk uitgebre c' bepalingenpakket en is maar gedeelteli t gemechaniseerd. De taken worden in 1 onderling overleg gedaan door een teaif® van medewerkers. Ook het doen van beschikbaarheidsdiensten wordt over ca. 15 analisten verdeeld. Informatie over deze functie wordt u graKT verstrekt door de heer D. de Bruijn, klin.chem. of mw. P.J. Schilleman. hoofdanaliste. Telefoon 03417-51244, toe stel 152. zi Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken van de StichtiiCj Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe. Postbus 138, 3840 AC Harderwijk CENTRALE OPLEIDINGSCURSUSSEN VOORl ie DELBARE AKTEN K Maliebaan 47, 3581 CD UTRECHT - tel 030-314fn 319720 Medio januari 1980 start aan ons instituut, in s werking met de Hogere School voor Gezondrietdsfc te Leusden. de parttime Lerarenopleiding Verp< kunde tweede graad. Voor het ontwikkelen en uitvoeren van deze geètr nieuwe opleiding, die in Leusden zal worden gege vragen wij de volgende docenten in staffunktfo R fulltime en in parttime dienstverband. A. In fulltime dienstverband: STAFDOCENT(E) verpleeg kunde met diploma B en of Z verpleginjfct een voortgezette opleiding richting onderwijs de (docentenopleiding plus hogere opleiding M.O.-A/B pedagogiek richting onderwijskund B. In parttime dienstverband: 66fi STA DOCENT(E) (ped)agogiek onderwijskunde met ervaring in het samensl u van onderwijs-leerpakketten en/of ervaring ja opzetten en uitvoeren van modulair onderwp C. In parttime dienstverband: ©611 STA DOCENT(E) soc. psychoid or soc. (ped)agogiek met ervan» het groepswerk gericht op volwassenenedu en ervaring in het geven van (leer) psycho De onder B. en C. genoemde docenten kun afhankelijk van mogelijkheden en bekwaamh aangesteld worden in 2/10 tot 6/10 funktie Telefonische inlichtingen worden gaarne vers door de studieleider. Mevrouw F. J. Mensink, Hogere School voor Gezondheidszorg te Leusda tel. 033-942424. toestel 20 Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen ne aan het Bestuur van de Centrale Opleidingseis sen voor Middelbare Akten. Maliebaan 47. 358I Utrecht, onder vermelding ..Vacature verpk kunde". I Het kraamcentrum te Zeist zoekt een verpleegkundige voor de funktie van f met standplaats Veenendaal, die zich in wil zetten voor de kraamzorg thuis em wil helpen om leerling-kraamverzorgsters op te Ir en te begeleiden in hun praktijkjaar Na een inwerkperiode werkt ieder staflid geheel I standig vanuit een hecht teamverband Vereist zijn: dipoma A kraamervaring rijbewijs B.E. Gewenst zijn: kraamspecialisatie ervaring met begéleiden van leerlingen. Voor informatie kan men ziclvwenden tot de stafle van het kraamcentrum, Slotlaan 128 3701 GR Z tel. 03404-14672 Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de S ting voor Kraamzorg, van de Kruisverenigingen it provincie Utrecht. Van Hogendorpstraat 24. 3581 Utrecht. r te Den Dolder Het PSYCHO GERIATRISCH CENTRUM van de Willem Arntsz Stichting te Den Dolder bestaat uit de volgende afdelingen: opname observatie en behandeling; langdurige behandeling, aktivering en be geleiding; intensieve verpleging en verzorging en begeleiding. Op de afdelingen wordt gewerkt in teamverband binnen groepen of units van ca. 12 patiënten. Ter versteviging van de vaste kern van deze teams vragen wij (gediplomeerd) die bereid zijn mee te denken en te werken aan de ontwikkeling en bepaling van het afdelingsbeleid. Zij moeten in staat zijn zelfstandig te werken en de verantwoording, die dit meebrengt, willen en kun nen dragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Psycho-Geriatrisch Centrum, Dolderseweg 164, Den Dolder. Inlich tingen tel. (030) 799301.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26