medewerker Trouw Amsterdam vraagt ie SWOtf GEA. project coördinator (m/v) Vanaf maandag een nieuw nummer Gemeente Utrecht direkteur uitgeverij SOCIAAL WERKVOORZIENINGSSCHAP OOST-VELUWE algemeen directeur (MA/) m/v INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG TIEL a) een ervaren personeelfunktionaris (m/v) b) een personeelfunktionaris (m/v) financieel-economisch medewerker afdelingschef (m/v) Opleiding journalisten uit de derdewereld journalisten ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1980 TROUWKWARTET Het Sociaal Werkvoorzienings schap Oost- Veluwe, gevormd door de gemeenten Apeldoorn. Epe en Heerde, biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening (W.S.W.) aangepaste werkgelegenheid aan ruim 1250 werknemers, verdeeld over 4 werkverbanden te weten De Vlaswiek, het Administratief Centrum, het Werbo en de Centrale Werkplaats voor Epe en Heerde. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het dagelijks bestuur van het Sociaal Werkvoorzienings schap Oost-Veluwe, Postbus 625. 7300 AP Apeldoorn. Bij het Sociaal Werkvoorzieningsschap Oost-Veluwe wordt op korte termijn gevraagd een Functie-informatie: Tot de taken van de algemeen directeur zullen o.a. be horen: - het coördineren en afstemmen van zowel het sociale- als commerciële beleid: t - het initiëren en ontwikkelen van ideëen op het terrein dat het gehele S.W.O.V. raakt; - de directeuren van de werkverbanden vormen met de algemene directeur het directie-team. - het geven van leiding aan het directie-team alsmede aan de centrale stafafdelingen; - het zorgdragen voor een optimale samenwerking tussen de verschillende ge'edirvgen van het S.W.O.V.; - het presenteren en verduidelijken van het beleid zo wel intern als extern. Functie-eisen: - een academische opleiding danwel gelijkwaardig; - vaardigheden op het gebied van het management in danwel bedrijfskunde; - ruime ervaring op het terrein van het management in een organisatie bij de overheid danwel bij het be drijfsleven; - goede contactuele eigenschappen, inventiviteit en visie. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 91.750,— bruto per jaar, inclusief vakantietoelage De rechtspositieregelingen van de gemeente Apel doorn zijn van overeenkomstige toepassing. Procedure: Een functie-gericht psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Bij de selectie is een vertegenwoordiging van diverse geledingen van het S.W.O.V. betrokken. Nadere informatie omtrent deze functie alsmede over de procedure kan men verkrijgen bij de heren Mr. G.H Veltman en H.W.M. Kipperman van de Dienst Perso neel en Organisatie van de Gemeente Apeldoorn (te lefoon 055 - 77 11 22). onzeWereld EEN ANDER OPINIEBLAD De redaktie van Onze Wereld, maandelijks opinieblad over ontwikkelingsvraagstukken, zoekt op korte termijn een Zij of hij maakt deel van de redaktie uit is belast met de maandelijkse produktie van het blad, maakt artikelen persklaar, verricht correctiewerkzaamheden, onderhoudt het contact met de vormgeving en stelt één van de rubrieken in het blad samen. Wij zoeken iemand die enige kennis heeft van de derde wereldproblematiek, in de journalistiek ervaring heeft opgedaan met een periodiek, in teamverband kan werken, nauwkeurig is en organisatorische capaciteiten heeft Onze Wereld is een van de uitgaven van de Novib, Nederlandse Organisatie voor Internationale Ontwikkelings samenwerking Brieven kunt u richten aan dr. Sj. Theunis, Algemeen Secretaris van de Novib, Amaliastraat 7,2514 JC Den Haag Telefonische inlichtingen: 070 - 624081, tst 151. (Voor bezorging zie pag. 2) grafisch economisch adviescentrum Eén van onze relaties is Drukkerij en Uitgeverij W.D. Meinema B.VTUitgeverij Wakman te Delft Uitgeverij Waltman heeft een fonds van technische studieboeken, voor een groot deel ten behoeve van het bouwkundig onderwijs. De direktie van de onderneming bestaat uit twee direkteuren. Gezamenlijk zijn zij verantwoordelijk voor het totaal beleid. De direkteur drukkerij is belast met de commerciéle, technische en organisatorische ontwikkeling van het grafisch bedrijf. De direkteur uitgeverij is speciaal belast met de ontwikkeling en koördinatie van de uitgeverij-aktiviteiten en het financieel-ekonomisch beleid van de totale onderneming. Wegens pensionering van de huidige funktionaris in de uitgeverij zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van De direkteur uitgeverij is binnen het direktieteam rechtstreeks verantwoordelijk voor het in stand houpen, respektievelijk uitbreiden van het huidige fonds. Kontakten met auteurs, redakties en beleidsorganen binnen het onderwijs vormen een wezenlijk onderdeel van zijn taak, evenals het reeds vermelde leidinggeven aan het financieel-ekonomisch beleid. Geboden wordt een managersfunktie in een middelgroot uitgeverij - drukkerij-bedrijf met ruime mogelijkheden voor persoonlijk initiatief, een gunstig niveau van arbeidsvoor waarden. De gedachten gaan uit naar iemand met: ervaring in een leidinggevende funktie in het uitgeversvak; goede organisatorische, kontaktuele en leidinggevende eigenschappen; een opleiding op H.E.A.O.-niveau; leeftijd tussen 35 en 45 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer drs. W. van Leusen van ons bureau, telefoon 020 - 94 42 66 (kantoor) of 03462 - 29 79 (privé). Geïnteresseerden nodigen wij uit een met de hand geschreven sollicitatiebrief met uit voerige gegevens over opleiding en ervaring te sturen aan het GEA, Ter Gouwstraat 1, 1093 JX Amsterdam, onder referentie MUD. In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiel. worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiel, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. Als gevolg van deze ontwikkeling is de struktuur van de afdeling Personeelzaken gewijzigd. Naast de nieuw gekreëerde funktie van hoofd Organisatie en Personeelzaken zal de afdeling gaan bestaan uit een tweetal personeelfunktionarissen en een drietal medewerkers voor administratieve en sekretariële werkzaamheden. In verband met het vertrek van de huidige personeelfunktionaris en de uitbreiding van de afdeling zijn er in het St. Andreas-Bethesda Ziekenhuis een tweetal vakatures, namelijk voor Funktie-informatie: De aan te stellen funktionaris zal met name worden ingezet voorbegeleidingstaken op het gebied van de uit de fusie voortvloeiende individuele problematiek. Daarnaast levert hij/zij een bijdrage in de verdere ontwikkeling van de nieuwe organisatie en de uitvoering van het sociaal plan m.b.t. de fusie van de drie ziekenhuizen. Op het gebied van personeelbeleid komt het accent te liggen op de begeleiding van diverse projectmatige werkzaamheden, zoals loop baanbegeleiding, werkoverleg, furvktionerings- gesprekken en management-ontwikkeling. Funktie-eisen: Een voltooide HBO-opleiding richting per- soneelwerk, alsmede ruime ervaring op de verschillende taakvelden van het personeel- werk in de gezondheidszorg en/of het bedrijfs leven. Ervaring op het gebied van organisatie-ont wikkeling is gewenst. Betrokkene dient te beschikken over agogische kwaliteiten. Arbeidsvoorwaarden De salariëring zal geschieden overeenkom stig opleiding, ervaring en leeftijd tot max. f. 4.848,03 bruto per maand. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer G.F.Th. Ritzema, hoofd Organisatie- en Personeelzaken, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 118, privé (04180) 28 84. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas-Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel, t.a.v. afd. Personeelszaken. Funktie-informatie: De aan te stellen funktionaris zal met grote mate van zelfsta'ndigheid worden ingezet op het beheersmatige en uitvoerende vlak van het personeelwerk. Ondersteuning en assistentie van de lijnfunk- tionarissen bij werving en selektie, personeel- planning, funktiebeschrijving - en waardering, uitvoering van arbeidsvoorwaarden, etc. zal zijn hoofdtaak zijn. Daarnaast zal hij ook worden betrokken bij de uitvoering van het sociaal plan m.b.t. de fusie van de drie zie kenhuizen. Funktie-eisen: Een voltooide HBO-opleiding of vergevor derd daarin, alsmede ervaring op bovenge noemde taakvelden van het personeelwerk in de gezondheidszorg en/of het bedrijfs leven. Arbeidsvoorwaarden De salariëring zal geschieden overeenkom stig opleiding, ervaring en leeftijd tot max. f. 3.362,79 bruto per maand. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. voor de DIENST VOLKSHUISVESTING bij de hoofdafdeling Verenigingswoningen (Financiële begeleiding- woningverbetering) een TAAK mede verantwoordelijk zijn voor de financiële begeleiding van wo- m ngv er betering sproj eet en (onder an dere de huurvaststelling; aanvragen bij rijks- en/of gemeentelijke instanties van financieringsmiddelen en/of sub sidies, dan wel bijdragen, alsmede de financiële afwikkeling) Bij de uitvoering van de werkzaamhe den zal veelvuldig overleg inzake finan ciële aspecten met technische begelei ders en opdrachtgevers noodzakelijk zijn. VEREISTEN kandidaats-economie vac nr 7053 of daarmee vergelijkbare opleiding; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3516,- bruto per maand, exclusief een toeslag van 26,- bruto Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren Het gemeentelijk beleid is gencht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 CL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. gemeente amsterdam AG 6 13 UTRECHT Het Gemeentelijk Energiebedrijf te Utrecht verzorgt binnen de stad Utrecht voor ca 93.000 verbruikers de gas- en elektriciteitsdistributie Bij de afdeling Verbruiksadministratie is de functie vacant van Deze functionaris ressorteert rechtstreeks onder de administrateur van de verkoopafdelingen en is betast met de leiding en de coördinatie van de afdeling Verbruiksadministratie (bestaande uit 32 medewerkers). Hij/zij wordt daarbij geassisteerd door de plaatsver vangend afdelingschef en 4 bureauchefs. Tot de taken van de bureaus behoren: het verwerken van aanvragen en opzeggingen met berekking tot en gieverbruik, warmwaterapparatuur en centraal antennesysteem; het ven/verken van mutaties in het bestand van kleinverbruikers; het administreren van gegevens die nodig zijn voor het machinaal v vaardigen van nota's voor grootverbruikers; het toekennen van termijnbedragen voor energieverbruik; het geven van inlichtingen over energienota's aan kleinverbruikers. In verband met de verdergaande automatisering -toepassing van ter minals voor opvragen van informatie en voor mutering- zal in de naaste toekomst de organisatie van deze afdeling hieraan dienen te worden aangepast. Van betrokkene wordt venvacht dat hij/zij de diverse werkzaamheden alsmede de voornoemde aanpassing van de organisatie, ondersteunt met de bedrijfseconomische administratief organisatorische en sta tistische kennis. Functie-eisen Diploma SPD I en II of HEAO administratieve richting, liefst op basi van een voltooide HAVO/VWO vooropleiding of een opleiding van gelijkwaardig niveau; ruime administratie ervaring; leidinggevende en organisatorische capaciteiten; bij voorkeur blijka uit enige jaren ervaring; belangstelling voor of ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4.033,- bruto per maand te verhogen met een toeslag van f 26,- bruto per maand. De AOW-/AWW- premie komt voor rekening van de werkgever. De selectie geschiedt door een selectieteam. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen van de heer D. de Bruijn, telefoon (030) 335433 toestel 2172. Schriftelijke sollicitaties onder nummer 333, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de directie van het GEB, Postbus 8888, 3503 SG UTRECHT. Journalistieke organisaties in Nederland, t.w. Nederlands Comité van het International Press Institute, Nederlands Genootschap van Hoofdredacteuren, Nederlandse Vereniging van Journalisten, School voor de Journalistiek te Utrecht, Algemeen Nederlands Persbureau, Buitenlandse Persvereniging, Radio Nederland Wereldomroep, Instituut voor Perswetenschap aan de Universiteit van Amsterdam, hebben in het kader van ontwikkelingssamenwerking een project op gezet tot opleiding van schrijvende journalisten uit de derde wereld. Dit project, dat gefinancierd wordt door het ministerie van Buiten landse Zaken, is in handen gelegd van Radio Nederland Wereldomroep die reeds jarenlang via haar Opleidingscentrum in Nederland en daar buiten cursussen verzorgt ten behoeve van mediamedewerkers uit de landen van de derde wereld. Ten behoeve van dit project kan thans worden overgegaan tot het aanstellen van een Het project is in principe opgezet voor 32 maanden, waarbij voort zetting niet uitgesloten is. De project-coördinator zal o.a. worden belast met de voorbereiding en uitvoering van een tweetal 12-weekse cur sussen in Nederland en een drietal opleidingen in de ontwikkelings landen zelf. Hij/zij zal deze werkzaamheden verrichten onder directe verantwoor delijkheid van het hoofd Opleidingscentrum van Radio Nederland Wereldomroep. Voor het vervullen van deze functie wordt contact gezocht met die dienen te beschikken over: een gedegen ervaring in de schrijvende journalistiek, meerjarige internationale ervaring, bij voorkeur in derde wereld landen, belangstelling voor cultuur en ontwikkelingen in derde wereld landen en de bereidheid om in die landen te werken, practische ervaring in het overdragen van kennis aan groepen afkomstig uit verschillende culturen, een gedegen, actieve vaardigheid in de Engelse taal (de voertaal van de cursussen) in woord en geschrift. organisatorische vaardigheden. De voorkeur gaat uit naar iemand die ouder is dan 35 jaar. De CAO voor Omroeppersoneel is van toepassing. De salariëring geschiedt in één voor de omroep geldende salaris klasse welke loopt van f. 5.100,- tot f. 6.200,- bruto per maand. U kunt voor nadere informatie contact opnemen met de heer J. Swart, hoofd Opleidingscentrum, tel. (035) 1 61 51. tst. 250. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief voorzien van een uitgebreid curriculum vitae, binnen drie Weken na plaatsing van deze advertentie te sturen aan het hoofd Dienst Personeel en Sociale Zaken, Radio Nederland Wereldomroep, Postbus 222, 1200 JG Hilversum.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16