UITNODIGING FAMILIEBERICHTEN Revfus-Lyceum te Doorn ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1980 Kunnen van maandag tot en met vrijdag teieto msch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Op 21 september 1980 D.V. 25 jaar getrouwd T. de Groot en G. B. J. de Groot- Rigtering Gelegenheid tot felicite ren op zaterdag 20 sept. van 15.00-17.00 uur in Ho tel „De Wolfshoeve". 7761 AL Schoonebeek Europaweg 138. Lieve ouders, hartelijk gefeliciteerd met uw 30-jarig huwelijk. Tot morgen! Renate en Wiebren, Peter, Martineke. Els. Henk-Jan. Anneloes en Corien hartelijk gefeliciteerd Esther, Josha en Sam, oom Cor en tante Hannie Begeer wat ik u geven zal. Gééf mij nu wijsheid én wetenschap II Kronieken 1 vs 7 en 10 Op 21 september hopen onze ouders de dag te geden ken, dat zij 25 jaar geleden in 't huwelijk traden. J. N. Erné J. Emé-Veerman Hun dankbare kinderen: Jahan-Maria Gery Jaap-Adrie 't Hardestraat 16. 1271 TT Huizen (N.H.). Gelegenheid om onze ouders te feliciteren zal zijn d.d. 18 september van 20.00 uur tot 22.00 uur. In 't gebouw ,,'t Visnet", Ruyterstraat 7, te Huizen. Dankbaar delen wij U mee, dat onze ouders P. Mulder en H. Wezeman op 2 september j.l. 25 jaar waren getrouwd. We vieren dit D.V. op zaterdag 20 september. Gele genheid te feliciteren van 15.30-17.30 uur in Restau rant d'Olle Witte Schoule, Dorpsstraat 88 te Vrie- sqheloo. Hun dankbare kinderen Jan Simon Peter 9695 AP Bellingwoude, september 1980. Hoofdweg 128. D.V. 25 september a.s. is het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders Jan Rutgers en Geertruida Rutgers-Oosting in het huwelijk zijn getreden. Bierum: Gré en Piet Gerda, Hans, Jan Kraggenburg: Henk en Lies Trudy, Eric, Robbert Marknesse: Anneke en Wout Dick, Erna, Jan Wouter Howick (N.Z.): Hilda en Mark Nicolaas, David, Benjamin Hilversum: Trijnie en Arnold Martine, Annelies Eemnes: Onny Huissen: Janny Hardenberg: Trudy Ni j verdal: Lia Uranusstraat 3, Emmeloord. Gelegenheid tot feliciteren 25 september van 16.30- 18.00 uur in het Gereformeerd Centrum, Corn. Dirks plein 10, Emmeloord. „En de God des vredes Zelf heilige u geheel en al is de tekst die onze ouders en grootouders G. v. d. Schans en T. v. d. Schans-Ambachtsheer meekregen, toen zij in het huwelijk traden. Dit is 17 september al weer 40 jaar geleden. Wij willen dit in dankbaarheid met elkaar vieren D.V. 17 sep tember. Op deze dag is er gelegenheid hen te felicite ren van 19.30 uur tot 21.00 uur in de zaal van de Geref. Kerk, Pretoriusstraat te Bolnes. Slikkerveer: Hilly en Jan Rotterdam: Cees en Hannie IJmuiden: Janny en Anton Ridderkerk: Adrie en Huig Papendrecht: Nel en Teo* Dordrecht: Leny en Hans Ridderkerk: Aart en Ria en kleinkinderen- September 1980 Paul Krugerstraat 121 2987 BS Ridderkerk Met dank aan God hopen op donderdag 18 september Oom Cas en Tante Dlny Fischer-Rietkerk met ons te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Als u wilt delen in dit feest is er gelegenheid tot gelukwensen in Hotel „Casa 400", James Wattstraat 75 te Amsterdam (bij het Amstelstation) van half vijf tot half zeven. Fam. Geisterfer Fam. Bloemendaal Fizeaustraat 25 1097 SC Amsterdam 1930 Soli Deo Gloria 1980 Op 24 september a.s hopen onze ouders en grootou ders W. Stein en Ch. Stein-van Leersum de dag te gedenken, waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot gelukwensen woensdag 24 septem ber a.s. van 16.30-18 uur in het Brandpunt. Oude Utrechtseweg 6, Baarn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Kampstraat 1. 3741 AP Baarn. Met vreugde en dankbaarheid mogen wij u medede len. dat onze dierbare ouders, grootouders en over grootouders J. H. van Kerkhof en G. van Kerkhof-Kamminga op 16 september a.s. de dag hopen te herdenken, waarop zij 65 jaar geleden in het huwelijk traden. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 3817 ZE Amersfoort. Bosweg 63a Tel. 033-10851 Bezoek aan huis gaarne na telefonisch overleg. Psalm 43:3-4 berijmd Na een geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan naar zijn Heer. mijn man, onze vader en grootvader Klaas Hartog eerder gehuwd geweest met Maria Broers op de leeftijd van 76 jaar. Amsterdam, J. G. A. Hartog-Budding Dieren, D. Hartog G. Hartog-Kroes Zaandam, C. J. Rootlieb M. Rootlieb-Hartog Haaksbergen. A. Ouwehand A. T. Ouwehand-Hartog Amsterdam, E. Hellinga E. N. Hellinga-Hartog Amsterdam, N. Hartog E. N. Hartog-Kersbergen Deventer, H. M. van Balen P. W. van Balen-Winterman en kleinkinderen 12 september 1980 Kadoelenweg 270 1035 NP Amsterdam Geen bloemen Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond van 9-9.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisverzeke ring P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 16 september om 12.45 uur in de Geref. Kerk, Dorpsstraat te Lands meer. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14 uur op de Noorderbegraafplaats, Buik- slotermeerdijk 83 te Amsterdam-noord. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Ingegaan in de rust van haar Heer Adriana van den Bout weduwe van Floris Adriaan den Boeft op de leeftijd van 84 jaar. Leiderdorp: J. den Boeft A. den Boeft-Burgy Rotterdam": P. H. Olthof-den Boeft P. Olthof Leiden: H. den Boeft A. den Boeft-van Gurp Kampen: J. S. Zwarteveen-den Boeft E. Zwarteveen klein- en achterkleinkinderen BEEKBERGEN, 10 september 1980 Corr.-adres: Larikslaan 195 3053 LB Rotterdam Liever geen bezoek aan huis De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats vinden maandag 15 september a.s. op de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334 te Rotterdam. Vertrek vanaf de Larikslaan 195 om 10 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om 10.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel, „Door de nacht van strijd en zorgen schrijdt de stoet der pelgrims voort, vol verlangen naar de morgen, waar de hemel hen verhoort." Gezang 459 1 Hopend op Gods genade ging, in de gezegende ouderdom van bijna 97 jaar. van ons heen onze lieve, zeer zorgzame moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, schoonzuster en tante. Kniertje de Graaf-Overduin weduwe van Cornelis de Graaf. mede namens verdere familie W. F. de Graaf 2584 SJ Scheveningen, 12 september 1980 Gaffelstraat 80. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren zondagmiddag van 3-4 uur en maandagavond van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t StatenHuys", Statenlaan 78. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdagmiddag 16 september om 1.15 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 175, waarna de bijzetting zal plaatshebben in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar om 2.30 uur. Na een zeer werkzaam leven en lang moedig gedragen lijden, nam God tot Zich. onze onver getelijke zorgzame man. vader, opa. schoon zoon. broer, zwager en oom Johan Dierdorp op de leeftijd van 60 jaar. Amsterdam. G. E. Dierdorp-Massolt Heerhugowaard Henk en Jeanette Barbara en Karen Amsterdam: Wiebe en Rebecca Patrick, Dion en Joyce Hoorn: Johan en Anne Wendy en Chantal Monnickendam: Jan en Donna Gilian en Christian Beetgum: Truus en Doekele Sandra en Remy Amsterdam: Riet en Jack Sandy en Mireille Amsterdam: Sil en Ron Amsterdam: Dineke en IJs Amsterdam: Frits Amsterdam: G. E. Massöit-Gijselaar Met een laatste groet aan zijn geliefd Fries land. 11 september 1980 Archimedesweg 31. 1098 JK Amsterdam. Aan huis geen bezoek. De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve begrafenisver eniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101, aldaar geen bezoek. Vertrek van huis ongeveer 13.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 16 sep tember om 14.00 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats, aan de Kruislaan te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Mijn Heiland heeft Zijn bloed geplengd der aard ten hulpfontein en zondaars met. dat bloed besprengd zijn in Hem vrij en rein. Heden nam de Heere na een kortstondige ziekte uit ons midden weg onze lieve schoon zuster en tante Dirkje Cok in de ouderdom van 86 jaar familie Cok Koudekerk aan den Rijn 11 september 1980 Bejaardencentrum „Rhijndael" Geen bloemen Dinsdag 16 september a.s. zal in het bejaarden centrum „Rhijndael" een rouwdienst worden gehouden des morgens kwart voor elf, waarna de ter aarde bestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Aankomst aan de au la circa half 12. Gelegenheid tot condoleren na de ter aarde bestelling in de aula van de begraafplaats. Want Gij o Here, zijt mijn toevlucht Psalm 91 9 In rustig geloofsvertrouwen is door de Here thuis gehaald mijn lieve vrouw en onze zorg zame moeder Johanna Frederika van der Vaart-Versluis op de leeftijd van 42 jaar. J. C. van der Vaart Jaco Henk Joep 10 september 1980 Van Rijnweg 14 2286 KC Rijswijk De rouwdienst zal worden gehouden in „Het Open Hof", Storklaan 1 te Delft, maandag 15 september a.s. om 14-00 uur, waarna de begra fenis in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Eikelenburg", Eike- lenburglaan te Rijswijk om ca. 15.00 uur. Gele genheid tot condoleren aan huis, zaterdag avond van 7.30-9.00 uur en na afloop van de begrafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een ernstige ziekte, die zij in de ruimte van haar geloof heeft doorstaan, is van ons wegge nomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Elisabeth Kombrink-Hartman op de leeftijd van 71 jaar. We willen haar nu alleen van God laten zijn Filippenzen 3 20 en 21 Hoogeveen. H. Kombrink Apeldoorn: C. Kombrink M. J. A. Kombrink-Boot Henk, Annette Hoogeveen: J. A. Kombrink Ede: L. Kombrink C. G. A. Kombrink-Beindorff Marc, David Waardhuizen: J. Kombrink 7901 HP Hoogeveen, 11 september 1980. Vondelstraat 3. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 16 september in de Gereformeerde Zuider- kerk aan de Baarlelaan te Hoogeveen om 11.30 uur. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren vanaf 11.00 uur in de Zuiderkerk. Thuis liever geen bezoek"— geen bloemen. „Groot is Uw trouw. O Heer" Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heer geheel onverwacht tot Zich heeft geno men mijn innig geliefde man. onze broer, zwa ger en oom Henri Hendriks op de leeftijd van 64 jaar. 12 september 1980. Heiligham 298 1785 SV Den Helder Uit aller naam: C. J. A. Hendriks-Grotewal Gelegenheid tot condoleren maandag 15 sep tember van 19.00-19.30 uur in de aula van de algemene uitvaartvereniging „Den Helder", Annie Romein-Verschoorlaan 16, ingang IJs- selmeerstraat. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 16 september om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Huisduinen gem. Den Helder. Vertrek van het uitvaartcentrum om 14.20 uur. Thuis geen bezoek. Geen toespraken en geen bloemen. Psalm 27 vers 13 a Heden nam de Here, na een kortstondige ziek te, tot Zich mijn lieve man, onze pleegvader, opa en zwager Pieter Hommes eerder gehuwd geweest met Hendrika H. Niesing op de leeftijd van 67 jaar. Uit aller naam: A. Hommes-van Zandbergen 12 september 1980 Alblasstraat 7 huis 1079 ZG Amsterdam Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond vfan 7.30-8.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisver eniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 16 sep tember om 13 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats, Kruislaan 126 te Amsterdam. Ver trek van Alblasstraat 7 huis om 12.30 uur. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Doorgrond mij, o God en ken mijn hart; beproef mij en ken mijne gedachten; en zie, of bij mij een schadelijke weg zij, en leid mij op den eeuwigen weg. Psalm 139 vers 23 en 24 Hiermede geven wij u kennis, dat de Here op Zijn tijd tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Sijtje Spoormaker-Haspels weduwe van Hendrik Jacobus Spoormaker op de leeftijd van 72 jaar. Nieuw Zeeland: A. C. van Noordt-Spoormaker J. van Noordt Zuid Afrika: H. J. Spoormaker M. C. Spoormaker-Neuteboom Haarlem: A. A. Harteveld-Spoormaker M. Harteveld Amsterdam: A. J. C. Korver-Spoormaker R. Korver Bodegraven: J. L. Spoormaker H. Spoormaker-van Wijk kleinkinderen en achterkleinkinderen Poortugaal, 10 september 1980. Koninginnelaan 2 Correspondentie-adres J. L. Spoormaker, Eiber 126, 2411 LC Bodegraven. Aan het woonhuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek in het verenigingsgebouw „De Haven", Emma- straat 9 te Poortugaal, zaterdagmiddag van 3.00 tot 5.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan de weleerwaarde heer Ds. J. van der Haagen, zal D.V. worden gehouden maandag middag 15 september a.s. om 2.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Emmastraat, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Poortugaal omstreeks 3.30 uur. Na de begrafenisplechtigheid gelegenheid de familie te condoleren in „de Brinkhoeve", Kerkstraat 12 te Poortugaal. Heden werd uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze geliefde vader, groot- en over grootvader Jan Bakker op de leeftijd van 83 jaar „De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets" Heemse: R. Bakker-Leeuw Heemse: K. Drenthen-Bakker G. Drenthen Son: H. Bakker E. Bakker-Redjaleksana Aalten: G. de Goeij-Bakker A. A. J. de Goeij Middelstum: Bert Bakker kleinkinderen en achterkleinkind 7771 RK Hardenberg 11 september 1980 Polenweg 3 De begrafenis zal plaats hebben maandag 15 september op de begraafplaats „Larikshof" te Heemse. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Heemse; aanvang 13.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.15 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. TROUWKWARTE1 RDAC Het bestuur van het nodigt belangstellenden uit. afscheid te nemen van de docenten Herrr iet d< tstel intoi ten. Drs. G. E. van Halsei»ete olgei rmoe let ere id vai die de school na respectievelijk 26 en zullen verlaten. Daartoe is gelegenheid op zaterdag 27 si ber a.s. van 15.30-16.30 u. in de hal vai lyceum. Om 1.6-30 u. zal de receptie worden onderbroken voor enkele toesprai Ouders van elders wonende oud-I worden verzocht dit bericht door te geven hun kinderen. Drs. W. Anker Bij U, o Here, schuil ik. (Psalm 71 vi Heden is heengegaan in de vreugde var. Heer onzè lieve broer, zwager en oom Hendrik de Valk weduwnaar van N. E. V. D. Berge em. pred. der gereformeerde kerken ouderdom van 79 jaar. Namens allen. J. J. Valk Dirksland. 11 september 1980 Corr.-adres: J. J. Valk, MaxPlanckplaats 315 3068 ZH Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren na de begra in het verenigingsgebouw „Melishof" tef sant. De rouwdienst zal D.V. gehouden* dinsdag 16 september a.s. om 14.15 uur Geref. Kerk te Melissant, waarna aansla de begrafenis zal plaatsvinden te Melisg De kerkeraad van de Gereformeerde kerk Ouddorp spreekt zijn verdriet uit bij hetoa wacht overlijden van Ds. H. de Valk Gedurende tal van jaren heeft hij ona meente als consulent gediend. In verkondiging en trouwe pastorale zorg aan onze bejaarde gemeenteleden, we steeds heen naar zijn Heer en Heiland. Ouddorp. 12 september 1980. Namens de kerkeraad Ds. A. J. J. van Noord, pra C. van Ede, scriba. De Classis Brielle van de Gereformeerc ken van Nederland, geeft met verslage kennis van het plotseling overlijden van Ds. H. de Valk De Classis denkt met dankbaarheid teru het vele werk dat hij jarenlang in haarm heeft verricht. Bezig in de dienst van het Koninkrijk wer( door zijn Heer Thuis gehaald. God sterke zijn familie. Namens de Classis; Ds. H. S. Munnik. praeses Ds. J. G. J. van Echten, scrits Hellevoetsluis, 12 september 1980 De Kerkeraad van de Gereformeerde k Stellendam heeft met droefheid kennis! men van het plotseling overlijden van j Ds.H. de Valk Gedurende de jaren 1934-1946 en ook na emeiritering heeft hij onze gemeente in ven diging en pastorale zorg met hart en ziel diend. Wij verliezen in hem een trouw dier. van Christus Kerk Stellendam, 12 september '80. Namens de Kerkeraad Ds A. J..J. van Noord; praese L. C. van der Velden, scriba De kerkeraad van de Geref. kerk van Kal* aan den Rijn heeft met droefheid kennis g men van het plotseling overlijden van voormalig predikant Ds. H. de Valk Met dankbaarheid denken wij terug aan jaren in de periode van oktober 1946 tot tus 1963 dat hij onze gemeente met trou» toewijding heeft gediend. Katwijk a.d. Rijn. .12 september 1980 Ds. T. Vrolijk, praeses H. P. Smit. scriba. Met grote droefenis geven wij kennis van overlijden van Cornelia Johanna Plet lerares Duits op de leeftijd van 86 jaar Zij was vele jaren een trouwe vriendin' onze familie. Haar nagedachtenis zullen hoge ere houden De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag tember om 13.00 'uur op de begraafp „Rustoord". Postweg 60 te Nijmegen, dap vooraf wordt een rouwdienst gehouden W Ned. Herv. kerk, Wilhelminaplein te Heen"" de. Aanvang 10.00 uur. correspondentie adres familie Sanders Oosterlaan 22 Heemstede

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10