Met Per glanst je afw; zelfs zonder afurogei Dit is het bewijs: schitterende Per: een schitterende aïwaj zonder vlekken, zelfs zonder afdi FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET Heden nam God tot zich onze geliefde echtge noot, vader en broeder Pieter Cornells Boorsma in leven arts te Amsterdam Amsterdam: J. H. Boorsma-Wildervanck E. G. Boorsma V. J. Boorsma nederlandse christelijke radio veri Mook: Amsterdam. 10 september 1980 Nassaukade 101 hs. Binnen de NCRV-Televisie neemt de afdeling Drama, Jeugd- en Kunstprogramma's een belangrijke plaats in. Deze afdeling is on< meer verantwoordelijk voor de zelf te produceren drama- en jeug produkties en voor de aankoop van buitenlandse produkties op haar terrein liggend. In verband met het aanvaarden van een andere werkkring door c huidige secretaresse zoeken wij op korte termijn voor het hoofd zijn plaatsvervanger een Dp crematie heeft in besloten familiekring plaatsgehad. Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze geliefde vader en grootvader Arie Stephanus Schüller heeft ons getroost en gesterkt. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. N. Schiller-Brouwer kinderen en kleinkinderen. Tot deze afwisselende en zelfstandige functie behoort o.a. - geheel of gedeeltelijk voeren van de correspondentie k - analyseren en samenvatten van ideeën en programmavoorstelleif - notuleren van vergaderingen I - bewaken van afspraken j - bijhouden van het afdelingsarchief. Wij denken aan een medewerkster vanaf 25 jaar, die, naast een b middelbare schoolopleiding, beschikt over goede contactuele E eigenschappen, een grote belangstelling voor het gehele terrein ir waarop de afdeling werkzaam is, enige kennis hiervan heeft en U goed kan typen en stenograferen. Voorts dient de medewerkster te beschikken over een goed I ontwikkeld taalgevoel. Er wordt verwacht dat zij de moderne talen f zowel in woord als in geschrift beheerst. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring op 25-jarige leeftijd vam 2.207,13 bruto per maand. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden, dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV afdeling Personeelszaken, Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van DR/8 0 i. 3925 EH Scherpenzeel, september 1980 Nieuwstraat 48. Bij een gewoon afwas- middel ontstaan grauwe, doffe vlekken doordat de waterdrup pels blijven hangen. Met Per vloeit het water volledig weg.Zo droogt uw afwas vlekkeloos «-hnr»n - DONDERDAG 11 SEPTEMBER 1980 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Door de nacht van strijd en zorgen schrijdt de stoet der pelgrims voort, vol verlangen naar de morgen, waar de hemel hen verhoort. (Gezang 4591) Toch nog onverwacht is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Derk Jan Makkinga op de leeftijd van 73 jaar. Heemse: H. C. Makkinga-Vogelaar Zutphen: J. H. W. Makkinga H. J. Makkinga-Sonnenberg Den Dolder: J. S. Makkinga E. A. Makkinga-van Bosheide Hardenberg: J. G. Makkinga Hengelo: D. J. Makkinga H. A. M. Makkinga-Eilers Wisconsin (USA): G. W. F. Scheetz-Makkinga T. S. Scheetz Zeist: J. H. Nieuwenhuizen-Makkinga E. J. Nieuwenhuizen en kleinkinderen 7771 AA Hardenberg, 8 september 1980 Heemsermarsweg 5 De begrafenis val D.V. plaatsvinden op zater dag 13 september a.s.; op de begraafplaats aan de Scholtensdijk te Heemse, om plm. 11.30 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Gereformeerde Kerk aan het Wilhelminaplein te Hardenberg; aanvang 10.30 uur. Zij, die de dienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 10.20 uur aanwezig te zijn. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Lieve Rien, gefeliciteerd met je 55-ste Diny en Frans Jan Zoals ten einde toe de mensen twee aan twee hun lange wegen gaan en God met hen mee zo zal Hij met U zijn in leven en in dood (Huub Oosterhuis) Op 16 september 1980 is het 55 jaar geleden dat onze ouders Pieter Havenaar en Maartje Havenaar-Klapwijk zijn getrouwd. Wij zijn erg dankbaar dat zij zo lang voor elkaar gespaard zijn en zoveel voor elkaar en voor ons hebben betekend. Tiny Kruimer-Havenaar Annemarie, Petra en Ellen Plony en Jan van Tour-Havenaar Marian, Peter en Matthé Berkel en Rodenrijs, Rodenrijseweg 425. Wij weten nu, dat God alle dingen doet medewerken ten goede voor hen, die God liefhebben, die volgens Zijn voor nemen geroepenen zijn. Romeinen 8:28 Op de dag des Heren heeft God tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Adriana Gesina Loo tens-van Veen (weduwe van Jannis Lootens) op de leeftijd van 82 jaar. Zeist J. K. Lootens M. Lootens-van Dongen Den Haag: K. Lootens J. M. Lootens-de Gelder Zaltbommel: C. W. Lootens C. Lootens-van Dongen Gouda: W. A. Lootens J. Lootens-van Dongen Waalre: A. G. Janssens-Lootens H. J. Janssens Den Haag: E. W. C. de Koning-Lootens J. de Koning Assen: H. A. Lootens E. G. Lootens-van den Bos Den Haag: G. A de Gelder-Lootens H. de Gelder Klein- en achterkleinkinderen Bosch en Duin, 7 september 1980 Dennenweg 2 Correspondentie-adres: Brugakker 65-28, 3704 RL Zeist. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de Prins Hendriklaan 23 in Zeist. Er zal een samenkomst worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg in Zeist, op donderdag 11 september aanvang 13.00 uur, waarna de be grafenis zal plaats vinden. Vertrek van het rouwcentrum omstreeks 12.40 uur. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht. Ik ken de rots waarop ik bouwe: hij feilt niet, die uw heil verwacht. Toch nog onverwacht haalde God Thuis, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Willempje Koebrugge-Meiraa op de leeftijd van 74 jaar. Groningen, 8 september 1980 „CoendershoF' Helperbrink 59. Correspondentie-adres: 't Sumpel 35, 7683 AB Den Ham (Ov.) A. Koebrugge Den Ham (Ov.): D. A. Koebrugge N. Koebrugge-Konijnendijk Willy, Bram, Leonard Echt: G. R. te Velde-Koebrugge A. E. te Velde Wilma, Arend, Anneke Harderwijk: G. C. Koebrugge W Koebrugge-Lancee Mireille, Nathalie, Chantal Zwolle: G. A. Koebrugge De overledene is opgebaard in „CoendershoF'. Liever geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de begraafplaats „Selwerderhofop vrij dag 12 september a.s. om 12 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer op de begraafplaats. Onze lieve zuster, schoonzuster en tante Willempje Koebrugge-Meima is, op de leeftijd van 74 jaar, naar haar Heiland gegaan. Apeldoorn: J. Foppen-Meima J. Foppen Kampen: K. Meima E. H. H. M. Meima-Heida Alkmaar: C. Meima Z. G. Meima-de Boer Sap Groningen: M. C de Koning-Meima C. J. de Koning Renkum: R. Meima R. H. Meima-Doorenbos Roelof arends veen A. R. Meima R. Meima-Goudsmit Apeldoorn: H. Meima D. Meima-van Nee Nichten en neven. Heden ontvingen wij het bericht dat onze vroe gere medewerker, die vijftig jaar voor Electro- lift B.V. en ons werkzaam was de heer D. L. Groeneveld C. P Tielestraat 31b te Rotterdam is overleden op 79-jarige leeftijd. Wij wensen zijn vrouw veel sterkte toe en de kracht om vanuit haar overtuiging, die ook de zijne was. de toekomst tegemoet te treden. Wij zullen ons hem blijven herinneren als een prettig mens, die probeerde zijn overtuiging gestalte te geven in het dagelijks leven Otis Liften B.V. Directie en Personeel 9 september 1980. De Here nam tot Zich onze lieve schoonzuster en tante Engeltje Kuik-Schuringa Oud 99 jaar. W. J. C. Veldkamp-Kuik Neboflat, Groningen Ella en Tom Kerssies-Veldkamp Mien Veldkamp-de Vrijer. De Synodale Commissie der Evangelisch- Lutherse Kerk vervult hiermede de droeve plicht mede te delen, dat Ds J. G. Bahnmüller op woensdag 10 september na een snel verer gerde ziekte is overleden. Ds Bahnmüller heeft onze Kerk gediend als predikant van de gemeenten Bodegraven, Hil versum en Stadskanaal en als lid en plaatsver vangend lid van de Synode. Zijn ijver en trouw voor de Kerk zijlen in dankbare herinnering blijven. Op maandag 15 september zal om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Evan- gelisch-Lutherse Kerk, Hoofdkade 2 te Stads kanaal. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats aan de Brug straat Namens de Synodale Commissie Ds W. Bleij, president Mr T. R. Seinstra, secretaris Uit ons midden werd weggenomen de heer J. Goris Met grote inzet heeft hij vanaf de oprichting van onze werkgroep zijn medewerking aan het werk van Amnesty International gegeven. Wij zullen hem erg missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die in hem een fijne man en vader moesten afstaan Amnesty International Werkgroep Uithoorn Uithoorn, 6 september 1980

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12