Ik ben ik en ik wil 'ns sportief voor de dag komen. S V 'n Nieuwe week toversteen. Belangrijke veiling Sotheby Mak van Waay Krematie? Begrafenis? U behoeft nu toch niet te beslissen. (K^VolksLpant adjunct- Inspecteur (m/v) DELA Albert Heijn f AH. h Winkel vol kwaliteitswinkeltjes. |s|| dactylo Een baan bij de Volkskrant^ C&oi Is tbcA Vooidef/jeSif kunstveilingen DINSDAG 9 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET sekretaresse nederiands a res tAi t«*Amstelveen sekretaresse met steno te Amstelveen elektro-monteur bouwkundig tekenaar op LTS/MTS nivo ervaren schilders magazijnbedienden te Ridderkerk voorde baan die je past lal uitzendburo Ridderkerk, tel 01804-23848 Amstelveen, tel 020-456303 Harderwijk, tel 04310-17451 Leusden, tel 033-942809 Monster, tel 01749-47016 De sector dagbladverkoop van de Volkskrant is belast met de uitvoering van het commerci eel beleid van de abonnementen en de losse verkoopsector. Zij draagt zorg voor een zo groot mogelijke serviceverlening aan abon nees en wederverkopers, o.a. door een vroeg tijdige bezorging, instandhouding en uitbrei ding van agentschappen en bezorgwijken en de uitbouw van het abonnementenbestand. Daartoe beschikt zij in de buitendienst over een team van inspecteurs. Voor de versterking van het team in de stad Amster dam zoeken wij op korte termijn een: leeftijd 25-30 jaar, goed bekend en woonachtig in Amsterdam. die o.l.v. het Hoofd van het Inspectiegebied Noord Holland en na een inwerkpenode, de volgende taken krijgt toebedeeld: het organiseren en begeleiden van het bezorgerskorps in een deel van de stad Amsterdam, indien nodig door zelf de be zorging ter hand te nemen; de instandhouding van het bestaande agenten- en bezorgerskorps; het meewerken aan de verdere uitbouw van het abonnementen-bestand. Voor deze afwisselende en zelfstandige functie gelden de volgende eisen: opleiding op HAVO of daarmee vergelijk baar onderwijs; organisatorisch-, commercieel- en admi nistratief inzicht; bezit van rijbewijs B-E; buitendienst ervaring; bereidheid om op onregelmatige tijden te werken. Voor deze funktie wordt een bedrijfsauto be schikbaar gesteld. Na gebleken geschiktheid volgt promotie naar de functie van Inspecteur. Het aanvangsalaris ligt tussen f 2700.00 en 2900,00 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Mevr. E. Thijssing, personeelafdeling. Wibautstraat 131 1001 GL Amsterdam, onder vermelding van ET/11. Op maandag 16 september sls. en volgende dagen in de veilingzalen Rokin 102 en Nes 73-67. VEILING 315 Verkocht zullen worden: schilderijen uit de 19e en 20ste eeuw, Chinees en Japans porselein en aarde werk, Delfts aardewerk, Europees porselein en aardewerk, glas en kristal, tin, koper, varia, ethnografica, klokken, tapijten, meubelen, zilver en juwelen. Verder zal verkocht worden: een belangrijke collectie objecten, prenten en boeken, betreffende Napoleon Bonaparte. Kijkdagen: van vrijdag 12 september t/m zondag 14 september, telkens van 10.00 -16.00 uur in beide vei lingzalen. Catalogus: de rijk geïllustreerde catalogus is verkrijgbaar a f 12,50 aan ons kantoor. Door overmaking van f 17,- op onze girorekening 27179 (onder vermelding van cat. 315) zenden wij u hem per post toe. Inbreng veilingen: voor de eerstvolgende algemene veiling, begin december, is inbreng mogelijk tot 3 oktober a.s. Kunstveilingen Sotheby Mak van Waay b.v. J.P. Glerum, direkteur Rokin 102,1012 KZ Amsterdam, tel. 020 - 24 6215/22 54 91 Als U nog geen 70 jaar bent kunt U wel lid worden van DELA. Voor ouderen zijn er oplossingen tegen betaling van een koop som. DELA regelt en verzorgt (zonder winstdoel) de hele uitvaart Hulpverlening, ook in het buitenland.zonder vooraf te moeten onderhandelen. Rekening- houdend met individuele wensen Geen zorg om uitvoering en prijzen - zelfs in een tijd van inflatie voor begrafenissen en krematies de grootste in Nederland met 1.300.000 deelnemers. Informatie-brochure U ontvangt alle details over rechten en voordelen van een lidmaatschap als U deze coupon in gesloten enveloppe, zonder postzegel, zendt aan: DELA. Antwoordnummer 622,5600 VB Eindhoven. straat.-. plaats Oude Stadsgracht 1, 5611 DD Eindhoven. Tel. 040-444255 Bij vonnis van de Arr.-recht- bank te Dordrecht d.d. 3 sep tember 1980 is het faillisse ment uitgesproken van P. v.d. Nat, metselaar, wonende te H.I. Ambacht aan de Onder- dijk 142, met benoeming van Mr. Ph. Luteyn tot rechter commissaris en ondergete kende tot curator. Mr. W J. van der Veen Postbus 80, Zwijndrecht, J 5 september 1980 KENNISGEVING De burgemeester van Rotter dam maakt bekend dat ver zoeken om vergunning zijn ingediend van: a. de heer A. Ketting voor het maken van een kapopbouw op het pand Ring 243; b. de heer J. M. Bijl voor het maken van een kapopbouw op het pand Ring 245. De bouwplannen zijn in strijd met het bestemmingsplan .Pemis en Omgeving", aan gezien wordt gebouwd in strijd met het voorgeschre ven profiel maar in overeen stemming met het voor dit gebied in voorbereiding zijn de bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders overwegen daarom met toe passing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, en gebruikma kend van het ter plaatse gel dende voorbereidingsbesluit, vrijstelling van de voorschrif ten van het bestemmingsplan te verlenen. In verband hiermee liggen de bouwplannen met ingang van 9 september tot en met 22 september 1980 op werkda gen van 9.00 uur tot 16.00 uur ter inzage op de secretarie afdeling Ruimtelijke Orde ning, Stadsvernieuwing en Volkshuisvesting (stadhuis, kamer 210) en op de hulpse cretarie Pernis, Pastoriedijk 55. Gedurende dit tijdvak kan een ieder hiertegen bij burge-* meester en wethouders schriftelijk bezwaren in dienen. Rotterdam, 9 september 1980. De burgemeester voor noemd. A. A. van der Louw. AH Magere yoghurt, pak 1 liter W Andijvie, kilo «O®®®

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18