FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 8 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET JAN t Kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Met droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat de Here tot zich heeft genomen, onze fijne broer, zwager en oom Abram Hart op de leeftijd van 51 jaar Noord wijk Tiny Passehier-Hart Kees Passchier Henny en Joop Jan Piet en Annemieke Bram Utrecht: Lijnie Struys-Hart Wim Struys Margreet en Frans Ria Woerden. 5 september 1980 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 9 september van 7.30-8.15 uur De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 10 september 14.30 uur op de begraafplaats „Rhijnhof" Wees Gij zelf het licht dat ons troost en richt Liefde voor zijn gezin, veel voor anderen, soms was het leven zwaar, maar toch veel humor. Zo denken wij aan onze schoonzoon, zwager en oom Abram Hart echtgenoot van Adri M. Jansen overleden 5 september 1£80 Woerden: A. Jansen-Boot Bennekom: Agaath Jansen-van Dijk Simon Jansen Woudenberg: Hilly Jansen-Ekke! Johan Jansen Woerden: Lies Jansen 'y Willemijn Kruijff neven en nichten De begrafenis vindt plaats woensdag 10 sep tember. 1430 uur op de begraafplaats „Rhijnhof'. Woerden, 6 september 1980 Door een droevig ongeval ging van ons heen mijn lieve Hans onze papa. onze zoon. schoonzoon, kleinzoon, broer, zwager en oom Johannes Gerrit Marseille Hij was nog maar 31 jaar. Ede: Bernardien. Jeroen en Joris 1 Barchem: J. G. Marseille S. F. Marseille-van Vulpen Amsterdam: J. Hoogeveen C. Hoogeveen-van der Graaf en verdere familie 6715 JC Ede, 6 september 1980 Annadaal 79. De overledene is opgebaard in het Alg. Bouw centrum Van de Weerd, Schaapsweg 77 te Ede. Gelegenheid tot afscheid nemen van de overle dene en het tekenen van het condoleance register aldaar woensdag a.s. van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden don derdag 11 september a.s. om 12.00 uur in het kerkelijk centrum „De Open Hof", (einde Slot- laan) te Ede. welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds H. M. Dercksen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Asakker- weg te Ede om 13.00 uur. Degenen die de rouwdienst wensen bij te wo nen worden verzocht tijdig in de kerk aanwe zig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Na een moedig gedragen lijden is in alle rust van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze dierbare broer en oom Simon Mari Pruys in de leeftijd van 53 jaar. A. M. Pruijs-Schouten Hans en Janny Karin, Petra. Leontien Nelleke en Jerome Meike, Elisabeth Spierdijk 5 september 1980 Uit ons midden werd weggenomen de heer G. van der Meer Met grote dankbaarheid zullen wij ons blijven herinneren wat hij voor onze gemeente en voor de samenwerking met en tussen de plaatselijke kerken heeft betekend. V God. die door alle dingen heen trouw blijft sterke het gezin Van der Meer Namens de Kerkeraad Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk van Alphen aan den Rijn' Noord. A. A. H. Maurice, voorzitter H. Boom, scriba Alphen aan den Rijn. 4 september 1980 Geplant in het huis des Heren groeien zij in de voorhoven van onze God, zij zullen in den ouderdom nog vrucht dragen, fris en groen zullen zij zijn; om te verkondigen dat de Here waarachtig is, mijn rots. in wien geen onrecht is. Psalm 92:14, 15. 16 onberijmd In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame vader en grootvader Adriaan van den Bos weduwnaar van Arnoldina Monster op de leeftijd van 81 jaar Delfzijl: C. A. van den Bos D. van den Bos-Wolthuis Den Haag: F. D. M. Bolhuis-van den Bos P. H. Bolhuis Katwijk aan Zee: P. C. van den Bos A. A. van den Bos-Guijt Alblasserdam: M. A. van den Bos J. C. Hofele Meppel: A. R. van den Bos J. van den Bos-de Vries Rijswijk L. C. van den Bos G. de Leeuw en kleinkinderen Oegstgeest, 6 september 1980. Huize van Wijckerslooth Correspondentieadres: Vossenrade 36. 2544 XK Den Haag. De dienst van woord en gebed die geleid zal worden door Ds. R. S Elgersma wordt gehou den woensdag 10 september om 13.30 uur in de gereformeerde kerk aan de Vinkenlaan te Noordwijk binnen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula aldaar. Heden is in Jezus ontslapen onze lieve broer, zwager en oom Adriaan van den Bos weduwnaar van Arnoldina Monster op de leeftijd van 81 jaar Naaldwijk: M. van den Bos J. van den Bos-Verduin C. van den Bos-Voskamp 's-Gravenzande: F. Voskamp-van den Bos N. van den Bos-van der Kaaij Maasdijk: D. van den Bos M. A. Prins-van den Bos Nieuwerbrug: A. M. van der Zwaal-van den Bos Neven en Nichten 6 september 1980. Heden is in alle vrede in zijn Heer ontslapen onze geliefde zwager en oom Adriaan van den Bos weduwnaar van Arnoldina Monster op de leeftijd van 81 jaar Bennekom: C. Mabelis-Monster Voorburg: P C. Monster J. Monster-Dekker Hilversum: L. Monster-Van Eijk Woerden: M. Monster Bergen (L.): W. C. Monster-Hartenberg Pretoria (Z.A.): R. Monster J. Monster-Bénard Neven en Nichten 6 september 1980 In het kruis zal 'k eeuwig roemen! En geen wet zal mij verdoemen; Heden is voor mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Levinus de Kam volmaakt geworden wat hij in zijn leven vaak heeft gezongen Na een rijk gezegeld leven in zijn huwelijk en gezin is hij heengegaan op de leeftijd van 88 'jaar W. de Kam-Lems A. C. van der Velden-de Kam J. C. van der Velden W de Blois-de Kam A. de Blois M. P. de Kam F. L. de Kam-van der Knaap G. de Kam J. W. de Kam-Caron L. de Kam F. W. C. De Kam de Vries H. G. de Kam A. de Kam-Verschoor Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 5 september 1980 Immanuël Kantstraat 90 „De Koningshof", k. 230 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van „De Koningshof', Immanuël Kantstraat 90, Rotterdam maandag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 9 september om ongeveer 14.30 uur. Op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50 te Rot terdam-Zuid Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Nebokerk, Smeetslandsedijk 280, welke begint om 13.45 uur. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almach- tigen Ps. 91 In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland ging van ons heen, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Johannes Goris echtgenoot van Lidia van Marion in de leeftijd van 59 jaar Uithoorn: L. Goris-van Marion Ron Maassluis. L. Goris M. N. Goris-de Vos Mijdrecht: J W H. A. Gons E. J. M. Goris-Verbruggen Uithoorn: A. R. Goris J. H. Gorris-VerzaaJ Apeldoorn: W. Goris A. J. Goris-Hollebeek en kleinkinderen Uithoorn, 6 september 1980 Albert Verweylaan 42 De rouwdienst zal worden gehouden in de gereformeerde kerk „De Schutse", de Merode- laan te Uithoorn op 9 september a.s. om 13.00 uur waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de algemene begraafplaats Noord dammerweg Uithoorn om 14.00 uur. Gelegeheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Liever geen bezoek aan huis geen bloemen De raad van de Gereformeerde kerk te Uit hoorn geeft met ontroering kennis van het overlijden van br. Johannes Goris Wij zijn dankbaar voor het werk dat hij voor heen als ouderling en daarna als diaken voor zovelen met grote liefde heeft verricht. God sterke zijn vrouw en kinderen in dit grote verlies. S. E Huismans, praeses S. van Straten scriba Uithoorn 6 september 1980 „Ik geloof de vergeving der zonden, de weder opstanding des vleses en een eeuwig leven." Heden is in Zijn Heere en Heiland ontslapen onze lieve, zorgzame vader, grootvader, broer en zwager Adriaan Marinus Douw weduwnaar van Aafje Gille in de gezegende ouderdom van 88 jaar. Utrecht: D. Douw Oegstgeest: W. Douw-Stoeckhart Apeldoorn: N A. van Deursen-Douw F. van Deursen Jan Adriaan Marinus Aafke Maartje 1 Schiedam, 4 september 1980 Huize „De Harg", Hargplein 100. Corr.adres Obbinklaan 30, 3571 NG Utrecht. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Harg". Gelegenheid tot bezoek en condoléance aldaar, zaterdag 6 september van 20.00-20.30 uur. Maandag 8 september wordt er om 13.30 uur een samenkomst gehouden in Huize „De Harg", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Laan van Spie- ringshoek te Schiedam, om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. „Mijn genade is ge noeg" In dit geloofsvertrou wen is door haac Heer en Heiland thuiS gehaald onze lieve zus, schoonzus en tante Annie Westerhoff in de leeftijd van 67 jaar. weduwe van Hendrik Kuipers sinds april 1976 Borger. 7 september Hoogkerk: L. Westerhoff- Poelman Hoogeveen. M. Westerhoff Ripon (Calif.): R. Westerhoff H. Westerhoff- Hollander Hoogkerk J. Westerhoff H. Westerhoff- Zwaneveld Dronten: A. G. Westerhoff H. Westerhoff- Knol Barendrecht: D. S Westerhoff B. Westerhoff- Davids Hoogeveen: J. Westerhoff K. Vriese Amsterdam K H. Westerhoff W A. Keizer nichten en neven Ik heb een open deur voor u neergezet, die niemand sluiten kan. Openb. 3 Onze lieve tante Wopje de Boer geb. de Boer is door die deur naar binnen gegaan. Henk en Willy de Vries-Rademaker, Co, Henk, Jetske en Ietske 's-Gravenhage, 6 september 1980. Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van ons erelid Arie Pronk Vanaf de oprichting tot voor kort was hij een aktief lid van het bestuur van de Stichting Oud Scheveningen. Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn grote bijdrage die hij leverde aan het tot stand brengen en het uitbreiden van de collectie in het Schevenings Museum. Zijn steun en en thousiasme zullen wij missen. Namens het bestuur van de Stichting Oud Scheveningen R. Vrolijk (voorzitter) D. van Hoeken-Roeleveld (secretaresse) Scheveningen. 5 september 1980. Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen in eeuwigheid altoos dezelfde wezen Psalm 103 9 Geheel onverwacht nam God tot Zich mijn geliefde man. onze lieve vader, opa, broer, zwager en oom Arie Pronk geboren 10 september 1907 Scheveningen: A. W. Pronk-de Graaf Karei en Ina Pronk Martin en Els Pronk Bradford (OntCanada): Arie en Miep Pronk Scheveningen: Coby Pronk Miech en Hetty Pronk Noordwijk aan Zee: Jenny en Jaap Deelder Schiebroek: Wil en Pia van Oostrum kleinkinderen en verdere familie 2583 DL Scheveningen, 5 september 1980. Vissershavenweg 64. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.00-9.00 uur in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 10 september om 1 00 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 175, waar na de bijzetting zal plaatshebben in het fami liegraf op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan, aankomst aldaar om 2.30 uur. Uit onze familiekring werd eeh dag na de viering van haar 85e verjaardag weggenomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Ida de Klerk-Kleingeld sedert 1958 weduwe van P. de Klerk. Zij wist zich in leven en sternen het eigendom van Christus. Wageningen. C Boelema-de Klerk G Boelema Amsterdam: Ida Boelema Wageningen: Henriët Boelema Bernard Boelema Rineke Boelema Bennekom: M. van Gessel-de Klerk T. P. van Gessel Ochten Henk van Gessel Coby van Gessel-Kleinrensink Lennart Bennekom: Ida van Gessel Alkmaar: I. Dubbeldam-de Klerk H. C. Dubbeldam Amsterdam: Heieen Dubbeldam Alkmaar: Wilrik Dubbeldam De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 10 september a.s. op de Algemene Begraafplaats te Wageningen om plm. 15.00 Vooraf wordt om 14.15 uur een dienst gehou den in de aula van het Prot Chr. Streekzieken huis, ingang Boerhaavelaan te Bennekom. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Correspondentie-adres: Churchill weg 53, 6707 JB Wageningen. Bennekom, 5 september 1980 Rectificatie Op Zijn tijd nam God tot Zich, na een langdu rig, geduldig gedragen lijden, mijn geliefde man. onze beste vader, grootvader en zoon Cornelis Francke internist op de leeftijd van 62 jaar. Rotterdam: M J. G. Francke-Muns Canada: M. Csotar-Francke L. Csotar Frankrijk: C. Narcy-Francke J. M. Narcy Rotterdam: C. L. Francke Utrecht: H. J. Francke en kleinkinderen Den Haag: M. Francke-v. d. Brugge 3054 CC Rotterdam. 5 september 1980 Ghisebrecht Bokellaan 18 De crematie zal plaatsvinden woensdag 10 september a.s. om 11.50 uur in het crematori um „Hofwijk". Delftweg 230 te Rotterdam- Overschie. Vertrek vanaf het woonhuis om circa 11.30 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van het crematorium. Weerhoud, o Heer, uw knecht, dat hij zijn hart niet hecht' aan dwaze hovaardij! Heerst die in mij niet meer. dan leef ik tot uw eer. van grote zonden vrij. Laat U mijn tong en mond en s' harten diepste grond toch welhehaag'lijk wezen, o Heer, die mij verblijdt, mijn rots en losser zijt, dan heb ik niets te vrezen Psalm 19 7 (o ber Geheel onverwacht moesten wij het leven vai^ onze lieve toegewijde vader. opa. broer, zwj ger en oom, w v gr* m tiei it lai lie n- ev< he zi< D Z z po! LT Z G hoi aii Maarten Koster weduwnaar van Geertrui Wouterina Hagend ijk op de leeftijd van 75 jaar toevertrouwen aan de Heer Barendrecht: P. Koster A. W. Koster-Schreuders Rotterdam K Koster R. Arend sen Barendrecht: J. Koster A. Koster-van den Heuvel Barendrecht: G. Koster M. Koster-Kloppen burg Numansdorp. B. P Numan-Koster W. Numan Rhoon: M. J. Koster E. T. Koster-van den Bos Barendrecht: H. B. Koster M. Koster-Prins Schiedam B Koster J C. Vlasblom Rotterdam: E. Koster Barendrecht: G. W. Barendregt-Koster J. J. Barendregt Barendrecht: M. Koster G. B. Koster-Reedijk kleinkinderen en verdere familie Barendrecht. 7 september 1980 Tjalk 138 Correspondentie-adres. P. Koster. Dorpsstraat 207. 2992 AA Barendrecht Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 20.30-21.30 uur in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van woord en gebed z.al worden gehou den donderdag 11 september om 14.55 uur in voornoemde aula, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatsvinden. Heden overleed in Hengelo (Ov.) onze bemmdi medezuster, onze lieve zus. schoonzus en tantt de eerwaarde zuster Maria Wulfrana (Johanna Catharina van Santen) Franciscanes van Oirschot Nadat zij 53 jaar onze medezuster is geweest en 30 jaar lid was van het hoofdbestuur, overleed zij geheel onverwachts in de leeftijd van 73 jaar Zusters Franciscanessen Familie Van Santen 5688 AG Oirschot. 5 september 1980 Koestraat 37 De overledene is opgebaard in het rouwcen trum te Vught, Stationsstraat 33. We begelei den haar naar haar laatste rustplaats op woensdag 10 september na de Eucharistievie ring van 15.00 uur. Bijeenkomst in klooster „Nazareth" om 14.30 uur. Psalm 23 De Heer is mijn Herder Heden nam de Heere tot Zich mijn lieve zuster en onze tante Nies je Kort in de gezegende leeftijd van 97 jaar Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. M. E. Kort en namens neven en nichten: P. Kort Rijnsburg, 6 september 1980 Abdijlaan 5 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 9 septem-I ber a.s. van 18.45-20.00 uur in de aula van huizei ..Avondzon", ingang Smidstraat 68a. Rijns-0 burg. De rouwdienst zal plaatsvinden op woensdag 10 september a.s. om 14.00 uur in de Bethel kerk aan de Brouwerstraat, waarna de begra fenis zal plaatshebben op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. Met medeweten van God is heden overleden mijn allerliefste man en trouwe levenskame raad Adriaan Arnold Vos op de leeftijd van 68 jaar. Zijn lievelingswens was het lied 392: Blijf mij nabij wanneer het duister daalt" Zutphen, 5 september 1980 Het Zwanevlot 238. C Vos-Nieuwhof De overledene is opgebaard in de aula van „Het Nieuwe Spittaal" ziekenhuis te Warns- veld. Bezoek dagelijks van 15.30-17.00 uur Een dienst van Woord en Gebed vindt plaats woensdag 10 september a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk. Wilhelminalaan 3 te Zutphen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Ooster Be graafplaats. Voorsterallee te Zutphen Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8