MOES DG mi interne accountants dienst medewerker f 1 n dministratief iedewerk(st)er Wie wil onze kollega worden? psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Kinderen zijn kinderen. \Xkarschuwen is niet genoeg. Hou ze in de gaten! SIRE MEDEWEBKCSQER Bouwbedrijf machinaal houtbewerker fabriekstimmerman bibliotheek apeldoorn SECRETARESSE (IS) een inwonende dame als Directrice/ Hoofd van de huishouding MINISTERIE VAN ONDERWIJS EN WETENSCHAPPEN Secretaris Adjunct-secretaris Secretaresse Administratief medewerker CHEF/CHEFFIN gemeente Zaanstad ervaren aankoper - taxateur o.g. (v/m) RDAG 6 SEPTEMBER 1960 TROUW/KWARTET 33 Bestuur van de eniging voor Christelijk t)epsonderwijs te Rotterdam mei spoed sollicitanten op voor de funktie behoeve van de gemeenschappelijke administratie van cholen voor L/MBO ,,Rusthof!aan"/,.Argonautenweg". ■ertaBamheden, die gevarieerd van aard zijn, ver- n: izicM m (school)administratieve zaken Hfstandig kunnen werken. deze funktie wordt vereist diploma MULO/MAVO/ 0 en Machineschnjven. adigden met ervaring genieten de voorkeur. Tewerkstel- aan de school „Rusthoflaan Indiensttreding zo spoedig is dienen binnen B degen na het verschijnen van blad, ie worden gericht aan: Postbus 33016, 3005 EA bij Mw. A. Bezemer, tel. 010-221231. Vereniging voor Chr. A.V.O. Korte Bergstraat 10, 3811 ML Amersfoort. Tel. 033-621514 foor ons in Amersfoort gevestigd bureau zoe- en wij een die de ambitie heeft om, naast het verrichten van administratieve werkzaamheden, zich door studie verder te ontwikkelen in zaken van een onderwijsvakorganisatie. Wij denken aan iemand op h.a.v.o.- of m.e.a.o- wveau 9 Geboden wordt een bij het niveau passend salaris, dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring. (Maximaal ca. 2500 bruto per maand exclusief vakantietoelage) Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Urecteur van het Bureau, de heer G. Versluis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de secre taris van de Vereniging: De heer J. Swank, de too van Alderwereltlaan 5, 3832 AA Leusden. Wij werken in drie teams in een paviljoen met mannelijke chroni sch psychiatrische bewoners. Het accent ligt hier op de thuis- funktie, die het paviljoen voor deze mensen heeft. De mogelijkheden die wij hebben: - vaste nachtdienst - voor een open en gesloten afde ling iemand met onregelmatige diensten - vaste groepsbegeleider in een groep van 5 personen op de gesloten afdeling met diensten van maandag t.m. vrijdag. De volgende opleidingen komen in aanmerking: B-verpleegkunde MBO-V; HBO-V MBO-IW; HBO-IW MBO-SD. Informaties kunnen worden inge wonnen bij Albert van der Moolen, koördinator paviljoen Laanzicht, tel. 02502-2911 1st. 379. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Ribhcalie aangeboden doordtl blad in samenwerking mei de Snchiing Ideéle Reclame De Interne Accountants Dienst is een stafafdeling, belast met de kontrole van de administraties van zowel C£?A Nederland, als enkele andere vennootschappen. Tot de vele, gedifferentieerde taken van deze afdeling behoort ondermeer kontrole op beleidsinformatie in de ruimste zin. Er bestaat thans een vakature voor een Een veelomvattende funktie die goede perspektieven biedt voor het opbouwen van een voldoening gevende karrière. Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid kunnen snel toenemen, afhankelijk van persoonlijke vorderingen en kapaciteiten. Wij denken aan kandidaten in de leeftijd 22-25jaar, die in het bezit zijn van het diploma M.B.A. en (willen gaan) stude ren voor S.P.D. of die de N.I.V.R.A.-oplei ding volgen of gedeeltelijk gevolgd hebben. Ervaring in kontrole-werkzaamheplen is niet noodzakelijk. Elkaar nader leren kennen? De keus is aanu. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan CSfA Nederland, afd. Personeelszaken, Postbus 249,1000 AE Amsterdam. Op de envelop vermelden: LA.D. Afspraken voor een sollicitatiegesprek kunnen ook telefonisch gemaakt worden. Ons telefoonnummer is 020-263132., Vraagt u naar toestel 299, b.g.g. toestel 435. Coöperatief Bouwbedrijf Moes ua ts het eigendom van een vereniging van werknemers Iedere werknemer kan na een dienstverband van 1 jaar lid van deze vereniging worden Een van de belangri|kste doelstellingen is het behoud van werkgelegenheid voor alle werknemers. Almere Bouwbedrijf Moes voert projekten uit op hei gebied van woning-, utiliteits- en ASfnpen restauratiebouw. Lelystad Zwolle Voor onze timmerfabriek in Lelystad vragen wij een 'n deze timmerfabriek maken wij - met behulp van moderne machines - in hoofdzaak ramen en kozijnen *owel m serie als in enkele stuks Wi| zoeken iemand met een diploma 'Machinaal jhoutbewerken' en/of een ruime ervaring «e mogelijkheid bestaat om intern verder te worden opgeleid, zodat er kan worden gerouleerd aan diverse machines, zoals de dubbele pennenbank. vierzijdige. v|akbank enz Men moet bereid zijn om in Lelystad te komen wonen Bij het zoeken naar woonruimte kan door ons hedrijf worden bemiddeld Ook vragen wij een die ons team wil komen versterken Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer Heger, telefoon 03200-30140 (privé 03200-21290) vraagt ten behoeve van het secretariaat: De secretaresse zal werkzaam zijn binnen het secretariaat, dat bestaat mt drie medewerkers. Het secretariaat verzorgt werkzaamheden ten behoeve van de directie, diensthoofden en personeelszaken. Oe functie van de secretaresse bestaat uit: notuleren van vergaderingen: maken van afspraken; telefoonbehandeling; typewerkzaamheden; archiefwerkzaamheden. De werkzaamheden zijn maandag t/m vrijdag van 0.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur Daarbij dient u bereid te zijn één keer in de drie weken op zaterdagochtend te werken van 9.00-13.00 uur. U heeft ter compensatie dan de maandagochtend vrij. Om deze functie goed te kunnen uitoefenen, worden gevraagd: middelbare schoolopleiding; secretaresse-opleiding, bij voorkeur enige ervaring; accuratesse en organisatievermogen; het vermogen om zelfstandig te kunnen werken Salariëring vindt plaats volgens de „C.A.O. openbare bibliotheken", in schaal 43. min. 1976,62 max. 2724,32, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Heeft u belangstelling, schrijft u dan een sollicitatiebrief aan de afdeling personeelsza ken van de „Bibliotheek Apeldoorn", t.a.v. mevrouw P. I. Bakker, Kapelstraat 15-19, Postbus 9022, 7300 ED APELDOORN. Coöperatieve Serviceflat "De Merelhof", Espoortstraat 257 te Enschede. Wij zoeken: die in staat is leiding te geven aan het personeel, goed kan organiseren en administreren. Van haar wordt tevens verwacht, dat zij zich wil inzetten voor het welzijn van de bewoners (ca. 100). Naast een n.o.t.k. salaris geniet zij kost en inwoning; een twee-kamer flat staat tot haar beschikking. Bij haar administratieve taak wordt zij bijgestaan door een assistente. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad bij: Espoortstraat 257, flat 310, alwaar ook telefonisch inlichtingen kunnen worden ingewonnen (053 - 31 30 02). Het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen zoekt ten behoeve van de Adviesraad voor het Basisonderwijs, het Speciaal onderwijs en de oplei dingen en nascholing voor onderwijsgevenden i.o. op korte termijn de volgende medewerk (st)ers: een secretaris, belast met onderwijskundig - inhoudelijk werk; een adjunct-secretaris; een secretaresse; een administratief medewerker. De Adviesraad i.o. heeft tot taak de minister van onderwijs en weten schappen te adviseren over: a) het te voeren beleid op middellange termijn t.a.v. het basisonderwijs, het speciaal onderwijs alsmede t.a.v. de opleidingen en nascholing voor onderwijsgevenden in het basisonderwijs en het speciaal onderwijs voor zover het betreft de eisen te stellen aan de beroepsbekwaamheid van de onderwijsgevenden b) het te voeren korte termijnbeleid voorzover de minister voor de instel ling van andere adviesorganen daarin niet heeft voorzien. (m/v) vac. nr. 2976 Taak: het onderwijskundig inhoudelijk ondersteunen van de voorzitter en leden van de Adviesraad; het geven van leiding aan de secretariaatsmedewerkers. Vereist: universitaire opleiding, alsmede gedegen kennis van het onderwijs. Salaris: afhankelijk van ervaring en opleiding max. ƒ6.098,bruto per maand. (m/v) vac. nr. 2977 Taak: het verrichten van secretariaatswerkzaamheden, waaronder het notuleren van de vergadering van de Adviesraad en het bewaken van de voortgang van de werkzaamheden van de raad. Vereist: diploma v.w.o., of een opleiding van gelijkwaardig niveau; verdere opleiding, alsmede redactionele vaardigheid worden op prijs gesteld. Salaris: afhankelijk van ervaring en opleiding max. ƒ4.033,bruto per maand. (m/v) vac. nr. 2978 Taak: het verzorgen van inkomende en uitgaande post, het bijhouden van agenda, dossiers en documentatiemateriaal. Vereist: tenminste HAVO of een gelijkwaardige opleiding, bij voorkeur aangevuld met secretaresse opleiding. Salaris: afhankelijk van .leeftijd en ervaring max. ƒ2.324,bruto per maand, met een uitloopmogeljjkheid op grond van diensttijd. Een verdere uitloop tot max. 2.530,behoort tot de mogelijkheden. (m/v) vac. nr. 2979 Taak: het typen van notulen en rapporten; het verrichten van uiteen lopende werkzaamheden van administratieve aard. Vereist: tenminste MAVO of gelijkwaardige opleiding. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. ƒ2.187,bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De standplaats van de Adviesraad i.o. is 's-Gravenhage. De Adviesraad zal voorlopig werkzaam zijn tot 1 augustus 1983. Telefonische informatie over bovengenoemde functies kunnen worden inge wonnen bij de voorzitter van de Adviesraad, de heer K. G. K. Hansel man (tel. 070-469760, tst 128). Per 1 juli 1980 geldt bij genoemde salarissen een loontoeslag van maximaal 26,bruto per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in de middelbare en hogere functies te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie toe zenden aan de Centrale directie Personeelszaken, afdeling Bemannings zaken, Postbus 20551, 2500 EN 's-Gravenhage. Op brief en enveloppe het desbetreffende vacaturenummer vermelden. Ter provinciale griffie van Drenthe komt wegens pensionering van de huidige functionaris per 1 SEES oktober a.s. vacant de functie van van de afdeling INTERNE ZAKEN. Deze afdeling telt ongeveer 60 medewerk(st)ers en is samengesteld uit de volgende onderdelen: - BUREAU REGISTRATUUR EN ARCHIEF: het dynamische, semi-statische en statische archief, de postregistratie; - CENTRALE BIBLIOTHEEK EN DOCUMENTATIE: voor provinciale griffie, waterstaat en planolo gische dienst; - BUREAU STATENWERK EN TEKSTVERWER KING: de organisatie, afwerking en verslaglegging van de vergaderingen van de provinciale staten en de statencommissres, de centrale typekamer, de collationeergroep en de postkamer. - CENTRAAL REPRODUCTIEBUREAU: dit bureau staat ten dienste van het gehele pro vinciale apparaat en omvat de onderdelen: reprografie, offset-drukkerij, binderij, lichtdruk- kerij en de fotografische dienst; BUREAU HUISHOUDELIJKE DIENST: de kantine/keuken, de telefoon- en receptie- dienst, de bodedienst, de chauffeursdiensten, de schoonmaakdienst, de organisatie van ontvang sten, recepties enz. De chef/cheffin van de afdeling draagt zorg voor een goede algemene gang van zaken en een gecoördineerd beleid van de onderdelen FUNCTIE-EISEN: - opleiding tenminste op v.w.o.-niveau; - uitgesproken organisatorische en leidinggeven de capaciteiten; - vlotte mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - inzicht in de specifieke werkzaamheden van de tot de afdeling behorende bureaus en de daarbij gebruikte moderne apparatuur. Leeftijd niet beneden de 30 jaar Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aan beveling. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. SALARIËRING: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 5 787.- per maand (referendaris A) ALGEMENE INFORMATIE: In de provincie bestaat voor het personeel een inspraakprocedure bij de benoeming van hoofden van dienst en andere leidinggevende ambtenaren. Deze inspraakprocedure is op deze vacature van ■g" toepassing. ■hb Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na heden ge- SBB BS» richt worden aan het hoofd van de afdeling perso- SEE «BE» neelszaken, provinciehuis, postbus 122, 9400 AC ESS SS^U Assen, onder vermelding van vacaturenummer 143 'BSUS in de linkerbovenhoek van de brief en envelop. Bij de dienst Gemeentewerken, afdeling Verwerving Sanering, kan worden aangesteld een: Werkzaamheden: Deze medewerk(st)er zal in het kader van de stadsvernieuwing (w.o. rehabilitatieplanner^, worden belast met het voeren van onderhande lingen met rechtskundigen, makelaars, eigenaars en huurders m.b.t. transacties op het gebied van onroerend goed. Daartoe zal zij/hij o m. taxaties van onroerende goederen verzorgen, schade-rapporten opstellen en schadevergoedingen wegens gedwongen ontruiming vaststellen. Voorts zal zij/hij worden belast met het opmaken van voorlopige koopakten, ontruimings- en andere overeenkomsten, alsmede met het opstellen van concept-voorstellen t.b.v. het College van burgemeester en wethouders. Functieverelsten: Vereist is een opleiding op middelbaar niveau en het bezit van het diploma voor de Makelaardij O.G. Voor goede uitvoering van de werkzaamheden zijn ervaring in overheidssfeer, goede contactuele eigenschappen, organisatorisch inzicht en maatschappelijke betrok kenheid onontbeerlijk. Aanstelling/salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring, zal aanstelling geschieden op een salaris tussen 3110,- en 4441,- bruto per maand (hoofdcommies/ hoofdcommies A). De vakantietoelage bedraagt 8% van het bruto salaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het IZA. Voorts is de gebruikelijke ambtelijke rechtspositie van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectiepro cedure. Informatie: Nadere inlichtingen omtrent de functie kunnen desgewenst worden verkregen bij de heer J. F. van den Brink, chef afdeling Verwerving Sanering - dienst Geentewerken, telefoon: 075-123003, toestel 258 of 075-172588 Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na heden en onder duidelijke vermelding van de functie, de sollicitatiebrief te zenden aan: het College van burgemeester en wethouders van Zaanstad, postbus 1400, 1500 AK Zaandam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 33