03 LUKAS ZIEKENHUIS unithoofden J verpleegkundigen iïlenjueboIcJef hoofd ziekenafdeling WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD Opleidingen |fj| Bedrijfstrainingen iïlerujebolcler paviljoenshoofd verpleegkundige diëtist(e) RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT' Marketing voor non-profit- organisaties? DE HARTENBERG EDE Andreas Ziekenhuis afdelingshoofd m/v gedipl. bejaardenverzorgster/ ziekenverzorgster ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET Het Lukas Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 450 bedden en 850 medewerkers. Het is gelegen aan de rand van Apeldoorn-Zuid. In de Civiele Dienst vragen wij voor de afdeling diëtetiek een De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - het geven van dieetadviezen aan klinische en polikli nische patiënten; - het onderhouden van contacten met artsen, de leiding van de verpleegafdelingen en de medewerkers van de voedingsdienst; - het voortzetten van de dieetnormalisatie (NOR-project). Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die bereid zijn in teamverband te werken en die beschikken over goede contactuele eigenschappen. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatiebrief onder vermelding van opleiding, leeftijd en ervaring te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 9014, 7300 DS Apeldoorn. STICHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKENHUIS ALBERT SCHWEITZERLAAN 31 -APELDOORN-TEL. 055-773131 I1 Voor ons verpleeg- en reaktiveringscentrum TAMARINDE wordt gevraagd een Wij nodigen A-Verpleegkundigen of Ziekenverzorgenden met kaderopleiding uit te reageren. Funktie-eisen zijn: een positieve instelling t.o.v. meest oudere patiënten; in staat tot leiding geven aan overwegend jongere mede werkers. Bekendheid met teamverpleglng strekt tot aanbeveling. TAMARINDE is een modem verpleeg- en reaktiverings centrum met 122 bedden voor somatisch zieken, verdeeld over vier verpleegafdelingen. Inlichtingen kunnen telefonisch worden verstrekt door het koördinerend hoofd verplegingsdienst, dhr. T.G. Yntema, tel.:030-611211. Sollicitaties te richten aan dedirektie van TAMARINDE, dhr. R.J. v. Essen, Neckardreef 6,3562 CN Utrecht. uitgaande van Geretormeerde en Christelijke Gereformeerde kerken Dit lijkt een heel vreemde eend in dc bijt. Marketing en verkopen ver tonen in het bedrijfsleven een duide lijke koppeling. Bij de non-profit-in- stellingen komt verkopen niet of nauwelijks aan dc orde. Het ligt dan voor dc hand marketing te zien als een mentaliteit en een activiteit die maar tot dc commerciële sfeer be perkt moeten blijven. Toch ligt dc zaak wel wat anders. Marketing houdt zich in het bedrijfs leven bezig met een stelselmatige analyse van de omgeving van het be drijf Zeker, de omgeving van het be drijf bestaat voor een groot gedeelte uit markten. Ook non-profit-instel lingen hebben te maken met mark ten. Alleen wordt op deze markten vaak niet in de letterlijke zin gekocht en verkocht Omgevingsonderzoek is echter ook in de non-profit-instelling van groot belang. In het pas verschenen rapport „Kiezels of tegels" van de onderzoekgroep - Vonhoff wordt de noodzaak van „Markt"-gcricht den ken in dc welzijnsvoorzieningen on derstreept. Het beleid en de organi satie dienen te worden afgestemd op de ontwikkelingen in het cliënten systeem. Dat betekent het introdu ceren van de marketing-conccptie en de markcting-mcntalitcit. Nu echter los van de commerciële gerichtheid. - Het vertalen van deze conceptie naar de behoeften van de niet- commèrcicle dienstensector is het uitgangspunt van onze geheel nieu we opleiding Marketing voor non- profit-organisatics Deze opleiding is bestemd voor: Management functionarissen in dienstverlenende en non-profit or ganisaties zoals ziekenhuizen, scho lengemeenschappen. verenigingen, charitatieve instellingen, verpleegte huizen. kruisorganisaties, instellin gen voor sociaal cultureel werk. reli gieuze instellingen, secretariaten van instellingen en organisaties in de overheidssfeer. Cursusduur: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar. Bel voor inlichtingen 070-264081 of zend deze bon naar ISW, Antwoord nummer 40, 2500 XP Den Haag. Postzegel hoeft niet. Naam: Adres: -r Postcode plaats - CTR-024 Instituut voor Sociale Wetenschappen. 0 W assenaarscwcg 39-412596 CG Den Haag. Tel. 070 - 264081 De Merwebolder is een medisch-pedagogisch instituut op een inter levensbeschouwelijke grondslag voor geestlijk- en meervoudig gehandikapten. Op korte termijn hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Zij krijgen de zorg en de verantwoordelijkheid over een groep van 9 tot 12 bewoners en het daarbij behorende personeel. De gedachten gaan uit naar mannelijke of vrouwelijke medewerkers, die in het bezit zijn van het diploma Z- en/of A-B verpleegkundige. Zij die menen geschikt te zijn voor deze verantwoordelijke funktie, nodigen wij hierbij uit schriftelijk te solliciteren t.av. onze afdeling personeelszaken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevrouw AC. Kalkman, verpleegkundig adjunkt-direkteur (tel: 01840-15166, toestel 170). Postbus 121. 3360 AC Sliedrecht LJ zuid-holland Postbus 121, 3360 AC Sliedrecht tel. 01840-15166 j. w. wehrmeijeratichtlng De Stichting Evangelisch Luthers Tehuis voor Ouderen, Nieuwendamlaan 1 te 's-Gravenhage, vraagt voor haar verzorgingstehuis Swaenestate, Medemblikstraat 275, alhier in verband vervroegde pensionering van de huidige functionaris een De functie omvat o.a. de volgende taken: begeleiding van de dames en heren be woners verblijvend op de ziekenafdeling, alsmede begeleiding bij tijdelijke ziekte van de overige bewoners, onderhouden van contacten met familie van de dames en heren bewoners, als mede huisartsen, ziekenhuizen etc., taak en werkverdeling van het ver plegend personeel, de begeleiding van het verplegend en in opleiding zijnde personeel. Onze gedachten gaan uit naar een ervaren medewerkende, die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A en/of B. Een gevolgde staf opleiding c.q. de bereid heid tot het volgen van deze opleiding kan tot aanbeveling strekken. Voorts verwachten wij van deze func tionaris: leidinggevende en organisatorische kwaliteiten, goede contactuele eigenschappen, het vermogen om een goed leef- en werkklimaat te scheppen, in staat te zijn om in teamverband met andere disciplines samen te werken. De aanstelling zal geschieden in de rang van eerste verpleegkundige A, conform de C.A.O.-bejaardentehuizen. Pensioen regeling P.G.G.M. Swaenestate, dat gelegen is in de wijk Leyenburg, beschikt over 202 verzorgings plaatsen en een ziekenafdeling van 14 bedden. Schriftelijke sollicitaties, met opgave van opleiding, reeds vervulde functies, ervaring en referenties, te richten aan de direkteur van bovengenoemde Stichting, telefoon 070 689895. De Merwebolder is een medisch-pedagogisch instituut op een inter levensbeschouwelijke grondslag, voor geestelijk- en meervoudig gehandikapten. Op korte termijn hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Ze krijgen de zorg en de verantwoordelijkheid over 12 bewoners. Deze bewoners behoeven uitzonderlijke begeleiding. De gedachten gaan uit naar mannelijke of vrouwelijke medewerkers, die in het bezit zijn van het diploma Z- en/of B verpleegkundige. Zij die menen geschikt te zijn voor deze funktie nodigen wij hierbij uit schriftelijk te solliciteren t.a.v. onze afdeling personeelszaken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevrouw AC. Kalkman, verpleegkundig adjunkt-direkteur (tel: 01840-15166, toestel 170). Postbus 121. 3360 AC Sliedrecht L-> N— zuid-holland Postbus 121, 3360 AC Sliedrecht tel. 01840-15166 3 j.w. wehrmeijerstichting CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Ap ei doorn sew 60. Ede. Telefoon (08382) «41. "De Hartenberg" is een leefgemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten - verspreid over 14 paviljoenen - wonen. Voor paviljoen "Giraffe", waar 30 jongens en mannen wonen in de leeftijd van 20 50 jaar, zoeken wij zo spoedig mogelijk een Het paviljoen bestaat uit vier leefgroepen. Bij twee groepen, waar zes en zeven personen wonen, is de doelstelling gericht op doorstroming naar de maatschappij en re-socialisatie. B*j de twee andere groepen, waar zeven en tien personen wonen, is de doelstelling ook maatschappijgericht, maar dan vanuit de Inrichting als woonsituatie. Vrijwel alle bewoners bezoeken het Dag-Activiteiten-Centrum. De veor deze functie te stellen eisen zijn: e 2- of B-diploma met afgeronde vervolgopleiding e ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg e leiding kunnen geven aan een team van ±17 personen, waarvan ongeveer 10 personen de Z-opleiding volgen e in teamverband kunnan werken e het proces van ouderparticipatie kunnen begeleiden e goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Gelet op het protestants-christelijk karakter van onze vereniging ia een christelijke levensovertuiging vereist. Aanstelling vindt plaals in de rang van eerste verpleegkundige; de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst de heer W. D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur, Postbus 75, 6710 BB Ede (GkL). te Amsterdam-West, zoekt voor haar Verloskundige afdeling, waarbinnen 4 verloskamers 750 beval lingen per jaar) en een opname-capaciteit van 18 pa- tiénten, een Hij/zij dient te beschikken over het diploma A-ver- pleging, aangevuld met een kraamspecialisatie. Een 8/10 dienstverband of een dienstverband met 7 nachtdiensten per 14 dagen is mogelijk. Voor informatie en/of sollicitatie kunt u zich wen den tot de afdeling Personeelszaken, Th. de Bock- straat 8, 1058 NR Amsterdam, tel. 020 - 17 52 11. tVOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN SrfRDAMU "De Stichtse Hof tc Laren (N-H) is een van de 4 psychogeriatrische verpleeg huizen voor hulpbehoevende beiaarden, die ressorteren de Stichting Verpleeghuizen Nederland. In dit verpleeghuis, dat een capaciteit heeft van 232 bedden, is een vacature voor een Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige, die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging B of A en B en zo mogelijk een voltooide kaderopleiding. De afdeling waarvoor wij een hoofd zoeken is een begelei dingsafdeling waar 24 bewoners verblijven. Veel aandacht wordt geschonken aan ADL graining, waardoor getracht wordt de bewoners zoveel mogelijk hun zelfstandigheid te laten behouden. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van le verpleegkun dige, terwijl voor de overige arbeidsvoorwaarden de CAO Ziekenhuiswezen van toepassing is. Intern appartement, bestaande uit slaapkamer, zitkamer en keukentje beschik baar. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer A. L. M. van der Klein, hoofd verplegingsdienst, telefoon 02153- 87744. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de verpleeg kundig direkteur van De Stichtse Hof, de heer H. Bos, Naarderstraat 81, 1251 BG Laren (NH). SVn stichting verpleeghuizen nederland pleeg- I ionder W Bejaardenverzorgingscentrum 'DE SCHUTSE', Cordell Hullplaats 22. 3068 VH Rotterdam-Ommoofd. vraagt een in volledig dienstverband. Salaris en arbeidsvoorwaarden geheel overeenkomstig de landelijke C.A.O. voor Bejaardentehuizen Intern wonen mogelijk. Sollicitaties te richten aan de direktie. Telefonische inlichtingen 010-205511.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16